Aktuální stránka:17 z 23
Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-18, 17:57
Martino, to je OK, dyk ty boty má v o?kováku...tak ten Jáca je jen zdomácn?lina téch bot :-)))
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-09-18, 22:29
Nooo tak pokud ti tak moc jde o toho Jacu, tak jsem Jaca shoes nasla taky ;oP v Los Angeles :oD ale teda nema carku nad A..
Adresa ;o)
Raymond
L. Angeles
Jaca Shoes
7 Pikador St.
Shoe Mfg. - Ladies


Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-09-19, 10:47
jééé, tak JÁCA je taky bota!! :o))))
no jo, je to jasný... jsem prost? nikoli fretka?ka, ale OBUVNICE, a? chci (zm?na jména) nebo ne (ponechané p?vodní).... dík, yasmin! :o))))

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2007-09-19, 11:24
Tak to manžel ani nem?že protestovat,ne?! Boty má ráda spousta ženských, to se nijak nevymykáš :-)))
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-19, 11:27
Martino, další bude Puma, nebo Adidas? :-)))
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-09-19, 11:32
Pumy jsou ob?as všechny fretky. Zrovna nedávno m? jedna taková kousla do podkolenní jamky. :oP
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-09-19, 12:20
DALŠÍ!!!!!!!
NEBUDE!!!!!!
ste se zbláznily???!!

:o))))))

ale jinak se mi STRAŠN? LÍBÍ horác, t?etí m?l bejt horác....
YASMIN, prosím, jsou taky boty HORÁC??!
(m? napadaj akorát poHORKY... :o)))

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2007-09-19, 12:36
martina: musíš holt ud?lat drobný ústupky :-))
[www.shopping.com]
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-09-19, 12:39
Silva: tak tomu ?íkám fakt malý ústupek:-)
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-09-19, 13:05
j??????, budu mít i toho HORÁCE!! :o))))
(jednou.... :o))

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-09-21, 23:25
je až neuv??itelné, jak fretka?e dokáže takové správn? tvarované, správn? konzistentní a SPRÁVN? UMÍST?NÉ hovno dojmout... n?kdo slzu v oku zamá?kne, n?kdo nechá voln? kanout, avšak oba bez rozdílu pohlaví a v?ku vlahým pohledem polaskají toho úžasného chlupatého šikulku... TAK ON SE TO P?ECE NAU?Í!!
po krátké jímavé chvilce je však pot?eba bleskov? jednat - tedy rychle vrazit milá?kovi pod rypák n?jaký pamlsek, aby se vytvo?ila také SPRÁVNÁ asociace:
já tob? ho..o, ty mn? mls...

tímto dávám na v?domí, že JÁCOVI se poda?ily první vlaštovky (tedy bobany na správném míst?). pravda, byl sice odchycen a p?enesen, ale to nic nem?ní na faktu, že se prvn? trefil!! :o) a to je - zejména ve sv?tle skute?nosti, že ješt? v?era záchod urputn? a vytrvale odmítal, jsa (pravd?podobn?) skálopevn? p?esv?d?en, že TOHLE, je h?išt?, lože, p?ípadn? ring volný, a nenu?te m?, prosím, abych zrovna TADY uvolnil sv?ra?e!! NO FUJ! - naprosto neuv??itelné! :o))

rozsvítil se mi op?t plamínek nad?je a já za?ínám znovu doufat, že jáca p?eci jen není k?ížený s prasetem, že je jen trochu zmatený a možná také ne zcela uv?dom?lý... ale až si to všechno uv?domí (zejména pak rovnici "hovno tam = mlsek mám"), bude z n?j jedna z nej?istotn?jších fretek v ?echách!!

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: DášaS. (IP)
Datum: 2007-09-22, 00:43
Marti..koukn?me se na kluka šikovnýho...nebo že by šikovná chovatelka???:-)))gratulace k správn? umíst?nému ho....?ku:-))

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-09-22, 10:03
Marti :o))
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-09-25, 14:28
KRUCI TO M? TAK ŠTVE!!!:o((

zas otvírat tohle vlákno s tak pitomou zprávou...

kluci (ba?a a reno) mají OP?T pr?jem a zvrací... :o(

reno za?al v sobotu - voda... v ned?li se to zlepšilo, ale v pond?lí už "vodovali" oba, p?ípadn? hodn? ?ídko pokrytý hlenem, p?ípadn? mírn? do zelena. oba i za?ali zvracet. takže veterina, PRO JISTOTU atb + degan + ješt? n?co nevím co, všechno injek?n?. na ?tvrtek jsem (pro jistotu) objednaná na šejdr, pokud se to výrazn? zlepší, m?žu ješt? dopoledne objednání zrušit.
a op?t to reno snáší celkem dob?e, ba?u to okamžit? odrovnalo. ach jo.... :o(

jáca kadí normáln?, p?estože je s kluky celý týden v kontaktu, jen spát chodí do svojí klece. tak nevím, jestli je p?ípadn? bacilonosi? on, nebo jestli je jen odoln?jší, tak to nechytil.

už m? ty fretky štvou!!! koupím si kon?, ten m? p?íde levn?jš a ješt? si na n?m zarajtuju...
nebo ne, koupím si plyšáky. a bude pokoj.
ááách jo...

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-25, 14:38
Martino, možná to je blbost, ale pamatuješ, jak Kuko i Sára od MajiZ mn?li prújem a zvraceli (to myslím jen Kuko), když donesla t?etí fretku? Nemúže to být u "boti?ek" psychického púvodu...jak je te? Jáca prohán?l?
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-09-25, 16:09
si nemyslím... to by nebyla voda, p?ípadn? pokrytý hlenem. a von je jáca zas tak urputn? neprohání, ob?as proženou i oni jeho.
uvidíme.... už jsou na atb, SNAD to tentokrát zvládnem líp než posledn?. kluci už za?ali nabírat na zimu (no, "nabírat", reno z 1,1 kg na 1,2... ba?a z 1,5 na 1,6) a místo, aby se po?ádn? obalili, zas to te? shodí... :o(

zato jáca.... ten za ten tejden, co je u nás, p?ibral z 1,35 na 1,55... jestli to tak p?jde dál, do konce ?íjna PRASKNE jak p?efouklej balón... :o)) ... hrozn? se furt cpe, neustále p?ežvykuje t?ma sk?ípavejma tesákama. sežere toho víc, než oba kluci (ješt? zdraví) dohromady - a stejn? tak víc, než oba dohromady, toho zas vylou?í... :o))
tak se modlím, aby mu ta chu? i tuhá stolice vydržely... aspo? jemu!!

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-25, 16:13
Martino, tak tfuj-tfuj, a? se boti?ky rychle uzdraví. Jácu máš te? oddelen?, že jo?
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-09-25, 16:17
achjé martino a já myslela že to máte už za sebou a že se to nevrací.ježiš jestli nám s to taky vrátí,tak už to tentokrát nerozdejchám já asi.
Zm?nilas tehdy granule? ?ím krmíš a dáváš calopetku nebo jiný vitamíny,si nák myslím že ty od Gimpetu jsou k prdu možná.

Uva? rejži s oves.vlo?kama a s mrkví,umixuj ?ídkou kaši a cpi to do nich ,chtít to nebudou,ale musej mít prej vlákninu,jinak se to bude hojit hu?.
Berunka taky ješt? není upln? v lati,chjochjo

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-09-25, 16:32
johan,
jo, odd?len?... já je ješt? ani nestihla dát dohromady (myslím do klece, b?hali spolu, ale spí každej zvláš?. ješt? mám velkou p?epravku, mohla bych rozd?lit i ba?u s renem - ale to není t?eba, když jsou posránci oba... :o(... )

božo,

tehdy jsem nem?nila, nebo kdy "tehdy" myslíš? p?ed tím p?l rokem? ne, tenkrát m?li acanu, až když jí dojedli, p?ešla jsem na totall, ten maj dosud. te? momentáln? hladovka (od v?era), ráno jsem jim zkusila str?it ku?ecí vývar s va?eným masem, zhnusen? odešli. hladovka je ješt? prý krátká... :o)
zatím oba pijou (aspo? tak), celý týden, co je jáca u nás, VŠICHNI T?I dostávali PROBICAN... evidentn? k prdu... :o((
calopetku dostávaj minimáln? obden oblíz, te? nevím, jestli k tomu pr?jmu m?žu???

no rejžovovlo?kovomrkvovou kaši... tak tu do nich nenarvu, to jsem naprosto klidná... to rad?j um?ou a když to budu cpát násilím, zvedá jim to kufr, to už mám vyzkoušený... :o(
n?jaký dietní granule??? nebo nemáte n?kdo zkušenost s t?ma dietama od hills? (já znám jen A/D pro rekonvalescenty, to ba?a tenkrát baštil, ale prý ty ostatní jsou hnus a fretky to necht?j... hillsáci maj celou ?adu t?chhle konzerv, tuším I/D je p?i st?evních problémech. nebo nevím jaká, to bych si zjistila).

beruška po?ád marodí?? to je v pr... a zkoušela ses ptát na ten duphalac? jestli jo, co ti ?ekli?

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-09-25, 16:39
nedoporu?ili,pá? by to mohlo zauzlit st?evo nabo i protrhnout,pá? ona má evidentní zán?t n?kde na st?ev?.Takže tudy nee.

jaký dostali ATB? Ruda m?l Noroklav a pak n?co ?irýho k tomu ješt? ,dávkovalo seto jednou tolik ve st?íka?ce,a tomu to zabralo takto dohromady,kdežto Berunka m?la jen ten Noroklav a takto se to zvrtlo.
Jo Probican je taky asi k ni?emu,ja si psala s tím dodavatelem Pleurasanu V.,prej by to m?l mít veteriná?,zeptej se na to veta,esli by to nem?l a esli by to nepomohlo.Ja se k tomu ješt? nedostala.

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-09-25, 16:58
ENROGAL (atb), už jsem psala chylíkový, jestli tyhle atb jo a ov??it dávkování, ješt? se neozvala (je v práci až od t?í).
+ degan (nebo jeho injek?ní variantu) + prin...n?co, je tam zkratka, nevím, jak se to jmenuje. tohle oboje by m?lo být proti zvracení + na podporu správný funkce st?ev.

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-09-25, 17:01
na ten pleurasan se zeptám, dík...

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-09-25, 17:06
Hills I/D m?l Pitruša po tom šíleným pr?jmu když m?l ten anafylaktickej šok a musím ?íct, že mu to docela chutnalo. Takže si myslím, že tím nic nezkazíš...
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-09-25, 17:18
ješt? Z/D Hills je taky použitelná na toto .
[www.veterinarius.cz]

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-09-25, 17:29
Martina: zkoušela jsi te? Baby Flocken kaši?ku? To tadeáš miluje a myslím, že tvoji kluci to taky m?li rádi, ne?
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-09-25, 17:33
Martino, to n?co na "pri" co klucí dostali mohl být Primamet, tedy lék na žaludek a trávení s podobným ú?inkem jako Ranital (Ranisan).
Když míval Kraken sra?ku-bli?ku a rad?ji by chcíp, než by poz?el va?ené ku?e, dávali jsme mu po troškách ANF granule - nejsou sice tak vhodné jako va?ené ku?e ale p?inejmenším jsou bez všech chemických sajrajt? a navíc kvalitní.
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-09-25, 17:48
dík všem, zkusím ty hillsky, p?ípadn? anf.

ness, baby flocken rádi maj, ale to je - myslím si - p?i pr?jmu moc tu?ný, s tím po?kám rad?ji až po, na vykrmení.

vendul, asi jo, myslím, že n?co takovýho ("prímovej med") jsem na veterin? zaslechla. a každopádn? je to na to trávení a žaludek, takže to bude ono.

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-25, 18:19
martino, Witch dávala Cirince jak mnéla ten koronavirus a z toho prújem néjakou kaši?ku co ji odporu?ili v brn?, už sem ji psala, co to bylo...?ekám až se ozve.
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-25, 18:32
Tak ta kaši?ka neni proti prújmu, ale pro zví?e v rekonvalescenci, na posilení a dopln?ní energie. Menuje se to "Royal Canin - convalescence support instant diet" je to 50g sá?ek prášku, který se ?edí vodou. Cirince to prý d?lalo moc dob?e a taky ji to chutnalo.
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-09-26, 20:16
Martina: Jak to vypadá s klukama? Jinak k tomu I/D- tcho??m to hrozn? chutnalo, mohli se po tom utlouct, když jsem jim to teda (na tvou radu) ?edila tou vodou... ale chutnalo to pak i Meggie, která je zmlsaná :-/ tak hodn? št?stí, a? jsou kluci co nejd?ív OK :(
Avatar

Aktuální stránka:17 z 23


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist