Aktuální stránka:15 z 44
Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-07-03, 20:43
Jo a taky bys jim k tomu mohla koupit ty spacá?ky...:-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-07-03, 22:40
no martino, to snad nemyslíš vážn????!!! Ty svejm chud?rkám nedop?eješ ani po?ádné prázdninové dobrodružství?? Já teda nevim, holky, ale já si myslim, že fretky by martin? m?ly být odebrány, týrání tohoto typu se netoleruje.. :D
Ten majdi?ky stan z Ikei mám doma já, sem tam n?koho napadne tam povegetit, v?tšinou Damián, ten to má jako "základnu", ale je fakt, že je to dost velké a moc dob?e se o to zakopává, zvláš? když n?jaký blboun vleze pod ten stan a jde kempovat se stanem na zádech jinam:))
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-07-03, 22:56
hanulko, taky bys pot?ebovala ten stan co mám já...a taky Majda...a nejlépe ve více kusech :-)
Já mn?la z Ikea šus?ákovej sud, byl na ležato....tcho? o n?j ob?as zavadil...ja denn? - 20x pá? zavazel-:)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-07-04, 01:23
sou fak vadný...
jaký zas spacá?ky??!!

p.s. na prázdniny pošlu vás, do bohnic!
všechny... m?žete tam stírat rosu...

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2009-07-04, 09:08
Martino, tady jsou ty spacá?ky [www.obchudekumajdy.cz] Jeden máme doma a je skv?lej :o)


[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-07-04, 11:25
Martino, ale spacák a stan k sob? prost? PAT?Í! :-)
...a mimochodem: Bohnice sou nám tu slibovány už leta...i s prúvodem...a furt nic. Jenom slibuješ a slibuješ....:-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-07-04, 17:35
Jo tak na ten spacá?ek mám spadeno :) Už jsem na n?j v?era koukala... Zítra nás ?eká návšt?va Ikei, tak jsem zv?davá, co nakoupím tcho?oun?m tam :D
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: ?ara (IP)
Datum: 2009-07-04, 20:29
Ahoj Majdi sem rada že mi to pošleš snad ti to moc nekomlikuju a moc se omlouvám.

Jo a mam jednu reklamaci :-) na jeden broušený kožený postrojek a to na ?ervený.

V?era sme byly na procházce a krapánek sme zmokly a Ejmynka nám okolo postrojk? celá z?ervenala.

Tak aby si to v?d?la jinak ty ostatní postrojky sou v pohode jeden je fialový a ten druhý je béžový a ty nic neud?laly.
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2009-07-04, 22:41
Majdi, posílala jsem ti zpátky ty klu?i?í kšírky...dorazily už? Nechci t? prudit, ale dneska se mi fre?ule vyvlíkla z toho starýho postrojku, kterej je teda dost na prd...takže pot?ebuju ten od tebe už asi akutn? :-D
A pokud ti fre?ule takle prohledávaj balí?ky, který posíláš, tak už se nedivim, pro? všici byli tak krásn? odva?ený hlavn? z tý krabice od tebe :-D Malej na ní nejd?ív úto?il a pak v ní spokojen? chrn?l.

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-07-04, 23:01
Zuzi postrojek došel, díky moc, ale tos fakt nemusela. Dneska jsem ti posílala ten zelený, v pond?lí bys ho m?la mít. Do balík? leze hlavn? malej..takže ho tam asi tvoje tcho?indy cítili :-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2009-07-04, 23:20
Supr...t?ším se! A d?kuju! Hlavn? a? mi teda nep?íjde i ten malej...nevim co bych tu s dalšim torpédem d?lala :-D i když ty ho máš vlastn? vymazlenýho od Zuzky, tak to by nemuselo být tak špatný :-D

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-07-05, 08:12
Zuzi, ze Sama je ne?ízená st?ela...nevydrží v náru?i ani momentík...no..te? momentáln? šplhá po záclon? ....
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Kbenes (IP)
Datum: 2009-07-05, 11:05
Ahoj, cht?l bych se zeptat, kdy se m?žu stavit pro veci, které jsem objednal. ?íslo objednávky 60742. Díky :-)

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-07-05, 12:35
Jsem posílala SZ už v pátek....:-)
Tak ješt? jednou...
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: nereida (IP)
Datum: 2009-07-07, 14:29
Majdi p?išla ti ta platba za tu objednávku? Kdy budeš ten balí?ek posílat?




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: nereida dne 07.07. v 14:30.

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-07-07, 15:30
Veru, pošlu ho až se kapánek ochladí, což by m?lo být zítra nebo pozít?í...Probican musí být v teplot? do 22 stup??, tak vydrž
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: nereida (IP)
Datum: 2009-07-07, 15:51
jj to je v po?ádku, jen jsem cht?la v?d?t, že je ok :)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: nereida dne 15.07. v 11:51.

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-07-15, 14:31
Tak jsme nabídku za?ali postupn? rozši?ovat i o v?ci pro potkánky..zatím jenom samolepka, ale do konce týdne toho bude víc.
A v sekci pro pání?ky najdete docela d?ležitou publikaci týkající se chorob fretek...publikace je sice ur?ena hlavn? pro veteriná?e, ale myslím že i laik je schopen informace pobrat :-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-07-15, 14:32
Majdi d?kuju jménem všech potkaná?? :-)

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Runa (IP)
Datum: 2009-07-15, 22:53
Tak p?emýšlím, že po?ídím prckovi novou vééélkou klec. A nem?žu se rozhodnout, jestli Ferret Nation nebo Furet Tower.

U FN mi vadí, že má nízkou podlahu, takže všechno lítá ven z klece (vid?la jsem na vlastní oko) a je taková vzorkovaná, takže nejde po?ádn? umýt.

A u FT zase nevím, jestli se nem?že stát, že fre?ák t?mi tunýlky z patra do patra neproleze? To by pak byla dv? patra celkem k ni?emu. A taky se mi zdá, že je tam p?es všechny ty v?ci n?jak málo místa.

Nemáte n?kdo zkušenost? Kterou byste doporu?ili spíš?
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2009-07-15, 23:12
To by cht?lo n?koho, kdo má ob? :-)))
Já mám FN a nedám na ni dopustit - nemám pocit, že by z klece moc n?co lítalo ven. Ty plata pokaždý, když ?istím záchodky, zametu od ko?kolitu malým koš?átkem (kupuju si v hra?ká?ství sadu "malá uklíze?ka"), jednou týdn? ot?u mokrým hadrem a to je veškerá nutná údržba. Jediný, co mi nep?ijde šikovný, je ta poli?ka dole - uvítala bych radši nižší vstup do klece, aby tam i starší tcho? mohl vlézt bez žeb?í?ku.
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-07-15, 23:32
Tak každopádn? FN....bezkonkure?n? jednoduché uklízení....a vzhledem ke sch?dk?m, které se dají dokoupit, tak už mám vy?ešený problém s vlezem do klece....
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: stulitt (IP)
Datum: 2009-07-16, 12:06
Já jsem si koupila FN nedávno a NAPROSTÁ spokojenost!!!

stulitt+Rody+Basty+Samu+Kiki :-)
www.stulitts-pets.wbs.cz
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-07-16, 19:56
já jsem též pro FN. Z vlastní zkušenosti m?žu jen doporu?it. Bezkonkuren?ní uklízení (vyst?ídali jsme 3 klece a u tédle z?staneme).
U FT bych se bála, zda to v?bec vydrží vcelku :( :(
Nevím, to? jen m?j subjektivní názor.. ;)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: olsiha (IP)
Datum: 2009-07-16, 23:30
Ahoj Majdi, mohla bys mi prosím p?ibalit do balíku, než ho budeš posílat, také jednu tu publikaci týkající se chorob fretek? Díky moc
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-07-17, 09:28
Ur?it? :-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: vitovamartina (IP)
Datum: 2009-07-17, 11:38
Cht?la bych poslat veeeeeelkou pochvalu na obch?dek u Majdy, poprvé jsem objednavala až niní a velice m? p?ekvapilo, že mi zavolali ohledn? zboží, poradili a mohla jsem si ješt? p?es telefon doobjednat, co jsem zapom?la. To se v dnešní dob? moc ned?je u prodejc? tak kladný p?ístup.

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-07-17, 12:37
Moc d?kujeme, pochvala vždycky pot?ší, ale
a) ned?láme si z eshopu byznys z každou cenu
b) si myslíme že by to takhle m?lo fungovat všude...:-)))
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: olsiha (IP)
Datum: 2009-07-18, 22:42
Ahoj Majdi,tak T? zase otravuju a moooc prosím o p?idání zboží do balíku - pokud jsi ho tedy už neodeslala.Dnes jsme m?li v Ostrav? ,,srazík",no a já se tam zamilovala do ,,útulkovýho kluka od Adelaidy,no a dom? už jsme jeli dva.Jenže nemám postrojek pro kluka,dote? jsem m?la a mám jen holku.Tak prosím o p?ibalení jednoho postrojku pro kluka - podšitý filcem,barva ?erná nebo kdyby nebyla tak hn?dá.A ješt? Ti dám zítra (19.7.)v?d?t,jestli nebude n?co chtít Adelaida.Jak slyšela,že mám u Tebe objednávku,tak mi nahlásí,jestli n?co nebude chtít.Takže s odesláním opravdu nemusíš sp?chat.

Díky moooc a s pochvalou pro Tebe stoprocentn? souhlasím.Vím,že by to tak m?lo fungovat všude,ale vše je to o lidech.A ti jsou bohužel r?zní. Hana s Kelynkou a Darta?anem (Bobem)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-07-19, 11:04
Už ho máš v objednávce p?ipsaný :-)
Avatar

Aktuální stránka:15 z 44


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist