Aktuální stránka:9 z 44
Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-05-18, 11:26
Majdi ješt? co m? te? p?ekvapilo je, že mezi t?ma malejma granulkama Ontario jsou takové kulaté v?tší? To tak je originál namíchaný? Já se s tím setkávám prvn?, nikdy jsem je nekupovala, tak se ptám?

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-05-18, 11:42
Jo to je z original pytle.....ono se to na ty lince ty tvary asi moc nevedou....z toho pytle jsem vytahla dva takovy velky kusance, ty jsem nalamala našim ko?kám....ale musim ?íct, že jak ko?ky, tak tcho?i dávají p?ednost Ontariu p?ed Acanou....
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-05-18, 11:47
A tramtará...tramtará...sch?dky už jsou tadý.....už doplavalýýýý dneska je dám do obch?dku :-)
Kdo je budete chtít a? vím kolik jich objednat?
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-05-18, 11:47
Tak d?kuju... m? to jen p?ekvapilo, že tam jsou mezi t?ma malinkejma takový kusance :-) Nepochybuju o tom, že to bude tcho?enkám chutnat :-) ono jim stejnak nic jinýho nezbude :-D

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Leny (IP)
Datum: 2009-05-18, 12:23
Ahojda Majdi, díky za balík s velkým B,moc se za sebe omlouvám, že jsem nezvedla telefon, ale se mnou to takhle:Totiž než na mobil se domluvíš se mno na diskuzním foru, nebo p?es e-mail, jelikož mám slabý zvuk vyzván?ní na mobilu a prost? to neslyším, ach jo/musím si koupit jinej mobil, než mám/ale vzhledem k tomu, že spíše koupím n?co pro tcho?e, tak mobil bude pou? na dlouhou tra?. Fakt se ti omlouvám, ale tv?j výb?r mne velmi p?ekvapil, škoda mí?ku, ale i medvídek je fakt dobrej, tak p?íšt?, až budou na sklad? a ješt? jsem krapet ušet?ila.M?j tcho? se hned probudil a šel to okouknout a už v pelíšku spí.Samoz?ejm? sem ji podrbala,a ?ekla, že ji to posílá Majda, hned souhlasn? zamru?ela.moccc díky i za tcho?e, brzy zašlu fotku svého tcho?e, aby jste ji na foru ohodnotily(-i), zdravím Leny+ J?linka

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: marnelbar (IP)
Datum: 2009-05-19, 02:01
mám otáze?ku pro ,,majdu " - máte obch?dek v Dob?ichovicích ? jestli ano, tak kde ? vím kde je první kruhák,kde druhý,nedávno jsem projížd?la ,ale bohužel nenašla obch?dek :-( zajela bych si pro n?co osobn? - bylo by toho více :-)

,,M?j manžel mi dal na vybranou, bu?to on nebo fretka , ob?as se mi po n?m stýská......."



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: marnelbar dne 19.05. v 02:03.
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-05-19, 09:12
V Dob?ichovicích bydlíme, takže po domluv? se tu dá zboží vyzvednout. Je to za kruhákem sm?rem na ?evnice :-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: marnelbar (IP)
Datum: 2009-05-19, 11:41
jo aha - tak to jo :-) , já myslela že máte obch?dek v Dob?ich. tak m?žu tedy ud?lat objednávku p?es net a u Vás poté vyzvednout ? já jsem jela p?es ?evnice sm?r na Dob?ich. na stránkách máte Prahu ,kde píšete -neslouží k osobnímu odb?ru.Tak tedy Dob?ichovice? :-)

M.

,,M?j manžel mi dal na vybranou, bu?to on nebo fretka , ob?as se mi po n?m stýská......."
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: marnelbar (IP)
Datum: 2009-05-19, 11:58
už jsem ud?lala objednávku :-) , tak jen pak dejte v?d?t kdy ? hm :-)

díky a s pozdravem M.

,,M?j manžel mi dal na vybranou, bu?to on nebo fretka , ob?as se mi po n?m stýská......."
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-05-19, 12:54
Maj?ulí, jestli jsou to ty venkovní sch?dky ke kleci FN, tak je ur?o budu chtít taky!!!

Jinak já mam Ontario 15kg pytel skoro sn?zenej už a žádný nepravidelný nebo v?tší kusy jsem tam nezaregistrovala?? A taky mi tcho?í dávaj p?ednost Ontariu p?ed Acanou, poslední Acanu už necht?li v?bec, když jsem jim to míchala a všechnu mi házeli z klece ven.
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Henzlová (IP)
Datum: 2009-05-19, 17:41
Já bych si také vzala venkovní sch?dky k FN - dvakrát.

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2009-05-19, 20:59
Majdo, balík dneska dorazil a z pelíšku jsem naprosto unešená :-) A kšírky jsou báje?ný, super barva, trefila jsi se do mého vkusu! Díky za rady...

Dobrá nálada nevy?eší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2009-05-19, 21:04




Ostatním pro p?edstavu :-)

Dobrá nálada nevy?eší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-05-19, 21:19
Krásnej pelíšek! a barevn? perfekt!

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-05-19, 22:33
U t?ch pelech? je problém, že prost? neovlivním to, jaká barevná kombinace mi p?ijde...ale tenhle se mi taky moc líbil..je veselej :-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-05-19, 22:39
Já mám kluky "skromné" t?m se líbí vždycky všechno :-)
Od MAjdy máme spustu (v?tšinu) v?ci?ek a papaní a tak... moc d?kujeme :-)

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-05-19, 23:16
Já moc slintala na tyto nové kukan?, ale p?ítel mne p?esv?d?il (uznávám že právem) že Vl?ák novou kuka? nepot?ebuje, bo sme rádi že nás ve SVÉM 1+kk nechává bydlet...a asi by se už naše postel nevlezla...št?stí že Vl?ák nechodí na net, bo by sme asi s p?ítelem byli bezdomovci :-)

Majdo, moc d?kuju za posláná ANF a te? Ebi vet sirupu.

Velmi si vážím toho, co v rámci svého obchúdku d?láš pro mne a všechny slovenské fretky ohledn? dodávek v rámci SR nedostupného zboží.
Díky moc!!!
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2009-05-19, 23:28
Majdo, prosím t?, já jen se zeptám...p?ijde mi, že ty kšíry jsou Megin? malé, ale nemám zkušenosti s koženým postrojkem...P?idávám fotku, p?ijde mi, že ta d?lící p?ezka je krátká a pokud si lehne a natáhne se, p?ijde mi, že jí to táhne (jestli jí mám objednat spíš ten klu?i?í...) a tenhle nechat B?l?e, pá? jí taky sluší :-D

Dobrá nálada nevy?eší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)
Avatar

Přílohy: ksiry.JPG (79kB)  
Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-05-19, 23:31
no já bych hlavn? ?ekla, že má ten postroj obrácen? - p?eska že by m?la být mezi nohama.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-05-19, 23:31
jejda 2x

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 19.05. v 23:31.
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2009-05-19, 23:41
Tak už dobrý, jdu to vyzkoušet, bylo mi to práv? vysv?tleno :-D Jelikož jak jsem zvyklá u nylonek, že se nosí takhle, ty co máme, tak m? nenapadlo, že by to mohla mít obrácen? :-) Tak uvidíme... Koukám, že to je hotová maturita, ty kšíry... :-D

Dobrá nálada nevy?eší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: petulevrtule dne 19.05. v 23:43.
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-05-20, 10:44
Jejda, no spojka musí být na b?íšku a kroužek na vodítko na té p?ezce dál od hlavy :-)))
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2009-05-20, 11:39
Jé, Majdo, já málem p?ehlídla, že už budou sch?dky k FN!!! Tož já si je prosím taky!



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Silva dne 20.05. v 11:39.
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-05-21, 11:46
Sch?dyk p?ijdou v pond?lí.....
Jinak v dnešní dob? neuv??itelná zpráva (pro ty kterým fretky žerou TF Bits od Bosche) zvedla se skoro o polovinu gramáž a cena z?stala stejná!!!! Jenom nejsou už delší dobu skladem, budou tak do 14 dn?...
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-05-25, 13:42
Obch?dek za?al velmi úzce spolupracovat se slovenským e-shopem www.ferret.sk . Jsme schopni na objednávku pro ?eské zákazníky zajistit zboží z jeho nabídky.....
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-05-25, 13:58
Tady je p?ímý link na ten slovenský e-shop: [www.ferret.sk]
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: olsiha (IP)
Datum: 2009-05-25, 22:17
Ahoj Majdi, cht?la jsem se zeptat, ANF není na sklad?? A pokud není, nevíš, kdy tak asi bude?
A taky bych m?la zájem o ten hranatý zách?dek od Marshala, ten bude? Díky za informaci.
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-05-26, 10:19
ANF je v pohode....zatím v ?R problém s dodávkami není...na hranatých zách?dcích se pracuje :-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-05-26, 11:39
ahoj majdi, zásilka vyzvednuta, dokonce osobn?:-) ale byla to trošku fuška. hlavn? že má barnýsek co do tlami?ky
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-05-26, 12:20
Jééé tys tu byla? Já tu mám dneska hroznej blázinec, jinak bych t? vzala na kafe :-)
Avatar

Aktuální stránka:9 z 44


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist