Aktuální stránka:21 z 29
Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-06-25, 11:28
No jo, jenže já mám pocit, že všechny tyhle ješt?rky jsou docela náchylný na nemoce......
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-06-25, 11:29
A nebude to moc veliké až vyroste? Já jen aby jí pak p?lku pokojí?ku nezabíralo akvárium:)) Ale jinak n?co takového by, myslim, šlo:)
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2009-06-25, 11:37
Bylo by asi lepší poradit se na n?jaké burze, u chovatele nebo v obchod?, jak je která ješt?rka velká a co pot?ebuje. Vím, že leguány nechávají chodit po byt?, ale moc toho o nich nevím . Pot?ebují terárko, myslím, že se i koupou atd...dají se ocho?it ale n?kte?í jsou kousaví. Je lepší si nap?ed zjistit informace.
Pokud je sestra alergická, bála bych se jí po?ídit pernatá nebo chlupatá zví?ata, protože i když nemá alergii na ur?ité zví?e, m?že se za n?kolik m?síc? alergie objevit.
Jinak z déle žijících hlodavc? asi králík - my ho m?li 10 let.

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-06-25, 11:46
Gazza: Jasn?, to je samoz?ejmost, prostuduju n?jaké knížky a pak za?nu pátrat po inzerátech, ale cht?la jsem tip od vás:) Mám te? pauzu a není moc ?as pátrat po internetu, protože než se do n??eho za?tu, už zas musím b?žet. Ségra to prožívá jako já, takže nechci, aby za t?i roky zase byla neš?astná. M? p?ed deseti lety zem?el pes a dodneška jsem nem?la odvahu si po?ídit dalšího:(
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-06-25, 12:00
Hanulko, leguán je obr, no...
Agama vousatá je p?kná, prej se dá nau?it, aby t? vítala a b?hala za tebou jako pejsek, PREJ jsou dost spole?enský... jenže to je taky- velký terárko, p?ece jenom taky neni nejmenší (což t?eba ten chameleon je malej, no), speciální žárovky (u t?ch agam je to prej blbý v tom, že to musej mít trochu jinak než ostatní plazi, ale fakt nevim, to mi ?ikal jeden vet, kterej se na n? specializuje), cvr?ci (který má pak ?lov?k vážn? všude, i když zavírá terárko, i když to hlídá... a najednou šup a v druhý místnosti je cvr?et... :-/ a mn? se ješt? množili hroznou rychlostí a to se ani množit tihle nemaj :))
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2009-06-25, 12:02
P?kní jsou taky chameleoni.

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Dashenka (IP)
Datum: 2009-06-25, 14:46
chameleona mám já je hrozn? legra?ní jenže kouše a já se ho bojim

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-06-25, 14:50
já mám chamíka taky a je to p?knej hajzlík, bo chce mít po?ád spole?nost, nechce být v terárku a je závislej na pití z pipetky - orosený kytky mu nic ne?íkají.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2009-06-26, 00:41
Dostala jsem se na net až te?.
Leguán - dle výb?hu - dor?stá 1-2m a oficiáln? bys na n?j m?la mít povolení, pokud p?esáhne jeden metr (proto ten náš má už léta 99cm :o))))
Je fakt, že je to s t?ma ješt?rama na houby. Ne každý je trvanlivý a navíc, když tomu n?co chybí nebo p?ebývá, neumí si ten pablb ?íct...
A krom? toho - u nás je leguán specifický. Dostali jsme ho už dosp?lého a "zkaženého", takže sice se dal pracn? ocho?it, ale už nikdy za námi nebude b?hat jako tcho? ?i pejsek, nebude se probíhat po byt?, z?ejm? nikdy neuvidí opravdové sluní?ko... A to všechno leguán p?i správném chovu odmali?ka pot?ebuje...
Nevím, co poradit za milá?ka - a chlupy fakt mít nesmí? Napadl m? trpasli?í králí?ek...
Nebo pak jedin? pavouk nebo šváb americký :o)))
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-06-26, 09:38
Markét - chlupy mít m?že, nesmí mít jen pe?í:)) Tak o králí?kovi už jsem taky uvažovala a nakonec jsem skon?ila u 4 fretek:)) Ale jednou si ho ur?it? po?ídím, stejn? jako toho špice:)) Ségra se zamilovala do agamy vousaté, takže asi už si vybrala sama:) O víkendu budu studovat na netu a pak uvidíme, holky d?kuju moc za tipy!:)
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2009-06-26, 09:49
hanulka:
Nevím odkud jsi, ale v Praze M?cholupech je zrovna jedna Agama v útulku:[zvirata.identifikace.cz]

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2009-06-26, 09:53
Jak se do utulku dostane krab ricni?...to mi hlava nebere...

...kazdopadne Agama je fajn...jsou hezky a mily:)...
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2009-06-26, 10:09
No jo! kde se to tam vzalo? To vypadá jako když n?kdo vyloupil teraristiku! A k tomu kakadu! A kuna no nazdar!



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Hanca dne 26.06. v 10:10.

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-06-26, 10:18
Ježíš ta malá kuna.....
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-06-26, 10:35
Hani nevím pro? ses nezeptala mn? :-))) Leguán je moc velký, dost náro?ný na zelenou stravu - po?ád mu chystat ?erstvé krmení a v zime to kupovat. Agama vousatá je p?evážný masožravec do dosp?losti pak je ze 70ti procent býložravec, aspo? tak by se mn?ly chovat. Jsou klidné, ale pot?ebují pouštní terárko a hodn? UVB takže zá?ivky a žárovky. Nejlepší je agama ko?in?inská. Tak akorát veliká, klidná a málo náro?ná na stravu a UVB. Chamíci jsou taky fajn, ale mají docela velkou úmrtnost na rachitidu a dnu. A taky se s nima moc nepomazlíš, pokud je nevymazlíš od mala.

Jinak u nás nic nového. Zrovna jsem do?istila všechny voliéry, klece a podobn?. Trvalo mi to víc jak hodinu. V ned?li jedem do Brna na výstavu, takže jsem holila psy. Venku je pod mrakem a mn? se nic nechce. :-(((

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-06-26, 10:38
Te? se koukám do jakého vlákna to tady píšem mn?ly by jsme se p?esunout do kafrání :-)))))

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2009-07-06, 17:16
damy, mam spatnou zpravu: dnes umrela pegga od janyT...pisu to driv nez ona, nevim totiz,jak na tom je...zapalte svicku...

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-07-06, 19:14
Hned co se vrátím dom? zapálím jí sví?ku na cestu za duhový most :-(

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-07-06, 19:25
To je mi moc líto! Sví?ka ho?í....
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-07-06, 20:12
Držela se dlouho hol?i?ka... Sví?ku taky zapaluju, je mi to moc líto, ale m?la krásný život..
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: janaT (IP)
Datum: 2009-07-06, 22:19
Bereniko dík.
Zem?ela celkem rychle a v klidu p?i cest? vlakem do Brna. P?esn? v Nezamyslicích v 9.41.
Ikdyž m?la silné srdí?ko, tak bylo vid?t jak najednou dotlouklo.Bez hlásku, asi bez n?jaké v?tší bolesti.
Na p?elomu kv?tna a ?ervna dovršila 8 let. T?i roky jsem jí lé?ila na inzulinom. Te? už jí nic netrápí a nebolí. Je za hranicí,kam já už za ní nem?žu.

Moje malá princezma mi bude moc chyb?t.

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-07-07, 09:25
janaT - to je nám moc líto.. Drželi a bojovali jste tak dlouho :´(

Myslíme na vás!

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-07-07, 13:13
tak i my se p?idáváme :o(

Dneska ráno nás opustila fretinka Vai - Filipova dcera, kterou jsem tu m?la v azylu. co bylo p?í?inou zatím nevím, ale p?išla k nám s dlouhou ?íjí, kterou se neda?ilo ukon?it, nakonec p?ešla a Vai dostala zán?t d?lohy, který se poda?ilo podchytit a v?as p?elé?it. nyní už byla zase OK, za?ínala si hrát a p?ibírala na váze, od ned?le ve?er ale hrozný zhoršní, totální apatie a dneska ráno um?ela na veterin? :o( co bylo p?í?inou se dozvíme asi b?hem dneška.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-07-07, 13:20
to je hrozný :o((
kolik jí bylo?

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-07-07, 13:22
2.6. jí byli 3 roky :o(

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-07-07, 13:23
Žofiro, to je mi hrozn? líto! :-(
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-07-07, 13:28
Žofi, to je d?sný..teprve t?i roky..chjo
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Henzlová (IP)
Datum: 2009-07-07, 22:07
Taky se p?idávám a zapaluji sví?ku.

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2009-07-07, 23:26
V okolí Brna te? ?ádí ECE, zem?ela i Sunny od Míly(práv? potvrzené ECE, na které pravd?podobn? zem?ela). Byla s naší Žofkou stejn? stará...5 let. Byly ob? ze stejného zverimexu a braly jsme si je ob? náhodou stejný m?síc. Chjo, co se to jen d?j?...jestli to není tím po?asím, záplavami atd., infekce a viry kam se podívám...

Moc je mi všech líto...
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-07-11, 23:09
U nás také svítí sví?ka. Za Teideho. Na hrob? mu na cest? za Iris svítí solární lampi?ka. Kluci ho doma hledají, i ten malý cvikej? když jsme p?ijeli z chalupy hned vlezl do klece a ?val tam. D?doušek u nás prožil p?t let
Avatar

Aktuální stránka:21 z 29


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist