Aktuální stránka:44 z 62
Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Century (IP)
Datum: 2007-08-19, 16:53
Tak o Davídka jsme p?išli :'(

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-19, 17:21
To je mi líto :ó(

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Century (IP)
Datum: 2007-08-19, 20:40
Je ho škoda, byl to nejhez?í same?ek, kterého jsme m?li. Ale co nad?lám, naše m?ra ho zalehla.

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-19, 20:42
To je teda šikovná mamina :o/

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-20, 12:55
V sobotu jsme sami?ku p?esunuli do obýváku,aby m?la Žofka klid.Jenže je tam na volno,moc se do b?hání nemá,v?tšinu ?asu prospí,tak aby m?la teplo,nechali jsme jí vyh?ívanou podložku se kterou by stejn? nikde zav?ená být nemohla.Jenže dneska v noci jsem nechala Žofku pušt?nou,šla spát sama do voliry a tu má otev?enou po?ád,ale nevšimla jsem si,že mám pootev?ený dve?e,jindy je mám po?ád zav?ený.V noci m? vzbudil šílenej fretí ?ev a Žofka se v obýváku rvala s tou sami?kou :o/ No a následky jsou: zvracení a epi záchvat (Žofka),2prasklý stehy a pár krvavejch šrám? (odloženec),pokousaný ruce a prokouslej nehet (já :oD)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-08-20, 13:23
ježíš marjá to musela být mela. Upln? mi tuhne krev v žilách:-(((((((((((((

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-20, 13:27
No nazdar!...tady doufat že se skamarádí asi moc nebude na míst?...s témi epi záchvaty Žofky...
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-20, 13:35
No to bohužel asi ne :o( Ona Žofka nikdy moc s jinýma fretkama nevycházela.Naposledy to bylo bez rva?ky n?kdy kolem 5m?síc? jejího v?ku,potom už se za?la s cizíma i známýma fretkama ?ezat :o/ Malý vyjímky byly snad v dob?,kdy ?íjila.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-20, 14:42
Tak jsem našla ješt? Žofky fotky po?ízený tak p?ed týdnem,nebo dv?ma: [forum.fretka.sk] [forum.fretka.sk]

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-20, 14:53
ŽoFiRo, je to dost blb? vid?t...to mn?la tak málo chlupú? A te? to má jak?
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-20, 15:05
No je to proti oknu,tak proto je to tak blb? vid?t,když to fotim "od okna" tak zas není vid?t jak málo t?ch chlup? má.Takže tak,ale až se mi vrátí foták,pokusim se to odfotit líp ;o) Ted to má asi po?ád stejný,nep?íjde mi,že by jí to n?jak víc padalo,jen na ocásku ze spod jí srst vypadala,ale ted už se mi taky nezdá,že by jí to lezlo dál.Jen jí to nezar?stá.
Jinak jak jsem jí ted poušt?la v kuchyni,tak jekmile n?kdo otev?el lednici,tak se tam musela cpát,ale klepala se zimou...

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 20.08. v 15:07.
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-22, 10:13
D?lám to nerada,ale nic jinýho mi nezbývá,dneska odpoledne p?edávám sami?ku dál,bohužel,i tohle bude jen do?asný domov :o( Bere si jí kámoška,která už doma má dv? fretky,ale dost cestuje a tak si t?etí natrvalo nechat nem?že :o(

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-22, 11:19
ŽoFiRo, já myslím, že toto ?ešení je dobré a krom toho s ohledem na zdraví Žofky i té druhé sami?ky nezbytné.
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-22, 14:21
S tím,že nebude moc z?stat natrvalo,jsem po?ítala už ten první den,ale cht?la jsem si jí nechat alespon do doby,než se z toho trochu dostane a než jí najdu trvalý domov,takhle se bude muset asi ješt? st?hovat...Ale bude to pro ob? lepší.Žofka mi zas nechce moc dlabat a zatu dobu,co tu mám tu druhou sami?ku,dost zhubla :o(

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-22, 14:54
ŽoFiRo, tak to homeopatikum na stres brala fakt Sara od Maji, jemnuje se to "Sedatif Nerveux" víc mi psala maja na ICQ...to skouknu doma a pošlu ti to. A jestli to dob?e chápu, tak ji to dovezli z ?R...
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-22, 15:03
To je p?knej název ;o) D?kuju.Se na to dneska,nebo zítra (podle toho jestli to ješt? dneska stihnu) poptám vetky,jestli by jí to t?eba v kombinaci s t?mi léky,co bere,n?jak netento...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-22, 17:41
Maja mi psala na ICQ, že ten lék u Sáry na ten stres fungoval...
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-22, 22:42
Johanko,d?kuju,ale Sára krom toho žádný jiný léky nebrala,že?Jinak jsem se p?ed chvilkou vrátila domu-byla zas p?kná bou?ka :o( Byla jsem p?edat tu sami?ku a s Filipem op?t na veterin? kv?li žlázkám,ale ted už to snad bude dobrý.M?l je ucpaný a p?itom to není tak dlouho,co jsem tam s ním kv?li tomu byla :o/ A dokonce jsem nezapom?la a ptala jsem se na Sedatif Nerveux,tak ?íkala,že mi to klidn? objedná.Takže jsem souhlasila a ješt? to proberu s vetkou ke který se Žofkou chodim,jestli to nebude vadit v kombinaci s t?mi léky co bere...
Tak mi Žofka prošmejdila šííílen? smrdící bat?žek,Filip mi do n?j po vy?išt?ní žlázek zalez,takže smrdí nehorázn? moc ;o)) (ne že bych ted po tomlhe jeho zákroku smrd?la o n?co mín ;o) a chudák vetka to chytla nejvíc :o) ) ,vytáhla si z n?j gumovou žabi?ku (též p?kn? páchnoucí ;o)) ,pracn? si jí vytáhla do 2.patra voliery a spinká s ní v pelíšku :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 22.08. v 23:03.
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-23, 10:52
Pokud vím Sára brala ?áké léky na ten prújem a zvracení. Vyst?ídali jich víc, pá? nic nechtélo jaksi zabírat...krom toho chvíli brala i ten Entizol...ale vysadili ho...
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-23, 11:10
no jo vlastn?,vždyt jsem to n?kde ?etla,že Sára brala i jiné léky,chjo ty výpadky ;o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-23, 11:12
...ale p?edse jenom je to asi rozdíl...Sára to brala krátkodob? a Žofka musí ty léky brát po?ád. Sem zvédavá, co ti na to homeopatikum ?ekne tvoje vetka...
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-23, 11:21
Homeopatika mám objednaný a jestli seženu n?koho odvážnýho kdo by mi nachvilku sv??il sv?j funk?ní telefon,tak zavolám naší vetce a poptám se...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-23, 12:43
Ješt? dv? fote?ky po?ízený dneska [forum.fretka.sk] a [forum.fretka.sk]

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-23, 12:49
jejda, ta má ty zádí?ka holý chudinka :-( ale na tý první fotce je to náááramn? krásnej dikobraz :-)
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-23, 12:57
Jo jo,na tý první jo,ale i tak je už i tam trošku vid?t že to má dost pro?ídlý.Kyž se takhle naježí proti oknu,tak to vypadá,že už nemá srst žádnou,je vid?t jen r?žová k?že.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-23, 14:01
Ješt? jsem odfotila Filipa,jen nechápu,pro? se musí na všech fotkách tvá?it jako takovej mentál :oD
[forum.fretka.sk]
[forum.fretka.sk]
[forum.fretka.sk]
[forum.fretka.sk]

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-23, 14:06
...spíš mi p?ijde, že se tvá?í jak velkej tlustej p?ežranej lední medv?d :-))) ale sluší mu to!
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-23, 14:13
cccc,jakej tlustej p?ežranej lední medv?d?!Co pak nevidíš jak má na p?edposlední fotce propadlý b?íško :oD Tam by ješt? n?jakej špek vleznul :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-23, 14:15
...to b?íško mi nijak extra propadlý nep?ijde :-))) a na té první to je parádní budulínek :-)))
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-23, 14:18
..no extra propadlý opravdu nééé,ale n?jaký deka špeka by se ješt? vešly :oD ale to doufám,že už né,kdo by se s tim potom tahal :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Aktuální stránka:44 z 62


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist