Aktuální stránka:19 z 23
Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-10-02, 23:26
ježiš tak to já si t? pletu s n?jakou jinou "hankou", tak to sorry... :o)
ale jeden tcho? - to je fakt málo! a já dokonce po dnešku za?ínám zas v??it tomu, že i ti t?i jsou p?esn? akorát... i pro takovou ubohou osamocenou (myslím ve fretkomilství - doma nemám spojence :o)) slabou ženskou... ;o))
von i ten jáca se nau?í! v kleci už zas dobrý (snad to nezak?iknu!!) a i mimo klec to p?jde! když se nau?il ba?a, a to byl p?knej o?íšek! tak pochopí i jáca, že je pro n?j výhodný se trefovat... :o)

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-10-02, 23:54
Jasn?, jeden je málo.. Natož p?l!!! My plánujem dalšího tcho?e, ale až se vy?eší bydlení. Pak chceme adoptovat n?jakého nalezence:)
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-10-03, 00:20
no jasn?!!! reno je taky nalezenec a je naprosto zlatej a STOPROCENTN? ?ISTOTNEJ, a to prakticky od prvního dne... totéž ?a?a, už na pravd? boží...
zato ba?a, vymazlenej od miminka, ?un? (dnes již bývalé), jáca, tcho? domácí, p?evzaný z rodiny (majitel opoušt?l ?r), PRASE. i to ozna?ení "?un?" je na n?j málo! :o)
jo, nalezenci, ty sou nejlepší... ;o)
tak a? vám to brzy vyjde! :o)

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-10-03, 00:42
Díky:) Cht?la bych nejlíp už tak kolem vánoc mít všechno za?ízeno a n?jakou tu freti?ku dom? dotáhnout:)
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-10-17, 17:28
p?ekopírováno z vlákna "pot?ebovala bych poradit"
--------------------------------------------------

vyh?ezlý kone?ník - prolaps rekta
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-10-17, 12:26

vyh?ezlý kone?ník - prolaps rekta
aneb máme toho málo.... :o(

v?era ve?er (kolem deváté) jsem se zd?šením zírala na renovo kone?ník, kde ?n?lo cosi rosolovitého, r?žovo až krvavého a vypadalo to, jako a) vyh?ezlé st?evo b) nateklý kone?ník do krvava od?ený
okamžit? jsem za?ala žhavit dráty a net a dneska byla nachystaná jet do prahy.
nev?d?la jsem, co si o tom myslet, napadaly m? hemeroidy i zanícené anální žlázy, ale ....

když jsem rena ráno p?ed cestou prohlížela, kone?ník vypadal zase celkem normáln?. porovnáním s ob?ma dalšími kluky jsem usoudila, že ho má sice o malinko vystouplejší (nebo v?tší) a nepatrn? tvrdší než oni dva, ale nijak výrazn?, ani ne zarudlý nebo na omak bolestivý.
nejeli jsme tedy ZATÍM nikam, ?ekám do odpoledne, jestli se n?co zm?ní.

pot?ebuju, prosím, RADU ODBORNÍKA, p?ípadn? n?koho, kdo se s podobným problémem setkal u SVÉ FRETKY.
dnes jsem (tém??) p?esv?d?ená, že to opravdu bylo vyh?ezlé st?evo, a mám i "vysv?tlení", pro? by k tomu mohlo u rena dojít. je totiž posedlý tla?ením na záchod?, protože ?eká odm?nu... :o/ ... je to taky jediný z t?ch t?í, který chodí ZÁSADN? na záchod, nikdy nikam jinam.
1) JE MOŽNÉ, ŽE BY TO BYLO OPRAVDU Z TOHO ?ASTÉHO TLA?ENÍ??
2) JAK SE DÍVÁTE NA POUŽITÍ MALTSOFTKY v tomhle p?ípad?? je lepší, když bude mít co nej?id?í stolici nebo naopak normální? co je pro vyh?eznutí, resp. nevyh?eznutí st?eva vhodn?jší?

-------------------------------------------------

d?kuji za rady, kterých se mi zatím (sz) dostalo!
podám hlášení, jak jsme dopadli - odjíždím ke královi do prahy.

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-10-18, 00:55
zatím jednou v?tou: žlázky... zítra napíšu víc

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-10-18, 14:37
tak... kone?n? chvíle ?asu...


ke královi jsem se p?i?ítila s jazykem na vest? cca v 18.15, což byl dobrej ?as vzhledem k tomu, že ordinuje do 19.30... jenže "ve dnech 15. - 17. 10. ordinace uzav?ena"... :o(
takže jsem oto?ila vozidlo a jala se ?ítit (ucpanou prahou) na druhý konec velkocity - na šejdr za chylíkovou, o které jsem v?d?la, že je do 19.00 ... úžasný! opravdu nem?žu mít NIC JEDNODUŠE!!!

na libuši jsme p?istávali v 18.55, paní v recepci na m? koukala nep?íliš p?ív?tiv?, nicmén? nás ohlásila a p?ekvapiv? jsme ani ne?ekali... :o)
chylíkové jsem nestihla ješt? nic ?íct, jediný pohled (snad už od dve?í) jí sta?il k tomu, aby prohlásila "no jasn?, ten má zán?t žlázek!". takže nastalo vyma?kávání (za p?íííííšerného renova k?iku, chudá?ek malý) a posléze aplikace atb pasty p?ímo do análních žlázek. hezky názorn?, s p?ednáškou, za mého pozorného p?ihlížení. pastu jsem dostala s sebou dom? - to prý zvládnete! a hodn? vám zbyde, schovejte na p?íšt?...
co to mele??!! JAKÝ P?ÍŠT???!!!! ach jo, to jsou teda vyhlídky!!

nezvládnu (a nezbyde)... což znamená, že musím 2x denn? na veterinu, protože je naprosto nezbytné, aby jí dostával ALESPO? týden... D?S!
za cca 4 dny nové vyma?kání žlázek (sta?í u nás) a vzhledem k tomu, že na šejdr jedem p?íští pátek na preventivku, tak tam pak znova vyma?kání (asi poslední) a kontrola stavu.

a te? k p?í?inám zán?tu a k onomu vyh?eznutí ?ehosi, co m? tak vyd?silo:
p?í?iny jsou r?zné, jednou z nich m?žou být pr?jmy - a bakterie, které proniknou do análního vá?ku, další je (m?že být) t?eba SOCIALIZACE. což v reálu znamená, že fretka prakticky NEPUŠÍ a vá?ky NEVYPRAZDNUJE. sranda, co? máme moc ocho?ený fretky, tak se jim budou ucpávat zadky...
napln?ný vá?ky rena tla?ily a protože už m?l z?ejm? (ur?it?) ucpaný ty kanálky, tak mu nešlo prakticky nic ven (i když pušil, tak nevím? možná spíš ten pr?jem, resp. bakterie...) a po?ád se plnily víc a víc. a jak byly hodn? plný, tak ho to nutilo tla?it - a tím si VYTLA?IL KONE?NÍK (nikoli st?evo, jak jsem plácala v p?edchozím p?ísp?vku a což by prý bylo podstatn? horší, tohle "nic není"). to se, našt?stí, vlastn? hned do druhého dne upravilo samo (aspo? n?co!!), ale kdyby toho nebylo, kdoví kdy bych s ním n?kam jela, protože - jak ?íkala i chylíková - vlastn? žádné jiné potíže nem?l, ani bolesti (z?ejm? ZATÍM), "jen" to pro n?j bylo nep?íjemné - ten tlak v kone?níku. p?irovnala to k "zad?ené t?ísce"... :o)

jinak chylíková - jako vždy - milá, usm?vavá, ochotná, p?ív?tivá a UPOVÍDANÁ... :o)

dnes ráno jsem se pokusila aplikovat atb... vím, kam p?esn?, vím, i jak to d?lala chylda, co nevím, je jak to mám d?lat já, aby nebyla pasta na kožichu, na uchu, na mn?, na zemi, na stole a na nábytku, ale v pr....!!, resp. do pr.... se ješt? trefím, trefím se i do vá?k?, ale než stihnu aplikovat, je to všechno v pr....!!!, resp. na kožichu, na uchu, na mn?, na zemi, na stole a na nábytku... prost? reno mrskne zadkem a je po ptákách...
ale mám dobrý pocit alespo? z toho, že už jsme spot?ebovali asi p?l tuby... to je p?kný úsp?ch, ne? :o)))

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2007-10-18, 14:46
A jak je Renouš starý??

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-10-18, 14:56
mla?och, asi rok a p?l (nalezenec)

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2007-10-18, 15:01
No, jako popis je ta aplikace masti?ky do pachových žláz vtipná a zábavná, ale d?lat bych to necht?la. Jediný tcho?í otvor, který spolehliv? trefím, je tlama, horko t?žko ješt? uši :-)))
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-18, 15:08
Martino, Sára od MajiZ taky ob?as zapuší a i tak jí musí pachové žlázky ?istit vet pravideln?.
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-10-18, 15:13
martina: Tak hlavn?, že to neni n?co vážn?jšího :( tak držíme palce, a? to zvládnete... Jenom m? napadlo... dá se to odhadnout n?jak už d?ív? T?eba Rocky ?asto bezd?vodn? puší, nem?že mít n?co se žlázkama... nebo nic a pak se to projeví takhle najednou :-/
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-10-18, 15:15
M? jeden ?as Filip pušil taky dost ?asto,n?kolikrát za den a jen malinko,vetka mu žlázky vymá?kla a zatím je klid...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-18, 15:16
Rynn, Vl?ák taky puší "bezdúvodn?", chápu to tak, že když sou žlázky moc napln?né, tak se obsah prost? uvolní...nej?ast?ji v noci ve spánku...to pak hodinu v?trám kuchy? :-)))
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-10-18, 15:18
No, Rocky má totiž období, kdy puší denn? nebo obden. T?eba 2 tejdny... a pak zas m?síc nezapuší... a takhle se to st?ídá... Už nad tim p?emejšlim asi p?l roku, tak se radši taky poptám Chyldy, jestli je to OK... a? ho prohmátne, za tejden tam jdem...
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-10-18, 15:26
Holky, nestrašte. Náš Damián puší taky skoro denn?, ale p?ikládala jsem to tomu, že je mladý, bláznivý...n?kdy si upšoukne p?i hraní, jindy ho už vytáhnu z pelechu zasmrad?ného.
Rupík s Vanilkou zas nepšoukají v?bec. :o/
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-10-18, 15:28
Meggie taky nepouští žlázky tém?ž v?bec (za rok a kousek co jí máme to bylo cca 5x, z toho 3x venku, když jí mu?il n?jakej kluk...), Romeo si pušnul asi 3x, zrovna v?era, když se mazlil s mámou... Rocky puší ?asto a rád... Ale až tak od jeho p?l roku, p?edtim si t?eba zapušil na WC, když mu ujelo, ale jinak v?bec...
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-18, 15:43
Rynn, Vl?ák taky puší tak cca jednou za 2-3 týdny...ale pak po?ádn?!
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: HelenaG (IP)
Datum: 2007-10-18, 16:32
Martino, gratuluji ke sportovnímu výkonu a hlavn? k tomu, že to vše "relativn?" dob?e dopadlo. Než se sejde den se dnem, budeš pchát pastu do análních žlázek i poslepu. Hlavn? držet toho správného tcho?e.
Vydrža?!!!!!!!

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-10-18, 17:23
dík všem za ú?ast! :o)

dopln?ní:
ch. se zeptám, jestli máme ob?as "preventivn? a násiln?" upustit a jestli to má smysl u dosud zdravé fretky (zdravé = kanálky). upozor?ovala m? totiž, že nás tohle asi ne?eká naposled (p?edpokládám, že myslela rena). jak prost? jednou je problém, dá se p?edpokládat, že se bude opakovat, resp. opakování se nedá vylou?it.

z toho, co povídala, jsem pochopila, že když fretka puší, je to vlastn? dob?e - probíhá takové "samo?išt?ní a uvol?ování" (jak píše johanka). reno taky ob?as puší, ale bu? málo (haha, to musím ?íct doma... :o)) nebo to nebylo tím, ale t?eba t?mi pr?jmy (bakterie ze st?eva proniklé do vá?k?) nebo t?eba úpln? n??ím jiným (vyšší moc - trest boží :o))

výše uvedené ale neznamená, že když fretka nepuší v?bec, bude mít zán?t, když puší co hodinu, tak nebude nebo ho práv? už má... spíš se asi musí sejít víc negativních faktor? najednou, takže (n?které) neplašte! :o))
navíc se opravdu nejedná o žádnou tragédii, je to víc nep?íjemné majiteli (teda pokud to není rektální úchyl a nebaví ho se š?ourat ... ehm, víte kde... ) než samotné fretce (teda až na to š?ourání ... ehm, víte kde :o))

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-10-18, 17:24
Ale zase, až se to nau?íš, tak se ješt? nau? operovat a m?žeš si otev?ít vlastní veterinu na fretky :D
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-10-18, 17:27
:O))

už jsem o tom p?emýšlela! :o)))

ješt? m? napadla jedna v?c: ptala jsem se ch., jestli má smysl mu te? "zm?k?ovat" stolici pomocí maltsoftky (p?íp. n??eho jiného), tak prý ne, je to zbyte?né. maltsoftku mám dávat jen za odm?nu po aplikaci atb.

NIC NEDOSTAL!!!! zmetek...

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-10-18, 17:31
:)) já dávám Maltsoft jenom když n?co sežerou a teda p?i každym vážení. Takže cca obden :D snad jim to aspo? neublíží...
Jo, ud?lej si vlastní ordinaci, já ti tam teda jezdit nebudu, leda, že bys jí m?la v Praze, ale ur?it? by se zájemci našli, ani nemusíš studovat :D
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-10-18, 17:33
cože???!!!!
jááák "já ti tam teda jezdit nebudu"??!!!

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-10-18, 17:35
No, leda že bys mi p?idala n?co na dopravu? Nebo pak dala slevu? To bych o tom p?emejšlela ;) akorát bys musela mít nonstop, my jsme u veta skoro jak doma. Možná i volnou postel a klec pro tcho?e :))
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-18, 17:36
Martino, když se nau?íš ?istit žlázky a vnášet do nich mast ATB, tak se ti poskládáme a hradíme cestu do Mongolska...myslím, že bys tu mn?la fajn kšeft :-))))
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-10-18, 17:38
holky, up?ímn? - to snad radši z?stanu v tom kanclu za pár ka?ek než TOHLE!!! ;o)))

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-10-18, 21:39
martina: Ty nechceš bejt velká a uznávaná tcho?í vetka? Tos m? teda zklamala :-//
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-10-18, 22:25
hele, nejde ani tak o to, jestli bych cht?la nebo ne... spíš o to, co bych zvládla!
takhle mn? (i tob?) musí sta?it, že jsem už velká VELKÁ holka, no... ;o))

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-10-18, 22:30
Prosim t?, pokud pak zvládneš str?it tcho?ovi do pr*ele tubu s ATB, tak už zvládneš všechno :D
Avatar

Aktuální stránka:19 z 23


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist