Aktuální stránka:38 z 62
Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-23, 16:08
jo to jo,jen mi necht?l zapozovat jako mop v akci :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-23, 21:21
normáln? mop funguje jako 3v jednom ;o))) mop,kropítko a št?tka na flašky :oD jsem si s ním hrála a on mi potom za?al p?elejzat ruku a totáln? mi jí zech*al!a ješt? p?i tom po?ádn? zježil ocas,teda myslím fakt ocas ten bílej,dlouhej,chlupatej co tahá ze sebou ;o)))

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-07-23, 21:22
:-))))))))))))))))

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-23, 21:52
ŽoFiRo, tak takto multifunk?ního fre?áka má málokdo :-)))))
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-23, 22:43
Johanko,že jo?! :oD a když si lehne na záda,tak ho lze použít i jako rejžák ;o)) ted jsem s ním byla asi hodinu na procházce a celou cestu p?edemnou skákal jak pošuk a štípal m? do holých noh!to bych ho za tohle kousla,pá? okusovaní noh já nemám ráda.zítra hodim video...

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 23.07. v 22:45.
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-24, 09:22
ŽoFiRo, tak tohle štípání do lýtek Vl?ák praktikuje doma. A vždycky si po?ká, až budu d?lat n?co takového, abych ho nemohla majznout...:-)))
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-24, 11:23
to m? doma tahá za palec na noza a sundavá mi ponožky,nebo se mi vecpe pod nohu do pantofle :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Century (IP)
Datum: 2007-07-24, 15:30
Ukradla jsem internet! Ha!

Taaak! Hlásím že v p?l jedné odpoledne se narodilo první fre?átko, ve ?tvrt na t?i poslední....a mezi nimi dalších p?t!

Máme ?ty?i kluky (jednoho ale bohužel asi ztratíme. Vypadá nedovivinut?. Ale uvidíme), t?i holky (z nichž dv? vypadají na p?kné po?ízky) a Angu je zatím skv?lá máma :)

Zdravstvuj vši (v?etn? Žofi a Filipa)

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-24, 15:40
jéé tak vééélká gratulace mamin? Angu :o))) at má hodn? mlí?ka,pevný nervy a mim?a at jsou zdraví a krásn? rostou :o) a o?ekávám info a fotooo :oD

já ted drhnu Filipovi venku volieru a za?lo pršet,takže lítám po balkon? jak blázen s kýblem,hadrem a drhnu :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Century (IP)
Datum: 2007-07-24, 16:02
No, tak jich je nakonec sedm state?ných, ale jak jsem se bála, ten nejmenší chlape?ek uhynul. (Opravdu byl nedovivinutý, m?l hrudní?ek pomalu jako špendlíkovou hlavi?ku) Ale Angu nás o deset minut pozd?ji p?ekvapila, další hol?i?kou (ta jí musela mít narvanou snad v žaludku nebo co! Oo). Ta je v?tší než všichni ostatní.

Vypadají zdrav? a strhaná máma je kojí. Až na jednoho ?i dva už sají, (holky zjistily samy, k ?emu má máma na b?iše ty legra?ní p?ív?sky, kluk?m jsem to musela trochu dovysv?tlit).

Te? jsem je p?est?hovala na chvíli do nosítka, abych mohla....taky vy?istit kotec. Te? tu lítám se škopkem a hadrem a drhnu xD

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-24, 16:15
toho klu?íka je mi líto,ale ur?it? je to pro n?j lepší.snad už žádný další problémy s miminkama ani maminou nebudou :o)

já už dolítala a venku p?estalo pršet a svítí sluní?ko,to naštve :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-24, 19:50
ted jsem se probírala šatníkem a normáln? na m? z oble?ení vypad Rondyho mikro?ip,kterej ztratil.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-07-24, 19:56
tak to mu ho tam necháš znova vpravit?

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-24, 20:01
po p?l roce válení ve sk?íni asi ne :o)) nevím jak se to ?eší když ?ip vypadne.vím že,že se to stává,ale jestli ho tam potom vrátí,nebo ho necháš o?ipovat (novým ?ipem) znova...navíc Rondák už od b?ezna není m?j :o(

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-07-24, 20:06
promi? už jsem si to p?e?etla..

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-24, 20:07
ŽoFiRo, podle m,ne by se na toto (vypadlý ?ip) mn?la vztahovat reklamace...si myslím, že ten ?ip se dá p?e?íst i te? a Rony musí mít ?islo ?ipu zapsané...takže by bylo jasné, že je to jeho ?ip. ?ekni to Ronyho majitelúm.

Jen mn? zajímá, jak si poznala, že to je ?ip...jak to vypadá? Sem to nikdy nevid?la...
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-24, 20:17
petronelka,v pohod?,ted už jo...

Johanko,s tou reklamací nevím,ale ano,?ip by m?l fungovat i ted,když ?íkají že má daleko v?tší životnost než ?ipovaná zví?ata...jinak v o?kováku má myslím zapsaný datum,místo ?ipování a místo kam mu ?im píchli+ten "?árovej kod" s ?íslem ?ipu...aspon tak to má Filip a byli ?ipovaní u stejnýho veta,takže by to tak m?l mít i Ron...

jinak ?ip mi ukazovala vetka,když ?ipovala Žofku.zkusím ho vyfotit a hodit sem fotku...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-24, 20:35
...to bys byla hodná! Mne to nenapadlo p?ed ?ipováním se podívat jak to vypadá.

Na služby (?ipování) by se mn?la vztahovat dvouletá záruka, stejn? jako na koupi tovaru. Takže jestli byl Rony ?ipovanej p?ed mí? jako 2 lety, musí to vet "napravit" v rámci reklamace zadarmo. T?eba i dát jiný ?ip, jestli se tento už nedá podruhé aplikovat.
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Century (IP)
Datum: 2007-07-24, 20:54
Ve?erní hlášení o Asymfonickém orchestru Vrzálci:

Všech sedm miminek (nyní p?etransfigurovaných na kombinaci 3 chlape?ci, 4 hol?i?ky) piln? nacvi?uje na koncerty (maminka je nau?ila kánon, to chci vid?t, jak se s tímhle vedle postele vyspím Oo) a v mezi?asech si hraje na bandu nenažraných upírk?. Angu si musí chudák p?ipadat jako ve?ejná mlíkárna.

Jinak, Angu je jako matka skv?lá. Sice byla chvíli lehce paf, ale už se srovnala a te? je fajn. Agresivní není, nechá m? (u nikoho jiného to ale rad?ji nezkouším ^^; ) sáhnout na sebe i na mlá?átka, chová se prost? jako normáln?...jen má u b?icha naskládaných sedum uv?ískaných žížal.

Nevím kdy urvu internet p?íšt?, takže hlášení bu? zítra, za pár dní, nebo tak. Fo?ák budu mít ale bohužel až druhého srpna, takže minimiminka budu mít asi jen v pam?ti.

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-24, 20:54
?ipovanej byl asi tak p?ed p?l rokem.jinak si ted budu muset stejn? ješt? skáknout na veterinu kde je ?ipovali,aby mi p?epsal to o?kování u Filipa,tak se tam rovnou poptám...
jdu p?ihodit foto...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-24, 21:07
to se bude spát ur?it? krásn? s pískacim pelíškem u hlavy :oD
co zbarvení?nezkoušela si koukat na o?í?ka jestli prosvítají?jsem zv?davá jestli bude víc albík?,nebo tmavejch,ale asi tmavejch,to bude ostuda ;o))) ne,hlavn? at jsou v po?ádku a najdou hodný páníky :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 24.07. v 21:19.
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-24, 21:15
?ip:



[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 24.07. v 21:50.
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Century (IP)
Datum: 2007-07-24, 21:20
Zbarvení podle toho chmí?í poznat neumím, ale o?i?ka mají v?tšinou tmavý. Ten nedomrlý chlape?ek by byl asi albínek, ale jinak se zdá, že budou v?tšinou bu? DEW nebo úpln? tmaví.

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-24, 21:22
téééda samej tcho? :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Century (IP)
Datum: 2007-07-24, 21:24
No, já jsem ráda. Chci si jednu nechat (už i vím kterou - posledni?ku - taky chodí všude pozd?, jak já. Od ostatních se dá snadno rozeznat, tak to aspo? nebudu mít tak t?žký) a ráda bych, aby byla tcho?ovitá (abych od sebe ty svoje holky poznala už na dálku :D )

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-24, 21:27
no to zase jo :o))) ale sme?ka 8albín? byla taky hezká :oD když to potom b?halo po byt?,tak jsem si pak p?ipadala jak po?ádnej alkoholik :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Century (IP)
Datum: 2007-07-24, 21:52
Tak už jsem si je prohlédla d?kladn?ji a k adopci p?jdou asi t?i bílé hol?i?ky a t?i barevní same?ci. Jedna hol?i?ka - ta posledni?ka - je barevná :D

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-24, 21:57
to má p?kn? barevn? rozd?lený :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-24, 23:13
tak takhle ted dovád?la ta moje "invalidní d?chodkyn?" :oD











[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 25.07. v 22:55.
Avatar

Re: Žofinka & Filípek+jejich rodina
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-25, 08:47
ŽoFiRo, jak je ten ?ip asi dlouhej?

Na t?ch fotkách vypadá Žofka na cokoli, jen ne na invalida :-))))))
Avatar

Aktuální stránka:38 z 62


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist