Aktuální stránka:43 z 62
Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-08-14, 15:12
Žofinka zkrátka p?ekvapila. ;oD

Mimochodem, musím t?, Žofiro, obdivovat, s jakou sebekontrolou píšeš t?m "chorobným zakláda??m vláken", aby hledali a nové vlákno nechali smazat. Jak psala boža, mn? taky p?ipadá, že je sem snad n?kdo posílá..............zvláš? když na sk.fóru je tak podez?ele mrtvo, ti si asi svým místem šet?í, že jo? :o)))))
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-14, 15:14
Mirim, tak je skus posílat tam:-))) jazyková bariera by snad nehrozila :-)))
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-08-14, 15:18
Johanko, n?kdy t? mám v podez?ení, že seš bu? špion nebo p?eb?hlík. :o)))
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-08-14, 15:19
mirim :) no jo, dyk vlastn? tady se furt n?co d?je :D .. a zapomn?la jsem, že jsme tady oprsklí, co? :D

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-14, 15:30
Trp?livost už zase došla :oD Jsem musela 3x vysávat,pá? vždycky když už jsem m?la skoro povysáváno,tak koukám a ono to lítá zas druhou stranou ven :o/ No a ted jsem hledala Žofky WC a ono se válí pod oknem :oD Chjo,jdu ho sebrat...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-08-14, 15:49
žofiro - š?astná to žena :D

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-14, 15:54
Mirim, a co když obojí :-)))
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-14, 15:56
amonn,to jo,když za?nu n?co d?lat,to je pak práce na celej den,né li tejden :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-08-14, 16:15
žofiro, pokud jednou za ?tvrt roku nep?emis?uješ pokoj, tak to nic není :¨D

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-14, 16:19
amonn,n?jaký v?tší st?hování pokoje nehrozí,už takhle byl problém to sem všechno poskládat :oD Ale jsem ráda,že bydlíme v RD a v?ci mi lítají jen z prního patra,nedovedu si p?edstavit,že bych takhle m?la b?hat pro každou blbost t?eba z 5.patra :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-08-14, 16:22
ty n?co vyhazuješ? :D ...

tak to my jsme te? podruhé p?est?hovávali pokoj :-) a myslím, že je to naposled, ale na to, že bydlíme od nového roku :D ...

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-14, 16:32
amonn,skoro každej ve?er se mi takhle d?ív da?ilo omylem vyhodit telefon :oD Já ho sice házela sm?r postel,jenže se od tý postele odrazil a let?l,no...ale musím ?íct,že ty starý nokie 35.. maj výdrž :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-08-14, 17:28
Jo to jo, jen kdyby mi nehaprovala baterka a šla ?íslice 3 :D ... ale máš pravdu :)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-14, 17:33
:oD M? nešla ?íslice 7 a baterka mi po 4letech za?la blbnout taky... :oD ...ale zdaleka ne tolik,jako po roce u toho telefonu co má ted,ten už je skoro nepoužitelnej,to zdaleka ješt? neprožil tolik v?cí co ta nokie :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-14, 17:34
ŽoFiRo, tak to v RD máš s lítáním z okna v pohod?. Mám s tím žel skušenosti z 10. patra v paneláku. Sem t?eba ve?er uva?ila hrnec ?o?ky s uzeným a balkon nemaje dala ten hrnec chladit na parapet...ve?er sem okno zav?ela (na hrnec nemyslela) a šla spát. Ráno cestou na cvi?ák koukám, pod barákem se válí ?ákej zdeformovanej hrnec, pokli?ka a ?ákej vylitej fujtajbl...tedy ti lidi sou ?u?ata! A v tom mi to docvaklo: Moje ?o?ka! Pracovala sem k infarktu p?i p?edstav?, že ten hrnec i s obsahem z tý vejšky schytal n?kdo na hlavu! Bylo by ho to zaru?en? zabilo...a já nemn?la ani poleh?ující okolnost! :-))))
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-14, 17:45
...vražedný nástroj:hrnec s ?o?kou... :oD ...a co kdybys to svedla na n?jakýho souseda z t?ch zbývajících 8pater pod tebou? ;o) i když pravda,u t?ch spodních pater by to pak bylo už horší no a v p?ízemí?Asi leda kdyby mu ten z toho p?ízemí hrnec o hlavu obouchal :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-18, 20:28
Kone?n? chvilka ?asu,takže:
Sami?ka po kastraci je ješt? dost unavená.Dala si malinko má?ených granulek a Calo-pet pastu,dojde si na WC,ale jinak jen spí.Dali jsme jí vyh?ívanou podložku,která nám z?stala po ?ubin?,a teplou deku,tak zima jí snad není.Jo a je jí kolem 1roku,p?ed kastrací jí vážili a má 550g-je to takovej vyhublej drobek a barvu má do hn?da,odhadovala bych to na tmavší šampan.Zatím mi ješt? nikdo,kdo by se jí ujal neodepsal.Teda odepal,ale bohužel je ted mimo UL.
Žofka z ní moc nadšená není,sice už n?co zbaští i sama,ale jinak je dost "p?ešlá" :o/ Na prob?hnutí jí pouštim do kuchyn?,kteru m?la po zdlábnutí gumídka zakázanou,ale jinak to nejde...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-18, 20:34
ZoFiRo, já dneska vyfásla na výstav? jeden sirup, která mn? dost zaujal. Možná by byl pro Žofku dobrý. Koukni do "Stelivo a papání"
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-18, 20:43
Johanko,na to jsem koukala a špatný by to být nemuselo.To je taky n?jaká "vitamínová bomba",nebo n?co jinýho?Já jen,že ted dávám ten Calo-pet + trochu fret?ího vitamínovýho sirupu od ebi-vet,tak abych jí zas t?eba nep?edávkovala vitamínama,nebo tak...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-18, 20:49
ŽoFiRo, jestli ten sirup funguje, tak to není vitamínová bomba, ale dává to télu látky, které nastartují a podpo?í vlastní imunitní systém...?iže žádná chemie, prost? podpora, aby organizmus vysilený léky, zát?ží, nemocí sám zvládl to co má...Psala sem o info na ten sirup té vetce co se starala o Marcelu z USA...jen musím po?kat až odpoví, co si o tom myslí.
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-18, 20:57
Johanko,tak to by mohlo být dobrý,pokud to opravdu funguje :o) Jinak Žofka ted na chodb? odhán?la Filipa od misky s granulema TF a cpe se.Filip jen stojí opodál a nechápe pro? mu n?kdo užírá a ješt? ho odhání od vlastní misky.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-18, 21:07
No sláva! Že se Žofina láduje! :-))) Po?kám co mi na ten sirup odepíše veteriná?ka. A jestli si bude myslet, že dobrý, tak bych ti ho mohla poslat...pokud neni k dostání v ?R. A to zjistíme...
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-18, 21:15
Jo,potvora,láduje se Filipovo TF a na acanu mi prdí :o))) Tak potom dej v?d?t co na to vetka a já bych se podívala jestli se to dá sehnat i tady.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-18, 21:26
Jasn? že dám v?d?t. Tady je to dostat v lékárnách s vet. lé?ivy.
Jinak se múžeš kouknout na stránky, mají tam i produkty pro lidi a velmi zajímavé.
www.pleuran.sk
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-18, 21:30
Kouknu,d?kuju.Ted jsem jen tak v rychlosti hledala p?es seznam jestli to není i v ?R a nic mi to nenašlo,ale ješt? se kouknu...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-18, 21:33
Skus seznam vet. lé?iv ?R...jestli je na webu...
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-18, 21:35
Ted jsem název toho p?ípravku zadala do google a tam to našlo dost stránek,tak to pokoukám...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-18, 21:42
Jdu ješt? vyven?it Filipa a pak se po tom podívám...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-18, 22:10
Zítra ta výstava pokra?uje, tak jestli stihnu (neslibuju) tak tam zajdu optat se na distribuci do ?R
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-18, 22:33
Já to zkusím ješt? pohledat na internetu,ale jinak d?kuju.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Aktuální stránka:43 z 62


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist