Aktuální stránka:6 z 39
Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2005-04-20, 16:01
Ono je to asi tak, ze niektori ludia nevedia pochopit, ze niekto chova zvierata pre zabavu a nie pre ich zjedenie. A presne to bola aj moja babka. Jednoducho kraliky, svine, slepice a ine zvery patria na pekac a nie do bytu...;-(
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-04-20, 20:32
majda - já mám ješt? pokra?ování k tomu, cos napsala - a zví?ata, která nejsou k žádnému užitku (tj. k jídlu, na vejce apod.), nemají cit, duši a necítí bolest, hlad a žíze?, navíc je zbyte?né se o n? dob?e starat. I hladový vl?ák dokáže hlídat, ko?ka se vylíže ze všeho bez veteriná?e atd.atd. :o((((
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-04-20, 20:51
hm to odn?kud znám, ?okl nemá city, ?okl zná jen autoritu! A to do m? hu?el zatvrzelý pánbí?ká?ek (nic proti v??ícím, ale on sv?j názor vnucoval jinejm a jen jeho názor byl správný!) jo a já se mám zbavit tý krysy (myšleno mého milá?ka tcho?íka ?e?eno vše?íkajícím tónem) a za?ít rodit syny... Jestli bude na horách i tenhle víkend tak si p?jde sko?it, protože tam p?ijedu se dv?ma krysama, navíc už mám práci, ne?ekám syna a budu se k tcho?ík?m tulit jako vždy (minule jsem ho dovedla k slzám - zoufalství - protože jsem se na posílení svých slov (že se ho nevzdám ani když budu mít d?ti) k tcho?íkovi p?itulila), byl to hrozný víkend (protože jsem tam byla asi jako jediná st?ízlivá a on mi nedal celý víkend pokoj! Njn nejhorší je srážka s blbcem. :o)))
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-04-20, 21:26
Iv?o: Tak to mu musíš za?ít ?íkat, že sám podvádí svého Boha, protože se uchyluje k alkoholu s spíjí se tém?? do n?moty a že od?íkáním 100x od?enáš, stejn? nic nevy?eší, protože on to ?íká pouze s myšlenkou, že stejn? m?že páchat h?íchy, a že se tudíš plete. Že modlitby s budoucím porušením slibu jsou neplatné a že on v?bec není pobožný. Je to pouze nebohý h?íšník!

;o)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-04-20, 21:26
Pro? se teda s takovým blbcem setkáváš? Vždy? máš možnost volby... :o))

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-04-20, 21:29
Bože, vid?li jste te? nato?to? 8oO Jak to d?cko ubližuje andulce a ti debilní rodi?e jen ?eknou: "To má na hraní" Haj...vé! :o( že se nestidí. Místo aby vysv?tlili d?cku, že se zí?e nema?ká, tak to to?ej, jako kuriozitu !
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-04-20, 21:35
Jordi - napsala jsi to dokonale, to si musim zapamatovat :o)))
Martina - p?ece se kv?li jednomu nevzdám setkání s dalšími 10 - 15 fajnovými lidmi
:o)))
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Galina (IP)
Datum: 2005-04-20, 21:56
Jordi:po tom co ukazovali v nedeli v po?adu Chcete m?? mne ne p?ekvapi už nic.Tam povidali o testovani kosmetickych p?ípravku na zvi?atech.Vim jak trpi od tych pokusu ale to jak opice mlati o klec proto že nechteji dovnit? nebo jak psa nejd?iv zmlati pak zkope a hodi na stul a druhý trha ho za tlapu...Po tom všem je mi špatne od žaludku ješte dnes.

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: petus.MiCi (IP)
Datum: 2005-04-20, 21:59
Galina: Ježiši.. ješt? že jsem to nevid?la! =ó( N?kdy lepší nev?d?t..!
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Galina (IP)
Datum: 2005-04-20, 22:06
Maš pravdu.Ja na ten po?ad ne koukala rok a asi ne budu koukat dalši rok.

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-04-20, 22:11
Iv?a - tak v této spole?nosti bych
1. nez?stávala st?ízlivá
2. bych podobn? jako Ty zulíbala tcho?e p?i každé p?íležitosti
3. bych pánovi sd?lila, že nechci syny, ale dcery, protože chlapi jsou divní už odmala (to jen jako provokaci)
4. bych u?inila asi tak dvouminutovou p?ednášku o Svatém Františkovi z Asissi, který miloval zví?ata, tvrdil, že mají duši, a p?esto byl svato?e?en :o)
Je úpln? jedno, jestli je ?lov?k teista, ateista nebo neteista (nap?. buddhista) - blbci jsou mezi všemi vrstavmi lidí, mezi všemi náboženstvími...
A bohužel - všechno špatné, a? to m?lo a má nebo nem?lo a nemá náboženský podtext, pocházelo a pochází z primitivismu nebo megalomanství nebo duševní poruchy nebo všeho dohromady :o(
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Vojta (IP)
Datum: 2005-04-20, 22:12
Tak rad?ji koukejte na Banánové rybi?ky, než na p?iblblýho Rychlýho :-)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-04-20, 22:19
Jordi - sice to zas bude bez reakce, ale napiš do NOVY.
Já to nevid?la, protože už jen u upoutávky se stydím za trapnost Rychlýho. Nikdy jsem Nato?to nevid?la...
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-04-20, 23:03
No já to m?la jako kulisu. Jenže tohle mne fakt upoutalo a bohužel si víc, ani nepamatuju. Krom? t?ch dalších dvou sout?žních, kde byli také papoušci. Našt?stí to ale vyhrála andulka, která když uslyšela vodu ze d?ezu, tak se let?la osprchovat. ;oD To bylo bezva. Já to sem hodila, jen, že m? to vyto?ilo a nedávno tu byl podobný p?ísp?vek. No prost? m? fakt dostaly ty kecy t?ch nezodpov?dných rodi??, kte?í pro své sla?ou?ké d??átko nechají klidn? týrat vlastní zví?e. Beztak p?i tom mají na pam?ti, že když náhodou chcípne, takl co, koupí svýmu brou?kovi novou hra?ku. :o( Když už se dá sehnat andulka i za 60,- co to pro n? je? NIC, v?bec si neum?jí vážit živého tvora a bezohledn? budou stát za svým dí??tem. "Však ono je malé, nemá z toho ješt? rozum." Nemá, ale mají ho mít oni. :o( Takovýmu d?cu bych po?ídila jiné zví?e, než andulku. Rad?ji v?tší a ur?it? bych to zví?e nebrala jako "HRA?KU PRO D?CKO!" Tak tohle teda ne. P?kn? d?cku vysv?tlit, že takhle se ke zví?átku nechová. A když nepochopí, tak znova, a znova a když se za?ne roz?ilovat, tak po?ádnýho facana. :o( A místo aby mu n?co vysv?tlili, tak ho ješt? pobízejí jako psa: "No vem si ji, vem, chyt ji, Ká?u" :o(

Ješt?, že tam potom byly dva úpln? jiné p?ísp?vky. n?kdy jsou ti lidé z t?ch malých d?cek úpln? posedlí, že je jim úpln? jedno, co to d?cko d?lá, ale budou se snažit dát to jako sm?šné, i p?esto, že na tom sm?šnýho není zhola nic.

Jinak se na to nedívám. Jak jsem ?ekla, m?la jsem to jako kulisu a bohužel špatnou.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-04-20, 23:39
Markéta: tentokrát se pokusím, ale tenkrát jsem prost? nem?la chu? na alkohol... letos to napravím.. :o))) Jinak s tebou musím souhlasit. :o)))
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-04-21, 00:13

Ajk "kadliku" Batman (naho?e)

Bor?vka "baletka" Elegance (dole)


Na své mazlíky bych nedala dopustit, ani kdyby to dít? bylo moje. ;o)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-04-21, 07:10
jsou super, a hlavn? by si to tyhle nenechali líbit (od nich už to bolí) :o)))
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2005-04-21, 09:38
to Iv?a - pro?ti si vlákno Babi?ka (tuším že m?že být tak na t?etí stran?,) zakládala jsem ho poté, co se m? moje jinak osvícená babi?ka zeptala, jestli až ot?hotním, necháme kluky uspat... No comment, p?e?ti si to sama.

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2005-04-21, 11:25
Jordi: Ti jsou fakt super.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2005-04-21, 11:26
Markéta: Jsem rád, že se na mne nezlobíš.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-04-21, 15:32
Galina - te? jsem teprve zaznamenala Tv?j p?ísp?vek o Chcete m?. Je to ot?esný a ví to 80% lidí, co se d?je. Jenomže s tím nikdo není schopen nic ud?lat, protože je to všem jedno.
Já to ?ešíma alespo? tak, že ve škole, kde se nám d?ti st?ídaj po 3 týdnech, u?ím po?ád dokola, že týrat zví?ata je fuj. Na úkor ?aštiny a matiky máme ekologické hodiny, ochraná?ské hodiny atd.atd.
D?ti ?asto nemaj potuchy, že zví?e cítí bolest - co z nich asi tak m?že vyr?st - vivisekto?i?
I ten ?ezník, pokud je nap?. soukromý a profi, nenechá zví?e trp?t, ale tihle v?dáto?i...to je fakt špatný...:o(
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-04-21, 15:34
Jinak - papouchové jsou úžasní!!!!!!!!
Jirka ;o)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-04-21, 20:17
FaB ?etla jsem...
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Petra R. (IP)
Datum: 2005-04-23, 12:15
Moc na to p?iblblé Nato? to nekoukám.Je to dost ubohý,ale jednou jsem vid?la a snad to i vyhrálo,jak ko?ka seká drápama po batoleti.Tedy ?eknu vám to je síla!!!Neumím si p?edstavit,jak koukám na dít? které napadla ko?ka a ješt? si to natá?ím.Je pravda že ta ko?ka m?la d?vod k útoku(a? už za to mohl kdokoliv),ale vždy? mohla tomu capartovi dost vážn? ublížit :o(
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-04-23, 16:45
Jedno, jestli ubližuje zví?e ?lov?ku, nebo ?lov?k zví?eti, takové v?ci podle m? sm?šné nejsou. A je pravda, že zví?ata neúto?í bezd?vodn?, za to lidé ano. Sta?í se jen podívat na gangy pubertál? a post-pubertál?. :o(
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-04-23, 18:11
Jordi - a?koli na agresivní lidi mám vztek a pubertál?m i postpubertál?m bych fakt n?kdy ukopla hlavu, nemluv? o vážných zlo?inech, které "fakani" provád?j, ?ist? eoreticky a bez p?edsudk? vzato - jsou na om stejn?, jako špatn? vychovaní psi. Oni za to taky nem?žou - vždycky za tím je n?co v rodin?...
Jenže tzv. zlí psi se místo p?evýchovy utrácejí, co s lidmi? Utratit?
No, rozhodn? se lidi taky nep?evychovávají - náš systém to neumož?uje :o(
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-04-23, 19:43
Pravda. Vždy? ?íkám, že za p?evážnou v?tšinu m?žou rodi?e. Už jen tím: "Já sice nemám ?as, no ale chci d?cko, tak si ho po?ídím." No a potom to dopadá, jak to dopadá, potom nemají ?as na to, vysv?tlovat dít?ti, že do o?i?ek se nepíchá, že za vlasy a ocásek se netahá. ,... :o)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-04-23, 21:09
Markéta: Ne vždy je to v rodin?...dít? v pubert? se špatn? hlídá a sta?í horší charakter (ten je vrozenej...to prost? dít?ti do hlavy nenaleješ) a možnost party a pak si bu? rodi?...pubertál rodi?e neposlouchá....hovo?ím ze strany jak pubertála, tak osoby co se kouká na svou kamarádku...jsme spolu dlouho....má skv?lou mámu...a te? si vyd?lává na to aby mohla chlastat v hospod?...p?itom u nich doma nikdo nepije...jejich máma jim dovolila kdejaký zvíže a nedostatkem lásky u nich rozhodn? nikdo netrpí...tu rodinu znám...jsou to totiž moji nejv?tší kamarádi, co mám. Stejn? takových p?ípad? znám až moc:-( a je to hr?za....dob?e vychovaná holka se kvlki svý chyb? dostala do pr?ser? a už to lítalo.
Ale máte pravdu:-( když vidím n?lterý svý vrstevníky, tak se za sv?j v?k stydím. a práv? kv?li takovým lidem nás dosp?lí neberou vážn?...vážnost jsem si u svý matiká?ky vydovila až ve chvíli kdy m? naštvalo její chování v??i m? a p?ed pár lidma ze t?ídy jsem jí o p?estáce sprdla. chování se 100% zm?nilo a už se k nám po zbytek roku chovala jako k lidem...škoda že pak odešla pry?.

Popravd?...n?který d?cka...to je fakt na to utracení:-( Když slyšíte v novinách že 15letý fracek umlátil starou ženu kv?li 200k?...z toho me ji na zvracení:-(
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-04-24, 23:30
Radka . já se taky v tomhle v?ku tahala s parti?kou po hospodách (a se stejnou parti?kou se po t?ch hospodách ob?as slejzáme dodnes:o))))
Každý si projde svým obdobím - ale práv? to, jakou má výchovu, na tom záleží, jestli žblu?kne jen po kolena, po krk nebo až na dno...
Vyvád?la jsem v?ci, za n?ž by se možná slušní lidé styd?li :o), ale mn? to ani dnes nep?ipadá jako n?co zvláštního - prost? trochu zdivo?elé mládí.
Ale abych kopala do náhrobk?, zabíjela zví?ata, mlátila sta?íky, plivala na výlohy...k tomu m? prost? naši nevedli :o)))))
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-04-25, 09:28
Svorn? s Markétou si myslím, že výchova v rodin? je naprostý základ. Geny negeny - co dají dít?ti do vínku rodi?e, to je d?ležité!
Jen malý p?íklad - slovo "agresivita" v nás vyvolává dojem n??eho špatného. Ale bez ní bychom dávno vym?eli, ned?lali sv?tové rekordy a nedrali se po?ád dál a výš. Prost? jen záleží na rodi?ích "agresivního" dít?te, jak a kam jeho agresivitu nasm?rují - jestli do sportu, nebo do bezcílného bloumání kolem baráku a podpalování ko?i?ek politých benzínem.
P?esn? jak píše Markéta - pokud má dít? dobrou výchovu (opravdu dobrou, ne že si myslíme, že ji má), je riziko SKUTE?NÉHO selhání minimalizované. A platí to i pro adoptované d?ti, jen na n? rodi?e nesmí klást stejné nároky jako na "svou" krev, oni mají v?tšinou naprosto jiné p?edpoklady, než d?ti vlastní - ty zd?dily naše schopnosti. Takže je pot?eba se jim p?izp?sobit, ne je p?etvá?et k obrazu svému.

Aktuální stránka:6 z 39


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist