Aktuální stránka:18 z 23
Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-09-27, 00:03
rynn a všichni, koho to zajímá:

reno se lepší, ba?a naopak... :O(
to, co z n?j leze (nevím, kde to bere, když už t?etí den NIC NEŽERE), je zelen?jší než neš?avnat?jší tráva, takhle zelený to nebylo ani minule... vypadá to, jako kdyby žádný atb ani nic jinýho nebral, místo zlepšování nebo alespo? stagnace se to horší... :O((
oba po?ád zvrací nebo alespo? mají nucení a nakonec nic nevypadne (co taky), p?ípadn? jen voda (ani ne do žluta, ale ?irá tekutina). ale reno i p?esto šmejdí a hledá n?co k sn?dku. dneska už jsem nevydržela, protože NIC DIETNÍHO (v?. I/D hills, ta zvedá kufr ob?ma, ty si to rynn asi pleteš s tou nadupanou A/D pro rekonvalescenty??) NEVEZME DO HUBY a dala jsem mu pár granulek, protože fakt vypadá celkem dob?e a jeho pr?jem není zelený, ale normáln? žlutohn?dý, dokonce už za?íná tuhnout.
ba?ovi dávám aspo? pít, protože už p?estal tém?? úpln? vylejzat z pelechu (p?ipomínám, že pr?jem má TEPRVE OD POND?LÍ!! dnes tedy t?etí den), a už shodil z 1,6 na 1,4 kg... :o(((

chylíková lé?bu schválila s malými výhradami (zbyte?n? vysoká dávka atb, ale te? už nem?žeme snížit, musíme v dávkách pokra?ovat, degan+primamet místo 2x denn? dávat rad?ji 3x), ale stejn? tam zejtra na 90% pojedu, protože do rána se t?žko stane zázrak... ten ostatn? asi o?ekávám na šejdru, protože když lé?ba je (teoreticky) správná, tak co si vlastn? myslím, že tam s ním provedou??? ach jo... :o(((

d?kladn? jsem za?ala zkoumat jácovo hovna a usoudila jsem, že vypadaj "divn?". nikoli pr?jem nebo divná barva, ale divný hrudky a vlákna a celková konzistence je úpln? jiná, než když maj normální bobany ba?a s renem. vede m? to k domn?nce, jestli t?eba fakt nemá n?jaký parazity nebo není tím bacilonosi?em, takže jeho bobky nesu v pond?lí na kompletní vyšet?ení všeho, co se z hoven dá.

hned jak za?nu studovat vysokou školu, za?nu shromaž?ovat materiál a moje diplomová práce bude na téma "Konzistence, kolorace a formace výchozích produkt? Putorius putorius furo v kontextu se vstupní investicí, zejména pak v t?sné kontinuit? na nutri?ní hodnoty potravin vkládaných do vstupního otvoru". vlastn? mám už te? materiálu minimáln? na bakalá?skou práci a nem?žu ?íct, že by m? to n?jak extra t?šilo... :o/

jácova kastrace se zatím odkládá, protože te? teda fakt nemám myšlenky a chu? ješt? na dalšího "maroda". navíc je tu po?ád ješt? riziko, že se nakazí a to by rozhodn? nebyla ideální kombinace s operací, resp. pooperaci, by? je to pro kluky "operace" v uvozovkách. prost? nebudu rad?j riskovat, po?kám (nijak to ostatn? neho?í), až se kluci uzdraví.



Celkem upraveno 4×. Poslední úprava: martina dne 21.10. v 23:38.

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2007-09-27, 00:49
Terinka taky mela tu instantni dietu a moc ji chutnala a krasne po ni pribirala.
At se kluci daji brzo do poradku.
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-09-27, 02:44
Martino, je mi líto, že se zdraví?ko kluk? nelepší. A hlavn? ch??átko Ba?a, když už ani sám nepije :o( Moc vám všem p?eju, aby lé?ba co nejd?ív zabrala!
Nechceš se Chyldy zeptat zda by nebylo vhodné použít Baypamune? Podporuje imunitu - myslím, že by si to klucí zasloužili.
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-09-27, 09:19
koupila jsem ten PLERASAN a za?ala podávat, na BAYPAMUNE se zeptám. ba?a je ur?it? ideální adept na takovou podp?rnou lé?bu.

mám kluky s sebou v práci, reno - jak už jsem psala v?era - se zlepšil, te? tu pobíhá a demoluje investi?ní majetek a snaží se zanést kamsi co nejvíc dékápek... prost? "zdravá" fretka... :o)
I BA?A SE MI DNES ZDÁ KONE?N? LEPŠÍ!! už ráno sám vylez z pelechu a šel pít, nabízené granule necht?l, vzal si jen nabízené ko?i?í bonbony - ale i to je úsp?ch! te? tu taky šmejdí, ne sice tak destruktivn? jako reno, taky není takový plašan, takže s rozvahou, ale hlavn? SE ZÁJMEM, už není tak apatický! :o)
takže jsem zas na vážkách, jestli musím nebo není t?eba jezdit do prahy, pokud ano, tak každopádn? bych jela jen s ním. zatím ?ekám, co z n?j "vypadne" (ráno v kleci nebylo nic), i to bude jedno z kritérií rozhodování se o cest?...




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 27.09. v 09:34.

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-27, 09:33
Martino, já bych asi do té Prahy sjela...i kdyby te? ten "výsledný produkt" byl lepší...Držím boti?kám palce, a? sou co nejd?ív fit!
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-09-27, 10:53
rozepsáno v 8:30, následn? odjezd na naší veterinu na injekce:

tak ba??v "výchozí produkt" op?t br?ál, takže jedu... i když mám takové tušení, že tentokrát je to zbyte?ný, ale pro sv?j klid... beru jen ba?u, reno je zcela evidentn? den ode dne lepší.

pokra?ování po návratu z veteriny, cca 9:45:

NEJEDU NIKAM!!! p?ed p?l hodinou mi volali ze šejdru, že chylíková marodí a and?l (po kterém jsem se ptala) má do 8.10. dovolenou... považuju to za znamení, že ušet?ený prachy mám vrazit do parády, nebo ješt? lépe prochlastat, až p?jdu slavit. protože BA?A ŽERE!!!!!!!

pro jistotu jsem se objednala na pond?lí dopoledne, i když není jisté, jestli ch. už bude (ale m?la by ten den být, pokud bude zdravá). kdyby se ba?a zas zhoršil, nezbyde mi nic než jet o víkendu - ale asi bych v tom p?ípad? jela na bílou horu za hnízdem.

tak mi držte palce, a? sedím hezky p?kn? doma na pr.eli!!! :o)

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-09-27, 10:58
Bože, ty to taky nemáš jednoduchý :-))))
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-09-27, 10:59
myslíš že to zlepšení muže mít na sv?domí i ten Pleurasan ????
týjo kéžby kéžby,byl by pokoj,žejo.

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-27, 11:02
Martino, tak tfuj-tfuj, a? se ta boti?ka už hezky rychle dá do po?ádku. Že žere, to je super, jen a? mu to vydrží!!!!
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-09-27, 11:24
BA?A ŽERE - bylo siln? nadnesené, vzal si asi deset granulek a padnul za vlast... ale aspo? tak! naposledy žral v ned?li...

plerasan? že by to byl takovej zázra?nej sirup, tak tomu zas nev??ím, dala jsem jim ho v?era ve?er jednou... :o))
apropó, božo, jaký máš od vet? doporu?ený dávkování? já vy?etla a vydedukovala si, že tak 0,1 ml jednou denn?... ned?lám to blb???

vym?nila jsem neotev?enou I/D za A/D, ta je vyzkoušená a tou za?nu ba?u napchávat. reno mi jí tenkrát nežral (magor!! hlavn? že se m?že utlouct po probicanu... :o))), takže nep?edpokládám, že bych ho p?emluvila te?. ale u toho to není nutný, ten si mlaská nad granulema... žral by celou dobu nemoci, kdybych jim jídlo kv?li pr?jmu nesebrala, nebyl na tom tak špatn? jako b.

vendulko,
prosím t?, je možný, že se ba?a lepší, i když má po?ád tak br?álovej pr?jem? a že se tohle upraví postupn?? nebo by m?la i ta barva (aspo? barva) bejt už te? jiná a když to je po?ád zelený, znamená to, že se ve skute?nosti zatím nelepší nic ...

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-09-27, 11:31
ja ho ešt? nemám,objednanej ho maj,možná dneska p?ijde.To ja jen vobživla tou nad?jí,že by to mohlo být tím sirupem,ten zázrak.On by m?l i tu imunitu nastartovat,tak jsem zv?davá.

Jo a Ruda i Beruška se zlepšovali taky i když po?ád pr?jem trval,to se vážn? upraví posléze.
No Berunka teda se zlepšila,dokonce už váží 700gr,to je úúúsp?ch po t?ch m?sících kdy m?la jen pul kila.Ale stejnak jim ten sirup za?nu dávat,hned jak dorazí.
Tak taky držím palec...

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-09-27, 11:41
copak pr?jem, ale d?sí m? ta BR?ÁLOVÁ BARVA... to je mi divný... kdyby to byl pr?jem normální barvy, tak to už ne?eším - prost? ba?a za?al žrát, pít a postupn? se to upraví.

jo - do vody jsem jim v?era za?ala p?idávat BIO-LAPIS (lehce "ošizená" obdoba probicanu"), ob?ma to moc chutná, takža aspo? tak do nich dostanu trochu "správnejch st?evních breberek". jeden pytlík je na 50 (nebo 60??) ml, takže to maj akorát do jedný malý napáje?ky - aby to pokud možno za jeden den i vypili.

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-27, 12:14
Martino, co vím od holek co dávaj ten Plerasan starejm pejskúm, tak ú?inek se projevil cca po 2 týdnech. Jolanin pes už skoro nechodil a te? zas za?al hezky ?apat :-))) To dávkování jak sem koukala leda tak vy?íst z doporu?ené dávky na ur?itou váhu pro ko?ku na obalu a pak úmn?rou p?epo?ítat k váze fretky...
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-09-27, 12:35
bud ráda že ti pijí aspon ten bio-lapis,Beruška by rad?j uschla než by si toho lízla,a probican zvrací furt i Ruda,našt?stí blízaj kefír a jogurt bílej.
taky m?li dobu zelenej ten pr?van,ja myslím že jak víc pak baštej,tak to barvu zm?ní,no uvidíš.

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-09-27, 13:00
tak snad máš pravdu... já doufám!

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-09-27, 17:22
martino, opravdu jim chutnalo a chutná I/D, A/D jsme nem?li, ale I/D na kaši jim jelo všem, víc než kapsi?ky, dokonce...
Jinak, kdyby Chylíková byl po?ád ve stavu nemocnejch a kluci ne zhoršili, doporu?uju Hnízda, ne Grégrovou, to se musí vy?íhnout, ale Hnízdo je výbornej... To kdyby n?co. Jinak moc držim botkám i nebotce palce, a? jsou OK.
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-09-27, 17:25
fakt ídé?ko?? tak to m? p?ekvapuje... pamatuju si, že jsem ti radila to na?edit, tak možná proto mám zafixováno, že to byla ádé, jako tenkrát ta naše... já tu otev?enou asi vyhodím, zav?enou jsem dneska vym?nila za ádé a budu vykrmovat.

jo, já vím, že na "ho?e" hnízdo... nebyla jsem tam sice, ale už si to pamatuju z fóra, že on ano, ona neee... ale dík za p?ipomenutí, sichr je sichr... :o)
a kluci se NEZHORŠÍ! jasný? ;o))

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2007-09-27, 18:33
martino, mám radost, že je kluk?m líp :o)) Tak a? jim to vydrží!
Zelenej bobek m?žou mít i když už je jim lépe. St?evo je zdecimované pr?jmem, nep?átelskými bakteriemi a chyb?jícími p?ítelskými bakteriemi, takže chvíli trvá, než se zase vzpamatuje a trávení se upraví. Ale jen co se za?ne ste?vo zase osidlovat p?irozenou flórou a klucí za?nou postupn? p?echázet na granulky, m?la by se upravit i barva výsledných produkt? ;o)
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-09-27, 19:39
jo jo, díky, vendulko, a UŽ se dokonce UPRAVUJE!!! (ta barva) :o))) ráno ješt? nejzelejnejší zelená, jakou si dovedete p?edstavit, a te? už "jen" zelenožlutá, skoro se mi zdá, že víc žlutá než zelená... :o)

já su tak š?asné..... :o)))

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-27, 19:53
Martino, budu držet palce i ze spaní!:-))) A? je to už dobrý úpln?!:-)))
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-09-27, 22:46
Jasn?, že se kluci nezhoršej (to by ti neud?lali!!!), ale pro všechny p?ípady... :) ona Grégrová neni tak špatná vetka, ale.... no.... prost? sta?í spíš na b?žný problémy, ?ekla bych... Tak kluky pozdravuj a a? koukaj bejt zdraví :)
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-09-28, 13:39
hovna jsou HN?DÝ!!! :o))

hlásím to rovnou, a? se nezdržujete ?tením... :o)
ba?a za?al už fakt žrát, nespí celej den, za?al se zas zajímat o d?ní kolem sebe... máme to za sebou!
dneska jsem si nafasovala injekce až do pond?lního rána, abych nemusela každý den na veterinu, a zjistila jsem, že z kluka bude asi dochtor, protože píchá líp než náš vet... :o)

další zpráva - jáca.... šel v byt? SÁÁÁÁÁÁM na záchod!!! málem jsem omdlela... :o)
a ješt? n?co - m?žete hádat, JAKÝ STELIVO v tom záchod? je, když jsem v?era KV?LI N?MU objednala zverlit a na zkoušku ten biosand. samoz?ejm?, že SILIKON!!! mn? to prost? hlava nebere... :o))

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-28, 14:10
Véééééééliké gratulace k hn?dýn ho..núm!!! :-))))

Martino, esli si za?ala dávat ten Plerasan, tak já bych to dávala dál aspo? 3-4 týdny...je to dobrý pro rekonvalescenta a taky po lé?b? ATB.
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-10-02, 21:10
p?ekopírovávám si sem z vlákna "je nemocný", abych to m?la pokup?, až si to zas budu ukládat:

ba?a už se DEFINITIVN? uzdravuje (po prvotním jásotu ve ?tvrtek o víkendu zas st?íkal vodu - a to tak, že doslova a po zdi). dnes odpoledne, po víc jak týdnu, první OPRAVDOVÉ NORMÁLNÍ HOVÉNKO!! jaká radost! :o)


jáca a nová, velká, nádherná klec.... tak to jsou dva naprosto neslu?itelné pojmy... (a já, bláhová, po?ád doufám, že ZATÍM!!)
hned první noc v novém domov?, kde mají 2, slovy DVA velké obdelníkové záchody, usoudil, že z hamaky nad dome?kem je do obou z nich p?íliš daleko a vys.al se p?ímo na st?echu!!! a dvakrát!!! a kdyby jen to, ale samoz?ejm? i vy??ral... povšimn?te si v?tracích otvor? ve st?eše... je vám jasný, kde všude to bylo???!! co se netáhlo po zadní st?n? dome?ku a ?áste?n? až na zem na koberec (což byly ty dv? HROMADY, protože u jáci se rozhodn? nedá mluvit v tomhle p?ípad? o ?emkoli menším, než HROMAD?, p?ípadn? HALD?), to bylo ?áste?n? vsáklý do koberce na st?eše (ješt? že tam je!!! aspo? toho dost pobral) a ?áste?n? uvnit?, na nebohých dvou marodech a hadrech, ve kterých byli zachumlaný.
já ráno nevím, co mám d?lat d?ív, jestli se sprchovat, píchat jednoho nebo druhýho, zkoušet ba?u nacpat ádé?kem nebo ?ímkoli, B?ŽN? uklidit klec, a ten ZMETEK mi vyvede tohle!! DO NOVÝ KLECE!!! si toho v?bec nevážej, co pro n? ?lov?k d?lá....
jezdím už tejden tém?? denn? pozd? do práce a maskuju to nejr?zn?jšími úskoky. t?eba že se zastavím rovnou u kolegy v kanclu (a trapn? ho zdržuju od práce nebo telefonátu milence nebo co to tam vlastn? d?lá) a pak šéfce tvrdím, jak m? "ten blbec zas ráno zdržel", protože já jsem samoz?ejm? nedychtila od zazvon?ní budíku po ni?em jiném, než po své pracovní židli...

klepne m?... ne, t?i tcho?i, z toho dva nemocní a jeden totální dobytek, o kterým si navíc manžel stále naivn? myslí, že to "prase je jen na hlídání", takže si NEM?ŽU ANI POST?ŽOVAT a furt se hlídám, abych se nepro?ekla a stejn? už jsem se n?kolikrát pro?ekla, no já prost? nechápu, že ješt? nev?t?í, prost? chlap! tak sou?asná kombinace t?chto t?í - to je na jednu slabou ženskou fakt moc... zakroutím jim krkem a bude!! a do klece si je nechám vycpat... VŠECHNY T?I!!! aby mi tam hezky barevn? lahodili oku...

btw nevíte n?kdo, jakým zp?sobem se ošet?ují vycpaná zví?ata? to sta?í jen ?as od ?asu oprášit nebo se to nosí do ?istírny jako kožichy??

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-02, 22:28
Martino, vydrž, jsem s tebou! Zmetek se mi dneska 2x vychcal na koberec...jen proto že sem si s nim nehrála v tom moment? jak cht?l, pá? sem mu uklízela klec! Sem taky myslela že ho vycpu! Ale když mi tu te? tak hajá...teplounkej a hodnej a h?eje a funí....asi by to byla škoda vycpat :-))))))
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-10-02, 22:32
Johanko, Damián mi taky dneska po?ural koberec a pro?? No protože mi vytáh drát od po?íta?e a já ho se?vala.. Tak šel na své oblíbené míste?ko a zvedl ocásek.. "Nenecháš m? tahat dráty?Tak koukej!!!!" V takovou chvíli v myšlenkách mlátím hlavou o ze?..
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-10-02, 22:44
svojí nebo... tou JEHO??!!!!
;o))))

jasn?, jáca je tak úžasnej, krásnej, veselej, ukvokanej a MAZLIVEJ, že mu to nakonec vždycky všechno odpustím... jen se trochu bojím, aby jednou ten "nakonec" nebyl definitivní, až se mi zas zatmí p?ed o?ima... :o))
(a taky si nejsem úpln? jistá, jestli m?j nebo jeho konec... ;o))

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-10-02, 22:53
Jo Martinko, když ho takhle vidím už tak podvacáté za stejný den, tak v myšlenkách nemlátím jen svou hlavou o ze?, ale i fret?ím t?lí?kem:)))
Jinak po p?e?tení tohoto tvého vlákna usoudil p?ítel, že opravdu nepot?ebuje k životu další fretku:)))
Avatar

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-10-02, 23:18
hanulko,

a dalas mu p?e?íst i m?j POSLEDNÍ p?ísp?vek o ÚŽASNÉM tcho?i???
hele, ale nemáte vy jich náhodou TAKY už DOST??
;o)))

Re: 1. PRAVÁ NECHOVATELSKÁ ZASTÁVKA V EU A P?ILEHLÉM OKOLÍ
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-10-02, 23:22
Martinko, já mám tcho?e jen jednoho.. Vlastn? p?l tcho?e, protože druhá p?lka pat?í p?ítelovi:D
Avatar

Aktuální stránka:18 z 23


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist