Aktuální stránka:2 z 39
Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-02-26, 21:06
MF: Au:-DFrancouzsky se u?ím...tak t?eba za pár let (století?:-D) MNo....mohl by to n?kdo sepsat...t?eba by to byl Bezceler(u) ;o)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-02-27, 00:26
Jak poznám, že se fretky perou a nejen si tak hrají. Teda spíš dva samci. Mám tu p?echodn? jednoho mladého pána a bojím se aby se mi neservali. Bertík chce být dominantní a Ferda je jen polovi?ní... Bojím bojím...

vícero+kluci+



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 17.06. v 01:34.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Tunde (IP)
Datum: 2005-02-27, 13:15
Ja som synovcovi kupovavala Medvidka Pu-casopis.V decembrovom cisle som tam objavila fretku.Ale popis obrazku:lasi?ka.Odvtedy Medvidka Pu nekupujem...

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-02-27, 15:17
IV?a: Jednoduše. Pus? je k sob?.Toho že kvokaj a nebo ?i?ej si moc nevšímej...Kukulín ?val tur a taky mu Freya nic moc ned?lala a naopak s Krakenem na sebe kvokali a Kukulín má prokouslí Krk.:-) Poznáš to, že se do sbee okamžit? nezahryznou, ale spíš se po sob? válej...strkaj do sebe bokama, lezou po sob?, sice se chytaj za krk a uši, ale nedržej se dlouho, aby se jedna z fretek nemohla hýbat...chce to chvilku koukat a pozorovat je, ale ur?it? poznáš kdyby šlo do tuhýho.:-)Neboj se....dobrý by bylo jít kdyžtak na n?jaký sraz a vzít je s sebou a tam je k sob? pustit (jeslti si myslíš že to nepoznáš). Já to tak ud?lala aby mi Petra (MF) potvrdila jak se k sob? chovaj, neb jsem si nebyla jistá:-)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-02-27, 15:18
Jo: A trocha krve nevadí...prokousnutá k?že...poškrábání taky není tak hrozný..místo sta?í lehce vydezinfikovat a je to...obvykle se toho že je jsou n?kde kousnutý ani moc nepoznáš :-)
Oni ty klu?i?í hry jsou takový drsn?jší...:o)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-02-28, 06:43
Radka. Když jsem Bertíka zvedla zvedla jsem s ním i Ferdu... Bohužel se na sraz nedostanu nejsem pražská a navíc není bertík o?kovaný (a to už je v ?íji... Bertík po n?m jde jak slepice po flusu. Sotva ho vidí ta vyráží a zakusuje se. Tak nevím. Zatím za rady budu jen a jen ráda. :o)))
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-02-28, 11:20
Ad ?lánek: Ne, zdroje informací a dokonce ani autor ?lánku tam uvedení nejsou - i to vypovídá. Pokud jde o Púa - taky jsem tu "lasi?ku" vid?la a vzala mi dech ;o)

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2005-02-28, 11:24
To Radka: N?které klu?i?í hry jsou opravdu drsné. V?era v Brn? museli dva fre?áky polít vodou, aby je od sebe dostali. Byli do sebe opravdu po?ádn? zakousnutí.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-02-28, 11:39
Oni by jim šly jist? otev?ít tlamy, už jsem se hnala na pomoc, ale voda byla rychlejší.

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Iveta M (IP)
Datum: 2005-02-28, 12:40
MF - d?kuju za poslání ?lánku, moje reakce už odeslána.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-02-28, 14:53
MF: N?kde si psala fintu s calopetem..popravd? m? to nenapadlo...ale je to super nápad....v?tšina fre?ák? je tak rozežraná že by ur?it dala p?ednost n??emu k jídlu, neb jinýmu tcho?i:-D
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Íví (IP)
Datum: 2005-02-28, 18:38
AD ?lánek-Tak mi odepsali z Bertíka že ZVAŽUJÍ omluvu.Tak snad to dodrží.

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-02-28, 20:37
matka fretka - díky za ?lánek reakci píšu také, a? podpo?ím ZVAŽOVÁNÍ omluvy - jak píše Íví:o)

Ad Medvídek Pú - nemáte kupovat komiksy a koukat na Disneyho Púa - originál je nejlepší!
A to spletení si lasi?ky a fretky - to je jasný. Medvídka Pú znám nazpam?? - byla to KOLASICE :o)))
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-03-02, 20:58
Tak te? jsem se rozlítila u zpráv.
Ve Stod?lkách, v Praze, byli 3 dny zav?ení v aut? dva psi a policajti d?lali mrtvý brouky a necht?li je vysvobodit.
Psi putovali do útulku.
A majitel? Toho by potrestali, jenom v p?ípad?, že by to ti chudáci nep?ežili, a to jen pokutou.

Já bych ha.zla aky zalígrovala na 3 dny do mrazu, bez vody a jídla - a? si užije!!! :o(((
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-03-03, 00:54
No to snad neni mozny!!! Kristapana, kde to bydlim? Skoro se za zdejsi prislusniky stydim!
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2005-03-03, 11:04
To Markéta: To snad není pravda. Vždy? tady je to horší než v džungli.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Iveta M (IP)
Datum: 2005-03-03, 11:06
Jo, reakci jsem m?la stejnou, parchanta bych tam zalígrovala a? si s.r. do kalhot. Ale nev??ila jsem vlastním o?ím jak se dohadovali, kdo to auto smí otev?ít.
Hlavn?, že se celý m?síc dohadují jestli se "pan Premier" má omluvit, že kradl hodn? nebo málo o:( ale zákon na ochranu živýho tvore?ka to ne d.bi.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2005-03-03, 11:09
To Iveta M: Máš pravdu. O blbostech se ve vlád? hádají a aby ud?lali n?co na ochranu zví?at to je ani nenapadne.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-03-03, 13:06
Ale vždy? zákon na ochranu zví?at máme a není tak docela špatný - dokonce pamatuje i na pachové žlázy a zákaz p?evoz? mlá?at p?ed odstavem (takže se t?eba nesm?jí p?titýdenní fre?ata posílat vlakem, že) - takže chybka nebude v nedostate?nosti zákona, ale v nedostate?ném uplat?ování. Místo na?íkání, že ho nemáme, doporu?uji si ho p?e?íst, t?eba na stránkách ministerstva zem?d?lství www.mze.cz - pod legislativou p?ijatou v roce 2004 je poslední novela. Pohodln?ji se ?te úplné zn?ní - to je t?eba na [www.zakony.webzdarma.cz] a mnohde jinde. V zákon? je jasn? za týrání ozna?eno nap?íklad omezování výživy a napájení - což je jist? ten p?ípad, když psi t?i dny nedostanou vodu a jídlo.

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-03-03, 21:21
Jenže si velmi zive pamatuju pripad, kdy k nam volali v lete lide, ze maji nas telefon, ze pred Tescem stoji na slunci auto s psem, ktery ma na kahanku. A veterinari, snazte se. Obvolali jsme policajty, ti si nas predavali jako horky brambor, nikdo to nechtel resit...Volali jsme snad uz i z okna...Nakonec to nejak dopadlo (pes prezil), ale jeste nam prislusnici vynadali, ze oni to resit nebudou, ze co nam je do psa, co je otravujeme...des.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-03-03, 22:47
No práv?! O tom nebylo sporu, že jde o týrání, ale A) pokud nejsou utýráni k smrti, tak je to každýmu ukradený a B) nešlo o to, jestli jsou týraní, ale narazili na p?ekážku v podob? vloupání se do cizího majetku!!!!

A víte, co na tom bylo nejlepší - že se p?íšern? naštvali n?jací právníci, co u toho náhodn? byli a rozhodli se tam vloupat sami:o)
Pak to najednou n?jak šlo...
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-03-03, 22:51
Nejhorsi na tom je, ze aby se tyhle veci daly do pohybu, museji se maximalne zmedializovat a az potom na tom nekomu zacne zalezet..
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-03-03, 23:08
Ene - na medializaci musíš mít vhodný známý, ale koho, že?
Jde totiž o to, co zajímá práv? média, potažmo lidi. V?tšin? lidí je zv?? ukradená, takový jako my považují za magory. Samosebou je pohorší, co se d?je, ale pak hned za?nou rozebírat, že p?edseda vlády krade, jeho žena má bordel apod. P?es veškeré zajímavé známosti naší rodiny, do medií p?ístup nemáme :o(((((
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-03-03, 23:15
Ono to ani tak nezalezi na tom, co lidi zajima, jako to, jak se jim to poda. A priznejme si, v tomhle se Nova primo vyziva. A ja mam kontakty jenom na CT :-))
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-03-03, 23:20
No aspo? to. Hlavn? v poslední dob? velmi úsp?šn? p?ebuší každou zprávu o týrání to, jak zlý pes zakousl hodné dít?.

(Mimochodem - i když je to na jiném vláknu - nedávno byla kamarádka v Praze sv?dkem toho, jak malá hol?i?ka - tak 4letá - intenzivn? kope do sta?i?kého jezev?íka uvázaného p?ed samoobsluhou. Ten pes m?l tolik slušnosti, že jí neukousnul nohu - mohla být další lah?dka na Nov?!)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-03-03, 23:27
V tom pripade bych zavedla zakon na pravidelny odstrel nevychovanych deti - to by bylo ucinejsi.. ne, ted vazne. Je k placi, jak se tu nezacne nic delat, dokud se v tom nezacne stourat televize, psat se petice, stat na Vaclavaku, bombardovat politiky porad stejnymi otazkami... A aby byla videt aktivita, tak politici schvaluji nesmyslne zakony, ktere jsou totalne absurdni a pokud mozno je v co nejblizsi dobe zase zrusi, protoze zjisti, ze schvalili paskvil. To je sila.. No nic. Opravdu nema cenu tu zacit resit jeste politiku - chcete tu mit preci pohodove forum, kde se neresi zadne problemy ;-)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-03-04, 11:26
Markéto,
a fakt v??íš tomu, že by ti právníci byli tak naštvaní a odhodlaní se do auta vloupat kv?li ubohým pejsk?m, kdyby u toho nebyla ta televize? :o/

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-03-06, 20:15
Martina - to už je snad jedno, ne? Navíc to mohli být dokto?i, u?itelé, profeso?i, inžený?i - dy? to máš fuk - ú?el sv?tí prost?edky a pokud n?kdo u?iní dobrý skutek jen proto, aby se p?edvád?l, možná že mu to "tam naho?e" spo?ítaj, ale na druhou stranu, dobrý skutek to je, ne? A t?m ps?m to pomohlo, tak coby...
Aspo? je vid?t, že na ur?ité okruhy lidí sta?í poštvat média a ždímaj ze sebe ob?as i dobro :o)

(Mimochodem právník? - od ú?edník? po soudce - znám asi 8, osobn? 5 a každý z nich by se zachoval stejn? i bez televize...)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2005-03-08, 10:25
Je pravda, že když ?lov?k chce dneska n??eho dosáhnout, tak si k tomu musí pozvat televizi aby to každý vid?l. Jinak d?lají všichni ú?edníci i politici mrtvé brouky.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Alena (IP)
Datum: 2005-03-09, 09:06
Zprávu o t?ch pesanech v aut? okomentoval m?j manžel takto.
" Vytáh bych p?tikilo z kapsy, dal bych ho pold?m a s chutí bych rozbil okno u toho auta. Víc nestojí,jednalo by se o p?estupek a ten bych p?ežil. Blbouni se p?l dne p?ou a mezitím jim málem ti pesani um?eli. Fakt je to tu samj b.b.c."
Co k tomu dodat. Ud?lala bych to samé.

Aktuální stránka:2 z 39


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist