Aktuální stránka:10 z 44
Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Dr!v3R (IP)
Datum: 2009-05-26, 15:53
Chyby mi v tom obchudku nuzky se zarazkou na drapky.

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-05-26, 16:18
nechybi
[www.obchudekumajdy.cz]?í-hygiena

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-05-26, 16:32
Tyhle n?žky pro fre?ulíky naprosto vyhovují :-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: šaryk (IP)
Datum: 2009-05-26, 17:24
Ahoj Majdi,
d?kuji za balí?ek. Ježek na prut? je vážn? skv?lej, ne?ekala jsem, že by toho našeho flegmouše mohla n?jaká hra?ka takhle zaujmout. Bohužel po prvních deseti minutách se mu nebohého ježka povedlo sejmout z prutu, definitivn?. Takže dneska odpoledne budu vymýšlet jak ho tam dostat zp?t. Jinak jsem si všimla malého rozdílu v cen?, budu na to pamatovat a p?i p?íští objednávce to srovnáme. Už si brousím zoubky na jeden z t?ch úžasných hamak?, který jsem zahlédla v sk obch?dku :o) Ješt? jednou díky.
Zdraví Šárka a Bárt

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-05-26, 17:34
No jo, ježek nemá dlouhou trvanlivost :-))))) Doplatek ne?eš....
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2009-05-26, 18:57
D?kujeme za pozdravy a hlásíme, že balík už máme doma. M?jte se fajn a a? to ?ekání na miminko rychle ute?e

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: šaryk (IP)
Datum: 2009-05-26, 20:09
Hlásím, že ježek je zachrán?n, p?išila jsem to a vypadá jako novej :)

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Dr!v3R (IP)
Datum: 2009-05-26, 23:54
Maj ty nuzky zarazku ?-aby byly vsechny drapky strihany na stejnou delku =)

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-05-27, 00:48
když už jste v té manik??e... te? letí lakování drápk?, vi? Majdi ;o)

Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2009-05-27, 00:54
Ja nechapu jako tu stejnou delku drapku...k cemu?...dyt je to jedno ne?...:)...
...a tyhle co ma Majda v obchudku...ty klesticky...jsou fakt supr...15 vterin a je ostrihano....bez debat:)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-05-27, 00:55
já bych na st?íhání drápk? na stejnou délku nespoléhala, protože fretky mají u každého drápku jinak dlouhé to prokrvené l?žko, alespon tak mi to u t?ch mých p?íjde, že na t?ch krajních prstíkách mají l?žko i drábky kratší než na prstíkách "uvnit?", takže aby nedošlo k tomu, že dva drápky budou ust?ižné i s prstem, další dva s l?žkem a až ten zbývající by byl st?ižený dob?e :oD takže já to st?íhám "od oka" a myslím, že nikoho netrápí, že mají jeden nehet st?ižený o milimetr víc a nebo mín než ten p?edchozí..

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-05-27, 09:35
No p?esn? tak....drápky se stríhají podle toho prokrveného l?žka , nedovedu si p?edstavit, že bych m?la n?žky se za?ážkou a fikala to podle toho.....
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-05-27, 18:45
majdo, PROSÍM!! koukni sem...
[forum.fretka.cz]

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-05-27, 20:00
Martino, tuhle ocasatou kouli mám, dostali sme ji k vánocúm od Nessie, je to šílená sranda a fret ji má mooooc rád :-)))
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-05-27, 20:07
Já už jsem psala vedle, m? na to kluci pekli,tak jsem ji poslala holkám do Karviné, jak dopadla tam netuším. Výrobce už jsme kdysi kontaktovala, neozval se nikdo, zkusím to znova...
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-05-27, 20:36
mn? to je jasný, že to ti moji taky budou milovat!! já to teda chci ur?it?, p?es to prost? nejede vlak... :o)

prov?? to, majdo, prosím, co nejrychleji, když nebude jiná cesta, jdem do toho s gazzou na aukru - tak aby nám je nevyprodali :o)
(a klidn? si na to po?kám, jen abych v?d?la, že ur?it? v obch?dku budou/nebudou, cena p?edpokládám že vyšší nebude, když to budeš mít p?ímo od výrobce)

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-05-27, 20:39
te? koukám ješt? vedle - majdo, MN? JE ÚPLN? JEDNO, jestli to bude od šikmejch nebo od výrobce! ale na staromák to mám to z ruky... :o(

já to chcííííííííííí !!!! :o)

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-05-28, 10:57
Tak dotaz na výrobce odeslán....ale koukala jsem, že se to venku prodává tak za 8 dolar?....což je p?i kurzu cca 20 korun 160 K?, když k tomu p?ipo?teme poštovný....nevim nevim, to by mi musel napsat, že to sem n?kdo vozí a vzít to p?ímo od n?koho tady...ale obvolávala jsem velkoobchody s hra?kama a nikde nic...
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-05-28, 11:03
díky, uvidíme...
když tak už jsem domluvená s tou gazzou, vezmem to na aukru. ješt? chvíli po?káme, tak do p?íštího tejdne, tam nám taky zvedne cenu poštovný. leda by se ješt? n?kdo p?idal, gazza nabízela, že toho koupí víc pro pražáky (aby se to nemuselo dál posílat).

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2009-05-28, 11:30
martina:
Martino, já teda doufám, že po?et kus? nezvýší poštovné, ale pokud by z?stalo, tak rozpo?ítáno na 10 kus? je to 10k? na jedno zví?e, + poštovné(mimo Prahu) k mimopražskému kupujícímu. Vím, že na dobírku je to nejdražší, jako oby?ejný balík levn?jší, takže by to zas taková darda nebyla.
Pokud se nikdo další nebude hlásit, m?žu to koupit jen pro tebe, zaplatím to a pošlu to p?ímo z AUKRA na tvojí adresu.

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-05-28, 11:42
Majdo tu kouli jsi posílala nám do Ostravy a tady má obrovský úsp?ch!

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-05-28, 11:45
No jo Karviná nebo Ostrava.....prost? sever Moravy... :-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-05-28, 16:57
Tak jsem p?ivezla nový pelíšky...tak to Vám ale nep?eju..ty jsou tak úžasný, že jsem si jeden hned nechala :-) Nafotím a dám do obch?dku :-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-06-01, 09:06
Pelíšky už jsou v obch?dku..jinak znova dávám na v?domí, že od 13.6. jsme týden na Orlíku na dovolené...takže objednávky došlé v tomto týdnu budeme vy?izovat až od 22.6. A po?ád platí, že kdo budete mít cestu kolem (máme pronajatou nádhernou chalupu p?ímo v zámeckém parku ..cca 3 minuty p?šky od zámku) tak se zastavte na kus ?e?i a na kafe..telefon je 604787205.
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: ?ara (IP)
Datum: 2009-06-05, 10:13
Majdi dnes sem si u tebe objednala ješt? batužek a dnes ti pujde zaplati i tu p?edchozí objednávku tak stím zaplatím i ten batužek bude to pod variabilním simbolem té privní objednávky 57936
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-06-05, 10:37
Jasne :-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-06-05, 21:33
Tak dneska kone?n? p?ivezli sch?dky ke klecím..
[www.obchudekumajdy.cz]
tak jsem je hned vyzkoušela, super je, že se nemusí pokaždé než se zav?e ten spodní díl vyndavat..m?žou tam být v pohod? na stálo (pokud se o n? nep?erazíte).
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: olsiha (IP)
Datum: 2009-06-05, 23:14
Ahoj Majdi, OVA hlásí doru?ený balík,došel vpo?ádku. Díky moc. Kelynka d?kuje za baštu a já za p?kný hrne?ek. Te? mi to kafe bude teprve chutnat. Hana z Výškovic
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2009-06-06, 11:15
ha zrada, pomooooc, kam jste mi schovali Acanu kitten!!!!!!!!!!!

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Rubi4 (IP)
Datum: 2009-06-06, 11:52
Dobrý den cht?la jsem se jen zeptat.
30.5.09 jsem posílala objednávku ?.57809 a zatím mi ješt? nic nep?išlo tak kdy to m?žu ?ekat,mám pocit že vše co jsem objednávala bylo skladem.
P?edem d?kuji za odpov??.
Ono to až tak nesp?chá prcka mi dovezou až za 3 týdny ale to už chci mít vše p?ipravené.

Aktuální stránka:10 z 44


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist