Aktuální stránka:14 z 44
Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-07-02, 21:18
Tak Ebivet sirup dáváme a taky Multivitaminku. Díky moc za radu :o)

Jinak já hledám n?co, co je ve v?tším balení, nejlépe aspo? 10 kg. Vitakraft jsem ve složení Pí?a, Babu a Oghí skrmila za 3 dni :(
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-07-02, 21:26
Peti, já mám taky 4, z ?ehož Damián mi jak v lét?, tak v zim? zpracuje skoro 2kg granulí m?sí?n?, Dora kilo, Draco a Dixie nevím, ti mají zvláš? Totallky, ale 2 balení po 1,75g zpracujou hrav? b?hem m?síce i d?íve. I s ko?kou zpracujou všichni dokupy m?sí?n? okolo 8kg granulí, takže m? se nevyplatí kupovat n?jaké dvoukilovky, proto taky pátrám.. Vím že Complete už se te? d?lají n?jak po 12kg a to už by šlo.. Akorát tam je cena okolo 1600K? za t?ch 12kg, takže to nevyjde tak levn? jako t?eba to Ontario. Nejsem škrt, ale pro n?koho to t?eba m?že být sm?rodatné. Jinak jsem ješt? ?etla chválu na Techni-cal, kilo taky vyjde okolo t?ch 140K?, jako Ferret Complete.
Merlin mi p?ipadá jako d?sná sra.ka, pardon za ten výraz.
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-07-02, 21:28
Chystám se objednat tu novou Acanu..tak p?íští týden dám v?d?t jak je to finan?n?..
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-07-02, 21:39
hanulko, KOLIK ŽE TI TOHO SEŽEROU??!!
to neni možný, to tahaj k soused?m, ne? :o)
mrkni do tabulky v prvním p?ísp?vku steliva a krmiva, kolik m?sí?n? komu a ?eho sní PR?M?RNÁ fretka a na kolik to m?sí?n? p?ijde.
já krmím momentáln? FC, spot?eba cca 0.8 kg/jeden/m?síc, p?edtím TFA, spot?eba obdobná.

jinak holky kdo budete mít tyhle údaje (pokud jste už do tabulky nedávaly), tak do vlákna stelivo krmivo, já doplním tabulku. m??it spot?ebu ale aspo? t?i m?síce. dík

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-07-02, 22:35
marti, nemám to odvážený takhle jednotliv? v tuhle chvíli, nicmén? když byla Doruška na marodce (sami?ka 1200g, žádný drobe?ek) a byla krmená zvlášt, kilo v ní zmizelo. Damián?v apetit se m?ní podle toho co mu nabídnu - konkrétn? FC nebo staré Acany sežere od jara do podzimu cca 1,5kg. Damián váží v zim? okolo 2kg (po kastraci, 2letý same?ek). Prcci spot?ebujou dohromady n?co málo p?es 3kg. Samoz?ejm? n?co málo vyhážou a zasyslí, ale ur?it? nesyslí každý p?l kila:)) U prck? sem tam ješt? míchám granule do masa, takže jim víc šmakujou.. Ale jinak NE, SLONY NEMÁM a nep?stuju a podotýkám, že krom? Draca (ale ten to pot?ebuje, bobátko moje malé) nejsou tlustí, Dora je svalnatá a Damián hubený.
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-07-02, 22:44
hanulko,
já to taky nem??ila jednotliv? každýmu, prost? kolik mi všichni t?i sežrali za ur?itou dobu (po?ítala jsem to vždycky když dožrali balení, kupuju velký n?kolikakilový) jsem prod?lila t?ema a po?tem m?síc?, na kolik to m?li. a já krmím v podstat? jen granulema, takže mi výpo?ty "nekazí" maso nebo n?co jiného. jasn?, že sem tam dostanou n?co jiného, ale jako krmení se u nás "po?ítá" jen s granulema.
no jestli se ti bude chtít, tak až drakouš povyroste (na dosp?láka, mimino by mi zas "kazilo" pr?m?r pr?m?rný fretky :o)), tak to zkus sledovat a p?idáme to do tabulky. ?ím víc je tam údaj?, tím líp

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-07-02, 23:31
Martinko, ur?it?.. Te? je to opravdu hloupost, protože Draco se cpe jak urvaný z ?et?zu a to podotýkám, že krom? 3kg granulí ti dva sežerou každý den dv? kapsi?ky nebo 250g masa (p?ibližn?).. což je m?sí?n? takových 6kg masí?ka :)) Nepo?ítám dosp?láky a Terezku, to si dají k ve?e?i p?lkilo ku?ecího:)))
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-07-03, 01:36
Hanulko, jasn? t? chápu.. Já taky hledám n?co ve v?tším balení a za rozumnou cenu. Nem?žu si dovolit jim koupit malej pytlí?ek za nehoráznou cenu, takže hledám a hledám.. Dneska už je aspo? výb?r, takže v pohod? n?co najdu. Mam spadeno na tu jednu novou Acanu, kilo vychází kolem stovky, což je dobrá cena. Zítra jí jdu objednat, protože Ontario dochází, zapla?b?h... Ten smrad je hroznej, mam tu te? 4 svoje dosp?láky, 4 mimina a 2 dosp?lý na hlídání a kdybych je ASPO? dvakrát denn? nevykydala, tak tu asi shnijem. Fakt se t?ším, až Ontario dojde a budu mít o smrad mí?, snad.. Proklínám výrobce Acany, že mi jí zrušili :(

Jinak Vitakraft jsem koupila naposled na Vánoce 3 krabice fretkoun?m jen tak k Vánoc?m, dycky Pí?ovi a Babuli šmakoval, tehdy se k nim p?idal jet? Oghí a fakt mi ve t?ech sežrali jednu krabici za t?i dni! Tu starou 8mi kilovou Acanu jsme m?li cca na 4-6 týdn?, tak si te? objednám ten 7,5 kilovej pytlík a pokud bude v pohod?, p?jdu hned na ten 15ti kilovej..

Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-07-03, 11:05
Tak te? jsem mluvila s jednou zákaznicí z Brna, která cht?la poslat ..moment..Sam n?jak kašle...
JÁ HO ZABIM!! Vyškrábal se v ložnici do postelí a roztrhul mýho bulí?ka..což je takovej ?ernej tvarovatelnej polštá?ek napln?nej malilinkatejma kuli?kama navím z ?eho....stál m? skoro p?tikilo...v ložnici to vypadá jako když nasn?žilo..má toho plnej sosák a kušnu..jdu mu to vypláchnout.....
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-07-03, 11:09
Dve?e do ložnice jsem zav?ela, uklízet to te? nemám sílu...takže zákaznice má dv? fretky nakažené ECE a veteriná? jí prý ?íkal, že to vypadá že se sem žene další vlna..takže bych docela doporu?ila probicanovat...
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2009-07-03, 11:18
Majdi soucítím s tebou.... ale p?i p?e?tení, že toho má plnej sosák a kušnu, jsem prskala smíchy :o)

[www.bobes.websnadno.cz]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: pinina dne 03.07. v 11:19.
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-07-03, 11:23
Majdo, já p?edev?írem koupila fre?ákovi v Petcentru v BA úpln? bombovej stan! :-)
Dno je ?tverec 30x30 cm, výška stanu taky 30, má to tvar iglu, je to ze šus?ákoviny, na dn? to má vyndavací de?ku z umn?lé kožešiny, v jedné st?n? iglu je púlkruhový vlez.
Fre?ák je tim naprosto unešen...já taky :-)
Tohle by se jist? líbilo i ostatnim :-)))
Výrobce je Trixie.
(...jo a stálo to tady jen cca 5 euro)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-07-03, 11:25
[www.obchudekumajdy.cz]
Johanko,myslíš tenhle?
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-07-03, 11:27
V?rko, donutilo m? to ke generálnímu úklidu..rvu do pra?ky všechno, povle?ení, polštá?e i deky...když jsem vyklepala z balkonu to prost?radlo, tak to vypadá, jako když z jedný strany baráku nasn?žilo..kapánek úchylnej pohled v tomhle vedru :-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2009-07-03, 11:37
No to jo, to musí být pohled :o) Jinak by m? teda asi zabilo v tomhle dusnu p?evlíkat postele. A v?bec teda nemám p?edstavu, ?ím byl ten tv?j polštá?ek napln?nej, jsem to asi nikdy nevid?la. Ale musí to být teda peklo :o(

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-07-03, 11:38
Majdo, jojo, to je on! Mám ho dokonce ve stejné barv? :-)))
Stan všem doporu?uju, je suprovej!!!
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: stulitt (IP)
Datum: 2009-07-03, 11:39
U Majdy sn?ží... chicht... :-D :-D :-D Samí?ek je prost? d?sn? šikovnej :-)

stulitt+Rody+Basty+Samu+Kiki :-)
www.stulitts-pets.wbs.cz
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-07-03, 11:40
pinino, v tom polštá?ku sou takové lehounké pidi kuli?ky...menší jako ty polystyrénové.
Mít to rozprsklý po pokoji musí být teda žúžo! :-)))
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-07-03, 11:53
A tojsem tomu pacholkovi asi ?tvrt hodiny p?edtím vybalila a složila odpo?ívadlo s palmama, aby se chudínek nenudil...
Ty kuli?ky jsou fakt všude..no hlavn? že jsem v?era luxovala celej barák..tak pro? si to nezopáknout, že jo.....?enda te? sedí pod balkonem a ?u?í na to jak péro z gau?e...:-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2009-07-03, 11:55
Johanko...my ten stan mame taky...a stanujou v tom:)...sice jim to chvili trvalo...ale ted si to docela oblibili:)...Ares vyleze z klece a prvni co udela je...ze jde stanovat:)))))...
Avatar

Přílohy: stan-1.JPG (86kB)   stan-2.JPG (94kB)   stan-3.JPG (97kB)  
Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-07-03, 11:59
No super, jak se tam všichni nasá?kovali :-) My jsme p?edtím m?li ten z Ikei s t?ma ušima a ocasem, ale myslím, že jim to p?išlo hrozn? velký, tenhle je akorát..... My ho máme stabiln? venku a pere se o n?j Pytrísek s ?endou...
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: nereida (IP)
Datum: 2009-07-03, 15:26
Ahoj Majdi,
poslala jsem ti objednávku. Penízky na ú?et už jsem taky poslala.



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: nereida dne 03.07. v 17:12.

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-07-03, 18:24
Stan už máme taky, samosebou od majdy a je naprosto bombovej. milujou ho mimina i dosp?láci!
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-07-03, 18:29
holky neštv?te m????!!!!

celej den furt básní o n?jakým pitomým stanu...

kradu nebo co?!

kdy jsou vánoce?

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-07-03, 18:34
Martino, tan stan prost? mít musíš :-) je to fakt bomba, múj rozmazlenec, kterej nad vším ohrne nos... se v n?m válí už 3 dny imrvere :-)))
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-07-03, 18:35
vrrrrrrrrrrrrrr
:o)

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-07-03, 19:55
Seš krkav?í maminka abys v?d?la!!!!!!
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-07-03, 20:13
...jojo, Martina nedop?eje chudá?kúm ani jeden blbej stan :-)
...a te? mné Martina ur?o zabije! :-))))
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-07-03, 20:27
ne, johano, neboj, nezabiju T?...

ZABIJU VÁS VOB? !!!!!

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-07-03, 20:41
No..ani po?ádný prázdniny pod stanem jim nedop?eješ!!
Avatar

Aktuální stránka:14 z 44


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist