Aktuální stránka:39 z 62
Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-25, 11:04
však jí to blbnutí v?era n?jak zmoho.dneska chrápe jak zabitá,jen si p?ed chvílí došla na WC a zase padla.

?ip je dlouhej p?ibližn? 1cm.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-25, 11:07
...ty br?o...to sem netušila, že ten ?ip je tak velkej! Já ho skoušela Vl?ákovi kolikrát nahmatat...ale ?ák mi to nejde. Ale vetovi zapípal :-)))
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-25, 11:11
jo jo je,já ho u Žofky nahmatám v pohod? a celej u Filipa o n?co h??,ale nahmatám...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2007-07-25, 12:02
12 mm p?esn? alespo? co jsem vid?la. jeden mám schovaný, co vypadl Medulce. :o)

Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-25, 21:55
dneska jsem byla s Filipem na 5hodinový procházce.rovnou jsem si skákla p?epsat o?kování a vysolila jsem za to 300k? :o/ chjo,zlatá ústecká klinika,která je prej v UL nejdražší...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-26, 09:58
...teda to je pálka! A pro? si to dávala p?episovat?
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-26, 10:02
dávala jsem si to p?epsat z o?kováku do pasu,pá? mi tam na to vetka vynechala i kolonky a vypadalo to tak n?jak blb? :oD jinak taky kv?li tomu,že kdybysme cht?li n?kam vycestovat,tak by to prej m?lo být všechno v tom pasu a že je lepší když to tam p?epíše vet kterej je o?koval p?edtím...

šíš huž musim let?t k zuba?i.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-26, 10:12
...teda já nevím...ale mn? když vet vystavoval Europas, tak mi tam p?epsal jen poslední psinku a poslední vzteklinu (zadarmo) a a? si prý vozi s sebou i starý o?kovák...Vás tam ti veti hezky stahujou z kúže :-)))
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Century (IP)
Datum: 2007-07-26, 11:31
Tak teda za p?ipsání ?ehokoli kamkoli jsem ješt? platit nemusela. Ani u psa Oo
Hehe, Žofi vyložen? budí pozornost d?stojné invalidní dámy xD


Jinak, hlááášení!
Dneska ráno mi mamina kone?n? p?j?ila ty svoje žížaly taky na trochu dýl než jenom na podívání, než za?la vyšilovat, že jí nemá kdo ocucávat.

Šest fre?átek krásn? p?ibývá na váze, dokonce i ta malilinkatá hol?i?ka už dohnala sourozence. Jen jeden chlape?ek mi d?lá starosti. Je slabou?ký, malinký a v?bec nep?ibral. Když ho sourozenci odstr?í od mámy, tak zatímco kterýkoli jiný z nich vydatn? je?í (jak m?že mít n?co tak mr?avýho takový hlasivky? Oo! ), on jenom sotva k?ourá. Tak nevím. Angu ho zatím neodvrhuje, tak se mu snažím trochu pomáhat, s pitím problém evidentn? nemá, jen je prost? takový mikro.

Jinak už jdou rozeznat všichni. Naše Bystruše je jediná tmavá holka, dva kluky od sebe poznám po hlase (jeden vrže, druhý má fistuli že by praskaly okenní tabulky, kdyby ji hodil o kousek výš) a poslední tmavý chlape?ek je malinký. Ob? bílé hol?i?ky mají každá trochu jinou lebku, takže tam taky problém není, a jedna bílá sami?ka, ta nejv?tší, mi zdrhla k same?k?m (za sví?ky se blb? identifikuje pohlaví i když se to zví?e nevrtí jak o život a nepobíhá kolem jeho úzkostlivá matka ve snaze m? popohán?t; je fakt že na sv?tle jsem civ?la na drát, kde se mi tam proboha vzal bílý same?ek)

Jinak si Angu sv?domit? hraje na mlí?nej bar, akorát teda nechápu, kde nechala mate?skej instinkt, když kdykoli m? slyší projít kolem, okamžit? vyst?elí za mnou, že se chce mazlit a mlsku a kdovíco ješt?. Už jí musím zavírat kotec, jinak ta by na m? visela celé odpoledne, v?ískalové nev?ískalové.

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-26, 13:01
že by "pomsta" za p?echod k jinýmu vetovi? :oD jo jo,je tu dost vet? kde platíš už jen to,že vlezeš do ordinace,teda možná si k tomu po?ítají i to že vlezeš do ?ekárny :o/

Žofi se vyblbla a od tý doby je zase v??n? vytuhlá.ted jsem p?išla domu,tak se dobejvala z voliery a když jsem jí pustila,zabrala mi postel,pe?inu a spí.taky zjistila,že už se sice z voliery nedostane na okno,ale že se dá šplhat i po druhých dví?kách a tak se dostane na volieru a ke kleci s agoušem.

klu?íka je mi líto,možná je taky tak n?jak nedovyvinutej :o( kdyžtak ho zkoušej p?ikládat k cumlíku a uvidš jestli za?ne nabírat.n?kde by tu m?l být recept na dokrmování,jen to asi nebude pro tak malinký :o/ zkusim se po n?m podívat...

jinak já jsem loni nejd?ív myslela,že mám ve vrhu 2kluky a to se mi jen Rondy odplazil z prohlídnutý zkupiny do zkupiny neprohlídnutý ;o) ?ipera jeden :o))

jo a taky jsem v?era za?la zau?ovat mámu,jak by m?la dávat Žofce léky v p?ípad? že pojedu na to Slovensko :oD t?ško ?íct která z nich z toho m?la v?tší trauma...myslím,že ješt? pár takovejch pokus? a m?žu si o Slovensku nechat leda zdát...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-26, 14:08
ŽoFiRo, nevzdávej to, maminka možná pot?ebuje delší tréning...máš na to ješt? ?tvrt roku!
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-26, 14:33
...ale jo,to se ješt? dá :o))) jen jim tu prej nemám nechávat Filipa :oD nevím,co proti n?mu maj,když ta,co je kouše,je Žofka ;o)))
jsem kv?li n?mu zrušila i cestu do Finska.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-26, 14:43
ŽoFiRo, dyk do Modry by si stejn? jala s Filipam...tak je to OK, ne?
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-26, 14:50
jo,to jo...to byla jen taková p?ipomínka,že Filipa mi hlídat nebudou :oD teda budou,ale tím zp?sobem že dostane jídlo,vodu a pááá.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Century (IP)
Datum: 2007-07-26, 15:08
Bu? ráda, že máš tak odvážný rodi?e, ty naši jsou s fretkou ne-kamarádi obecn?. Teda, tatík se kamarádit chce, ale fretka už mu n?kolikrát nazna?ila, že o to opravdu nestojí (a né že by ho štípla, ta se zahryzne a trhá!). Máti z ní má prozm?nu pomalu fobii. I když, te? když byla Angu b?ezí a líná, tak mi jí dokonce podržela. A fretka jenom blb? zírala. xD

A ten malinký chlape?ek normáln? saje, vypadá, že je v po?ádku, jen prost?....neroste a je takový slabý. Ostatní už jsou dvakrát takoví :/
Jak jsem ?íkala, Angu ho neodstrkuje, stará se o n?j normáln? s ostatníma, takže to zatím beru jako dobré znamení a snažím se ho trošku piplat a dávat mu výhody (za což se m? jeho bílej brácha vytrvale snaží se?vat)
Uvidíme, jak dopadne.

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-26, 15:30
jo to u nás jediný "rozumný" ?len rodiny je starší brácha,ten p?ed Žofkou zdrhá neuv??iteln? rychle ;o)) jeho veškerá trp?livost se seznamováním vyprchala ve chvíli,kdy byla Žofka pár týdn? po kastraci.v tu dobu po n?m sko?ila a roztrhla mu ruku,ješt? si post?žoval mám? jaký mu ta bestie ud?lala bebí,zbalil se a odešel bydlet k p?ítelkyni :oD no a ted když k nám p?íjde,tak se m? ptá,jestli už jí to kousání p?ešlo :o)))

jo s malým uvidíme jak to dopadne...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Century (IP)
Datum: 2007-07-26, 20:07
Tak, požádala jsem kamaráda, aby mi uploadoval fotky a poslal mi odkazy, takže tady mám první miminka :)

Jedna bílá sami?ka: Na dlani poprvé a podruhé

Sbírka t?i hol?i?ek: V zaviná?i a jen tak

Fre?á?ci (Nejv?tší vp?edu je "holka" albín Bivoj, napravo za ním se válí malilinkatý David)

Bystrozorka (Ta nám z?stane)

Sedmer?átka: První a druhá

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-26, 20:19
tak a jsem z toho jelenice :oD takže jsou 4kluci a 3holky?

jsou krásnou?kýýýý!Bivoj je fakt po?ádnej klacek ;o)))

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Century (IP)
Datum: 2007-07-26, 20:54
Jo, jsou ?ty?i kluci, t?i holky. Asi jsem omylem jednu hol?i?ku kontrolovala dvakrát, Angu mi je po?ád šoupala, tak jsem ztratila p?ehled.

Jenom doufám, že nám Davídek vydrží. Bivoj je tele, vždycky ho zalehne -_-

A už to vypadá, že dv? jsme udali, a to jsem ješt? nedala inzerát xD

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-26, 21:11
Bivoj bude po d?dovi ;oD
jo,Davídek je oproti nim hodn? malinkej :o(

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Century (IP)
Datum: 2007-07-28, 21:39
Hlásím, že všechny d?ti jsou v po?ádku a mají se k sv?tu. Dokonce i Davídek se oklepal a te? je z n?j pomalu spíš Davy Jones :o)

Bivoj má t?žkou konkurenci ve své sest?i?ce, ta se tvá?í, že ho za chvíli p?ejede.

Bystrozorka normáln? za?ala už v útlém v?ku ?ty? dní brát roha. Odplazí se z pelechu, p?epadne p?es okraj a pak strašn? je?í, kdo že jí to vykopl. Prašt?ná. A vypadá, že z nich bude nejtmavší. I to mlád?cí chmí?í má skoro ?okoládový.

Jeden z chlape?k? bude zase na druhou stranu asi hodn? sv?tlounký, protože nebýt prosvítajících o?í, považovala bych ho za regulérního albína.

Mám fotky, až zase odchytím kolegu, tak je ukážu :)

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-28, 22:03
alespon n?jaký dobrý zprávy :o)
je super,že se Davídek oklepal,jen tak dál :o)
ten sv?tlej-tmevej same?ek možná bude šampan.
nevíš jaký rodi?e má Ferda?teda snad si dob?e pamatuju,že otcem je Ferda a ne t?eba Fred ;o)))

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-28, 22:52
ŽoFiRo, jak je žofce?
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-28, 23:11
Žofce tak n?jak st?ídav?.ted jí za?la zase dost padat srst a je taková unaven?jší,takže nejspíš nebudu ?ekat do 8.,ale pro jistotu seb?hnu na veterinu hned v pond?lí.navíc mi p?íjde,že se za?la o hodn? víc drbat,tak jestli to není t?eba "jen" n?jaký koží problém,to s tou srstí.



[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-28, 23:50
dneska fotky ze sv?ta vodních a podvodních p?íšer :o)













[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-29, 18:26
tak jsem dneska p?ivalila fretulím 5metr? drenážní roury.teda musím ?íct,že se jim mooooc líbí,ale jaksi jsem p?i nákupu pozapom?la na jednu mali?kost a to,že už se tu jaksi nehnu ;o))) no neva,n?co s tím vykoumám,po st?nách a u stropu místa dost :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-29, 18:52
ŽoFiRo, snad to bude jen p?esrs?ováním...budu držet palce!

N?kde sem vid?la bludišt? z rour uchycený na st?n?, nebo taky omotaný kolem seda?ka...teda na zemi...
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-29, 21:06
Johanko,práv? že ona už p?esrstila-teda z ?ásti.na hlav?,krku a bocích jí to v pohod? dorostlo d?ív,než jí stará srst vypadala,na zbytku t?la neobr?stala,tak jsem jí to ani neškubala,sama jí vypadala podsada a krycí srst pro?ídla,ted už ztrácí hodn? i tu krycí a nová po?ád nikde :o(
jo ty odkazy kde byly roury na st?nách s "p?epravkama",bo co to bylo,jsem tady n?kam dávala já :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-07-29, 21:13
nebo - jestli seš teda FAKT OB?TAVÁ FRET?Í MÁMA!!, tak roury nech na zemi a pro sebe si zbuduj opi?í dráhu, aby ses dostala z obýváku do kuchyn? a z kuchyn? t?eba do koupelny...
no ?ekni - že bys to pro n? neud?lala??!!

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-29, 21:24
ŽoFiRo...jenže ty fretky p?esrs?ujou ?ák divn?...múj proto že žije p?i klimatizaci...a Žofkia možná proto, že ty nízké teploty co tam máte taky nejsou normální. Budu moc držet palce, a? ji nic není. Mému fre?ákovi zas z ?ije pelichá ocas...budu mít zase krysenku :-)))
Avatar

Aktuální stránka:39 z 62


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist