Aktuální stránka:22 z 29
Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2009-07-11, 23:21
Ach jo,že ty chlupatý bestie s náma jsou tak krátce...
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2009-07-14, 21:00
Prosíme zapalte sví?í?ku za jednoho ježe?ka, co se dneska pokoušel p?ítelák zachránit :-( Našel ho u jedný stavby, byl schovaný za deskama a plakal tam bolestí :-( Sedali na n?j mouchy :-( M?l na sob? už i nakladlá vají?ka od much. Byl od n?jakýho zví?ete nejspíš pokousaný :-( Nemohl po?ádn? dýchat a ani chodit. Kdyby ho nenašel, ležel by tam a trp?l ješt? n?kolik hodin i dní ...B?h ví, jak dlouho tam ležel, než ho našel...Bohužel, i p?es snahu ho dovézt na veterinu (80 km) nem?l šanci cokoliv p?ežít a paní doktorka ho uspala...
A druhou sví?í?ku zapalte za mourovaté ko?átko, které tu v?era srazili u našeho plotu na silnici soused?m. V?era jsme ho poh?bívali, protože sousedi nebyli doma...Achjo :-( To jsou zase hnusný dny...Co nás ješt? ?eká...

Dobrá nálada nevy?eší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-07-16, 22:08
Tak ješt? neuschly slzy po pískomilce Rozárce a v?era zav?ela naposledy o?i?ka i naše želva, m?la 12 let, um?ela zni?ehonic, ráno prost? byla studená:(
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-07-16, 22:22
No Hani, na želvu žádnej velkej v?k...:-(
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-07-16, 22:40
No práv?:( Dostali jsme ji jako t?íletého prcka.. A to jsme si tady nedávno psaly, jak je to zví?e, které "vydrží". No, tak nevydrží, op?t slzíme a já jdu shán?t jinou, nebo se mi ségra zhroutí.. Když ješt? zap?emýšlím nad tím, že doma už má jen dv? t?íleté pískomilky a jedenáctiletou ?in?ilu.. Ach jo je mi z toho smutno:(
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-07-17, 09:32
Hani, období suchozemských želv máme taky za sebou..a to se tenkrát daly sehnat ve zverá?i kolem dvou stovek, te? jde cena do tisíc?, protože každá musí mít registraci...neustále byly nemocné,zápaly plic, nedostatek vitamín?, špatné p?ezimování..(vlastn? díky želvám já se seznámila s MVDr.Králem)....
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2009-07-17, 10:06
Nestrašte, my práv? adoptovali patnáctiletého želváka ?ty?prstého!!!
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2009-07-17, 22:24
My máme ?ty?prstou želvu 16 let. U veta jsme byli jednou - zast?íhnout zobák.
?ekla bych, že hlavní zásada je zrušit zimní spánek. když na n?j nejsou opravdu ideální podmínky.
Ale každý má tu svou sví?ku jinak dlouhou...
Zapaluji sví?ku, Hani, držte se.
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-07-17, 23:21
Patty, d?kuju.. Je toho n?jak moc poslední dobou.. My práv? zimní spánek zrušili úpln?, z toho d?vodu, že moji první želvi?ku už jsem ze zimního spánku nikdy neprobudila a m?la jsem z toho takové trauma, že jsem odmítla dále zazimovat. Pokud k tomu ?lov?k nemá vhodné podmínky, tak je fakt lepší to vynechat. Nehled? na to, že publikace, které mám doma a kdysi byly považovány za super a ?ídil se jimi každý, ty jsou na želvích forech zatracovány (nap?. krmení tvarohem, va?eným masem nebo mazání kruný?e Indulonou..)
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2009-07-18, 12:52
No, já zrušila všechny úvahy o zimním spánku poté, co mi náš veteriná? ?ekl, že sám svoji želvu nezimuje, protože se bojí, že by to nezvádl.
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-07-18, 17:07
M? se to poda?ilo asi t?ikrát, v akvárku ve sklep?, kde m?la nejd?ív rašelinu, na tom listí...a stejn? jsem se na ní chodila po?ád dívat, jestli spí...ale šoupnout jí dol? do ledni?ky, to bych se bála...
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2009-07-22, 23:47
Hani to je mi líto :,( holt nikdo a nic není v??né, bohužel ...
nám um?ela v prosinci po Silvestru Roni?ka (mor?átko), bylo jí 9 let. Taková ?iperka mlsná, a pak to šlo rychle.
Želvi?ku máme (tedy sestra) taky, Žofinku, má te? kolem dvanácti let, a vždycky jsme ?íkali že ta nás všechny p?ežije, holt ale ?lov?k nikdy neví ... :((
Drž se!

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-07-30, 22:15
Dnes asi o p?l šesté odešel m?j dalmatin Charles do psího nebe. Bude ta s naším prvním dalmatinem. Už ho nic nebolí. Držela jsem ho do poslední chvíle v náru?í.

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-07-30, 22:20
Charlínku, p?eju ti krásnou cestu do toho psího nebe a aby už t? nikdy nic netrápilo!!
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-07-30, 22:42
adelaido, to je mi moc líto :(((
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-07-30, 23:04
Adel moc m? to mrzí! V??ím, že to bylo to nejlepší, co jsi pro n?j mohla ud?lat :,-(

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-07-30, 23:48
Byl to ?len rodiny. Bude mi moc chyb?t a vím, že jsem ud?lala správnou v?c. Nemohla bych ho nechat trp?t.

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2009-07-31, 00:39
Moc m? to mrzí :-( ale te? je mu opravdu lépe. A klobouk dolu, že jsi ho držela v náru?í, já bych to nevydržela a necht?la bych ho nechat odejít do psího nebe. Byla jsi s ním v poslední chvíli a to pro n?j muselo být d?ležité. Poslední minutky byl v ob?tí n?koho, koho m?l rád a komu na n?m záleželo. Zapaluji sví?ku.

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-07-31, 09:14
Adelaido, Charlík je ti ur?it? vd??ný, žes byla s nim v posledních minutách a žes ho zbavila bolestí.
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2009-07-31, 17:32
Být se zví?etem do poslední chvíle pat?í k jedn?m z nejhorších a nejd?ležit?jších okamžik? v život? - alespo? já to tak vidím, jelikož ?vu pokaždé, když si vzpomenu na Vendelka, s nímž jsem nebyla, když bylo nejh?? a nep?estanu si to vy?ítat a na ko?ku Paštiku, s níž jsem probd?la poslední noc a držela v náru?í, když ji náš vet uspával...
adelaido, zapaluji sví?i?ku...:o(
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-07-31, 17:47
Já mn?la tu smúlu, že sem všechny své psy musela, i když už velmi staré, nechat uspat. Také sem vždy byla s nimi až do konce, mluvila, hladila, chlácholila, aby byli spokojeni a klidni do poslední vte?iny...Bre?et sem vždy za?ala až pozd?ji, až už sem véd?la že to psíka nebude stresovat....že už ho nic nemúže trápit a bolet.
Sví?ka za Charlíka ho?í....
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-07-31, 20:59
Tak další Jobovka - miminko naší Eny a Sida Ursuse - same?ek Efram majitel?m utekl a p?ejelo ho auto. Prosím kdo se modlí, ?ekn?te Pánubohu a? už s tím n?co ud?lá!!! Tohle už musí skon?it.

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-07-31, 21:03
Adelaido modlit se neumím, ale v??ím, že po zlých ?asech musí p?ijít zas dobré!
Za Eframa zapaluji sví?ku...a doufám, že je nadlouho poslední.
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2009-07-31, 21:39
Myslím, že by jsme m?li dodate?n? zapálit sví?ku i pro frete?ku, která nás opustila kv?li lidské blbosti a chyb? - jist? nemusím ?íkat, kterou frete?ku tím myslím. I p?es veškerou pomoc Boži a vetky, sv?j boj nevyhrála :-( I ona si zaslouží sví?ku...

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-07-31, 21:45
Zuzi ta sví?i?ka u nás ho?ela už p?edev?írem :-( a v??ím že u hodn? lidí z tohoto fora taky...
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-07-31, 21:49
Já už nemám slov:( Holky, co je tohle za dobu??? Zapaluju sví?ku za Eframa, to m? fakt dostalo:(((
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2009-07-31, 22:04
Tak i u nás bude ho?et další sví?ka, za malého uli?níka, kterého jsem obdivovala u Zuzky v pelišku. A dále za fre?ulku, která už nemohla dál.Charlikovi jsme na cestu už svítili.

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-08-01, 21:22
Prosim zapalte sviecku za nasu papagajicu Tinu, ktora pred par minutami zavrela oci. Tinka, hore ta caka tvoj verny Max za ktorym si sa pobrala par tyzdnov po jeho smrti. Tu dole si nechala svojho noveho partnera a nas. Je mi luto, ze som ti nevedela pomoct, islo to prilis rychlo, dufam ze si moc netrpela.
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2009-08-01, 21:51
Fakt je pitoma doba, dnes jsem behem 2 hodinove ambulance musela uspat dva psy a kote. O dalsim pejskovi, kteremu nebylo pomoci po hloupem urazu vcera/dnes, kdy mi volali z referencni kliniky, ze provadeji euthanazii, ani nemluve. Sice to behem pohotovosti cekam, ale tohle bylo fakt moc i na me.
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-08-01, 22:14
MajaZ, sví?i?ka ho?í za papouška...a musí být nadlouho poslední....musí! Tohle je fakt hnusný rok!



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 01.08. v 22:28.
Avatar

Aktuální stránka:22 z 29


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist