Jít na stránku:  Předchozí12345678910Další
Aktuální stránka:9 z 10
Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-07-18, 12:25
Jamajko, ten Lidl platí pro celou republiku.
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Hanysek (IP)
Datum: 2007-07-18, 12:55
Zdravím, cht?la bych se zeptat, jestli n?kdo nemáte zkušenost s takovými t?mi mí?ky, ze kterých vypadávají kokina, když s ním koulejí???
Díky
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-18, 13:01
Hanysek: Myslíš ty "krmicí mí?ky"? Tak ty máme dva, v?tší a menší...ten v?tší p?i koulení dokonce k?u?í. Vl?ák na n? se*e na oba!!!!
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Hanysek (IP)
Datum: 2007-07-18, 13:13
jj, p?esn? ty myslím :o)
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-07-18, 13:49
N?co takového?
[www.fretka.pl]
M?žeš si to objednat i z Polska. Nechci t? zrazovat, ale co jsem tu ?etla, tak v?tšina fretek se chovala jako Johan?in Vl?ák, prost? na krmící mí?ek s*ala. A dokonce tu byl jakýsi fre?ák, který si k mí?ku vyp?stoval psychicky nezdravý vztah. :oP
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Hanysek (IP)
Datum: 2007-07-18, 14:15
Jo a aha, tak to radši nebudem riskovat :o)
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-07-18, 14:20
Fakt t? nechci zrazovat. Radši si vyhledej p?ísp?vky, kde se o krmícím mí?ku debatovalo, a názor si ud?lej sama. :o)))
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-18, 14:24
my jsme ho m?li Filip si s ním v pohod? hrál,jen se mu do n?j nic nedávala,pá? krom pasty žádný pamlsky nechce,no a patlat do toho pastu...?! :oD ted jsem si ho taky ješt? objednala z toho polskýho shopu,pá? ten co máme je už dost "jetej" :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-07-18, 19:25
Tak ja bych take napsala sve zazitky s hrackama. Moje Majinka byla ke vsem hrackam imunnu...nezajimalo ji snad nic. Moje mamka i pritel neustale neco nakupovali, avsak bez vysledku...nevdecnice Maja:) Pak pritel myslel, ze co se nehejbe ji nemuze zajimat. Koupil ji kralicka plysovyho na baterky. Pustili jsme kralicka-kralicek zacal behat- Maja taky- a to hystericky, po neuveritelnych soustech zacala za skrin zachranovat svoje drahocenne granule- kralik vstoupil do cesty, z Maji se stala na tu dobu kamenna socha a jen co se kralik pootocil, rychke se sehla pro tu nebohou granulku co spadla na zem a byla by napospas zlemu kralikovi.
V riji adoptovala slepicku, taky na baterky. Nosila nam ji do postele, ozuzlanou, smradlavou. Vzdycky jsem ji zhnusene hodila na matraci , co mela u nas vedle postel. Slepice vetsi nez Majinka- koukam, Maja slepici v zubech a z plnych sil ji tahne z matrace na nocni stolek a pak uz jen prekonat mezeru do postele...to uz sem to nevydrzela- proste spaly obe s nama:)

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-07-24, 12:56
Tak jsme pro toho našeho ni?itele koupili balón na basket.
Brutík ho vlastní od minulé st?edy a fasáda mí?e už trochu utrp?la, ale stále drží.
Brutík má jen zakázáno ?utat ráno, jelikož ?utá celým svým srdcem a ob?as jsou to po?ádné rány :o)

Výkopy sm?rem k ložnici zhruba v 04:15 holt nejsou u labiln?jších ?len? rodiny oblíbené :o))
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2007-07-24, 12:58
takze Brutik basketak, jooo? teda... sit o ani nedovedu opredstavit, jak takova mala chlupata potvora muze v opohode fungovat s takovym balonem... sup sup nejaky videicko by nebylo? :-)

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-07-24, 13:02
Když já jsem technický lempl a manžel v??n? nemá ?as:o)
Zkusím ho ukecat.Ten mí? je celkem t?žký, ale Brutík se s tím nepá?e :o))
Je fakt, že lehké mí?e ho bavili asi ješt? víc, ale m?ly d?sn? malou životnost - Brutík si rád brousí zubiska.
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Rotty (IP)
Datum: 2007-07-25, 22:28
mate tohle nekdo doma?http://[www.fretka.pl]/ver2/produkt.php?id=440
hrozne se mi to libi ale nevim jek je to s objednavanim ze zahranici.
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-25, 22:30
rotty,koukni do vlákna chobotnice,tam se z tohohle obch?dku objednává...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-05-05, 19:36
Vytahuju staré vlákno :-)

Od té doby co je Vl?ák kastrovaný, hraje si o moc víc s hra?kama, hlavn? t?mi co se sami hýbou, nebo s nimi hýbu já.
Prim mají: chodící, mrkající a kvi?ící myš na baterky od Lee (ta myš má aspo? 3 roky), ocasatá koule od Nessie a pískací a chrastící plyšový bodlák na gumi?ce od Kviky. S t?mahle si dokáže vyhrát (pod dozorem) na st?ída?ku i p?es hodinu.
Pak má myši co se natahujou tím špagátkem, ale ty ho baví jen chvilku, hned je n?kam zahodí.

A tak mn? napadlo: máte n?kdo néjaký tip na podobné hra?ky? Protože zmetek za chvíli bude chtít néco nového :-)))

Krom norování pod koberceme, potahama, v posteli, st?hování pelechú p?es celý byt...to má na denním po?ádku :-)
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Pišta (IP)
Datum: 2009-05-05, 19:51
Ahojky vespolek. Já tyhle blbinky sháním na Aukru, ob?as se n?co objeví p?ímo pro fre?ule, nebo hra?ky pro ko?ky.

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-05-05, 19:57
Pišta: No jo, jen já su stará škola, já na Aukro moc nechodim a taky t?m vécem moc nev??im :-)
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-05-05, 20:06
Johanko nehejbací, ale bezva jsou ma?ásci co mají te? asi za 80 v Ikei. T?eba krokodýl - m?žeš hrát s fre?ulí na kousanou a nep?ijdeš o prsty. A když fre?ule noruje v krokodýlovi, tak to máš místo telky. My je máme ozkoušené se Sticky (i když te? jak má mimíšky ignoruje všechno, v?etn? svýho krokouše) a po?ídili jsme je i mr?ous?m do výbavy (majitelé jist? ocení, až budou v pubert? :o)))

Jen si s tím musíš s fre?ulí aktivn? hrát, nehraje si s tím moc dlouho sama, no.
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-05-05, 20:49
Johanko, u nás je v kurzu ježek, ale toho majda momentáln? nemá skladem ( [www.obchudekumajdy.cz] ) a nebo pak strašidýlko ( [www.obchudekumajdy.cz]%EC ) oboje je na prut?. Ježek tedy v sob? má ješt? takové n?jaké pískátko, nebo co to je. Strašidýlko to nemá.
Tajtrdlík na gumi?ce ( [www.obchudekumajdy.cz] ) se u nás neosv?d?il. Do deseti minut byl na dv? ?ásti.
:o)))

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-05-05, 20:50
No jo, ježek ani strašidýlko už dlouho ve velkoobchodu nejsou, ale hlídám to, stejn? jako sch?dky ke kleci....
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-05-05, 20:52
majdi, to nebyla výtka :o)

Ale kdybys zase našla n?jakou takovoudle kravinu na prut?, hlásím se k odb?ru :o)
Protože tydle hra?ky u nás opravdu letí :o)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-05-06, 12:05
u nas taky leti... pod postel :-D nasysleny, zamotany vsude mozne a chtela by novy... :-D

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-05-06, 12:15
u nás ježka ukradnul pes a od tý doby je jeho... Terinka mu za to sebrala plyšáka a jsou si kvit... Toníka od skon?ení první falešky hra?ky neberou :-(

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: mizzi (IP)
Datum: 2009-05-06, 12:16
jo hra?ky na prut? maji u nás taky úsp?ch. A ješt? jedna myš na natahovací pružin?, kterou jsme koupili na výstav?. Ale te? jsem koupila v metráži ve zbytcích takový chlupatý hadr.. rozst?íhala jsem ho, zašila do n?j rolni?ku a p?id?lala poutko s gumi?kou. Prut to sice nemá, ale líbí se.

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2009-05-27, 18:42
Objevila jsem p?knou hra?ku na AUKRU:

[www.aukro.cz]

Fretku mi to sice nep?ipadá, ale možná, že by se naši chlupá?i vyblbli.(Pus?te si dole to video)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Gazza dne 27.05. v 18:44.

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-05-27, 18:44
TO SHÁNÍM UŽ JAK DLOUHO!!!!
MAJDO!!! POMOC!! ty seženeš všechno - co tohle?

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2009-05-27, 18:54
Martina:
Pokud by vás bylo víc, koupila bych to na dobírku na sebe, já na AUKRU nakupuju, ale jeden kus by t? stál skoro 300k?. Nevím, jestli jsi z Prahy, jinak bys to m?la dražší ješt? o poštovné k tob?.
Když vás bude víc, tak já to koupím - má zatím 20 kus?.

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-05-27, 18:58
z prahy nejsem, ale ?asto tam jezdím, to by problém nebyl... už jsem psala majd? do vlákna, možná by to um?la sehnat i jinde a t?eba za mí?, uvidíme.

já to teda chci každopádn?!! :o) a možná bych si vzala dva kusy - až jeden zni?í, kde to zas budu shán?t?! :o) d?ív to bejvalo na každý pouti a v každým hra?ká?ství, ale už jsem na to leta nenarazila.

uvidíme, jestli se chytne i n?kdo jinej nebo jestli se nevyjád?í n?jak ta majda.

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-05-27, 18:59
to mám, vydrželo nám to pár minut [www.youtube.com] potom tu fretku ukousli z mí?ku a už není

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2009-05-27, 19:00
Pokud bys cht?la 2 kusy, já vezmu taky jeden tak je to po?ád za jedno poštovné, to už se vyplatí. Po?káme ješt?, jestli se n?kdo nechytí a nebude chtít taky.

Jít na stránku:  Předchozí12345678910Další
Aktuální stránka:9 z 10


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist