Jít na stránku:  Předchozí12345678910Další
Aktuální stránka:4 z 10
Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-10-11, 12:29
Ob?as kakao......tuhle jsem mu vnucovala Ovomaltinu a necht?l....takovou dobrotu..
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-10-11, 12:30
Jo, já to klidn? p?iznám, že na n? ob?as takhle hulákám.......ale že by je to n?jak psychicky poznamenalo mi teda nep?ijde :-)
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-10-11, 12:30
Ohledn? mléka fretkám jsem se fakt snažila vysv?tlit,no n?kdy ?lov?k prost? nemožného nedosáhne.A nemám sílu furt se dohadovat dokola s n?kým kdo je p?esv?d?ený že d?lá dob?e.
Ostatn? u lidí se nep?em že kou?ení je zdraví škodlivé,a p?es to,n?kte?í lidi i když kou?í,dožijí se vysokého v?ku,ale to neznamená,že budem kou?it všichni,žejo.
Anebo to té sle?n? n?kdo vysv?tlete jinak,já už nevím jak.

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: selly (IP)
Datum: 2006-10-11, 17:22
v pohod? jen nevím pro? by m?lo jednou do m?síce uškodit pár granulí zalitých trochou mlíka pro ko?ky...ne?eknu oby?ejný,ale ko?i?í?pr?jem ani jiný problémy nemají.není to to samí jako bych se zeptala pro? dáváte fretkám maso?vždyt granule jsou vyvážená strava,ne?

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-10-11, 23:22
To co jsem psala o mléku se týkalo tohoto:


Zaslán uživatelem/kou: selly (IP)
Datum: 2006-10-09, 19:02
to náš má z mlíka možná tak mohutný pr?jem :o)

Zaslán uživatelem/kou: selly (IP)
Datum: 2006-10-09, 19:34
našeho když to mo mlíku chytne tak se snaží dob?hnou,ale jaksi mu to nejde a tak se u toho ani nezastaví :o


o ko?i?ím jsem napsala pouze,že to nemá valný smysl u dosp?lého fretáka,ne,že mu to nesmíš dávat.

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-10-12, 09:08
A Selly dost dob?e nechápu, pro? dáváš svému fre?ákovi mlíko (t?eba i ko?i?í), když po n?m má pr?jem????
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: selly (IP)
Datum: 2006-10-12, 17:17
majda:

selly napsal/a:
-------------------------------------------------------
> já dávám ob?as trochu ko?i?ího a jsou v
> pohod?,žádný pr?jem....


pr?jem mají po oby?ejnym,ne po ko?i?im!!!ob?ejný jim nedávám od tý doby co jsem sehnala ko?i?í.nejsem tak blbá abych jim to dávala kdyby po tom m?li pr?jem!

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-10-12, 20:53
A to ko?i?í kupuješ ve zveráku?
Taky bych jim ho po?ídila, nebo? mají mlíko rádi, tak aby ob?as mohli trochu dostat. U nás ve zveráku toho moc nemají, nevíte, kde to objednat na netu? Objednávám na Happy animals granule, ale ko?i?ího mlíka jsem si tam ješt? nevšimla.
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: selly (IP)
Datum: 2006-10-12, 21:05
v?tšinou ho kupuju ve zverimexu a to bud sušené,které se doma rozd?lá a nebo už rozd?lané.suché je asi lepší,vydrží dýl a nemusíš se bát aby se ti nezkazilo v lednici...zatím jsem našla tenhle odkaz podívám se po dalších... [shop.mazlicci.cz]

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-10-12, 21:06
D?kuju:-)
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: selly (IP)
Datum: 2006-10-12, 21:29
tak jsem našla ješt? tady to.mají tu ty mlíka sušený.kdyžtak se tam víc porozhlídni je to docela nep?ehledný,alespon já se v tom moc neorientuju :o) ob?dnala jsem si u nich granule ANF pro fretky...[www.hafani.cz]

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-12, 21:40
selly: Abys m?la co ochutnávat??? ;)
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: selly (IP)
Datum: 2006-10-12, 22:19
no jist? :o) a dám si k tomu kakao z ko?i?ího mlíka :o)

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-10-12, 23:04
:-) Jo díky. To sušený bude lepší. Zkusím co na to ?eknou fretky. Mohla bych taky ud?lat potom kakao i p?íteli - no co, když už baští ty granule:-)
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: selly (IP)
Datum: 2006-10-13, 16:43
taky si budu muset zase koupit mlíko.jo není nad plnohodnotnou snídani :o) kakao z ko?i?ího mlíka a k tomu pár granulí...

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-13, 18:29
Ha?ula: Hele a neni tv?j p?ítel malinko schozofrenní??? Že si t?eba chvilkama myslí, že je tcho???? Až ti za?ne okusovat nohy a kvokat na tebe, je to vážný :D
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: selly (IP)
Datum: 2006-10-13, 20:08
pokud jí tu nohu neukousne,tak to zas tak vážný nebude :o) kdo m?že do slova a do písmene ?íct,že si p?ítele drží na vodítku? :o)

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-10-14, 12:09
Rynn: Co já vím... No možný je všechno:-) N?kdy prská, taky sy?í, pak chce hladit a ob?as kv?li n?mu taky musím vyv?trat....:-) Jo, má to s fretkama hodn? spole?nýho:-)

Nohy mi zatím neokusuje, ale na vodítko si ne a ne zvyknout:-)
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-14, 14:25
Ha?ula: Vodítko musíš holt trénovat a trénovat, on si ?asem zvykne :))
Takže už aspo? víš, že máš doma vlastn? o tcho?e víc... :))
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: selly (IP)
Datum: 2006-10-14, 20:55
vodítka kouše nebo na nich nechce chodit ? :o)

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-10-15, 11:27
Hehe. Kousat nekouše (zatím - kdo ví, ?eho se ješt? do?kám...:-)), ale o tom, že je ?ízen, o tom nesmí v?d?t - ale to asi každej chlap. Oni jsou p?ece ta hlava. (I když my ten krk, ne?) A pomalu bych ho m?la p?estat pomlouvat, protože ho tcho?i taky moc zajímají, tak aby si to náááááhodou n?kdy nep?e?et. Kdyby to bylo na n?m, tak jsme si nechali celej Sašin a Robin?v vrch:-) Jenže hovínka atd, to už musím uklízet já, a když n?kdy fretky pos.. koberec, tak to se mu v?bec nelíbí... Ale nejrad?ji by jich m?l 10:-) No, jsem ráda, že je k nim hodnej a fretule má rád. Takže mu sem tak užranou granuli, i to vodítko odpustím:-)
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: selly (IP)
Datum: 2006-10-15, 13:57
jen aby se ti nezab?h :o)

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-15, 14:52
Ha?ula: Jo, to máš výhodu.... já mám pocit, že 90% chlap? nemá tcho?e rádo... ale to je snad jenom pocit... :)) jasn?, musíš ho vycepovat, ale nenápadn?... :)
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-10-15, 19:38
Selly: No, to by mi ješt? scházelo....:-)
Rynn: Jo, on má tcho?e fakt rád a to ho b?žn? koušou:-) Celkem to nechápu, ale t?ší m? to.-)
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-15, 20:35
Ha?ula: No, to se ti nedivim... je fakt, že rodi?e je maj taky rádi, ale víc než dva by nevydejchali... a p?ítel je bere, ale jsme spolu krátce, takže je ješt? mockrát nevid?l, natož, aby si jich po?ádn? užil :))
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: šaryk (IP)
Datum: 2006-10-18, 10:50
a po?ádn? se na?ichal :-)

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-10-18, 10:52
Rynn: No, jediný co mu na nich vadí, když se ob?as n?kdo vykaká mimo záchodek. To pak nadává, že všude se.ou...:-)
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: selly (IP)
Datum: 2006-10-18, 16:21
no a komu by to nevadilo? :o) zvlášt když se ti ob?as ješt? poda?í si do toho p?kn? šlápnout,nebo dokonce šáhnout :o)

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-18, 23:06
My už to moc ne?ešíme... te? m?li asi 14 denní období, kdy krásn? chodili na WC a to zase skon?ilo... takže zase chod?j pod sk?ín?... a máma se dneska p?iznala, že je to blbý, ale že jí za?ínaj tcho?i von?t :)) A on a? si zvyká :)) a ?ichá, já mu Rockyho str?ila a pod nos s tim, a? si ?uchne, že krásn? voní... No, netvá?il se nadšen?, jak m?l, ale ani ne znechucen?... aspo? že to :)
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: selly (IP)
Datum: 2006-10-19, 08:04
jen po?kej až ti za?ne zna?kovat to bude jiná v?n? :o) to už bych ho poom moc pod nos nestrkala :o)

Jít na stránku:  Předchozí12345678910Další
Aktuální stránka:4 z 10


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist