Aktuální stránka:20 z 23
Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: HelenaG (IP)
Datum: 2007-10-19, 08:35
Marti, nastuduj cestu do Rokycan, budeme t? možná pot?ebovat. Naše Ája ješt? nikdy za 2 roky nezapušila. To bude n?co, až to jednou vypustí........

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-10-19, 09:43
tak musím opravit svojí v?erejší pušo-zán?tovou mystifikaci... po?ád jsem nad tím p?emýšlela, až mi to secvaklo! no jo, když to je t?žký, chylíková tak jede, že mi dochází až dneska, co vlastn? ?íkala... :o))

takže ješt? jednou - zán?t žlázek m?že být zp?soben bakteriemi pronikajícími ze st?eva (zejména p?i pr?jmech nebo možná JEN p?i pr?jmech, když není ve st?evu infekce, tak co by pronikalo?? ale rad?j nebudu tvrdit, že jindy ur?it? ne nebo ur?it? taky a? zas nelžu). a protože fretky jsou socializované a MÁLO PUŠÍ, tak obsah vá?k? napadený bakteriema nedostanou ven... kdyby pušily víc, tak by byla v?tší šance, že se toho zbaví, aniž by jim to zp?sobilo zán?t.
ale zase,aby n?kdo neplašil - nemusí VŽDYCKY p?i pr?jmu dojít k zán?tu žlázek! prost? když se zada?í, tak se zada?í a nám se zada?ilo... :o)

že to te? už zní víc logicky než to, co jsem napsala v?era??!

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2007-10-19, 19:46
:o) martino, když myslíš ;o) m? to p?ijde stejný jako to, cos psala v?era, nebo alespo? jsem to cos psala dneska pochopila stejn? jako to, cos psala v?era ;o)
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-10-19, 20:05
jo?? já si to až dnes po?ádn? ujasnila, tak jsem ráda, že jsem aspo? vás moc nemátla... :o)))

(chápala jsem to tak, že k zán?tu sta?í i jen málo pušit, žádnej další faktor není t?eba.)

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-19, 20:31
Martino, podle mn? skute?n? sta?í k zán?tu žláz "jen málo pušit" resp. nepušit...pá? se tam exkrement hromadí....Majina Sara jiný problém nemn?la, jen že nepušila...
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-10-20, 01:15
znova se na to chylíkový zeptám, až tam p?íští týden pojedem. taky v tom chci mít jasno.

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-10-31, 16:24
anální vá?ky

odpov?? dr. chylíkové, zaslaná e-mailem, protože zeptat se jsem - pochopiteln? - zapomn?la. ale aspo? nem?žu nic zmotat, je to p?ekopírované z ?erného na bílém:

Vá?ky se ?áste?n? vyprazd?ují p?i každé defekaci a p?i "pušení". Zán?t se m?že rozvinout i u nep?epln?ných vá?k? - p?i pr?niku silného patogenu, a naopak - u plných vá?k? nemusí být sekret zán?tlivý, jen t?eba moc hustý. Tzn. m?že být zán?t, impakce, abscedace, tumorozní zm?ny... No a to všechno se dá i kombinovat.
P?kn? jsem vám to zamotala, že ;o)).
Každopádn? je pot?eba zade?ky hlídat a když se o n? moc zajímají nebo se tam n?co vydouvá, tak je pot?eba na to hnedka juknout.

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-31, 17:06
Tak už mám v tom aspo? ?áste?n? jasno :-)))
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-11-05, 10:38
jednoho krásného/ošklivého slunného/deštivého dne si p?inesete dom? tcho?e. je to už váš n?kolikátý, takže se naivn? domníváte, že jste p?ipravena na VŠE. víte, co taková chlupatá, drzá, uhryzaná a pali?atá bestie dokáže, ale taky víte, že jsou to vlastn? jen mimikry, aby ten n?žný milou?ký tvore?ek nedával hned všanc každému svoje rozervané nitro. nebo si to aspo? namlouváte, abyste alespo? sama p?ed sebou (když manžel vám to už dávno nepolyká) omluvila tu pomatenost, že jste si práv? uvázala na krk t?etího tcho?ího kluka, p?i?emž ani netušíte, jak se snese s t?mi p?edchozími dv?ma.

seznamování t?í tcho?? dopadne nad o?ekávání dob?e - tedy ne, že by se zrovna milovali, ale ani nemají snahu jeden druhého, druhý t?etího a t?etí prvního zabít. to je dobrá po?áte?ní pozice! dokonce i manžel p?ijme vaše vysv?tlení, co že to tu d?lá ten hnusný obludný smradlavý tcho?, p?ekvapiv? klidn? (zatím jste si netroufla mu ?íci CELOU pravdu, není pot?eba si p?id?lávat víc starostí než je zdrávo, tak tvrdíte, že jde o p?echodné hlídání). nebo jen rezignoval? to je fuk, hlavn?, že ne?ve a nerozbíjí nádobí, jako když jste si p?inesla dom? tenkrát v po?adí druhého a zapomn?la zav?ít dve?e do ložnice. p?ece jste to neud?lala schváln?, aby tcho? mohl vykonat pot?ebu zrovínka na té polovin?, kde spí on!!!

a trochu vám d?lá starost i ne?istotnost tohoto nového nájemníka. ale to se jist? brzy upraví, jen co se ten ubohý tvore?ek dostane ze stresu a zabydlí (ut?šujete se v duchu, když uklízíte ten den již šesté hovno mazan? nastražené vždy v jiném míst? vašeho obývacího pokoje). "ubohý tvore?ek" zatím ?ádí jak tornádo a pokouší se v byt? rozebrat a zdemolovat to, co se nepoda?ilo t?m dv?ma domácím (ješt? po?ád zapomínáte, že "domácí" už jsou všichni t?i, ale zárove? vám d?lá problém tuhle skute?nost neprozradit p?ed manželem. t?žká schizofrenie!!!)

"ten t?etí" už je u vás druhý m?síc. s klukama se jakžtakž snáší, ale velká láska to není - naopak je dva vet?elec ne?ekan? semknul. p?istihujete se p?i myšlence, že by nebylo špatné po?ídit ješt? ?tvrtého, aby si ten chudá?ek nový m?l s kým hrát. tuhle šílenost zavrhujete v okamžiku, kdy manžel zu?iv? za?ve, protože si op?t namo?il ponožku v louži?ce. vy se sice kv?li zachování pohody u domácího krbu snažíte všechny "nehody" okamžit? likvidovat, ale n?kdy se to prost? nepoda?í! taky už ztrácíte po?áte?ní iluzi, že se "nebohý vystresovaný tvore?ek" n?kdy nau?í používat záchod, protože jestli tu je dneska n?kdo vystresovaný, není to on, ale vy - z toho neustáleho vyhledávání nastražených i d?mysln? poschovávaných louží a hovínek. ale když on za to nem?že, kdoví, v ?em žil p?edtím než jste ho zachránila!! snažíte se ho dál omlouvat, p?estože moc dob?e víte, že si ten nevd??ný zmetek žil i p?ed p?íchodem k vám celkem dob?e.

zkrátka se musíte smí?it s tím, že vaše ruce budou dál zrasované jednak neustálým má?ením ve vodní lázni a druhak hrátkami s krvela?nou bestií, aby se chudá?ek malý necítil odstr?ený, když kluci si odmítají nechat do živého rvát krk, uši a záda.
a pak to p?ijde!! práv? jste oloupala brambory a str?ila ku?e do trouby, tak jdete zkontrolovat byt. jeden roh, druhý, t?etí, ješt? támhle pod zrcadlem a u dve?í do ložnice.... nikde nic! divné... kam jen ten ni?ema mohl?? padne vám zrak na záchod. nev??íte svým o?ím! T?I!!! jsou tam t?i tcho?í výtvory!!!

jednou p?ijde den, jednou p?ijde dééééén.... zap?jete si v duchu s ?erným otrokem a láskyplným pohledem spo?inete na vašich t?ech sladkých milá?cích. tak on se to p?ece nau?í!! JÁ ho to p?ece nau?ím!!
pozd?ji toho dne uklidíte další ?ty?i hromádky (každá je položená jinde, protože šmudla se p?ece nebude trapn? opakovat), ale v duši vám vládne zvláštní klid a mír...



Celkem upraveno 4×. Poslední úprava: martina dne 16.05. v 16:06.

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-11-05, 10:53
Cítím v tom p?ísp?vku mírný závan šílenství!
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-11-05, 10:59
jen mírný??
nes-mírný!!!

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-11-05, 11:02
Vidíš, jako malá jsem si myslela, že se ruská pohádka Krása nesmírná jmenuje ve skute?nosti Krása vesmírná! :o)))
Možná to bude i n?jaké ves-mírné šílenství! :oP
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-11-21, 14:28
Marti, že to je od Tebe, ten ?lánek o ?istotnosti tcho?? ve FN ?
Je skv?lej . Jak já se nachechtala ( a že jsem to dnes pot?ebovala).
Vybrané pasáže jsem p?ed?ítala svému muži, ale tomu to p?íliš p?ipomínalo našeho exemplá?e tcho?e domácího a tak z?stal lechce zachmu?en :o)))
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-11-21, 14:33
óó d?kuji ti, patty!!!
ani nevíš, jak zrovna od tebe m? tvrzení, že ses nad mým výtvorem nasmála, t?ší... :o)
svírají m? totiž d?sný komplexy, když si vzpomenu na tvoje NEDOSTIŽNÝ vypráv?ní! tak ješt? jednou díky, a pý?ím se... :o)

(já to doma nep?ed?ítala - ani nedávala ?íst - NIKOMU. jsem ráda, že je relativní klid! :o))))

jinak já ješt? ferrety nevid?la, tak ani nevím, jestli to vyšlo celý nebo v n?jaké redak?ní úprav?...



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 21.11. v 14:51.

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-11-21, 15:23
Marti - gratulujeme k Jácovi, máš št?stí, že se ti hned od za?átku tak sžili, to u nás nehrozí.. :-(
A jak že jsi to k n?mu p?išla? N?jak úpln? jsem to nepochopila... N?jaká francouzka si ho k tob? dala na hlídání a ty doufáš, že si pro n?j už nep?ijede??
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-11-21, 15:44
:O)))))
no skoro! takhle n?jak podobn? to lí?ím doma, bez toho záv?ru!

je to tcho?ák, kterýho mf nabízela tady v adopci. jeho majitelka se rozešla s p?ítelem-francouzem a z?ejm?, aby ho za rozchod dostate?n? potrestala (nebo nevím, pro?), nechala mu SVÉHO tcho?e na krku. francouz, p?estože ke zví?at?m nijak v?elý vztah nemá, se o n?j n?jaký ?as (slušn?) staral, ale vzhledem k jeho pracovnímu vytížení a dlouhodobým (i zahrani?ním) pracovním cestám to nebylo dál možné. kluk by tedy pravd?podobn? skon?il n?kde v útulku, protože jsem si ho brala asi 3 dny p?ed jeho odjezdem práv? kamsi za hranice.
to je v kostce skute?nost.
doma tvrdím, že hlídám, protože my fretka?i si prost? takhle vypomáháme a majitelka odjela na n?kolik m?síc? za nemocnou maminkou do francie (až potud skoro pravda). po novém roce naštvan? oznámím, že se už nevrátí, ješt? nevím z jakého d?vodu. mám p?ipraveno prozatím toto:
a) vdala se tam
b) emigrovala a z?stala tam
c) zem?ela ona
d) zem?ela matka
e) ?r nepropustn? uzav?ela hranice sm?rem na západ
a že si teda jácu MUSÍME nechat.... protože už je u nás zvyklej... a protože MY jsme zvyklí na n?j a taky jsme z n?j (MY VŠICHNI DOMA) strašn? unešení!

manžel i d?ti (zatím) v??í pohádce, kterou jsem jim vypráv?la. p?emýšlím, že oznámení o ne-návratu majitelky na?asuji t?sn? p?ed št?drý den. jako váno?ní dárek si budu úp?nliv? p?át jedin? t?etího tcho?e a nic jiného!
proto musím do té doby NAU?IT JÁCU ?ISTOTNOSTI, abych m?la další argument pro jeho setrvání u nás. no kdo by se p?ece zbavoval vycválaného tcho?e, no ne? ;o))))

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-11-21, 15:59
Marti, to je super!!! Hrozn? moc ti p?eju, aby ti z?stal a prošel.. ale znáš to - sta?í zahrát na city a tcho? je tv?j ;-)
Jak myslíš, že jsem si já vyprosila Oghu? :-) Já už jsem sed?la v autobuse do Prahy a uhán?la pro n?j, zatímco p?ítel u rodi?? slastn? papal ob?d a o ni?em nev?d?l. Pak p?ijel dom a volal mi, kde jsem, tak jsem mu ?ekla, že jsem jela na oto?ku do Prahy a že pro n?j mam p?ekvápko. Doma jsem vytáhla Oghu z p?epravky, dala mu ho klín a on, že je úpln? stejnej jak Pí?a - bodej? by ne... Ale to hlavní: napovídala jsem mu, že Tom už ho nemoh dál mít, že byl n?kolik týdn? ve zverimexu (byl tam asi dva dny) - potud skoro pravda - ale co už pravda nebyla je to, že m?l jít na skrm do zoo, protože kv?li ocásku, který nemá, ho nikdo necht?l a zverimex se ho pot?eboval zbavit.. Taky jsem mu nabulíkovala, že jsem si ho vzala na chvíli, aby neposloužil jako potrava a že mu najdeme novýho pání?ka.. Nikoho jsem samoz?ejm? nehledala a snažila se mla?ocha s Ogou sp?átelit, což šlo fakt lehce, protože Oghí je ?istotnej, hodnej a mazlivej.. B?hem t?í, ?ty? dní už David v?d?l, že Oga z?satne u nás a že se ho nevzdam.. I když te? všem svejm kamarád?m vypráví, jak m?l bejt potrava pro orly :-)
Tak ti taky držím palce, abyste to zvládli stejn? lehce jako my ;-)
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-11-21, 16:06
P?íb?hy jsou to hezké a dojemné a já vám, holky, ob?ma strašn? držím p?sti...ale b?da vám, b?da vám!, jestli se doty?ný manžel a doty?ný p?ítel n?kdy na tomto fóru objeví a za?tou se!
:o))))
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-11-21, 16:11
Tak to u nás nehrozí :-D :-D

A to ten m?j se vzpíral, jak se mu nelíbí albíni a že žádná fretka, co je doma nesmí být albín a nakonec si ho zamiloval, že ho sám chodí šmudlit :-)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Petra p. dne 21.11. v 16:12.
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-11-21, 16:15
Petro, to já jsem necht?la same?ka a necht?la jsem ani albína...a te? mám 2 kluky a 2 albíny. A ani na jedny teda nedám dopustit! :o)))
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-11-21, 16:21
Mirim - to já cht?la kluka tcho?e - mám harlekýna, cht?la jsem hol?i?ku šampa? - mám tcho?ku. Jako t?etí jsem si p?ála Pí?ovo syna nebo vnuka - st?íbrnýho s ponožkama a mám? Pí?ovo brášku albína :-D

Ale pšššt, nebudu krafat, to sem nepat?í ;-)
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-11-21, 17:02
MIRIMKRISTEPANECOTOBLBNEŠAP?IVOLÁVÁŠNEŠT?STÍNESTRAŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠ!!!!!!!!!

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-03-05, 17:56
tak jsme byli zase v?era za chylíkovou, tentokrát už na bílé ho?e... d?vodem byla (na samce) mimo?ádn? nízká renova váha, mnozí z vás už v?dí, že má pouhopouhé kilí?ko. je to takovej minisamec... žádné jiné problémy jsem sice nepozorovala, p?esto mi to nedalo a vyrazila jsem do práglu. navíc jsem cestu spojila s dalšími aktivitami, tedy vlastn? užite?né s p?íjemným... :o)

po vyšet?ení (pohledem, pohmatem, poslechem) m? chylíková uklidila, že reno fakt vypadá velmi dob?e, jen je hodn? drobnej, vlastn? taková trochu v?tší sami?ka... :o) a že se jí zdá (aspo? za tohoto stavu) zbyte?né vyhazovat peníze za další vyšet?ení (rentgen, sono, krev...). pokud prý chci, tak klidn? ano, ale podle ní jedin? v p?ípad?, kdyby se dál "n?co d?lo" (zatím se "ned?je" nic) nebo kdyby ješt? zhubnul.
jediný "zákrok", který chylíková provedla, bylo op?tovné vyma?kání obsahu renovo žlázek, které byly sice už zase dost plné, ale bez jakékoli známky zán?tu.

tak snad to bude všechno dobrý! :o)

m?j výlet do prahy byl v?era ne?ekan? mnohem zajímav?jší a pest?ejší než obvykle. a za?alo to hned v ?ekárn?... když jsem vešla, pozdravily jsme se s úsm?vem s chylíkovou, která tam zrovna v tu chvíli n?komu up?es?ovala své rady podané v ordinaci. onen pán tam byl taky s fretkou, takže se poté za?al zajímat o nás:
"vy máte taky fretku? a koukám, tam jsou t?i, nejsou?"
"a odkud jste?"
"z mostu?? tak to musíte být paní m.! paní martina m.!!"
to už jsem valila o?i a snad i st?íhala ušima, a v hlavn? mi tak zoufale šrotovalo, že to snad muselo být i slyšet.
KDO to, ksakru, m?že být, ten ?lov?k mi není ani trochu pov?domý!! (jenže to u m? v?bec nic neznamená, jsem schopná nepoznat i p?íbuzné, když je nevidím co p?l roku)
krucinál, ?í to m?že být manžel?? (automaticky mám totiž za?azené jako chovatele fretek hlavn? baby) te? byl sraz, nemluvila jsem tam s nimi?? ženská pitomá, vzpome? si, proboha!!! ježiš to je vostuda, já fakt netuším, o koho se jedná... :o/
no znáte to ur?it? sami, když se k vám n?kde n?kdo, vám naprosto neznámý, bod?e hlásí... :o))
našt?stí byl pán milosrdný a ukazujíc na p?epravku pravil: "to je lotrando!"
SLÁVA!! jsem doma!!
lotrando je totiž bratr (kdysi) naší pepe (stará historie, nebudu zat?žovat). rodinu, u které je pepe dnes už pátým nebo šestým(??) rokem, jsem v život? nevid?la, jen si tak zhruba 3-4x do roka vym?níme pár mejl? s fotkami tcho??.
prost? jedna z t?ch naprosto neuv??itelných náhod, a to jsme si psali zrovna te?, n?kdy minulý týden, a vzájemn? si sv??ovali naše starosti o zdraví milá?k? - lotrando má velké problémy se srdcem, taky už není nemladší... :o/ ... dokonce práv? díky té náhod?, že "vyšel kvartál" a my si mejlili, nejel pán (až z rokycan) zbyte?n? na šejdr, kam se za chylíkovou chystali, ale dorazil, práv? na základ? mojí informace, na bílou horu... :o)

jo, sv?t je malej a ?esko obzvláš?... :o)))

a to byl teprve za?átek mého v?erejšího putování prahou... svoji spanilou jízdu (nechci rovnou p?iznat, že jsem lehce, ale opravdu lehce!, bloudila ;o)) p?es b?evnov, hrad?any a nakonec starým m?stem, jenž m?, naprosto vy?erpanou a již mírn? panika?ící, vyplivlo uprost?ed václaváku, na který jsem v?bec, ale v?bec nem?la namí?eno, navíc p?ímo do náru?e dvojice policist? evidentn? pobavených mým pr?jezdem ?áste?n? v protism?ru jednosm?rkou a z ?ásti p?ší zónou... no tak to si snad nechám na jindy. jen m? to utvrdilo v tom, že NUTN? pot?ebuju k map? ješt? KOMPAS a taky více zautomatizovat pravá-levá. není možné si vysta?it prostým "tudy" nebo "tam", p?ípadn? "nahoru" ?i "dol? z toho prudkýho kopce"...
(a žádnou džípíesku nepot?ebuju a nechci, ta jen otupuje smysl pro orientaci!! teda pokud je co tupit... ;o))))



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 05.03. v 17:58.

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-03-05, 18:22
:-))) a za kolik jsi to Marti mela? za hezkej usmev, nebo za bodiky a korunky? :-)))

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-03-05, 19:18
po?kej po?kej... ono na veterin? se platí úsm?vama? a pro? mi to nikdo ne?ek??!! a já pokaždý, jak ten v?l, tahám pen?ženku...
;o))))

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-03-05, 19:26
jeeee ja mluvila o tech policajtech...

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ aneb cesta prahou ....
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-03-05, 22:09
fááááák? tak to mi teda n?jak neseplo... ;o)))))

i když... po tom v?erejšku mám vlastn? opravdu silné pochybnosti, zdalipak já v?bec n?kde n?jaké to spínátko mám??? :o))

chlapci ke mn? byli skute?n? mimo?ádn? ohleduplní. nadšen? na m? mávali takovou malou ?ervenou pláca?kou a z?ejm? se cht?li seznámit, takže m? zastavili.
už chvíli mi bylo jasný, že jedu n?kde, kde se nesmí, ale co už jsem asi tak mohla d?lat, když jsem tam vjela!! já dokonce, když jsem ty kluky policajtský vid?la, nejen že mi to nevadilo, mn? se naopak ulevilo! že je tam n?kdo, kdo m? VYVEDE z toho p?íšernýho jednosm?rkovýho koloto?e, kde si NORMÁLNÍ ?lov?k ani nemá kde zastavit, aby se v klidu a po?ádn? podíval do mapy a zjistil, kde se vlastn? nachází!! až jsem m?la v první chvíli chu? vysko?it a pov?sit se jim na krk, jakou mi ud?lali radost, že tam jsou.
na moji otázku: "jsem asi n?co provedla, co?" mi vyjmenovali n?kolik (3? 4?) dopravních p?estupk?, kterých jsem se dopustila jen za tu krátkou dobu, kdy už sledovali, jak se k nim vyt?ešt?n? blížím (no pochopiteln?, vždy? ta tramvaj ?. 14, se kterou jsem se p?ed chvílí míjela, byla MNOHEM a MNOHEM v?tší a delší než moje auto, a snažila se ke mn? v tom ouzkým míst? p?itulit nebo aspo? ot?ít!) a vyjád?ili podez?ení ze spáchání trestného ?inu obecného ohrožení (to bylo ale d?sn? nespravedlivý, ta tramvaj zcela z?eteln? ohrožovala m?!!!)

v?ta "tak to je bloková pokuta až do výše dvou tisíc a trestné body (pokuta NEBO body?? fakt nevím jak p?esn? to ?íkal, to už jsem m?la totáln? vypnuto), ale nejd?ív nám snad ukažte doklady..." moji p?edchozí radost trochu zkalila, ale jen nepatrn?, opravdu moje priority byly v tu chvíli zcela jiné než mrzký peníz...
"ty mám v kufru, po?kejte... ale nemohli byste mi nejd?ív? víte, já jedu z bílý hory a už tam se mi povedlo netrefit tunel, tak jsem vyjela u úpln? jinýho mostu a te? jsem byla v týhle ulici (cpu jim pod nos mapu, kterou jsem m?la položenou vedle sebe a která už nemohla bejt vytisknutá menšíma písmenkama!!), víte, já už se tu motám asi p?l hodiny (to jsem o trošku p?idala, aby byli soucitn?jší) a nem?žu se odtut po?ád vymotat a bylo mi jasný, že jsem vjela n?kam, kam se nemá, když p?ede mnou ani za mnou najednou nebyly žádný auta a..." chrlila jsem to na n? v zoufalé snaze jim alespo? trochu objasnit, že nejsem tak p?idrzlá, jak jim musím v tý chvíli p?ipadat.
a hlavn? jsem už opravdu toužila v?d?t, KDE SE VLASTN? STALA CHYBA, copak je tohle možný?? vždy? jsem m?la podle tý pitomý mapy skon?it v žitný a ne ve vodi?kov?!! (no, to je práv? ta nutnost k map? ješt? kompas a nezam?novat pravou ruku s levou... :o))))

"a kam že to vlastn? teda pot?ebujete??"

záke?n?jší otázku mi v ten moment položit snad ani nemohli...
NO COPAK SI V TAKOVÉM VYPJATÉM OKAMŽIKU ?LOV?K VZPOMENE, KAM MÁ VLASTN? NAMÍ?ENO??!! p?ece když vás vyvedou z temnýho lesa, taky jste rádi, že jste kone?n? venku, že už vidíte známou paseku nebo posed (kon? a muzeum) a na babi?ku, tu ubohou sta?enku, které jste p?vodn? nesli buchty a víno, ani nevzdechnete! to zapomenete i to, že n?jakou v?bec máte!!
takže jsem vykoktala "nooo... jako na brno!"

vyvalili o?i... to byl pravd?podobn? ten zlomový okamžik, víc by je už mohlo p?ekvapit snad jedin? práv? p?istávající ufo. to byla ona chvíle, kdy uv??ili, že nekecám a že skute?n? JSEM... jen taková oby?ejná, trochu jednodušší, mírn? zoufalá a hodn? zbloudilá vesni?anka... protože tvrdit policajt?m vprost?ed václaváku, kam jsem p?ijela p?es dva zákazy vjezdu p?ší zónou z vodi?kový ulice, že jedu z bílý hory do brna p?es hrad?any a malou stranu, abych pak kroužila starým m?stem ve snaze najít výpadovku... tak to by si nemohl vymyslet ani ten nejdrzejší lhá?...

"no to máte támhle! tam naho?e ale musíte DOPRAVA!" s úlevou máchli rukou sm?rem k muzeu a bylo vid?t, jak jsou rádi, že m? nebudou mít na starosti zbytek odpoledne a ve?era, než si m? vyzvedne statný ošet?ovatel.
"jo, te? už to vidím, ale fakt jsem se odtud nemohla vymotat, jezdím po?ád dokola, tan?ící d?m mám prohlídnutej ze všech sv?tových stran..."

"a jak to teda budete chtít s tou pokutou? m?žete si vybrat... od nuly do dvou tisíc..."
te? pro zm?nu ?umím já: "jako jak... vybrat??"
"no prost? si vyberte!"
"tak.. já si... teda... vybírám... tu nulu??" po?ád váhám, jestli si d?lá ze mne srandu nebo jestli ta nula nebude vým?nou za osm bod? nebo mi rovnou neseberou papíry (na jejich p?edložení vlastn? nakonec ani nedošlo, zato jsem odjížd?la s nezav?eným kufrem)
"tak jo, tak už je?te, je?te!!"
"jako fakt?"
"no jo, vybrala jste si p?ece, tak je?te! abyste ne?ekla, že pražský policajti sou n?jaký..."
"ježiš tak d?kuju a nashledanou!"
"tak to snad rad?j..." nedopov?d?l ten p?ísn?jší.... :o))

VŠUDE JE CHVÁLIT BUDU!!! JSOU TO NEJHODN?JŠÍ A NEJOCHOTN?JŠÍ A NEJMILEJŠÍ POLICAJTI NA SV?T?!! A NEJKRÁSN?JŠÍ!! kdybyste vid?li, jáááák jim to na tom vááááclaváku v t?ch uniformách slušelo!! hez?í pohled se mi nenaskytnul ani nepamatuju!!

no a pak už jsem si jen TROCHU pobloudila mezi vinohradama a nuslí a byla jsem tam, kam jsem pot?ebovala dojet, co by dup!
:o)))))



Celkem upraveno 5×. Poslední úprava: martina dne 18.07. v 23:11.

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-03-06, 00:50
no ty me holka fakt bavis :-)))

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-03-06, 10:20
jo?? no vlastn?... mn? už to taky dneska p?ipadá docela veselý... ;oP

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-03-06, 12:55
martina: Luxus..... :-) takže ?íkáš unifrmovaní chlapci a na václaváku, co víc si p?át jo??? M?las je na fretku sbalit ;-)

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Aktuální stránka:20 z 23


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist