Aktuální stránka:2 z 24
Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2007-02-16, 09:49
J???:-) Já chci jet taky:-)
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-02-16, 10:26
ta fotka musí být barevn? nebo sta?í ?ernobíle? :)

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-02-16, 12:04
Vendulko: dekuji, nevedela sem kam je odkazat.. :o)

Fotka muze byt cernobile, to je na majiteli ;o)

Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-02-16, 18:49
yasmin:mam mal?y problem, ten formular, co si dala odkaz na sve strance , mi nejde spustit, chce to ulozit,pak se me pta, v cem otevrit, ani v excelu ani ve wordu mi to neda vic nez shluk pismenek...seem blba ja nebo pocitac???

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2007-02-16, 19:24
Berenika: stáhni z netu komprima?ní program WinRAR.
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2007-02-16, 21:25
My také musíme fotit n?jakou krásnou fotku.

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-02-16, 21:26
Bereniko poslala jsem ti ji na email..

Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-02-16, 23:35
Ehm, Yasmin, mohla bys mi to taky poslat??? P?ípadn? i ten leták ješt? n?jak??? Mám s tim taky menší problémy :)) d?kuju...
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-02-17, 01:12
ach a ted se mlatim nad prihlaskou...kuwa, jak mam presne vedet,jak popsat jeho barvu:)

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2007-02-17, 08:51
Chjo....m? ten zazipovanej formulá? taky nejde rozbalit.

307-515-842
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2007-02-17, 10:21
Yasmin: sout?žit m?že jen fotka fretky p?ihlášené, nebo m?žu dát do sout?že foto sami?ky, která se sout?že nebude ú?astnit a tam s náma nebude??
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-02-17, 21:34
Kdokoli nebude moci stahnout formular, at napise mejl a ja mu ho poslu.

Fotky muzou byt jakekoli fretky, jen ten kdo je dava do souteze musi byt autorem te fotky.

Bereniko: tva fretka je tchorovita, pokud mas problem s koncetraci, pak si precti barvy u Jordi na strankach, je to tam dobre popsane. Srst ma predpokladam standartni (ani pul a ani angora)


Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-02-17, 23:42
yasmin:diky moc, ale ja s tim radsi budu zejtra otravovat kazdyho,kdo se necha, aby mi popsal, co to vlastne mame doma...ja wim,ze klasnou klysu bys mi na prihlasku asi nevzala:)

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-02-18, 19:45
Yasmin,mám menšího probléma,nejde mi odeslat mail s p?ihláškama,hlásí mi to chybu :o(

[ZofiZoo.mondozoo.com]

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2007-02-18, 19:54
Jestli chcete n?kdo p?ihlášku tak mi ?ekn?te mám od Yasmin také p?ihlášku a šla krásn? poslat zp?t.

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-02-18, 20:35
Yasmin,už nic už se to odeslalo,snad to i dorazí...

[ZofiZoo.mondozoo.com]

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-02-19, 17:44
POZOR POZOR POZOR!!!

Na fretky, které jsou p?eo?kované ve správné dob?, se nevztahuje podle vet. správy podmínka o o?kovaní mladší t?í m?síc? a starší roku.. Platí to pouze u prvního o?kování, nebo u o?kování, které nebylo správn? p?eo?kované!

Pokud n?komu p?eo?kování vychází na b?ezen, a? to nechá po výstav?!
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-02-20, 19:13
Nám to asi nevyjde. Škoda, moc bych cht?la jet.
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-02-20, 19:24
:o(

Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-02-20, 20:30
To je nádhera, tolik frete?ek v bat?žku.
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-02-20, 20:38
No musim to tak vyfotit ted - to foto jiz davno neni aktualni..
Tam jsou Pitrysek, Peruan, Kejtinka, Vilma (kteri na nas koukaji z fretciho nebicka :o( ...) a Tappinka, Flo, Thelmi, Jarus, ktere byly v te dobe jeste male prdky :oD

Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2007-02-20, 22:42
Aspon mas peknou vzpominku Yasmin...ja uz taky premyslim, ktere fotky by se hodily...
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Culi (IP)
Datum: 2007-02-22, 18:14
Aby tohle téma tak rychle nezapado tak se p?idávám s dotazem:podle ?eho všeho je fretka porotcema posuzovaná(stavba t?la, barva...)?
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2007-02-22, 18:26
Hodím jen orienta?ní údaje...bližší poví Yasmin, každá výstava to m?že mít jinak, ale ?asem by se kryteria m?la sjednotit a postupovat dle standardu...snad se to povede :
takže se posuzují - o?i, uši, hlava, nehty, srst a k?že, barva, proporce, stavba t?la, pohyb, ovladatelnost, celková kondice...v Polsku byla kryteria jiná než v Ma?arsku, asi byla slou?ena do mén? kryterií n?která z uvedených.

307-515-842
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2007-02-22, 18:30
Jejda a taky zuby bych zapomn?la...
dejte si pozor na dobrou p?ípravu frete?ky...aby nekousala, dala se chytit cizím ?lov?kem, byla u toho klidná, m?la p?kné zuby s plným chrupem zbavené kamene, lesklou a ?istou srst, zdravou k?ži, správnou délku drápk?...prost? p?ipravená na sout?ž krásy...

307-515-842
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-02-22, 18:47
a kdo tedy ur?uje v jakých kritériích se bude posuzovat na konkretních výstavách?

má výstava smysl z hlediska chovatelství,když se na ni neposuzuje chovnost?

A neberte to jako rejpání,já to fakt nevim a proto se ptám,kdo to ur?uje a pro? a jak a s ?ím a kde a komu a tak :o)))

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2007-02-22, 19:11
chovnost jako taková se posuzovat m?že. Na n?kterých výstavách se neprovádí, na jiných ano. Z?ejm? proto, protože na chovnost musí být ?lov?k znalý anatomie a zárove? genetiky. ?ili, pokud uvidí takový posuzovatel fretku nap?íklad se zkrouceným obli?ejem, tak mu musí být jasné, že jde o jedince z blízké p?íbuzenské plemenitby u kterého již došlo k deformacím stavby t?la a takový jedinec nebude ohodnocen vysokým po?tem bod?. Tudíš není tak vhodný k chovu. Ur?it? je možné chovnost fretce nep?isoudit. Pokud má vážné defekty, kdy ji t?eba d?lá potíže kousat potravu, trpí slabou kostrou, nebo má slabé svaly.

Je toho hodn?, proto taková výstava není, jak se m?že zdát, jen taková halabala šaráda.
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2007-02-22, 19:12
O tom, co bude posuzováno na konkrétní výstav? rozhoduje po?adatel a možná ve spolupráci s rozhod?ími...taky je to o pen?zích nejen o krásné v?li po?adatele...je-li to jinak, pak m? Yasmin opraví...posouzení chovnosti jsou další vyhozené peníze za další disciplínu...protože si sami dovedeme uv?domit, že rozhod?í nevidí dovnit? fretky, neposuzuje co p?enáší za nemoci na potomstvo, nevidí, že mu za?íná bujení nádoru a ani nepozná, že je hluchý...v chovnosti se t?eba nehodnotí délka drápk?, n?jaké v?ci, které se rozhodn? nedají d?dit...jako, že fretka t?eba není úpln? 100% ?istá atd...takže když se pak koukneš na celkové hodnocení a je to nadpr?m?rný zisk bod?, tak si m?žeš být jistá tím, že by fretka byla uznána i k chovu.

307-515-842
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-02-22, 19:27
ja výstavy zví?at nepovažuju za žádný druh šarády.

Jsem si všimla že jak v Polsku tak v Ma?arsku se chovnost posuzovala,a ted se snad posuzovat nebude,tak mne zajímalo,jak to je a pro?.
Takže jestli to chápu dob?e,tak klub jako po?adatel se dohodne s rozhod?ími,co a jak se posuzovat bude a co ne.A to se pak vyhlásí jako kriterium té konkrétní výstavy.
Jsou na to taky n?jaké mezinárodní p?edpisy nap?.?

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2007-02-22, 19:38
Já osobn? neznám žádnou mezinárodní organizaci nám nad?azenou...takže jak si to po?adatel ud?lá, tak to má, ale jist? se to brzo zm?ní, protože se na mezinárodní spolupráci pracuje...to co d?lá Yasmin skoro sama....já bych se takového projektu sama bála..a pak hlavn? té kritiky kolem...

307-515-842
Avatar

Aktuální stránka:2 z 24


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist