Jít na stránku:  Předchozí123456Další
Aktuální stránka:2 z 6
Re: Kastrace-nezbytnost ci prezitek?
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-02-22, 00:36
No videla sem kastrovaneho fretaka uzasne velikosti - po kastraci byl uz i celkem dlouho.. Je byla zima ale i pres to byl dostatecne maximalni.

Ja se taky moc tesim az jednou budu mit toho velkyho medveda - do te doby mi to vynahrazuje FLo - ted ji narusta "pivas" ;o)

Jinak si myslim to ze si Kukulin hraje i pres tu riji je podle me tim ze samici ma presto ze kastrovanou, kdezto Vlnak nema do ceho "rejpnout" krom ponozek a plysaku, z cehoz asi nema nejvetsi radost..



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Yasmin dne 22.02. v 00:40.
Avatar

Re: Kastrace-nezbytnost ci prezitek?
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-02-25, 11:11
Prosím nevíte, za jak dlouho opustí kastrovanou freti?ku mate?ské pudy?

Nechali jsme kastrovat Bubinu a te? mám peklo. Ud?lala si ze m? miminko, po?ád chce, abych s ní n?kam chodila (t?eba za k?eslo, nebo do koupelny). Zkouší m? odtáhnout za nohu, tak v?tšinou odnese ponožku. Nevíte n?kdo kdy jí to p?ejde? Za?íná být naštvaná i na manžela, že spíme v jedné posteli. P?es noc už jí nem?žem ani zav?ít do voliéry, to d?lá hrozný bordel, tak spí v koupeln? v mých v?cech do špíny. To je jedninné místo, kde je hodná. A když nejsem doma a manžel jí pustí d?lá truc-bobky za dve?ma, když p?ijdu chodí poslušn? na záchod. To jsem zv?davá jak se smí?í s naším miminkem.
Avatar

Re: Kastrace-nezbytnost ci prezitek?
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-02-25, 11:16
M?že pár týdn? trvat, než se jí srovnají hladiny hormon?, zvláš? jestli byla kastrovaná nedej bože b?hem ?íje. Dala bych jí n?jaké hra?ky na tahání a nechala jí v klidu ud?lat hnízdo kde bude chtít - nem?že za to, v jakém je stresu. Hlavn? se na hra?ky nesmí pískat!!! A nebrat jí je. Protože ona v??í, že to jsou d?ti, musí se s nimi jako s d?tmi zacházet ;o)

Re: Kastrace-nezbytnost ci prezitek?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-02-25, 19:23
Já p?idám zase sam?í zkušenosti - u Vendelína trvalo asi m?síc, než p?estal "?íjit", a to nebyl v ?íji kastrován - t?sn? po.
A králík Artur, jmuž jsme po kastraci opat?ili kamarádku, neb králík je tvor spole?enský, musel být od mali?ké (mladistvé) králice odd?len 2 m?síce, jelikož se na ni intenzivn? vrhal :o)
Avatar

Re: Kastrace-nezbytnost ci prezitek?
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-02-25, 21:21
Jéé kamarádka má králíka taky úchyla, ale jí obskakuje ko?ku, teda snaží se.
Avatar

Re: Kastrace-nezbytnost ci prezitek?
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-02-25, 22:30
Yasmin: A ty si myslíš že se Freya nechá? Všimla jsem si že housenka má dokonce už i Díru!Jak se na ní Kukulín usilovn? snaží...asi si jí tam...vyd?lal:-D
MF: Nám zas jedna vetka (ta Jungvirtová ze zahra?áku) ?íkala že jí máme hra?ky, které tahá okamžit? sebrat a rozhodn? jí hnízda nepovolit...pravda je, že do týdne p?estala kousat aspo? rodinu (a nebyla tak nervní). A cizí pak už taky ne...ale po kastraci zase za?ala kousat...vlastn? to jí p?estává dote?...ikdyž fretka?e nikoho nekousla....takový ty "je?ící hra?ky" kouše furt.ale už né do krve, tak ty lidi podezírám že jen hister?ej...protože Freyuška je te?kon už zlatí?ko:-)
Avatar

Re: Kastrace-nezbytnost ci prezitek?
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-02-25, 23:10
Radka: No v tomhle bych s tebou i souhlasila. Taky se mi zdalo divny hracky povolit, protoze kdyz takhle blbla nase fenka, tak jsme ji hracky zabavili. Od te doby uz zadne nema a je klid.
Avatar

Re: Kastrace-nezbytnost ci prezitek?
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-02-26, 11:04
Ene: No u nás to byla jedna...pískací...ty co netahala jsme jí nechali...když jsem ale zpozorovala, že se k n?kterým (v?tšinou to byli pískací) chová jako k mladým hned jsem jí je sebrala.
Avatar

Re: Kastrace-nezbytnost ci prezitek?
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-02-26, 14:32
NO, oni to vetové berou podle vzoru fena a doporu?ují hra?ky sebrat. Já to u fretek nedoporu?uji z jednoduchých d?vod?:
*ješt? jsem nezažila, že by n??emu uškodilo, když se jí nechají. Ani to, že by se jí za?alo tvo?it mléko jako fen?.
* a? se jí nechají nebo ne, trvá to stejn? dlouho, jen když se má o co starat, je psychicky vyrovnan?jší
*když se jí seberou, za?ne být ?asto nep?í?etná - a to HODN? nep?í?etná. Je schopná si vymlátit zuby p?i snahách o út?k z klece, je schopná zhryzat vlastní lidi a nikdy jim neodpustit, že jí sebrali miminka. Pavlína by mohla vypráv?t - k Sisince p?išli tak, že jí majitelé odložili kv?li kousání potom, co jí sebrali ve falešné b?ezosti pelíšek s "miminky". Hryzala jak pira?a, hlava nehlava. A nejvíc pání?ka, který jí "zabil" miminka. Už rok se z toho dostává.

Re: Kastrace-nezbytnost ci prezitek?
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-02-26, 16:51
Jenže ta naše hra?ky nechce, když má m?.
Avatar

Re: Kastrace-nezbytnost ci prezitek?
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-02-26, 21:19
MF: šmarja?!?Tak holka kousala, ale nep?í?etná nebyla...byla smutná, ale nep?í?etná našt?stí ne...z klece se nenažila dostat.Tak to sme asi m?li št?stí.
Avatar

Re: Kastrace-nezbytnost ci prezitek?
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-02-28, 11:09
To Katka: No práv? proto bych jí místo sebe zkusilap odstr?it ty hra?ky. Ale i kdyby se nenechala oblafnout, tak jí to za ?as p?ejde.

Re: Kastrace-nezbytnost ci prezitek?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-02-28, 20:59
katka - náš králík Artur se sice na ko?ky nevrhal, ale od jeho d?tství je naše ko?ka Paštika jeho nejlepší kamarádka - ostatní dv? králice se jí bojí:o)

Ad starání se o hra?ky - fakt by m? zajímalo, jestli Vendelínova nadm?rná pé?e o hra?ky znamená touhu po mate?ství (otcovství) a? je kastrát :o)
Avatar

Re: Kastrace-nezbytnost ci prezitek?
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-02-28, 22:10
Markéta: Mno...nadm?rná pé?e v jakém sm?ru....náš Kukulín má nadm?rnou "pé?i" o housenku....používá jí jako trenažér:-D
Avatar

Re: Kastrace-nezbytnost ci prezitek?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-02-28, 23:12
Radka - To ne, Vendelín se chová jako maminka. Koupe, uklízí, p?enáší atd. :o))))
Avatar

Re: Kastrace-nezbytnost ci prezitek?
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-03-01, 13:30
vzhledem k tomu, že koupe a uklízí i myší mrtvolky, uvažovala bych o nekrofilii ;o)

Re: Kastrace-nezbytnost ci prezitek?
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-03-01, 18:21
MF: :-D Mno...nekrofilie je snad trochu jiná orientace než nadm?rné se stárání o mrtvolky a jejich uklízení a omýváíní...to d?lá hromaba?ík ne?Nebyl jeho tatík n?jakej brouk?:-D
Markéta: je to transvestita:-)Když to m?že být mezi lidma, pro? by né mezi zví?aty:-)
Avatar

Re: Kastrace-nezbytnost ci prezitek?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-03-02, 19:42
matka fretka + Radka - to je fakt výborný! A co jsem komu ud?lala, že mám doma úchyla :o))))
(Tedy nic proti jiným orientacím;o))
Avatar

Re: Kastrace-nezbytnost ci prezitek?
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-03-02, 20:36
:oP Hehe, Merkét, vždy? tz jsi ?íkala n?co o tom, že máte doma r?zný podivíny, t?eba trošku zaostalou ko?ku, takže to už máš stejn? jedno, jestli je doma o jednoho úchyla mí? nebo víc. To už se vklídku ztratí ;oD

Teda nic proti tvým zví?átk?m, nakonec, Paštika za to nem?že a Vendelínovi to zase sluší. :o) Náhodou, kdo jiný má doma tcho?e pe?ovatele? Myslím, že není v ?r jiného tcho?e, co by s takovou vášní pe?oval o své hra?kz, natož o své d?ti. Ale možná že byl Vendel v minulém život? medvídek mýval. On ten vyhled už je tak troši?ku i podobný. :o)
Avatar

Re: Kastrace-nezbytnost ci prezitek?
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-03-02, 21:04
Jordi: A nebo je to nakažlivý!;-)Mezi zví?aty;o)))
Avatar

Re: Kastrace-nezbytnost ci prezitek?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-03-02, 21:23
Vy mi dáváte! To vím sama, co mám doma za hav??, ale p?ece to netrhnu mezi dve?ma jenom proto, že je to zrovna slabomyslný, arogantní, nebo nesnesitelný :o)))))
Spekulovat o tom, co byl Vendelín v minulém život?, odmítám. Osobn? se domnívám, že mývalem to st?ižený bylo, ale spíš rosomák nebo binturong nebo obojí :o)))))

Ale máme kocoura, který si ?te v posteli, p?estože je senilní!!!!! Viz avatar :o)
Avatar

Re: Kastrace-nezbytnost ci prezitek?
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-03-02, 22:37
Jordi mi otev?ela o?i! Ony ty pe?ovatelské sklony budou d?di?né! Vždy? jeho prad?de?ek Ferda pe?oval o všechna mlá?ata, co se mu p?ipletla do cesty, olizoval, nosil, vychovával... A s porodem Vendelínovy babi?ky Myšce poctiv? pomáhal - hned po narození ji olízal do?ista do?ista.

Re: Kastrace-nezbytnost ci prezitek?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-03-03, 00:23
Jéééje! Tak to jsem ráda, že je to v jen v genech :o)))) Genetika je mocná v?da, kdo by si pomyslil, že k?ížením hrach? a fazolí atd. se p?ijde i na pe?ovatelské sklony u scho?? :o))))
Avatar

Re: Kastrace-nezbytnost ci prezitek?
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-03-03, 22:18
V tom p?ípad? máme doma tcho?e, který byl v minulém život? sysel :o)))
Avatar

Re: Kastrace-nezbytnost ci prezitek?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-03-03, 22:40
Iv?a - :o)))))))))
Jak se to projevuje?
Avatar

Re: Kastrace-nezbytnost ci prezitek?
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-03-04, 05:39
Markéta - ve své no?e (v tomto p?ípad? byt) má nespo?et skrýší a syslíren ,které pr?b?žn? dopl?uje polovinou krmení. úžasn? zu?í když mu je n?kdo vykrade (v tomto p?íp. uklidí, vyluxuje atd.) :o)))
Avatar

Re: Kastrace-nezbytnost ci prezitek?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-03-06, 20:04
Aha, tak to Vendelín má sice taky spoustu zásobáren, ale nevšimne si (pokud to ned?lám p?ed jeho o?ima), že mu skrýše vykradli.:o))))
Avatar

Re: Kastrace-nezbytnost ci prezitek?
Zaslán uživatelem/kou: Terezka (IP)
Datum: 2005-03-07, 09:12
Radka: jen tak mimo forum ty bdlis nebo studujes na sporilove jenze jsem te potkala na zastavce na Pahorku cca pondeli nebo utery a ani si me nepozdravila:o/ ale to je jedno
Avatar

Re: Kastrace-nezbytnost ci prezitek?
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-03-07, 10:58
Jsi asi nem?la poznávací znamení - tcho?e. Já takyn ?kdy mám problém si na ulici všimnout známých bez tohoto nezbytného dopl?ku :o) Mimochodem, byla by ta krabice od Duo Ferret? Docela ráda bych dopsala analýzy do tabulky. Dík.

Re: Kastrace-nezbytnost ci prezitek?
Zaslán uživatelem/kou: Mirek (IP)
Datum: 2005-03-07, 14:00
Terezka: To bude ur?it? tim, žes nem?la tcho?e ( jak píše MF :-) ) Mít s sebou tcho?e tak už se s tebou Radka baví jak zb?silá :-)
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí123456Další
Aktuální stránka:2 z 6


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist