Jít na stránku:  Předchozí12345678910Další
Aktuální stránka:5 z 10
Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-10-19, 08:53
No, to jo:-)
Na Valentýna mi p?ítel p?ines OHROMNÝHO plyšáka... To jsem m?la radost. Ne však dlouho.... ?íjící Robin mi ho chodíval pravideln? zna?kovat:-( A ten plyšák se blb? pere....
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-10-19, 09:27
Ha?ula, ja mám tiež óbr plyšáka...fre?ák sa k nemu správa v celku slušne :-))) ten môj sa do pra?ky nevlezie vôbec (rozumej plyšák) tak ke? mu fre?ák umaže noži?ky, umyjem plyšákovi srs? jarovou vodou...ide to umy? super... :-)))
[album.fretka.sk]
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-10-19, 12:31
J?? tak ten je velikej:-) Tu jarovou vodu zkusím taky. Ale tada musím ?íct, že ti závidím, že tv?j fre?ák je natolik slušnej, že ti ho neo??ral. Nemáš na to n?jaký výchovný metody?:-))))
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-10-19, 12:46
Ha?ula: tak to bohužia? nemám, on fre?ák všeobecne zna?kuje málo. Síce plyšáka neo?urává, ale obtiera sa mu ob?as o zadné ?apky...ale handra a Jar to spravia, naš?astie ten plyšák má dobre umyvaciu srs? :-)))
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-10-19, 14:08
:-) Ale stejn? je slušn?jší než ten náš :-) Robin všechno o??rával velmi d?kladn?. Ale už nebude, chudák... Ve st?edu jdem na kastraci - to má za toho plyšáka:-)

Neee. To není pomsta. Ale máme jeho dceru, tak aby ji nenakryl....
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-19, 14:25
Taky si Rocky moc dlouho zna?kovat nebude... tak doufám, že o tom ješt? neví, aby se to pak nesnažil ozna?kovat všechno b?hem co nejkratší doby... :)
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-19, 14:41
Rynn - u nás to probíhá tak, že se zna?kuje všechno, co leží na zemi. T?eba - ví?ka od petek, balonky, roli?ky od toale?áku, zmuchlanej šustivej papír, nebo nohy od stolu ?i židlí, boty a ob?as i Babu :-) Ale nezdá se mi, že by n?jak výrazn? smrd?l...
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-19, 14:44
Petra: :)) no, docela se na to t?šim... ?ikám, nebydlet s rodi?ema, tak ho asi nekastrujem, jenže takhle... :))
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-19, 14:48
No p?ítel to ješt? neví, jak po?ádn? bude smrd?t, i když takovej malej trénink m?l na návšt?v? u Yasmin :o) Ale pak jsem mu napovídala, že bude mít miminka a že krytí není zadarmo, tak si za to m?žem brát penízky a tak. Od tý doby chodí a že z n?j bude "šukatér" a jestli mu prej shánim manželky. P?itom zatim má jenom jednu manželku a od tý asi stejn? nic chtít nebudu :o)
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-19, 14:52
Leda že byste pak nechali prcky Babu, ne??? :)) chudák, šukatér :D
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-19, 14:56
Nene, od Babu žádný potomky neplánujem. Budu chodit do práce, b?h ví kolik pen?z budu vyd?lávat a já nebudu ?ešit n?jaký "kdo je pohlídá, když jsem v práci" nebo tak. Samoz?ejm? jsem o tom p?emejšlela, uvidíme, ale rozhodn? je neplánuju...
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-19, 15:04
Asi tak... my taky nic neplánujem, ale co bude za rok fakt netušim... takže to chápu :)) no, já jdu te? k zuba?i, pomoc :( takže nevim, jestli se ješt? v?bec n?kdy vrátim, uf :,(
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-19, 15:13
A my jdeme s Babu na o?kování...
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-10-19, 15:16
Ja som si všimla, že fre?ák v ruji ozna?kuje predmety, ktoré sú inde ako kam patria: ak mobil leží na svojom mieste (rozumej na pravej strane stolku) je v pohode, ak sa dá v?avo, beda mu je ozna?kovaný...
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-19, 16:38
:)) a mobilech bych radši ani nemluvila... pokud je mobil n?kde v dosahu, tak prost? zmizí, pak ho v?tšinou najdem za gau?em... :)
A nemám ani jeden kaaaaaz a prej mám precizní zuby :))) a to jsem u zuba?e nebyla rok a p?l... jupííí :)
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-19, 17:12
Jo Rynn, p?esn? tak. U nás taky zmizí všechno, a? je to na svym míst? nebo ne... Teda vlastn? svý místa mají v?ci tam, kam fretky nedošáhnou, takže: když to neni na svym míst? ve výšce, d?ív nebo pozd?jc to zmizí...
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-19, 22:29
No, my zjistili teprv te?, že Rocky je asi k?íženej s veverkou... najedou hopká hrooozn? vysoko... a šplhá úpln? krásn?... kam se na n? te? hrabe Meggie... Možná je opožd?nej, myslela jsem, že šplhací období maj trošku d?ív :))
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: selly (IP)
Datum: 2006-10-19, 22:32
já nedavno na procházce zjistila,že našemu fretákovi(7m?síc?)ned?lá žádný problém šplhání po stromech.dokonce se mu to moc líbilo

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-19, 23:30
selly: Že jo??? Stromy zbož?uje... :)
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-19, 23:34
selly - Gia (5 m?síc?) ráda šplhá po mých nohách do náru?í - hlavn? na procházce...

btw v?era jsme donesli novou klec a byla v obrovské krabici - tcho?iny se stále jí nem?žou nabažit =)
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Aponina (IP)
Datum: 2006-10-20, 05:48
No jen tak mimo téma a k tématu.Na zastávce divadlo pod palmovkou v Praze je zverimex a mají tam bezva mí?ky,ze šustivého igelitu.Naši puber?áci se s tím dost vyblbli,než mí?ek úpln? rozškubali:)
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-10-20, 11:21
Dudlíky!!!! :o))))))
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-10-20, 11:21
Dudlíky se zubama nebo p?edkusem!!!
Já je chcíííííí!!!!
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-20, 11:59
Aponko, já už jsem tu o nich psala, že jsou super. A tvý pubertální scho?i už je zdemolovali? moji ješt? ne :-)
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: selly (IP)
Datum: 2006-10-20, 20:13
Rynn-no to jo a pak že jsou samci líní :o) jen doufám,že to není následek n?jaké alergie,nebo genetického testu a k?ížení s jiným živo?išným druhem,t?eba veverkou :o)

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: linwen (IP)
Datum: 2006-10-22, 22:20
MÁM DOTAZ? Jak se fretka bude tvá?it na drenážní trubky? Není to nebezpe?ný? Když mám za sk?ín?ma zhruba 8-10cm místo, vedou mi tam kabely od TV tak jsem se cht?la n?jak ubránit tomu aby kousala ty kabely a aby si rad?j probíhala tunelem. Co vy na to? Nebo se mám na to vy... a jen to ut?snit aby tam nemohla v?bec...

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-10-22, 22:34
Drenážní trubky fretky milují,máme je ve volierách a voln?,pospojované i do k?íže a ?ádej v tom jako divousové.

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-22, 23:37
Selly: Jojo, si n?kdy ?ikám, jestli mám fakt doma fretky...?
bóža: Nevíš, kde n?co takovýho sehnat??? Já byla v Hornbachu, sehnali jsme tunýlek, metr dlouhej, takový to, co se dá složit do mini kroužku... a stálo to asi 80,-... a pak, širší a delší, n?jaký 450,- :( tak nevim, co a kde... :(
Avatar

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-10-22, 23:54
ve stavebninách,v Hornbachu to mají nalevo venku v tom stavebním drive- prodeji,vjede se tam autem

Re: hra?ky a jiné volovinky
Zaslán uživatelem/kou: linwen (IP)
Datum: 2006-10-23, 01:41
Rynn: a ve v?tšin? stavebnin jsou taky k dostání. klidn? i po metrech když je dobrá domluva :)

Jít na stránku:  Předchozí12345678910Další
Aktuální stránka:5 z 10


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist