Aktuální stránka:41 z 62
Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-07-31, 17:26
Tedy, te? jsem Žofiro koukala na tvoje stránky a na hodnocení FIlípka na jarní výstav?....jestli má Filípek nesoum?rn? umíst?né o?i a uši tak já jsem jelen :-)
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-31, 17:31
majdo,no jo,prej je šikmovokej ;o))) ale at koukám,jak koukám,tak mi šikmookej a šikmouchej nep?íjde,asi závist rozhod?ích :oD že nemají 6nohou fretku :oD

ted jsem pod starou p?ezdívkou vyhmátla jednu celkem slušnou fotku [forum.fretka.cz] mám ale za to,že na tý fotce byl už jen Filip s Rondym a se Žofkou...

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 31.07. v 17:34.
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-07-31, 17:45
mohla sis postavit sn?huláka:D
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-31, 19:02
ŽoFiRo, Majda: na výstav? v Praze posuzovali ?lenové p?edsednictva z klubu v Šoproni (Ma?arsko). Jsou moc fajn, ale nikdo z nich nemá rozhodcovské skoušky a jejich posouzení je jenom jejich sub?ktivním názorem. Tak bych si to tak nebrala. V zásad? podle mné to posouzení nemá moc n?jakou váhu.

ŽoFiRo, jestli chceš posoudit Filipa, tak p?ije? do Modry (už t? lákám zas, že?), tam budou rozhod?í, kte?í na rozhodování mají papíry. Zažila sem je v Budapešti (tedy Italy, Ma?a?i si te? skousky d?laj) a podle mne byli výborní....nikdo neslyšel nic o nesoumn?rnosti o?í, nebo velkejch uších. Dokonce sem byla mile p?ekvapená, že u nekastrovanýho samce brali vypelichanej oces jako normál. Strhli mi body jen za hrubou srst, což byla má chyba....nemn?la sem mu dávat Ferretone.
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-31, 19:10
Johanko,do Modry se chystám,a vypadá to,že už jsem si sehnala i "doprovod" s fretákem :o) tak snad mi to vyjde...myslíš,že jim nebude vadit ani freták s 6 nohama? :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-31, 19:43
ŽoFiRo: vadit nebude nikomu nic! Jen p?ije?! :-))) á propos...kde ste vzali ty další dv? nohy? :-))))
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-31, 19:45
ty 2nohy (teda jednu nohu,ale asi bude mít i druhou) jsem objevila na tý fotce,ale kde je vzal on... :oD nejspíš n?který z jeho p?edk? žil poblíž ?ernobilu.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-31, 20:55
...hele, tak tu fotku pošli do sout?že fotek...to ur?it? nikdo mít nebude...t?eba do Jelky :-))))
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-31, 21:01
no to teda asi nikdo mít nebude :o))) takovou fretí "stonožku" ;o))

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-31, 21:08
jo:je možný,aby mi ten mutantík p?esrstoval ze zimní srsti zase rovnou do zimní? :-O se mi zdá ta jeho "letní" srst n?jaká moc dlouhá...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-01, 09:30
ŽoFiRo, já zatím nikdy nepost?ehla, že by mi fre?ák ze zimní p?esrstil na letní. P?esrs?ovat za?íná každým dokem pozd? (cca v púlce ?ervence) a to co mu pak naroste je rovnou dlouhý a hu?atý...
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-01, 09:53
on mi letos taky za?al p?esrstovat n?jak pozd? a s tou letní srstí si to asi rozmyslel ;o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Century (IP)
Datum: 2007-08-01, 20:38
Tak hlavn? že se Žofi jakžtakž srovnala. Je to silná holka, ur?it? se srovná zpátky na 100%

Tak, ve?erní hlášení!
Všech sedm fre?átek spokojen? p?ibývá, jen se mi zdají poslední dva dny taková povadlá, tak nevím, jestli je to normální...hlavn? Bivoj v jednom kuse chrápe. :/
Zato jejich matce evidentn? ruplo v kouli. P?ed chvílí mi tu lítala jak pomatený košt?, d?lala vylomeniny a pak si st?ihla p?l metru volným pádem. V?d?la jsem, že je švihlá, ale až tak....to jsem vážn? netušila Oo

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-01, 20:50
doufám,že to je s miminky v pohod?,možná už se jen o trochu víc uklidnili,tak nejsou tolik aktivní.
to "lítání" mají nejspíš v rodin? ;o))) já už se n?jaký ten týden pokoušim Žofce vysv?tlit,aby na tu volieru nelezla,ale n?jak to asi nechápe :o/ vždycky tam vyleze a pak ?u?í dolu s výrazem:vyjdet to dneska a nebo ne?! ;o))

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Century (IP)
Datum: 2007-08-01, 20:55
Tak už fakt nevim. Ta má snad šedej zápal rozumu nebo co Oo. Drbe se v kožichu jak šílená, pak tu metá veleto?e, lítá kolem dokola, okusuje pelech, pak sebou zas n?kde švihne, zase se ?istí, pak zas tak t?i kotrmelce, na chvilku zaleze, a zas od za?átku. Já už jsem z ní fakt normální jelen parohá? oO

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-01, 21:00
tak to jí je asi 7 mimin málo.. :oD ..když je ješt? tak aktivní :oD... nebo se z toho zbláznila :oD
je to po?ád takovej medvídek,jako když jsem jí vid?la v b?eznu? :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 01.08. v 21:00.
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Century (IP)
Datum: 2007-08-01, 21:22
Ta spíš vypadá, že se jí z mladejch pomotala škeble XD A p?itom utahaná z nich evidentn? neni. Kdyby nebyla tak n?má jako je, tak se vsadim, že by nesmírn? sprost? nadávala pokaždé, když jí šlohnu potomky k denní kontrole.
A teda, nevim co si pamatuješ jako medvídka, ale od b?ezna zkrotla a p?esrstila. Jo, a taky kousla babi?ku do ucha, takže p?eci jen medv?d možná bude...grizzly kapesní xD

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-01, 21:30
no m? se v b?eznu,když jsme byli na tý výstav?,zdála docela velká :o) oproti Žofce a Líze fakt jo ;o))

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Century (IP)
Datum: 2007-08-01, 21:35
Jo, tak od tý doby ješt? možná malilinko povyrostla. Když jsme byli u Ferdy, tak majitelé ?íkali, že takovej kus fretky u nich ješt? nebyl, že všechno byly nít?nky, co jim prolezly plotem XD
Akorát teda Ferda sám byl z naší Angu lehce perplex, protože na n?j byla dlouhá...pak padnul vy?epanej jak po zdolání K2 xD

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-01, 22:45
se mu nedivím ;o)))
Filip m?l loni opa?nej problém-sami?ka Babu pro n?j byla moc malá,takže se u toho kroutil jak jen to šlo :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-02, 10:01
Century, já mn?la vloni stejnej problém: sami?ka byla stejn? velká jak Vl?ák, chudák ji nemohl po?ádn? chytit...nakonec se povedlo, ale až na t?etí pokus...
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-02, 10:08
Johanko,jsemš si jistá,že to byla sami?ka? ;o))

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-02, 10:11
ŽoFiRo....te? už jo, když sou z toho 3 (te? už ro?ní) dcery :-)))))
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-02, 10:13
Johanko,aspon že tak ;o)))

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Century (IP)
Datum: 2007-08-02, 11:41
Johana: Mno... to Ferda našt?stí usp?l napoprvé (a výsledkem je asymfonickej orchestr), jenom ho to kapánek zmohlo.

ŽoFiRo: Tak to vypadá, že se Angu nepomátla. Jen se vrací do starých kolejí. Vyb?hne z kotce, trdluje mi po stole, pak sebou plácne na sbírku komiks?, pak n?co zavrže v kotci, tak jde okamžit? kontrolovat...ale jinak ji mám pod nohama pe?enou va?enou. A jsem u toho nesmírn? ráda, že už jí p?ešlo p?lno?ní šílenství a neadoptuje m?, to by moje palce u nohou už asi nevydržely. Možná usoudila, že ten prohnaný, zlý a lysý jedinec, co jí denn? unáší d?ti k n?jaké pochybné procedu?e, si její pé?i nezaslouží a tak m? prost? vyd?dila :D

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-02, 15:12
teda,ta si užívá mate?skou :o)

jsem dneska byla zase na veterin?.Filipovi vy?istili žlázky a aby toho nebylo málo,tak jsem vetce ?íkala i o tom,že se mu moc ?asto špiní uši a že nám to lé?í jako zán?t,no ted už vím,že lé?im svrab kapkama na zán?t :o/ takže zachvíli pádim do lékárny pro strongohld (teda a ted nevim jestli se to tak jmenuje a jestli to v lékárnách prodávají :o/) vetka to prý momentáln? nemá :o/

jinak jsem jí ukazovala tu Žofky nohu,tak taky ?íkala,že to klidn? m?že být z lék?,že "žerou" pot?ebný vitamíny a tak...Žofka si do ucha hrábnout nenecha,tak ale pro jistotu jí tím vezmu taky.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-02, 15:27
Stronghold, kape se to jak Frontline mezi lopatky. Mohli by to mít v lékárn?, kde mají veterinární lé?iva.
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-02, 23:41
jo,tak ted jsem dojela domu a sehnala jsem stronghold,litala jsem po celejch Teplicich a nikde ho nem?li,v lékárn? mi ?ekli,že ho ale m?žou objednat.slitala jsem i veteriny a bud nem?li pro kotata/ko?ky a nebo jen v p?ípad?,že zví?e p?ivezu :o/ takže jsem jela ješt? do UL,kde jsem dopadla stejn?.nakonec jsem si vzpom?la na veterinu v TP kde jsem párkrát byla se Žofkou,tak tam stronghold na ko?ky m?li a dali :o) akorát m? dostala otázka,jestli máme doma víc jak dv? kila fretek :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-03, 00:08
ted jsem na Žofku nakydala stronghold.jen jsem si jí musela dát pod po?ádný sv?tlo,pá? je to ampule pro dosp?lou ko?ku a tak jim to mám rozd?lit,takže jsem pot?ebovala aby prosvítala.Žofku jsem teda postavila na tiskárnu,p?ímo pod lampi?ku a aby postála,dostara sirum ebi-vet,nemohlo to dopadnout líp než to dopadlo,láhvi?ku se sirupem p?evrhla a ta natekla do tiskárny.nu což,moje chyba :o/ dávku jsem snad odhadla...Filipa to ?eká zítra...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-03, 10:01
ŽoFiRo: já když kapu n?co co se musí odmn??ovat (napr. Frontline), tak si to s té pipety nebo ampulky celé natáhnu do st?íka?ky (jehlou), pak jehlu sundám a kapu ze st?íka?ky...dávkuje se to takto výborn?. A když v st?íka?ce zústane, zav?u ji jehlou, nebo klobou?kem (n?které st?íka?ky ho mají)
Avatar

Aktuální stránka:41 z 62


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist