Aktuální stránka:16 z 44
Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-07-19, 13:45
Majdi dotaz z potkaního fóra: Bude ten likvidátor zápachu na který jsem Ti posílala odkaz? P?ípadn? kdy :-)

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: nereida (IP)
Datum: 2009-07-19, 14:58
Majdi vše dorazilo v po?ádku. Ebi vet sirup nám moooc chutná a Probican sní taky:)

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-07-19, 15:00
Jo jo už jsem s nimi mluvila, budu ho p?íští týden objednávat...
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: olsiha (IP)
Datum: 2009-07-19, 16:47
Majdi, tak už jenom do balíku 1x postrojek pro hol?i?ku,taky podšitý filcem,prý n?jakou hol?i?í barvu.Výb?r nechají na Tob?.Mockrát Ti z Ostravy d?kujeme.
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2009-07-22, 10:12
Majdi, prosím t?, kterou podestýlku mám vybrat, když chci n?co dob?e hrudkujícího a jemného. Nebo aspo? dob?e hrudkujícího, co neud?lá jenom kaši, která špiní zách?dky. Nebudu se zlobit i za dobrou cenu....to jsem ale náro?ná co :-D ty tam n?co takového ur?o najdeš ;-)

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-07-22, 10:16
Zuzko, já používám bu? Zverlit pro fretky nebo Ambipet...Ambipet je v zásad? z 80% Zverlit...a je levn?jší. Dneska nemám na sklad? ani pytel...(takže prosím všechny, kdo u m? mají objednávky se Zverlitem o strpení) do konce týdne by pro n? m?l Petr dojet, takže by zase m?ly být skladem.
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2009-07-22, 10:28
A ješt? jak to vidíš s prolézací rourou? Kdy p?ibližn? by byla?

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-07-24, 12:42
Majdi cht?la bych se zeptat na klece Critter Nation a Savic Royal. Já jsem prost? tatar a nedokážu je nikde najít, ale údajn? u nás nejsou k dostání. Zajímali by m? rozm?ry a hlavn? cena na kterou by vyšli, kdyby náááhodou šli sehnat.
zatím to není nijak akutní, ale do budoucna jsem o jedné z nich uvažovala. Moc Ti d?kuju

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-07-24, 13:50
hele je to z cizich stranek, ale jsou tu rozmery...vypada dost podobne jako ferret nation...jukni
[acrorats.homestead.com]

a tady je ta druha
[www.midwesthomes4pets.com]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: klokan_cestovatel dne 24.07. v 13:54.

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-07-24, 14:05
Mám velmi dobrý vztahy s velkoobchodem, který sem Savic dováží, takže se zkusím zeptat. Jinak p?ímo na centrálu Savicu jsem psala už n?kolikrát..naposledy ohledn? Sputniku velikosti XL...v?bec se neobt?žujou odepsat.
Pokud je ta druhá od stejnýho výrobce jako je Ferret nation tak by to asi šlo..ale je to na hodn? dlouhý lokte...víte jak dlouho mi trvalo než se mi pdoa?ilo dostat do ?R sch?dky...
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-07-24, 14:31
Klokouši i Majdi d?kuju :-) Jste zlatý. Spíš jsem uvažovala o tý od Savicu (jelikož má vyšší rantl) ale jde mi o cenu... ne že bych cht?la šet?it na zví?ectvu, ale p?ecejen, pokud by cena i s dovozem byla 10 000,- tak pochybuju, že bych se k tomu odhodlala :-D
Majdi jde o vyhlídku tak za rok plus mínus...
ale optej se mi prosím :-)

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-07-24, 14:58
Ad prolézací roury...nakupujeme to spole?n? s jedním zahrani?ním e-shopem a te? ?ekáme až trochu klesne kurz dolaru...samotný nejsme schopný zaplatit dopravný...
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2009-07-28, 08:34
Majdi, mam u tebe objednávku (62237). Myslíš, že by jsi to stihla poslat tento týden? Já v sobotu jedu na dov?u a n?co z toho by se mi šiklo, abych nemusela do zverá?e. Minule to p?išlo suprov? skoro hned. Pokud by to byl problém, tak to ne?eš. Peníze už mi z ú?tu odešly, tak by jsi to tam m?la mít. Díky moc...

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-07-28, 09:33
Zuzi, balíky mám p?ipravený, odejdou bu? dneska odpo nebo zítra ráno :-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2009-07-28, 09:49
No tak to je bomba, to snad do pátku musí p?ijít...i když...všichni známe..."dnes podáte, zítra hledáte"... :-D

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2009-07-29, 16:33
majdi, už kníže?ky došly?:)))

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-07-29, 16:55
Ahojky, knížky dorazily v?era, ale zítra a v pátek nejsem v Praze, takže ti to vezmu v pond?lí...
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2009-07-29, 18:12
jj to neva, v poho, v pond?lí mám do šesti tak jestli tam pak ješt? o p?l sedmé bude vrátný?
- jinak mi k té knížce prosím vezmi i ty bonbonky Vitakraft Cats Stick Bits 1x :)
d?kujeme

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-07-29, 21:22
Jasn?, ty mám napsaný, vezmu ti i ten rohový díl..možná budou už i ty sch?dky k tomu
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2009-07-30, 17:46
tak ju, jen mi v pond?lí ráno písni cenu a? to mám p?esn? :)
stavím se kolem p?l sedmé ve?er

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: katkazhk (IP)
Datum: 2009-08-03, 12:35
Majdi, prosím T?, ten záv?sný záchod Mashall - tušíš kdy bude? Když dneska pošlu objednávku, mohla bych se zítra pro to osobn? stavit? Platba hotov?, jen kdybys mi mohla poslat SZ, kam pro to zajet... Díky moc.

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: olsiha (IP)
Datum: 2009-08-04, 00:59
Ahoj Majdi,v ned?li jsem p?ijela z dovolené a už na mn? ?ekal balík.Dnes jsem ho vyzvedla,vše OK,
díky moc.Kelynka,Bob a Hana
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-08-04, 07:45
Hani tenhle týden doposílám ten zbytek :-) Knížky už jsou.....
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Ace (IP)
Datum: 2009-08-04, 15:12
Mohla bych se zeptat kdo ja dodavatel EBI-VET sirupu?

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-08-04, 19:49
Výrobce je Europet Bernina, ale nezlob se, dodavatele tady v ?R ti ne?eknu, n?které v?ci jsou naše know how...:-)))
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Doloress (IP)
Datum: 2009-08-05, 10:36
Ahoj Majdi!

Cht?la bych si objednat náušni?ky (fretka prolézající uchem).
Ale cht?la jsem se zeptat, jak naušnice na uchu vypadají. Resp. jak jsou veliké (nejsou d?tské?), a jestliže jsou na zašroubování, nevysí ten p?ední nebo zadní díl n?jak nehezky v uchu?
Díky moc.
M?j se krásn? a fre?ulím zdar! :-)

Dolores

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-08-05, 10:52
Máš SZ
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2009-08-06, 12:38
Majdo, musím ti strašn? pochválit to fret?í igl?. Naši kluci ho d?sn? milujou. A dá se celý dob?e vyprat.
(A krom? toho, z pro m? zcela nepochopitelných d?vod? si ho oblíbil i náš želva. V této souvislosti obzvlášt oce?uju praktické otevírání spodem, protože jinak bych želvu musela vysypávat :-))
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-08-06, 13:56
Igl? se opravdu povedlo, nejen že je perfektn? vypracované a poskládané opravdu z díl? jako pravé eskymácké igl?, ale je i vymyšlené do detailu..
A nech toho jo, našim p?iblbl?m ho fakt už po?izovat nebudu....sta?í roura, beruška chobotnice t?i ježci na klacku a spousta pískacích hra?ek, p?es který tu denn? lezu :-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Dashenka (IP)
Datum: 2009-08-06, 15:06
ahoj majdi.máš ješt? ty látkový boudi?ky s kyti?kama?

Aktuální stránka:16 z 44


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist