Jít na stránku:  Předchozí12345678910Další
Aktuální stránka:7 z 10
Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: selly (IP)
Datum: 2006-10-24, 20:35
jo to by ch?lo,ale bohužel je po smrti už pár m?síc?,tak by to byla asi drastická pitva :o)

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-24, 21:26
selly: Takovej dob?e uleženej pelech... jo, to je morbidní :)))
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: selly (IP)
Datum: 2006-10-24, 21:35
to jo.kdyby nebyl poh?bený mohla bych mu možná ud?lat dlahu,t?eba by pak ješt? držel :o)

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-24, 21:41
selly: Tak ho vyndej, pokud byl dob?e poh?benej a mumifikovanej :))) tak to ješt? p?jde...
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: selly (IP)
Datum: 2006-10-24, 21:44
jojo zítra se vydám prohrabat skladky kde by ho mohli poh?bít :o)

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-24, 21:45
selly: Jasn?, pak dej v?d?t, jak jsi dopadla :D
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: selly (IP)
Datum: 2006-10-24, 21:50
jo jestli se ješt? vrátím :o)

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-24, 21:54
Jojo, POZOR na bezdomovce!!! Anebo si je pak p?ines dom?, vykoupej a tcho?(i) m?žou mít další hra?ku....
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: selly (IP)
Datum: 2006-10-24, 21:56
jo jasn? t?eba si n?jaký znich hoví v našem pelíšku a nebude ho chtít vrátit :o)

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-24, 21:58
Tak je holt p?ineseš oba- jak bezdomovce, tak pelech :)
Dokonce 2 v 1 :D



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Rynn dne 24.10. v 21:58.
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: selly (IP)
Datum: 2006-10-24, 22:02
no dobrej nápad.pelech bude doma a pokud by se dlaha nezda?ila bezdomovec ho m?že využívat dál :o)
jinak k angrám: at jim to tam nezahlcujem.když jedem k rodi??m tak fretky se hned vrhnou na uklízení,zvlášt albínka,ta se vejde všude a po úklidu se barvou vyrovná i tcho?ovitýmu Fredovi :o)

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2006-11-27, 11:51
V?era jsme kopupili auto na vysíla?ku a mohli jsme se umlátit smíchy. Bobeš ho vášiv? honil a lovil, prost? skv?lá zábava. P?emejšlela jsem, jestli se to víc líbilo tcho?íkovi nebo chlapovi :o))) Bobíška navíc uchvátila i krabice, která je ze dvou stran pr?hledná a p?i prolézání a hopkání vydává pro tcho?e líbivé zvuky. Takže dv? hra?ky za jednu cenu.
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-11-27, 11:52
pinina: A ten dárek byl p?vodn? pro koho?:-)
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2006-11-27, 11:57
Nessie: asi to bude znít švihle, ale byl ur?en p?ímo pro Bobeše.
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-11-27, 12:05
Pinina: ani ne, když existují tady lidé, kte?í vstávají p?ed 4 hodinou ráno kv?li tcho?i nebo jim naopak poušt?jí televizi, aby se doma necítili tak sami:-)
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-11-27, 12:08
CO televizi, ale ?tou jim pohádky :-)
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-11-27, 12:15
jojo, na to jsem zapomn?la:-)
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: šaryk (IP)
Datum: 2006-11-27, 15:22
Jee a na tom je n?co divnýho?

Naše tch??e vždycky zaujmou nejvíc hra?ky v hra?kách - nap?. starej batoh ve kterým se povaluje mí?ek s rolni?kou nebo igelitka na igelitky (tu fakt zbož?uje). V?era ho zaujala sklenice od majonézy. Cht?l si ji doskrblit za postel, já mu ji cht?la p?vodn? na hraní chvilku nechat, ale ten trouba ji n?jakým zp?sobem rozšrouboval...

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2006-11-27, 15:48
Místo roury od koberce doporu?uji drenážní rouru z Hornbachu.Dá se ohnout do oblouku a napojit na kanaliza?ní spojky /taky koupíš v Horbachu/ a nep?ej si to rodeo,když je jich v rourách víc!Roury jsou žluté a tmavé fretky prosvítají,takže víš,kde koho máš a vidíš,když tam nanesou mí?ky a jiné v?ci,nap?.ponožky,pen?ženku,...
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: sasmid (IP)
Datum: 2006-12-04, 16:02
V?era jsme m?li rodinnou oslavu,na které samoz?ejm? nechyb?lo šampá?o.A tak se popíjelo až se na stole objevily 4 špunty.Neváhala jsem a dva jsem si narvala do kabelky-nejsou z korku.Doma jsem špunty darovala tcho??m a Ti byli maximáln? nadšeni.Špunty lítají po celé místnosti a kluci za nima.Jak málo sta?í k fret?í radosti :o)
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-12-04, 16:06
sasmid: My m?li špunty akorát korkový, když máma d?lala hov?zí na vín?... to jsme si netroufli:)) ale celkem jsem to cht?la zkusit... u nás se te? ujaly krabice od džusu... takový ty hubený... fretky do toho vlezou až po b?íško a b?haj s tim po pokoji...
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: sasmid (IP)
Datum: 2006-12-04, 16:27
Rynn:Krabice od džusu jsem ješt? nezkoušela,ale ty špunty jsou fakt super.Horácio ho vždycky drapne do zub? a zmizí pod kredenc a pak už jenom slyším rachot jak se s Perunem rvou,kdo bude mít špunt a kdo ne.Podotýkám,že mají dva.
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-12-04, 16:31
sasmid: Já si oráv? korkovej netroufla, takže až budem mít jinej, tak to zkusíme :)) jojo, džusy Relax... hlavu tam narvou, když to o n?co zap?ou, tak i kousek t?la, bez p?edních pacek, takže je tahaj za sebou, hlavu v krabici, zadek venku... a takhle si vyhrajou i p?l hodiny... :)
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Eva Krajníková (IP)
Datum: 2006-12-07, 13:51
Ahoj vsichni!!!!
Nas Lol?a ted zacal hodne pelichat, je mi to divny ze takhle tesne pred zimou. Je mu sedm mesicu. myslite ze je to normalní? Porád se drbe, ale zadny breberky nema, to jsme se uz divaly. Tak ho porad vycesavam. No lina mu hlavne ta podsada. Poradte. Diky Evca

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-12-07, 13:54
Evo, takto pelichá aj môj fre?ák (nekastrovaný samec, 2,5 ro?ný). Vy?esávam z neho denne skoro hrs? podsady a vykartá?ujem aj vypelichané pesíky. Pokia? som sa pýtala iných chovate?ov, tak aj im teraz fretky takto pelichajú. Ono sa asi ani nie je ?o divo?, ke? je v polovici prosinca +15 stup?ov...
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Eva Krajníková (IP)
Datum: 2006-12-07, 13:59
Nas samec je taky nekastrovany a asi mas pravdu, na prosinec je fakt teplo, tak to bude nejspis tim, Zkusim mu koupit Gimpetku, mozna mu chybi naky vitamin, tak se to pak treba zlepsí.

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-12-07, 14:03
Kúp mu radšej Calopet...
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-12-07, 14:17
Tak jsem v?era cht?la kopuit kluk?m takovej ten mí?ek, co honí ta chlupatá potvora....maj to te? hodn? na t?ch váno?ních trzích..jenže m? odradila cena..cht?j za to ty vyd?iduši dv?st?pade. Nemáte to n?kdo doma? Hrajou si s tím tcho?áci?
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-12-15, 17:51
Tady jsem to o tý chlupatici s mí?kem psala a nikdo se nechyt.....:-)
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-12-16, 13:08
majdo protože jsi to nekoupila nemohla jsi referovat, jak si s tím kluci super hrají:-))
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí12345678910Další
Aktuální stránka:7 z 10


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist