Jít na stránku:  12345678910Další
Aktuální stránka:1 z 10
hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: selly (IP)
Datum: 2006-10-07, 10:39
ahoj,zakládám tohle vlákno jelikož mám doma dve fret?í pubertáky(sourozence)a už nevím co bych jim nabídla za hra?ky aby m? alespon chvilku nechali na pokoji :o) navíc bratra naší Báry jsem si vzala asi p?ed 2dny,takže jsou ty jeho "pubertální výjevy"ješt? horší.už se bojím i chodit abych n?koho omyem nzašlápla až se mi bude zakusovat do nohy :o)

ch+hry+



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 10.06. v 19:27.

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: sasmid (IP)
Datum: 2006-10-07, 11:58
selly:Taky mám doma 5-ti m?sí?ního puber?áka.Po?ád kolem m? hopsá,v?ší se na m? a lítá jak st?elenej.Hra?ek má spoustu.Poslední,co dostal byl plastový vnit?ek z kinder vají?ka.Dala jsem mu tam dva padesátníky,aby to hrkalo a myslím,že ú?el to plní,pa? je z toho úpln? nadšenej.T?eba to zabere?:o)
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Ace (IP)
Datum: 2006-10-07, 12:08
já bych se možná bála, že až to otev?e tak ty padesátníky spolkne. Rad?ji bych dala dovnit? rýži, hrášek....

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: sasmid (IP)
Datum: 2006-10-07, 12:12
Už má tu hra?ku asi týden a zatím to neotev?el,ale známe fre?ule.Rad?ji padesátníky pro klid duše vym?ním.
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2006-10-07, 12:26
Mám 4-leté dít?. Dcera má v obýváku krabici se spoustou hra?ek. Vždy si tam n?co vyberou, a já pak jen omývám to co nestihly s dcerou zdemolovat:-)
Nejv?tší úsp?ch mají balóny a nádobí?ko.
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2006-10-07, 13:03
Naši Kraken + Karrie milují mí?ky s dírkami a s rolni?kou uvnit?, pingpongá?e, igelitku na šust?ní (ust?íhneme jí uši, aby se divoši v zápalu hry neuškrtili), malé plyšové pejsky (15 k?) z IKEA, rouru od koberce k probíhání, malou pet láhev, napln?nou trochou lušt?nin (d?lá to rachot), kelímek od piva (navle?ou si ho nahlavu a b?hají s ním tak po místnosti ;o) a vlastn? vše, co je pro n? nové.
Lušt?niny dávám pouze do "hra?ek", u kterých nehrozí riziko, že je fretka rozebere, lušt?niny zbaští a v horším p?ípad? si jimi ucpe st?evo. Kraken má kinder vejce rozlousknuté a rozkousané b?hem chvilky...ale mám jednu plastovou tubu od lék? (od Ganatonu), kterou nedokáží díky pojistce otev?ít, uvnit? jsou lušt?niny a je to báááje?ná hra?ka, ?íkají K + K :o))
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-10-07, 13:26
U nás má obrovský usp?ch taška s tlustého tvrdšího mikrotenu zav?šená na gum? skoro k zemi (z op?radla židle) za jedno ucho.Druhý ucho je ust?ižený.Už ji tu mám skoro rok,ješt? ji nezni?ili,a to v ní blbnou všichni snad denn?.
Vají?ka kinder taky nem?žem ,mají je rozkousaná na to šup,ha?kovaný myši od majdy m?li rozkousaný a vykuchaný taky b?hem chvilky.Zato krysa z Ikea vede,už jich teda máme víc,a po?ád jsou oblíbený.

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2006-10-07, 14:37
Nase mysky miluji micky s rolnickou a papirovy pytel od pisku:) Kazdou chvilku dostanou novy. Igelitovy pytel maji na hrani jenom pod dohledem, aby se v nem jeste nezamotali a neublizili si:)
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: selly (IP)
Datum: 2006-10-07, 14:42
u našich to všechno vydrží jen chvíli,co jde to b?hem chvilky zni?í a co se jim b?hem chvilky zni?it npoda?í o to nemají zájem.pokouší se sebrat svýmu tátovi myš,ale ten se ji jen tak nevzdá,má ji od mali?ka a tvrd? si ji brání :o)ted jsem koupila ke spole?ným hrám mí?ek(je to pro d?ti)p?ivázaný na gumu a na konci je takový poutko na ruku,tak až se pubertáci vzbudí uvidíme jak to s mí?kem dopadne :o)

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-07, 16:00
U nás jsou momentáln? v oblib? starý tátovy džíny... každej zaleze do jedný nohavice, pak se navzájem hledaj, perou a hon?j :)) potom v?tší krabi?ka od krému Garnier, cca 10 cm pr?m?r a 4 cm výška. V tom jsou fazole, takže to chrastí a ješt? se to kutálí... A nejoblíben?jší hra?ku, kterou jim darovat nem?žem, je zpívající kytka ze Sparkysu, po tý jsou úpln? posedlí...
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: selly (IP)
Datum: 2006-10-07, 18:01
tak se u nás momentáln? tcho?i ujaly klubka ponožek.

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-10-07, 18:12
U nás má Robinek nejradši mí?ky, Keia taky vnit?ky z Kinder vají?ek, taky si ráda hraje s klubí?ky a Saša ta má takovýho plyšovýho "pana kytku:-)" na kterýho vždycky nasedne a kvoká:-)
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: selly (IP)
Datum: 2006-10-07, 20:11
mí?ek nep?ežil :o( gumi?ka byla ukousnuta a mí?ek zatažen za sk?ín.

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2006-10-07, 20:40
Jo,jak jsem psala o balónech tak ty gym jsou nejlepší:-)
Je d?sná sranda vid?t tcho?e jak ho honí po byt?. Ale už dva nejsou:-/
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: selly (IP)
Datum: 2006-10-07, 21:15
jo,naši mají taky hrozn? rádi gumové v?ci.na návšt?v? u ségry,která ma málý dít?,náš freták tahal autí?ka za gum. kole?ka :o) je fakt,že ty gum.hra?ky nic moc nevidrží a ty z tvrdší gumy ur?ené t?eba v?tším ps?m nedokáže fretka tak snadno skousnout a do ?eho se nedá kousnout a zni?it to moje fretky nezajímá...asi jim koupím autí?ka :o)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: selly dne 07.10. v 21:15.

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: selly (IP)
Datum: 2006-10-07, 23:02
úsp?ch!!!!!!mladý freták si už 27minut hraje s balí?kem papírových kapesní?k?.jsou sice rozkousaný na malý kousky,takže nám co uklízet,ale hlavní je,že se chvíli zabavil a spot?eboval k tomu zatím jen 1balí?ek!!!!!!!tatka s dcerou jsou znavení bojem a odešli na kut? :o)

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2006-10-07, 23:48
No, já jsem po zkušenostech koupila fretkám(hlavn? Matýskovi-ten balóny rad?j) fotbalový mí?. Je koženej a není to zrovna n?jak nízká kvalita:-) Nevím jak to dikázal,ale už je prokouslej asi na t?ech místech. A to se u sousedu s podobným hraje vl?ák a má ho tvrdej už n?kolik m?síc?:-(
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: selly (IP)
Datum: 2006-10-07, 23:52
jojo,nám mí?e mizí p?ed o?ima.vypušt?ný mí? prý zabere mín místa :o)

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: sasmid (IP)
Datum: 2006-10-08, 01:12
Perunova oblíbená hra?ka je mimo jiné plyšová beruška,která se t?epe,když zatáhnete za provázek na jejich zádech.Perun ji tak miluje,že je chudera celá ocintaná a z 6 noži?ek už má jenom 3 a p?l.Vždy berušku drapne,zmizí s ní pod kredencem a nasyslí si ji tam.
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2006-10-08, 08:39
My máme plyšovou želvu.Je trvale nasyslená za komodou v obýváku a ob?as vídám její záda,když jí tam Kryšpínka morduje.Ovšem bezkonkuren?n? neodolatelný je "odpadkový koš",který jsme po?ídili Škvorovi když se za?al zajímat o ten náš v kuchyni,a o který se te? spravedliv? d?lí s Kryšpínkou.Je to skládací koš na prádlo,pr?hledný,ve kterém jsou petky,cáry igelitek,šustící papír,roli?ky od toale?ák? a asi deset plyšák? r?zných velikostí.Koš m?l trvalé místo v rohu ložnice,ale tcho?i si ho p?emístili doprost?ed obýváku(asi aby vid?li na TV a nebyli tak sami).Takže návšt?vy m?žeme p?ijímat pouze ohlášené nebo dob?e informované.Jiné k nám nem?žou,protože pohled na skládku uprost?ed obýváku by asi umrtvil i siln?jší povahy:-)))

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-08, 10:09
selly napsal/a:
-------------------------------------------------------
> tak se u nás momentáln? tcho?i ujaly klubka
> ponožek.


Selly bacha - je možné, že pak zjistíš, že v klubku bude dírka. Nám se to stává pravideln?,protože malá Gia žere všechno, co ji p?ijde pod ruku =) viz koberec a no?ní zvracení =/

Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-10-08, 10:14
No, ty moje potvory taky žerou koberec. Za to bych je fakt zast?elila..... Když jsem si brala p?ed skoro dv?ma roky první sami?ku Sašu, tak jsem si naivn? po?ídila novej koberec..... Pak p?išel ješt? Robin a te? Keia. No, jak myslíte, že koberec vypadá?:-(
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-08, 10:20
ha?ula - dokážu si p?edstavit, to jsem v?era mluvila s mamkou po telefonu a oznámila mi, že kone?n? našla u botníku ožraný záv?s.. =/

všechno co visí a je látkové, musí jít pry? =/
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-10-08, 10:43
Oni ožrali i záv?s?
Tak to ti moji žerou jen koberce. To jsem na tom ješt? pom?rn? dob?e:-)......
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: selly (IP)
Datum: 2006-10-08, 11:17
tak koukám,že mám doma zlatí?ka :o) mám dosp?lého samce už 5let a u toho se požírání koberc?,záv?s? a jiných látek neprojevilo,tak doufám,že to po n?m zd?dili i tyhle dv? pubertální potvory :o) a tím klubkem ponožek jsem je snad nezkazila :o)

P.S.:ty ponožky vyhrabali z odpatká?e,takže n?jaká díra na víc už u nich stejn? byla :o)

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-08, 12:07
no, jen jedna - ta mladší ´) ta starší nikdy takovédle choutky nem?la =/

a te? jsem zjistila, že u mého plyšového prasátka je ožraný ocásek =(//

ku... =//

ale jak ji to odnau?it =/
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: selly (IP)
Datum: 2006-10-08, 12:38
mám doma hodn? plyšák?,ale v?tšinou z?stanou bez povšimnutí.našt?stí.mám velkýho plyšovýho psa a to bych Ferdu zabila po?ád si ho zna?kuje :o)

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-10-08, 21:04
Tak když to tady ?tu, tak musím Tadeáška pochválit, nebo? majdina myš je zatím celá, pravda, asi to bude tím, že ho moc nebere, ale látkové v?ci se u nás nejí. Jemu bych nejv?tší radost asi ud?lala pogumovanou propiskou. Dneska jsme o ní svedli boj a jen o fous jsem vyhrála:-)

Jinak, my taky zbož?uje krysu z Ikey:-) Asi evidentn? celý národ, nebo? jsme s amonniou byly v pátek v Ikee a už je mají vyprodané:-)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Nessie dne 09.10. v 09:30.
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: selly (IP)
Datum: 2006-10-08, 21:21
:o) jo guma je asi nejv?tší zajímavost... jen pozor aby muži naep?išli k úhon? :-)))

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Adéla (IP)
Datum: 2006-10-08, 21:48
:-))) Já si koupila nový boty a ten super šustivej papír ?ím byly ty boty vycpaný se Nelince moooooc líbil všechen ho sebrala a nasyslovala pod postel :-)

Jít na stránku:  12345678910Další
Aktuální stránka:1 z 10


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist