Aktuální stránka:3 z 24
Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-02-22, 19:58
Yasmin má standarty od ma?ar? a práv? se p?ekládají ;-)
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-02-22, 20:04
Standarty co platí v Ma?arsku,nebo obecn? ?
Já jsem z toho jelen :o))

Ale kritiku jsem žádnou nezaznamenala u žádné výstavy,kdo kritizoval a co a pro??

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2007-02-22, 20:18
Co je pro tebe obecný standard a co Ma?arský? P?e náma byl první asi i nejlepší a základní standard z AFA a odtud se p?ebírá a p?ekládá...ma?a?i jej mají v ma?arštin?.
No a kritiky na výstavu m?že posoudit a na vlastní k?ži prožít jen ten, kdo jede n?kam fretky vystavovat a n?co se mu na tom posouzení nelíbí...ale to se rozebírá ne asi na fóru a mezi lidmi, kteží o tom nic neví...protože by to bylo kafrání a kakrání a to pat?í jinam :-)))


307-515-842
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-02-22, 21:09
...takže z AFA p?evzato,na to jsem se ptala,jestli to je vymyšleno v Ma?arsku nebo jinde.

A dík za objasn?ní,i toho dalšího :o),i když o tom nic nevim ,ale zeptat se snad mužu,žejo


*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: hena9 (IP)
Datum: 2007-02-22, 21:15
Ako napísali baby vyššie,je na posudzovate?ovi aké kategorie budú.
Aj ked tam nieje chovnos?,sama si môžeš odvodi? ktorá fretka na chov vhodná nieje a ktorá je po?tom bodov ktoré tvoja fretka získa z maxima a aj následné umiestnenie :o)
No akurát,že pri posudzovaní chovnosti to máš ?ierne na bielom, asi len v tom je rozdiel :o)





Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: hena9 dne 22.02. v 21:15.
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Culi (IP)
Datum: 2007-02-22, 21:22
jeja to se to rozjelo! =o)
A ješt? n?co p?idám-když svoji fretku p?ihlásím na výstavu,tak jaký asi bude zhruba program(nebo jak to bude všechno probíhat)b?hem vystavovování a posuzování? když tam ráno p?ijedeme,nahlásíme se a potom bude muset n?kde z?stat v p?epravce a ?ekat na porotu nebo budu v?d?t kdy p?ijdeme my na ?adu aby nemusela být po?ád zav?evná? Omlouvám se za takové stupidity,ale nikdy sem na žádné po?ádné výstav? nebyla tak neví jak co probíhá a co se všechno d?je...
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-02-22, 21:23
ješt? m? napadl jeden dotaz,teda jesli Vás neotravuju,jestli jo,tak sta?í m? odehnat :o))

Po výstav? uve?ej?uje po?adatel celkovou listinu umíst?ní?Nebo zve?ejní jen ty co se umístili na ocen?ných místech?

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2007-02-22, 22:22
To Culi: Fretka je stále s majitelem do doby, než na ní p?ijde ?ada = než p?ijde na ?adu posuzovaná skupina v níž je ona fretka. Takže jestli ji majitel bude mít v p?epravce, v náru?í, nebo na vodítku, je na n?m. V dob? posuzování oné skupiny, je fretka p?edána v p?epravce pomocník?m. Bezprost?edn? po posouzení skupiny (nebo ?ásti skupiny) je fretka s p?epravkou vrácena a majitel si ji m?že vyzvednout.
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-02-22, 23:05
Vse tu bylo dokonale zodpovezeno :o)

Jen posledni otazka Bozi: vysledkovou listinu pak zverejnim - na vystave budou ke shlednuti prvni tri mista..

Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: hena9 (IP)
Datum: 2007-02-22, 23:12
Culi: Asi ?a to prekvapí,ale na výstave budeš ma? kopu ?asu, ako písala Jordi , túto dobu kým nepríde na rad tvoja kategoria alebo už ked bude po nej máš dos? vo?ného ?asu na zoznámenie ,obkukanie fretiek,fotenie, nudenie sa a podobne :o)

boža: to ?o sa zverejní je zase len na usporiadate?ovi.No oficiálne sa dávajú na známos? len výsledky prvých 3 miest. Ale majite? má právo zisti? ako jeho fretka obstála :) takže na vyžiadanie sa mu aj jeho výsledky povedia, tada aspon tak to robíme my :)

Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-02-22, 23:51
d?kuji :o)
ja nejsem š?oura,já jsem jen zv?davá baba...no!

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-02-23, 00:03
Ptat se muzes, to nikdo nezakazuje - stejne to urcite zajima vic lidi..:o)

Jinak jeste jedna vec: Podpisy prihlasek a placeni bude na miste

A jeste jedna: Vendulka rikala, ze tam bude s PK - takze pripadne nejspolednejsi doplneni udaju do prihlasek bude tam (prihlaska ale musi byt poslana do 28.2.07)

Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2007-02-23, 09:48
Bezva, díky Vendulce i Yasmin.
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2007-02-23, 11:24
decka uz tu radsi nic nepiste nebo neprijdem! :))))) pry ze se hodnoti svalstvo! ta moje gaucovka jich ma malo! :))))
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2007-02-23, 13:01
...zas tak vazne jsem to nemyslela... :))

toz ale fakt se zacinam smat, jak tam budem ohodnoceni...Frtan ten je v pohode, no a s Zofkou se asi porota pobavi :))
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-02-23, 14:02
jen ješt? dotaz na potvrzení o zdravotním stavu:to je to veterinární osv?d?ení jak je t?eba v mainárodnim o?kováku,nebo klinické vyšet?ení v pase?

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-02-23, 15:23
Já mám jenom ješt? malej dotaz na Yasmin: Ta klec, co se tam dá koupit, je to ta, co jí nabízej na happyanimals za n?jakej 7500,-??? Nevíš, kolik jich tam tak bude k dostání? Dík :)
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-02-23, 15:31
Razitko v pase nebo ockovaku :o) potvrzeni, ze muze mezi jine fretky..

Rynn - bude tam jen jedna - kdyby ji nekdo pripadne chtel, je dobre to rici, at jich muze vzit vic.. A ano je to ta co je v Happy za 7700,-

Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-02-23, 15:41
Yasmin: Já se dohodnu dneska s rodi?ema, možná bysme m?li zájem, líbí se mi, že je dvoupatrová a vybavená... já te? na to koukala na happyanimals a byla asi za 7200,-... takže kdybych dneska ješt? napsala, že bysme zájem m?li, m?la bych jí tam jakoby rezervovanou??? :)) hlavn? by byla za celkem dobrou cenu...
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-02-23, 16:15
Rynn - napis a ja to zajistim.. Ja jsem se na happy koukala kdyz jsme to domlouvaly a to byla za tech 7700,- :o)

Jen upozornuju, tak klec je fakt TOWER - opravdu velka.. :o)
A kdyby chtel nekdo mensi, tak jsou jeste klece na fretki.com - cena na vystave bude levnejsi..

Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-02-23, 16:26
Yasmin: Tak máma souhlasí, nevíš, jestli se ta klec dá složit? P?edpokládám, že jo, ale jak moc?Hodila jsem na happyanimals dotaz, tak ?ekám :) te? ješt? zpracovat tátu, aby pro tam pro m? a klec p?ijel... tak dneska ve?er to budu v?d?t jist?, ale vypadá to, že jo, že klec bude :) snad... a rozm?ry 75x80x168 nebo kolik, je akorát :))
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-02-23, 16:42
tak mi vecer jeste pisni a ja ji to potrvrdim.. Jinak slozit se to da (rozmery jako to dno (75x80xcca30cm)

Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-02-23, 18:55
tak sta?í to razítko do pasu,o?kováku? :o)

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-02-23, 19:42
Yasmin: Takže jednu klec si ur?it? zabírám, jupííí :) tak mi jí prosím zamluv, dík moc :)
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Culi (IP)
Datum: 2007-02-23, 20:03
prosim prosim mohl by mi n?kdo poslat na mejla Happyculi@seznam.cz formulá? pro p?ihlášení? moc moc d?kuji =o)
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2007-02-26, 10:53
Tak jsem se rozhodla, ze pojedu taky a moooc se tesim:) Je tu nekdo, kdo pojede v nedeli rano z moravy? Nechce se mi cestovat samotne.
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2007-02-26, 21:12
Hoj vsichni, nevadi, kdyz tam dorazime az kolem 10.hodiny? Pojedem z Brna a nevime jak nam to vyjde...zacina to v 9, ale do 11 je ten zapis a kontrola...

Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-02-26, 21:30
mám taky dotaz:bude možnost si na n?jakou dobu z výstavy odsko?it i s fretkou?mám je nahlášený do kastr.samic a nekastr.samc?+do kategorie albín?,tak v kolik p?ibližn? by to m?ly tyhle kat.za sebou a jestli pak m?žu zdrhnout a vrátit se k vyhlášení a t?eba i bez fretkouna? :o)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 26.02. v 21:31.

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Culi (IP)
Datum: 2007-02-26, 21:33
Bara: já vyrážím z moravy, konkrétn? ze Záb?eha rychlíkem sm?r Praha =o)
Avatar

Re: 1. MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA FRETEK V ?ECHÁCH
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2007-02-26, 23:13
Culi: A v kolik pojedes? Ja pojedu bud 6.12 (ze Zabrehu) jeste s carodejkou, nebo o pul hodiny pozdeji sama.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Bara dne 26.02. v 23:14.
Avatar

Aktuální stránka:3 z 24


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist