Aktuální stránka:6 z 24
Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: ?iko (IP)
Datum: 2007-03-05, 08:38
Ahoj všichni,tak koukám (teda ?tu),že to bylo super!? Taky jsem si myslela,že p?ijedeme,ale bohužel,museli jsme do práce.U nás jsou ned?le vždycky takový,když si n?kdo nevym?ní službu,tak musíme my. Ale soboty máme volný,takže p?íšt? v sobotu,Jo!!? :)))
No a kdo vyhrál?Kdo se vlastn? všechno zú?astnil?Jsme hrozn? zv?davá.:)))

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2007-03-05, 09:16
Taky moc dekujeme Yasmin za organizaci vystavy. Byla
to opravdu prijemne stravena nedele. Holky se
dostatecne vyblbly a s umistenim mych holek sem
spokojena a prekvapena zaroven. =o) Dekujeme =o)
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2007-03-05, 11:41
Co se tý?e po?adí, bude na Yasminých stránkách, ale po?adí myslím není rozhodující. D?ležitý je posudek, který nám vysv?tlí, pro? jsme nevyhráli. Mn? nap?. proto, že mám fretky ocasaté a ušaté a že mají nep?íliš silný chrup./možná proto nekoušou????/ Také pé?e o drápky není naší /asi nejen mojí?/ silnou stránkou. Drápky ost?íháme, aby mršky neškrabaly,ale asi to chce víc, podle rady rozhod?í trošku olejí?ku a p?ejet pilní?kem. Prý se tím zamezí i t?epení drápk?.
Ochota rozhod?ích k zodpov?zení dotaz? po p?tihodinovém posuzování prakticky bez p?estávky, jejich hezký p?ístup ke každému zví?átku a pe?livé prohlížení - to bylo obdivuhodné. Díky tlumo?nici byl i kontakt s rozhod?ími bezproblémový.
Obdivuhodné bylo i to, že nevázla organizace, byl dodržen i ?asový plán. Akademická ?tvrthodinka na za?átku byla zp?sobena tím, že n?kte?í trošku zabloudili, nebyla chybou po?adatel?.
A co mne p?ekvapilo možná nejvíc? To asi ú?astníci nev?dí - zástupce veterinárního dozoru Státní veterinární správy. Paní doktorka p?išla pon?kud nabroušená, ale po chvíli pozorování se jí líbilo, jak si po svých frete?kách pe?liv? uklízíme a jak si je láskypln? hlídáme. To prý nap?. u ko?ka?? nevídá. A také se jí líbilo, že jsme k sob? p?átelští a ohleduplní i když jsme vlastn? soupe?i. Tak jsem ji ujistila, že si stejn? myslíme, že to nejhez?í zví?átko je to naše. Myslím, že to pochopila naprosto správn?.
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-03-05, 12:03
Taky se p?idávám a posílám velký dík Yasmin a všem po?adatel?m. Organizace byla výborná a je škoda,že se nenašla práce i pro m?. Popovídala jsem si se spoustou známých a s neznámými jsem se p?edstavila,navázala pár užite?ných kontakt?... No prost? jsem moc ráda, že jsem se takové skv?lé akce mohla zú?astnit.
To, že Pí?a se bude snažit kousnout, jsem v?d?la od za?átku. P?ekvapila m? však reakce, kdy rozhod?í ud?lal jenom "tytyty" a pousmál se :-) Také m? rozhod?í osv?tlil, že nemá dovyvinutý chrup, názorn? mi to na Pí?ovi ukázal a tak mi vlastn? zodpov?d?l otázku, pro? vrže zubama... U Babul m? podváha v posudku zrovna nepot?šila, ale není se ?emu divit, když byla možná nejmenší na výstav? :o))
A tentokráte jsme výlet p?ežili ve zdraví ažádný blinkání nenastalo :-)
Nevím, co ?íct záv?rem, tak snad: p?íšt? se na vás zase t?šíme!
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2007-03-05, 12:05
Ahoj a díky všem!
Já doslova zá?ila, v?bec m? nemrzí, že se mé frete?ky neumístily v TOP3, nám to totiž pln? vynahradil syn Žofky Tobík, který vyhrál Best in Show. Holt chlapi jsou vždycky chlapi a na holky se trochu pozapomíná.
Jsem taky moc moc ráda, že jsme se sešli v našem "rodinném kruhu" s Culi a její-naší Kirou. Trochu m? mrzí, že jsem se nakonec nestihla se všemi seznámit a popovídat si, ale všichni m?li tolik práce a zábavy, že to ?asem zvládneme na n?jaké p?íští výstav? :))

Jinak náš Fr?an by ur?it? vyhrál nejstarší zú?astn?nou fretku, získal pro m? fantastických 91,5 bod?. (srážky i za drápky a uši - i když jsme ?istili, n?co se tam našlo :), pak za špi?atou hlavu a asymetrii ve vzálenostech o?i-uši, ale co by po d?douškovi cht?li, že? vrásky p?ibývají...)

Žofka dostala nejv?tší srážky za obezitu :) jak jinak... za slabé svalstvo a visící b?icho! (zasloužílá matka p?ti d?tí), uštíplý zub,drápky a zubní kámen...celkem 90bod?.

Uši jsme drhli den p?ed výstavou, asi málo, a zubní kámen si ty moje potfory už necht?ly nechat ?istit po všech t?ch procedurách :)) Fr?an to na výstav? dostate?n? nazna?il sev?ením koutk?, jako že ty žuby prost? neukáže! Drápky jsme netrefili délkou, no nau?íme se...nebyly 3mm ale 3,5 :) to dopilujem...

Takže na tom nejsme až tak špatn?, nicmén? by m? taky zajímalo celkové po?adí :)
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Jana.B (IP)
Datum: 2007-03-05, 12:26
Petra p.:Jak, že má Pí?a nedovyvinutý chrup, vždy? mám jeho otisk na ruce?

A naše holky? N?které v?ci pro další výstavu m?žeme ovlivnit - nap?. správnou déku drápk?, vy?esanou srst, povislé b?íško.

Neovlivníme - velké a špatn? postavené uši v??i hlav?, ulomený soubek.

ALE MY NEPOT?EBUJEME ŠAMPIONA - CHCEME ZDRAVOU A PRO NÁS KRÁSNOU FRETKU.

Yasmín a všem po?adatel?m pat?í velký DÍK.
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-03-05, 12:27
Závidím všem, co se zú?astnili, nám to k naší velké lítosti nevyšlo.
Po?ádat tuhle výstavu dalo ur?it? po?adatel?m zabrat a tak jim gratuluji k tomu, že se Vám tam tak líbilo.
Doufám, že bude i n?jaké p?íšt?, a? m?žeme také dorazit a pobrat ceny :o)))
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2007-03-05, 12:42
no však my jsme taky nejeli pro vít?zství, ale moc nás to p?ekvapilo a pot?šilo u tobíka! u žofky i fr?ana jsem v?d?la dop?edu, že nemají šanci vyhrát, stejn? jsem je vzala a jsou pro m? nejhez?í jako vaše fretky pro vás :)
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: carodejka100 (IP)
Datum: 2007-03-05, 13:52
J???. m? tak mrzí že ta moje potvora už zase kouše :o(
doufam že brzo budou fote?ky.. uz se t?šim.. a? s toho mam aspo? n?co.Gratuluju všem umíst?ným i neumíst?ným frete?kám.
My už bysme tu zprávu o kvalit? fretky taky cht?li ale vždycky když za?ne výstava za?nema kousat .. tak snad p?íšt?.
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Mája (IP)
Datum: 2007-03-05, 14:34
Ja se taky pridam :o) Burak je sice na druhym miste nekastrovani samci, ale vsichni doma mu rikaji sampione, ma vyveseny, zaramovany diplom i s medajli a porad se jeste neprobral, od vcerejsiho vecera se tak mozna stacil najist a zas sel spat :) V posudku mel -0,5 za nevyhovujici tvar usi -0,5 za prilis velke usi, -0,5 asymertickou lebku, -0,5 za slaby svalovy tonus a -1,5 za nevyhovujici pohyb....Takze koupime bezici pas, bude se trenovat a pristi vystavu se uvidi :o)))) ne, vazne, bylo to bezva a necekali jsme druhe misto ani nahodou, fakt bezva nedele, diky vsem :o) jo jeste pro zvedavce kolik mel bodu, mel 96,5 bodu.
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Mical (IP)
Datum: 2007-03-05, 14:50
Ahojda.
My jsme p?ijeli na naši v?bec první výstavu, která nás moc a moc p?ekvapila - ale jenom p?íjemn?!!!
Jako jedinní zástupci z Kérkonoš a širokého okolí jsme, s v?bec nejmladším Ú?astníkem zájezdu - teda výstavy(25.8.2006 pozn.aut.), nepo?ítali s takovým hodnocením, které nám p?edložili porotci.
Nejeli jsme vyhrát ani se umístit do t?etího místa, ale spíš na?erpat informace a rady k chovu.
U m? se jedná o v?bec prvního domácího milá?ka, vlastn? jsme jako osmiletý d?cka m?li k?e?íky :-)

Poté, co jsem si p?e?etl, že Ivka s Panem Te?kou v kategorii Junio?i byla na t?etím míst? s 96,5 body, zamrzela m? jiná v?c: Bárt získal pro m? nepochopitelných 96 bod?, ?ekal jsem spíš tak 80 - 85, ale m?li jsme stržen 1 bod za Koszos fúl, ?ili špinavé uši. O to víc m? mrzí, že náš vetriná? v Jilemnici - MVDr. Pavel Ott, ulice v Domkách nám již od za?átku tvrdil, že fretkám se uši ne?istí.
Je smutné že ?lov?k s diplomem a titulem má povoleno ošet?ovat zví?átka, o kterých nemá ani páru.
Pokud máte n?kdo n?jaké páky na ?eské veterinární komo?e, dejte mi snad v?d?t, aby mu to zatrhli než se n??ímu milá?kovi n?co stane.
Sám se mi vysmíval:"A to maj fretky taky výstavy, jó? Ale to musí bejt smrad... Doufám pro Vás, že tam budou mít n?jaký odv?trání, abyste tam nechcípli."

Ale dost st?žování, moc se nám to tam líbilo a ur?it? p?íšt? p?ijedem zas.

P.S.: Jsem ten v té oranžové mikin? s kapucí a v?tším b?íškem.

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2007-03-05, 15:11
Chcela by som podakovat Yasminke aj celemu organizacnemu stabu, ktory si dal s vystavou velku namahu. Ja som sa jej aj napriek svojmu zelaniu nemohla zucastnit a moc ma to mrzi.
Holky, udelali jste mi radost.
Som rada, ze sa vsetkym zucastnenym pacilo.

Tymto vas zaroven vsetkych pozyvam na dalsiu vystavu, tentoraz na Slovensku, ktora bude 10.11.2007 v Modre. Vsetky s tym suvisiace veci budu priebezne uverejnovane s predstihom na [url]forum.fretka.sk[/url] alebo na [url]www.fretka.sk[/url]

Holky, jeste jednou, diky...;-)
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-03-05, 17:26
nám strhli body u Filipa za uši-asymetrické a nevy?išt?né,asymetrické o?i,slabí svalový tonus na p?edních i zadních nohách.získal 94,5bod? v nekastrovaných samcích,koukám,že s Filem bych se asi i umístila,jen kdybych mu vy?istila uši,za ty dostal 2,5 :o( no nic,p?íšt?....u Žofky toho bylo víc:asymetrické a špatn? tvarované uši,slabý chrup,potkaní hlava,uši,drápy,zubní kámen,agresivita,špinavá srst(nejspíš ten její ocas :o)).dostala 93bod? v kastrovaných samicích



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 05.03. v 20:18.

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Mája (IP)
Datum: 2007-03-05, 17:42
Koukam, ze se vsichni priste uz poradne pripravi a my co nemame co zlepsovat uz nebudem mit sanci ani nahodou :-D
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2007-03-05, 18:00
Myslím, že se každý snažil fretku p?ipravit, ale to bysme ji museli mydlit po 5 minutách...co se týká ?istoty uší, byli rozhod?í hodn? p?ísní..i moje vetka mi ?ekla, že jsou v poho a š?ourala je tolik, že m? jich bylo líto, i tak m?li všichni stžené body za uši. Moje Cindy m?la 94 bod?, Dutch 92,5 a Zolo 92,5.
D?kuji moc Yasmin, Jordi, Bublince, Erin, Lee a všem ostatním, kte?í se na organizaci podíleli... p?ed výstavou n?kte?í z nich toho v?bec moc nenaspali a makali i p?es noc.
S výsledkovou listinou m?jte prosím strpení.

307-515-842
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-03-05, 18:11
Dodi na té výsledkové listin? budou jen ti co se umístili,nebo celkové po?adí?

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2007-03-05, 23:04
Ahojky výstava se fakt povedla byla hezká co hezká krásná. D?kujeme Yasmin a už máme fote?ky Cassie s diplomem a medajlí!!!

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2007-03-05, 23:30
Májo tak to ti uteklo snad jen o pul bodu! Tobik mel tusim 97b.!
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2007-03-06, 09:36
Tak zde je ?lánek o výstav?:
[www.ahaonline.cz]
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-03-06, 09:40
chacha - Jsou chyt?ejší než ko?ky, dají se ocho?it - to jako fakt? škoda, že jsem to nezažila..... ješt? dote? =)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-03-06, 09:59
Jo tak to m? taky pobavilo....spíš to tam m?lo být obrácen?...že sis fretka ocho?í tebe...
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2007-03-06, 10:16
....a taky to, že se vejde do kapsy???? Pana Te?ku sotva natvu pod bundu :-))
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2007-03-06, 10:30
Do kapsy se vejdou, alespo? n?které. Nespo?ítám, kolikrát jsem hledala Iris a ona klidn? spinkala v n?které z kapes bund, které mám v p?edsíni na v?šáku. Spíš mi vadí, že se fretky chovaly od 14. století. Chovaly se už ve starov?ku. A voln? žijí v nep?íliš velkém po?tu v jižní Itálii, v Maroku a v Alžírsku. Ale nevadí, zájemc?m o miminka vysv?tlíme a je dob?e, že o výstav? napsali i když posuzováno bylo o deset fretek víc než píšou.
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: šaryk (IP)
Datum: 2007-03-06, 10:35
... to je tak napínavý, nem?žu se do?kat té výsledkové listiny :-)
Co se týká toho ?lánku, doufám, že se n?kdo nerozhodne po?ídit si fretku jen na základ? informací, které si tam p?e?etl. Myslim, že by se potom dost divil, co se mu z toho poslušného zví?átka, které s ním bude kamkoliv cestovat jen tak v kapse, vyklube.
Taky bych cht?la vyseknout poklonu všem po?adatel?m, za výbornou p?ípravu a skv?lou výstavu. Povedlo se to! Jsem moc ráda, že jsme se mohli zú?astnit. Díky..

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2007-03-06, 10:46
Ješt? jsem si uv?domila že jsem n?co zapomn?la napsat.
Možná by bylo dobré ud?lat si "p?ehled vad". Kdo budete chtít, napište mi, p?ípadn? i do SZ, co rozhod?í vytkli vašim pusinkám a pusánk?m. Vzhledem k malému vzorku to asi nebude zcela vypovídající, ale každá troška informací dobrá. N?jak to sledování za?ít musíme a tohle je možnost. Díky.
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2007-03-06, 11:04
Erin: prosím potom o zve?ejn?ní n?jaké ministatistiky.
Na výstav? jsem nebyla, protože jsem nem?la ?as, a te? vidím, že jsem si ho prost? násiln? m?la ud?lat. N?jak jsem si neuv?domila, že to není ani tak o hledání nejdokonalejší fretky jako o spoust? užite?ných informací :-(
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-03-06, 12:24
Neviete niekto ko?ko bolo na výstave posudzovaných freiek?
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2007-03-06, 12:43
Kolem asi myslím 70fretek ne-li více.


Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2007-03-06, 12:57
Já se už t?ším na druhou výstavu Yasmin planuješ další??????

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2007-03-06, 13:04
Vít?z s porotou :)

Avatar

Aktuální stránka:6 z 24


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist