Aktuální stránka:11 z 44
Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2009-06-06, 12:49
Petronelka objevila Ameriku:)...Acana Kitten se prestala vyrabet preci...:)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2009-06-06, 12:52
ale dyk já vím:-)) ale nevšimla jsem si, že už Došla i u Majdy:-)) Nu což, p?elezeme na Ontario.

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2009-06-06, 16:19
Jo taak...tak to promiiin...to jsem Ti moc "krivdila" a bylo mi divny...ze bys to nepostrehla...:))..

...my taky budeme prechazet na Ontario...:)...
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-06-06, 16:21
RUbi, balí?ek odcházel dneska.
Petronell..já ješt? Acanu Kitten mám, ale má expiraci do konce ?ervence...takže jestli odhadneš kolik do konce ?ervence spasete..tak ti navážím a p?idám ti k tomu vzore?ek Ontaria. Ale myslím, že s p?echodem na Ontario tcho?ina mít problém nebude..jak naši tcho?i, tak ko?ky radši chrupou Ontario než Acanu...
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2009-06-06, 16:34
Majdi, já ješt? mám, takže vysta?ím , až se vrátíš z dov?i a pak zko?íme do Ontaria:-)

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: nereida (IP)
Datum: 2009-06-09, 16:41
to Majda: Klece byli v po?ádku i všechno ostatní, tu vetší jsme m?li postavenou za hodinku:) Ontario Kitten Mína papá, dobr?tky taky, ale t?eba tvaroh s medíkem nechce. Proti kšíre?kám trochu protestuje, ale zvykne si. Jen ty napáje?ky, když p?ípevním v kleci, tak napln?né nedrží v úchytu(zkoušela jsem je naplnit i jen do p?lky) :(( tak se dotýkají podlahy, ale nevadí jí to. Na zách?dky chodí všechny bez problému. Abych nezapom?la, žebrí?ky ji v?bec nevadí...chodí po nich. Z hra?ek se nejvíce ujala myš na gumi?ce, ježek jí v?bec nezajímá, ale Bublinka(ko?ka) ho miluje. D?kuji ješt? jednou za všechno

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-06-09, 17:23
Veroniko tak to je super :-) S tou napáje?kou...to pítko musí být op?ené o šprušli klece, jinak samoz?ejm? sjíždí..až fre?ule trošku vyroste, posu? napáje?ku tak, že bude op?ená o tu první šprušli od podlážky, tam si v pohod? dosáhne....
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: nereida (IP)
Datum: 2009-06-09, 17:51
Majdo, už vím, kde je problém. Jsem n?jak nep?emýšlela, když sem tam tu napáje?ku dávala. Strkala jsem jí totiž dovnit? do klece...no stane se! Problém vy?ešen :))
Plastová klec taky supr, akorát se mi vejde do pokoje na koleji. Jen jsem ješt? nep?išla na to, jak zav?sit ten tunel, ale p?izvala jsem kamarády a ti to rádi vy?eší za m?.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: nereida dne 09.06. v 18:00.

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-06-09, 17:57
Aha, já jsem si ?íkala, že bude n?kde technická chybka :-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-06-09, 19:20
Jaká plastová klec?????
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: nereida (IP)
Datum: 2009-06-09, 20:49
Plastový je samoz?ejm? jen spodek. Jinak je to Furel extra large.

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-06-09, 21:04
nereida, dík, už to chápu. Já myslela, že je to ?áká novinka o který nevim :-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Runa (IP)
Datum: 2009-06-10, 09:14
Ahojky, Majdi, poslala jsem Ti do obch?dku objednávku 59007 a cht?la jsem T? poprosit, jestli bys mi k tomu mohla p?idat i trochu Acany Kitten? V sobotu si p?ivezu Samí?kova brášku Sparklyho, tak aby m?l ješt? n?jakou dobu "svoje" granulky. :o) Nevím, kolik toho m?že do ?ervence sníst... Tak asi 1kg? V objednávce už mám TF Baby, na které postupn? p?ejdeme.

Ješt? jsem T? cht?la poprosit, kdyby se Ti náááhodou povedlo p?ichystat ten balí?ek ješt? p?ed dov?ou a jela bys 12/6 do práce, tak bych si ho tam v pátek vyzvedla osobn? (korunky kdyžtak hned pošlu). Jestli toho máš ale moc, tak to pošli poštou, jak je v objednávce.

Moc d?kuji.
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-06-10, 11:20
Veru, jestli bude jako náš Sam, tak je mu zásadn? jedno, co chroustá :-) Ale samoz?ejm? ti tam kilo p?ihodím...vezmu ti to zítra, takže se v pátek klidn? zastav...
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Runa (IP)
Datum: 2009-06-10, 11:31
Majdi, jsi úpln? nejzlat?jší, já to ?íkám po?ád! :o) Kolik to tedy bude celkem i s tou Acanou? A? Ti to m?žu hned poslat...
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-06-10, 11:39
Takže je to 787,-.
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Runa (IP)
Datum: 2009-06-10, 11:58
Posláno, moc d?kujííí. :o)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: ?ara (IP)
Datum: 2009-06-10, 14:03
Majdi tak ti kone?n? jdu dát penízky na ú?et.A mužu si to tedy zítra odpoledne vyzvednout je to objednávka 557936+velký batužek a 1,5kg ty Acany Kitten.
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: ?ara (IP)
Datum: 2009-06-10, 14:03
Majdi tak ti kone?n? jdu dát penízky na ú?et.A mužu si to tedy zítra odpoledne vyzvednout je to objednávka 557936+velký batužek a 1,5kg ty Acany Kitten.
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-06-10, 14:04
Jo jo po?ítám s tím..jenom ode?ti od toho 162 za ten odstra?ova? zápachu...ty te´d nejsou....
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: ?ara (IP)
Datum: 2009-06-10, 14:35
tak to už je pozd? jen co sem do dopsala tak sem šla do banky dát peníze a tet už sem zpátky ja mam totiž banku jen p?ez ulici.Tak já si tet vyberu n?co jiného v té cen? ad v tom nemame zmatek.
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-06-10, 15:03
Nebo ti tu necham 162 korun v obalce..jak chces
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: ?ara (IP)
Datum: 2009-06-10, 15:17
Majdi ja si místo toho vezmu jednu multivitaminovou pastu a rohové WC Trixie menší.At se na to nemusí myslet.
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-06-10, 15:26
Majdi, budu si chtít u tebe objednat výbavi?ku pro miminka, jde mi hlavn? o konzervi?ky almo nature a n?jaký hra?ky, když si ud?lám objednávku zatím co budeš na dov?e, stihneš mi to poslat tak, aby to p?išlo do 4.7.? Nechci t? honit, budeme objednávku posílat spole?n? se Zdeninou, jen mim?a od 5.7. už budou moct do sv?ta...
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-06-10, 16:11
To ur?o stíháme, vracím se 22.6.
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-06-10, 16:18
Majdi, ty jsi fakt zlato ;o) Ješt? že t? máme.. Už mám hra?ky vyhlídnutý, takže ?ekám hlavn? na Zdeninu..
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Dr!v3R (IP)
Datum: 2009-06-23, 00:07
jak to je v obchudku u majdy s osobnim odberem ?:-) Na jake adrese ?:)

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-06-23, 10:16
Máš SZ :-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Dr!v3R (IP)
Datum: 2009-06-23, 13:18
Ok, dikyy, mozna by to tuhle informaci chtelo dat na web;)

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-06-23, 13:48
ja si zase myslim, ze komu to Majda umozni, tomu to posle v SZ a neni v jejim zajmu tahat si zastupy lidi domu bez ohlaseni atd, ze jedou kolem a tak se stavujou pro granule...

Aktuální stránka:11 z 44


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist