Jít na stránku:  Předchozí1234567Další
Aktuální stránka:5 z 7
Re: Je nemocný... :-(
Zaslán uživatelem/kou: KKatka (IP)
Datum: 2007-08-27, 16:29
Te? jde jenom o to, aby se fretka vy??rala tam kam chci já. V?tšinou to je totiž p?esn? naopak :-)

A nem?že se to n?jak "znehodnotit" (myslím ten vzorek mo?i), když do toho záchodku ud?lá obojí?
Avatar

Re: Je nemocný... :-(
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-08-27, 16:31
Na to jsem byla upozorn?ná, že to musí být jen mo?, nezne?išt?ná bobkem.
Avatar

Re: Je nemocný... :-(
Zaslán uživatelem/kou: nessie3 (IP)
Datum: 2007-08-27, 18:53
Prosím Vás o radu. Mám asi 7týdn? starého fre?á?ka. Je dost aktivní a potravu p?ijímá s chutí. Ovšem, když si hrajeme a on leží na zádech a okusuje mne, strašliv? p?itom dýchá, jakoby už nemohl. Také dost ?asto 'p?íká' a v noci, když se p?evaluje, ?asto k?u?í, skoro jako malé dít?. M?že to být z toho, že za?al hrabat v záchodku s ko?kolitem. M?že mu to n?jak ublížit? Nebo to je náznak n?jaké nemoci. Moc d?kuji za jakoukoliv radu.

Re: Je nemocný... :-(
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-08-27, 18:58
s toho ko?kolitu pšíkat m?že, s tím k?u?ením v noci- moje fre?ule taky v noci k?u?ela jako malá, když m?la divoky sny a s tim dýcháním mi to taky nenormální nep?ijde:-))

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Je nemocný... :-(
Zaslán uživatelem/kou: nessie3 (IP)
Datum: 2007-08-27, 19:03
Tak to jsem ráda, je to má první fretka a nerada bych hned o ní p?išla, mohla by jste mi prosím poradit ješt? n?jaké kvalitné krmení pro mladé fretky? Používám kapsi?ky pro ko?ata a do toho p?idávám granule pro mladé fretky Totally Ferret a ob?as místo konzervy použiju t?stoviny ?i rýži. Také ob?as použiju konzervu Grand-sm?s pro fretky.

Re: Je nemocný... :-(
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-08-27, 19:05
nessie3 : Brutík jako malinkej taky ze spaní ?asto k?u?el, ob?as to d?lá i te?, jako dosp?lák :o)
To jsou jen divoké sny :o)

A taky po?ád p?íkal a fun?l a podobn?.Te? je to ?idší jev , ale ob?as se funí a p?íká i te? :o)

Avatar

Re: Je nemocný... :-(
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-27, 19:05
nessie,prošti si tohle vlákno [forum.fretka.cz] granule TF fretkám vyhovují,tak bych se jich asi držela,pro fretky je používám taky...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Je nemocný... :-(
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-08-27, 19:12
my v t?ch 7 týdných dávali totall ferret baby s vlo?kama pro ko?átka a trochu zast?íknuté vodou, ale ne moc, protože pak jsou moc rpzblácené a to fre?ule moc neradi a taky jsme jí ve?er dávali trochu syrového ku?ecího. ?asem když upln? p?ezubila, a zoubky zesílily papá jen ty samotné granulky, nebot v t?ch má vše pot?ebné

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Je nemocný... :-(
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-08-27, 19:20
jinak s t?ma kapsi?kama..nap?. Wiskas a jim podobné se prý vyložen? nedoporu?ují a co se tý?e grandu,moje fru?ule k nim ?uchla a radši z?stala bez ve?e?e, tak let?la do koše( myslím tu konzervu:-)) u fretky není dobré, když si zacpává žaludek nedostate?n? kvalitním krmivem. Pak už jí nezbyde míste?ko na to kvalitní. Když jí dáš kvalitní granulky s kapsi?kou, tak u nás se stávalo, že slízala tu kapsi?ku a pak už nem?la místo na granulky.

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Je nemocný... :-(
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2007-08-29, 18:51
Ahojky =o) tak supr, že je Dam?ovy lépe. Chci se zeptat... než jsem se dozv?d?la o t?ch "dobrotách" které tajn? zblajznul... tak jsem si ?etla popis jak se Damián projevoval... psala jsi, že to za?alo od doby co jsi za?ala chodit do práce... a vlastn? jsi už na n?j nem?la tolik ?asu co na za?átku... a to bylo vše o.k. že? Tak m? napadlo- že by smutek? To v?tšinou zví?ata dost zm?ní, když jsou neš?astní z d?vodu že jim chybí pání?ek a tak. U ps? to tak taky p?eci je. Když truchlej, tak jsou smutní, nežerou, nehrají si a na pání?ka jsou n?jakou dobu uražení... takže by ta psychika u fretek byla taky taková?

Re: Je nemocný... :-(
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-08-31, 09:44
Kviky, Damián už je po zdravotní stránce celkem v po?ádku. S tou psychikou to tak n?jak bude, protože za?al kousat, což ned?lal a kouše i m?, te? ráno d?lal, že tu vlastn? ani nejsem. Uražený je ur?it?, doufám, že ho to brzy p?ejde:(
Avatar

Re: Je nemocný... :-(
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-08-31, 11:38
jestli nep?echází plynule z nemoci do puberty... :o)

Re: Je nemocný... :-(
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-08-31, 13:21
Ve 4m?sících? No i když u n?j je možné všechno.. Dneska jsem ho vážila, má 1,6 kilo.. už ho málem neunesu:D Pr?jem je už dobrý, trávení už funguje tak jak má, jenže to vypadá, že je mu v byt? moc zima, protože za?al kýchat. Na podlážce klece sice má deku a v kleci má dva pelíšky, kde se m?že zavrtat, ale on stejn? deku odhrabe a spí na studené podlážce klece:(
Avatar

Re: Je nemocný... :-(
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-08-31, 13:36
kýchat m?že spíš z chlup? nebo prachu v nose... to si nemyslím, kdyby mu byla zima, že by spal POD hadrama a nikoli zavrtanej v nich... :o)

Re: Je nemocný... :-(
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2007-08-31, 19:36
Jo jo kýchání si taky myslím, že je "normální" když spí mimo deky, alespo? u nás to tak je. Když jsme p?išli jednou z procházky Šelmy dostal takovej záchvat kýchání, že jsem si myslela, že musí mít v ?umáku mravence nebo co! Kýchal až z toho nadsakaoval a vydržel to asi p?l minuty... pak z toho byl tak vy?erpanej, že když se šel napít do misky tak na ní usnul... =oD
Avatar

Re: Je nemocný... :-(
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-31, 21:38
Kviky, kýchat múže i když ?erstv? p?evle?eš palíšek z pracího prášku, nebo aviváže...
Avatar

Re: Je nemocný... :-(
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-31, 21:59
Dokázal by prosím n?kdo p?eložit toto z angli?tiny do ?eštiny? [www.afip.org]
d?kuji!
Avatar

Re: Je nemocný... :-(
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2007-08-31, 22:44
Jsem moc ráda, že se má už Damiánek lépe. Být uražený podle m? klidn? m?že, tak a? ho to co nejd?íve p?ejde ;o)
Avatar

Re: Je nemocný... :-(
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2007-09-05, 14:23
Johana - to je trochu dlouhé - musela bych mít víc ?asu, nejsem tak dobrý angli?tiná?. Ty to pot?ebuješ p?eložit komplet, nebo T? zajímají jen n?které pasáže?
Avatar

Re: Je nemocný... :-(
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-05, 14:53
Markéto, seš moc hodná. Ale mné už slíbila p?eklad jedna veteriná?ka, prý už na tom d?lá. Takže díky moc...netrap se s tim.
Avatar

Re: Je nemocný... :-(
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2007-09-07, 21:19
Johana: však jo =o) proto jsem psala, že kýchání je kolikrát úpln? normální.
Avatar

Re: Je nemocný... :-(
Zaslán uživatelem/kou: lucka.kratka (IP)
Datum: 2007-09-19, 15:29
Ahojky, cht?la bych se zeptat. Mám asi ro?ní frete?ku a v poslední dob? se všeho strašn? bojí i zvuk?, kterých se d?íve nebála. Nevíte n?kdo ?ím by to mohlo být?

Re: Je nemocný... :-(
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-09-19, 15:50
lucko, není ve falešce, pop?. po falešném porodu? V tomto období (stejn? jako p?i skute?ném mate?ství) jsou sami?ky velmi citlivé na zvuky.
Avatar

Re: Je nemocný... :-(
Zaslán uživatelem/kou: lucka.kratka (IP)
Datum: 2007-09-19, 15:57
Bude to znít hloup?, ale m?že mít falešku, když je po kastraci, na které byla v kv?tnu?

Re: Je nemocný... :-(
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-09-19, 16:02
To už je moc dlouhá doba, myslím, že ne.
Ten strach se projevuje po?ád, nebo jen ob?as, u ur?itých zvuk?, za ur?itých situací?

Nap?. náš Rupík je poslední dobou dost melancholický a stává se, že vyleze z voliéry, zježí ocas, o?uchá podlahu, pak vletí pod sk?í?ku a nejmén? p?l hodiny odtud odmítá vylézt.
Avatar

Re: Je nemocný... :-(
Zaslán uživatelem/kou: lucka.kratka (IP)
Datum: 2007-09-19, 16:07
Strach se projevuje po?ád. T?eba když jsem t?epala n?jakej hadr z okna nebo když nám kradla sá?ek s k?upkama a já ji ho cht?la vzít tak se lekla a zdrhla za sk?í?. To ona taky když vyleze z klece tak naježí ocas a lítá jak st?elená a pak za sk?íní likviduje hra?ku.

Re: Je nemocný... :-(
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-09-19, 16:13
T?žko ?íct, pro? se bojí...jestli teda nemá reálný d?vod, ale p?edpokládám, že ne.
Jestli neprojevuje krom? strachu jiné potíže (zdravotní), tak bych si te? asi dávala pozor, abych ji zbyte?n? ned?sila, a taky bych ji asi hodn? mazlila, mluvila na ni.
Možná to zmizí stejn? ne?ekan?, jako se to objevilo.
Avatar

Re: Je nemocný... :-(
Zaslán uživatelem/kou: lucka.kratka (IP)
Datum: 2007-09-19, 16:18
Já ji nic ned?lám a jsem na ni hodná, ale bydlím bohužel u p?ítelových rodi?? (jiná možnost není) a tam se je?í a vším t?íská, ale to už od za?átku, co ji máme a nikdy se nic takového neprojevilo. Našt?stí jsme aspo? v prvním pat?e a d?ní je v p?ízemí. Zdravotní problémy žádné nemá. Dám na Toji radu a budu mazlit a mluvit na ni, i když i tak p?ítel ?íká, e je rozmazlená a má víc pé?e než on. Díky.

Re: Je nemocný... :-(
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-09-19, 16:21
Není vlastn? za?.
Ona i kastrace fretku zm?ní. Je docela možné, že jí te? vadí to, co d?íve v pohod? ignorovala.
Každopádn? láskou a mazlením ur?it? nic nezkazíš. :o)
Avatar

Re: Je nemocný... :-(
Zaslán uživatelem/kou: Josef (IP)
Datum: 2007-09-20, 12:37
Zdravím chci se zeptat mám 2,5 stareho fretáka a ted jsme prod?lali slabý zápal plic a po posledních ijekcích nemuže po?ádn? na zadní nožky.Po?ád se mu podlamují a vypadáto jako by je tahal za sebou jo injekce byly dávány do h?betu a nad ocasek po kuži. Jestli to je b?žné že takle po injecích jakoby ochrnul na zadní noži?ky a jaké máte stím n?kdo zkušenosti a jak to asi trvá.
Díky

Jít na stránku:  Předchozí1234567Další
Aktuální stránka:5 z 7


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist