Aktuální stránka:7 z 39
Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Iveta M (IP)
Datum: 2005-04-25, 12:07
Naprostý souhlas s Markétou, taky jsem m?la rušn?jší období, doma ze m? byli asi chvílema na choholouška, ale nic jsem nezni?ila, nezabila a jak ?íká maminka v?as jsem dostala rozum. No to si myslí ona, manžel tvrdí, že u m? je to v?c naprosto nemožná o:)
Te? se snažím n?jaký základy nastrkat 14-ti letý dce?i, ob?as to dá fušku, ale takový ten sociální základ snad má. A hlavn? má tu výhodu, že na sebe všecko práskne od zkoušení kou?ení až po ochutnání fernetu na masopustu. Snažím se nekárat snažím se vysv?tlovat, ?as ukáže.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-04-25, 12:13
to je fakt...ikdyž jsem byla ve skupin? lidí co hulili, tak jsem chu? nem?la...., navíc...co nevydím doma....:-)
Iveta: To že ti to holka ?íká je o d?v?e , kterou je dle m? d?ležíté si mezi matkou a dít?tem vyrobit. Máma m? na 100% d?v??uje...proto mi d?sn? spolužáci závid?j že když mám? ?eknu že jdu tam skoro se už ani nemusím ptát (tak leda jeslti nebylo n?co jinýho v plánu, neb mám sklerozu až hruza) a na 99% vím že to budu mít povoleno:-) a já zas nemám pot?ebu téhle d?v?ry zneužívat:-)hlavn? máma nám nikdy nenadávala...vždycky vysv?tlovala....nadáváníé nemá cenu:-)vidím to na sob?...ono co je zakázané ovoce p?ece chutná nejlíp:-)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-04-25, 13:49
Za nejvetsi projevenou duveru od me mami povazuji to, ze me v sedmnacti nechala bydlet s pritelem. Pry je daleko klidnejsi kdyz vi kde a s kym jsem a nemusi se bat, ze se jednoho dne spakuju a utecu neznamo kam s neznamo kym.. Mam super mamu a myslim, ze nemusi mit starosti s tim, jak me vychovala. Takovou povahu a odvahu bych prala kazde mamine :-)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-04-25, 19:52
naši jsou taky super, sice jsem se b?hem puberty dost hádala s ta?kou (stejné povahy) ale vše se urovnalo skoro ze dne na den když jsem za?ala chodit s Karlem, já za?ala ustupovat a ta?ka pochopil, že už nejsem dítko... S mamkou jsem si vždycky perfektn? rozum?la a neumím si p?edstavit, že bych jí nemohla ?íct všechno, naši pro m? vždycky budou oporou... :o))
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Petra R. (IP)
Datum: 2005-04-25, 20:00
Jé holky bu?te rády za své maminky.Já mám tu svojí(i tátu)hodn? ráda,ale sv??ovat jsem se jí nemohla.Vždycky si pozd?ji našla p?íležitost a informace zneužila proti m?.V podstat? tyto sklony má do dnes-jak není hnedka po jejím,tak mám cokoliv na talí?i.Já mám z mámy vítr dodnes a to už je mi tém?? 40 let :o))) P?ed mámou bych si t?eba ješt? ani dneska nezapálila cigeretu(chodíme s tátou kou?it potají) :o)))
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-04-25, 20:10
Ene: No...já si p?ítele nast?hovala domu:-D a jsem mám? d?sn? vd??ná že mi to povolila...že se ani netvá?í že by jí to vadilo:-)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-04-25, 22:03
Radka: U nasich jsme spolu bydleli jen par dni/tydnu, nez jsme dali dohromady nase hnizdecko a mama mi dovolila se tam odstehovat. Spolecne s rodici bych nechtela zit nikdy. Nemluvim ale o tom, az se o sebe nedovedou sami postarat. Zatim by to byla za chvili asi silna ponorkova nemoc a docela mi vyhovuje videt se s rodici jednou za cas, popovidat si a zase jit DOMU :-)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Mirek (IP)
Datum: 2005-04-26, 08:56
Ene: Jsme na tom stejn? :-P Akorát, že u m? to domu je k Radce :-))))
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2005-04-26, 12:24
Lidi, necht?jte, abych vám vypráv?la, co všechno jsem musela absolvovat, než jsem se odst?hovala k Honzovi. BYlo to po 8m?sí?ním vztahu, a dá se ?íct, že matinka nejd?ív byla siln? proti, pak m? tam za?ala vehementn? posílat (no p?ece abych zjistila co je to za hajzla a vrátila se dom?). Postavila m? vícemén? p?ed volbu "bu? on nebo já," a když jsem si vybrala - samoz?ejm? Honzu - tak se mnou dva m?síce nemluvila. Pikantní na tom bylo, že to bylo m?síc p?ed mým absolutoriem na VOŠce, takže si umíte p?edstavit, jakou pohodu jsem m?la na šprtání. Honza se snažil jak mohl, ale bylo mi bídn?, když holky ?íkaly, jak se maminky rozmazlujou a mn? ta moje nezavolala, na maily neodpovídala.... Ale je to daleko. Dnes se bavíme, tak n?jak v mezích, ob?as na m? n?co zkusí a jak se jednou prokecla, doufá že ke svatb? nedojde. Což je dost prekérka, ale její.


Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-04-26, 15:36
Že bych vytahla nejake humorne zazitky od sve rodinky? Maminka mi ted v mych 22 letech zacala organizovat krome casu cisteni zubu i frekvenci holeni nohou - kam to je potreba a kam ne. Jeste, ze jsem doma tak 48 hodin za dva mesice. I tak je to o hubu - a uz tam zase dlouho nepojedu.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-04-26, 19:51
Na to funguje jen jedna metoda -oplatit. Co tak mamince doporu?it, že by si m?la jít vy?istit zuby, oholit nohy, umýt vlasy....? Mami, ty chceš jít v TOMHLE ven?
Hlavn? nic neplnit jen pro klid v domácnosti - to je typicky mužská taktika a spolehlivý zp?sob, jak se nechat komandovat až do d?chodu. Lepší, aby se matka urazila, než aby si myslela, že tvoje chlupy na nohou jsou její v?c. Mimochodem, nedávno jsem dostala mailem moc hezké povídání, jaké by to bylo být lední medv?dicí. Mimo jiné tam bylo, že nikomu by nep?išlo divné že máš špeky a chlupaté nohy a že jsi po ránu nabru?ená :o)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Petra R. (IP)
Datum: 2005-04-26, 20:04
MF-tak si tak tu radu stahuji na sebe: já a moje máma :o)))
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-04-27, 13:19
Chci být ledním medv?dem :o)))))

Pat?ilo by to spíš do vtípk?, ale moje oblíbená anekdota (a stará) je - Jaký by byl sv?t bez chlap??
Bez válek a plný tlustých, chlupatých, rozcuchaných a š?astných žen :o)))
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Iveta M (IP)
Datum: 2005-04-28, 11:12
Taky chci být ledním medv?dem, byla bych zarostlá, špekatá a ješt? by mi nebyla v zim? po?ád klendra o:))
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2005-04-28, 12:54
No tak já jsem ledním medv?dem te? skoro byla, týden nám už nete?e teplá voda, zkuste se vykoupat a oholit si nohy ve dvou centimetrech vlažný vody ve van?......

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-04-28, 13:55
Máš to, Majdo, d?lat jako já, na to vodu nepot?ebuješ, jen hodn? posunutý práh bolesti... :o)) Vždycky ?íkám - jdu si vytrhat nohy - když na sob? zkouším jeden z t?ch mu?ících nástroj?, ur?ený speciáln? pro ženy.... :o)

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: CHIMENA (IP)
Datum: 2005-04-28, 17:19
MOJ FREDO SA MUSI NAUCIT DISCIPLINE A PRAVIDIEL U NAS DOMA HOCI SA TO MAL NAUCIT UZ PRED MESIACOM ALE AKO KED STALE ROBI IBA ZLE ,DOKONCA KED SA MU NIECO NECHCE ALEBO NEPACI TAK SA ZAHRYZNE DO PONOZKY A NEPUSTI POTOM SI JU MUSIM VYZLIEC ON JU ODNESIE NA TO NAJHORSIE MIESTO ,POTRHA A NECHA TAK,ALE TERAZ UZ NEBERIE OHLAD ANI NA KOZU LEBO UZ SA ZAHRYZNE AJ DO RUKY A NECHCE PUSTIT ,TAK SME DOMA VYMISLELI SUPER SPOSOB AKO DOSIAHNUT TO ABY NAS POSTIL ,TOTIZ OTVORIME LADNICKU A HNED SA PUSTI LEBO VIE ZE KED BUDE DOBRY TAK DOSTANE SALAMU A KED SME NA NAVSTEVE TAK SA NEMUSIM BAT ZE UHRYZNE MNA LEBO OVELA RADSEJ SA ZHRYZNE DO KEKSU ALEBO DOBOZKY.

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-04-28, 20:16
Chimena: Tak tohle chování, vypadá p?esn? na fret?í ?íji. Teda pokud není kastrovaný. Ale tohle d?lal Frodo když byl v ?íji, taky se tvá?ím hrozn? unud?n? a jediné, co ho zajímalo, bylo práv? to zakousnutí se tahání m? n?kam.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-04-28, 20:45
Chimena - jojo, to bude puberta nebo ?íje - chce to trp?livost - pro?ti místní vlákna, tam je historek až až - to se ješt? roz?ílíš 300x :o))))
Bacha s tím salámem - není to pro fretkouna zrovna dobrá v?c (neže bych ob?as Vendelovi taky n?co nenacpala, ale v minimálním množství ;o)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-04-28, 21:15
a keksy by mu taky nemusely ud?lat extra dob?e...
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: aronka (IP)
Datum: 2005-05-01, 21:09
to Chimena: nepíšeš, jak je Tv?j fre?ák starý....kolik mu je?Odkud ho máš? Kolik ?asu denn? mu v?nuješ a jakým zp?sobem?..tohle všechno jsou klí?ové otázky, bez kterých není možné dát Ti ú?innou radu.
V jednom sm?ru Ti ale poradit MUSÍM!
Proboha, už mu NIKDY nedávej salámu, ani keksy a už v?bec né dobošky!!Kup si kvalitní literaturu ?ím se fretka krmí, v?ele doporu?uji knížku od Petry Nerandži?ové -bydlí s námi fretka. Upozor?uji T?, že takovou stravou ho ZABIJEŠ! Je možné, že Ti to nikdo ne?ekl, ale to neomlouvá Tebe, jako majitelku fretky, že jsi si dop?edu z?ejmn? nezjistila vše o chovu fretky. /Krmí se syrovým masem 2-3x denn? +kvalitní FRET?Í granule nap?. Vitacraft menu, jako pamlsek za odm?nu -paprika, kousek melouna.../
Na kousání obecn? mám jediný recept-trp?livá intenzívní výchova nejmén? 3hod denn?!! Myslím si, že v tom je zakopaný pes, veškeré kousavé fretky, které jsem m?la možnost spoznat, kousaly proto, že se jim nev?novalo dostatek ?asu a pozornosti. Nepodce?uj tyto informace a zkus p?ehodnotit, co by mohlo být p?í?inou a PROSÍM, už ho nekrm takovým svinstvem!
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2005-05-04, 11:33
To Lee: Nejlepší bude to mamince oplatit stejným zp?sobem.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-05-04, 12:37
Nejlepší bude, jezdit dom? na navstevu jen o Vanocich:-(
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-05-04, 14:31
chmimera: Z keksu z n?j ud?lá Diabetika..cukrovká?e:-/ Fretky maj na to sklony..zajdi k vetovi a kup Calopet...je to sladká vitamínová pasta..tak obden troška (asiak na maolí?ek) se mu m?že dát. kup ovoce a zeleninu. Jsou taky speciální fret?í pamlsky ajko Ferret´s Treats (nevím jak se to píše), je to od Kaytee. Lidský jídlo je to nejhopršé co m?žeš jakkýmukoliv zví?eti dát...ani pes by to nem?l..kazíš mu tím žaludek a nabouráváš zdraví.

a ješt? bych doplnila Aronku... to maso NE! VEP?OVÉ!!! Mají rádi ku?ecí...konina...nebo hov?zí (hov?zí je tuhý..jsou líný to kousat.... .

Jelikož kouše i majitele spíš než na ?íji bych to typla na pubertu...Kukulín je v ?íji, takže hryže do jiných nekastrovaných Fre?ák? a lidí co jsou po fre?ácích cítit, ale doma je v pohod?, hraje sis náma normáln? a nikdo by neuhodl že má te? p?ezdívku UPÍR :-) takže asi tak...a to je taky puber?ák! ale doma nám nekousne ani omylem.
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-05-04, 20:46
Tak dnes po ve?erních zprávách mi to nedá, abych se nevrátila k tématu "Terri".
Nevid?l jste n?kdo Primu? Nezachytila jsem totiž úpln? p?esn?, ale mám pocit, že po n?kolika letech v komatu, ze kterého se probral, ale nereagoval, neslyšel, nevid?l, nevnímal... se dnes, po 10 letech od úrazu, dokonale "probral" a najednou za?al mluvit - jak jsem byl dlouho pry?? zn?la první otázka - n?jaký americký hasi?. Obrázky to byly opravdu dojemné, vítání s manželkou a d?tmi.... A prognóza nanejvýš p?íznivá, m?l by se údajn? úpln? uzdravit... Krása, ne?! :o))

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-05-05, 13:12
Marina - ono je takových p?ípad? víc - ale musí to být d?sn? individuální. Matn? si vzpomínám taky na n?jakou Ameri?anku (nebo to byl chlap?), co se probral(a) asi po 20 letech. Jenže tam ta dobrá prognóza spo?ívala v tom, že se to vzalo od batolete. Prost? chození, mluvení, gramotnost - do smrti má co d?lat...
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-05-05, 13:25
No tenhle taky nevypadal "úpln? normáln?", byl v kole?kovým, trošku mimóza, trhavý pohyby a mluvil ne zcela z?eteln? a souvisle, ale nebyl tzv. "ÚB" (rozum?j - úpln? blbej), usmíval se, reagoval, odpovídal, no fakt m? to vzalo. Jasn?, že se bude muset znovu u?it (z?ejm?) v?tšinu v?cí, ale stejn?...

A já mám další d?vod, pro? ?íct NE, když n?kdo bude chtít odpojit n?jakou jinou Terri! :o))

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: petus.MiCi (IP)
Datum: 2005-05-05, 19:00
Martina: A v zajímavý datum, že? :)
Avatar

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-05-05, 19:26
tak to mi uniklo? jestli nemyslíš svátek hasi??? Jinak nevím...

Re: uf, to jsem se roz?ílila
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-05-05, 20:05
Jee my jsme meli svatek?
Avatar

Aktuální stránka:7 z 39


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist