Aktuální stránka:19 z 29
Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2009-04-29, 22:44
rekla sem mu to samy, pak sem dostala roztomilou smsku, ze to byla jen fabulace na tema jaka jsem svine a na radu psychologa...me je to uz jedno...

PxNxDx: ja se jen desim toho,ze bude teprv kveten...

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-04-29, 23:25
Bereniko, zabitím se vyhožuje snad každej druhej bejvalej, neboj. Já to taky zažila, kamarádka taky... a nikdy si nic neud?lali. ?Lov?k, co o tom jenom kecá manipuluje s druhym, o nic jinýho mu nejde. Kdyby to cht?l ud?lat, tak napíše dopis na rozlou?enou a ud?lá to bez ?e?í. timhle na sebe jenom strhává pozornost, je ubohej...
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: ko?kodan a Fífa (IP)
Datum: 2009-04-29, 23:44
Ježiš... Nebyla jsem na tomhle foru dost dlouho. A když sem vlezu, tak si jen pobre?ím.
Je mi líto všech, co p?išli o n?koho blízkého (tím myslím i chlupaté kožíšky). Vše bylo ?e?eno a slova nepomáhají. Slzy a ?as možná ránu zaplní. Držte se.
Pro? se to d?je jen t?m hodným?!

Fífa a Šelmy a Donald
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-04-30, 01:02
Bereniko, je mi to moc líto :ó( Eugen byl mazlí?ek....takovej konec :o((( Myslíme na Tebe, drž se!

Jani, nebyla jsem tam ale nem?žeš za to! Jsi sv?domitá ženská, ne žádná puber?a?ka, která se neumí postarat o fretku... Vina padá na hlavu majitelky nevychovaného psa! Sama z vlastní zkušenosti vím, že pes se dokáže objevit doslova "od nikud"...Krakenka taky m?l jeden v tlam? a to nás tam (fret?í sraz na Roztylech) stálo p?t a nikdo jsme si nevšimli, že p?ib?hl. Našt?stí jsem tenkrát Krakena stihla psovi z tlamy v poslední chvíli vytrhnout, než skousnul... Majitel toho psa byl ale stejnej sebest?ednej debil, jako majitelka psa, kterej zakousnul Eugenka - "vždy? se nic nestalo", tenkrát ?íkal majitel. No, našt?stí nestalo...
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-04-30, 09:23
ach jo, holky, to je strašný, je mi to tak moc líto! musíte te? být hrozn? silné, ale my ženský to umíme a vy to zvládnete!
bereniko: tady je každá rada drahá a holky už leccos napsaly. ze své vlastní zkušenosti s opravdu ošklivým rozchodem m?žu akorát ?íct, vydrž, m?j se ráda a pokud to okolnosti dovolí, nestýkej se s tím ?lov?kem.
janaT: jani, to muselo být strašné. nedávno se mi k Barniemu ?ítil staford zpoza rohu, majitel nikde, krve by se ve mn? nedo?ezal. nejhorší no?ní m?ra:-( lidé jsou nezodpov?dní, ty mezi n? ur?it? nepat?íš. nevy?ítej si nic, co jsi opravdu ovlivnit nemohla. jsi moc state?ná.

holky vy ob?, hrozn? vás obdivuju, já už bych si asi hodila mašli. já v??ím, že spravedlnost existuje, tohle všechno musí vykompenzovat n?jaké obrovské a bezmezné št?stí, které vás brzy potká. Opravdu tomu v??ím.
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-04-30, 09:32
ach jo :-( kdy uz se ta smula letosniho roku zlomi a prijde konecne neco hezkyho?

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: bea (IP)
Datum: 2009-04-30, 10:03
Holky, je mi to stsašn? líto - taky jsem rvala jednou NIki z huby psovi - a našemu. P?itom na sebe byli zvyklí, a najednou Aida držela NIki v hub? a uhán?la po byt?. Už byla stará a asi ji NIki trochu ?afla. Aida je už za Duhovým mostem, ale doma se mi te? taky sm?jí, že jsem nervózní. když NIki b?há a odd?luji ji od ko?ek i pejs?.
Už je tolik špatných zpráv, že musí p?ijít n?jaká dobrá.

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2009-04-30, 10:14
Holky, tak koukám, že když se bto s*** tak se to ****.

Úpln? m? nadzvedá že židle, když ?tu, jak jsou n?kte?í lidi bezohlední:-(

Holky p?eji hodn? sil, aby jste to zvládly a doufám, že brzy bude lépe.



Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-04-30, 10:30
Bereniko, s.r na chlapa.Stejn? stál za ho.no.
Jano, je to hr?za. Nevy?ítej si, jsou v?ci, které opravdu nep?edpokládáš a tím je to pak horší.Zažila jsem na vlastní fretce, jak se pes zjevil "odnikud" a ch?apl mi po ní i když jsem ji m?la na ruce. Byl z toho jeden z mých dvou kopanc? do psa.Jenže on ten kopanec vždycky nepom?že.
Loni o prázdninách jsem hlídala fretky Lee, když byla na zahrani?ní stáži. Týden p?ed jejím návratem mi po dvou m?sících hlídání um?ela Cvokinka.Málem mne to položilo i když vím, že jsem za to nemohla.
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2009-04-30, 10:52
bulim, bulim, bulim, vlatn? od za?átku roku ned?lám nic jinýho..minulý týden byl veselý kone?n? nám schválili hypotéku..a tento týden zase bulim bulim bulim, sta?í p?ijít na forum.
Dneska ráno jedu do práce a 5 minut od baráku zdechlo auto..vlak ujel tak zas bulim..chytla sem stopa, do práce sem p?ijela v?as..sednu k pc...a ted bulim upln? maximáln? a je mi jedno, že tu na m? ?umí celý Palladium...co nás k***a ješt? ?eká???

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2009-04-30, 12:13
holki,diky moc, ja jsem sve napsala k jordi do sekce vzpominame a uz nemam slov ani silu psat dal...dekuju moc,ale ted se na nejakou dobu odmlcim...

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-05-08, 21:14
Prosím o sví?ku por malého kosá?ka... p?ed pár min. ho u nás na zahrad? umlátili dv? straky :-( okolo pobíhali jeho rodi?e a nemohli mu pomoct... mamka m? volala a? se kouknu co se d?je, že se tam kosáci hon?j se strakama a když jsem poznala o co jde, vyplašila jsem je, ale malému už nebylo pomoct :,-( ješt? je teplej... má chudák celou hlavu rozklovanou!!!! holky to je tak smutný!!!

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-05-08, 21:18
...chjo, chudák ptá?ek :-( bohužel, takhle to v p?írod? chodí :-(
A netušila sem, že straky sou takový mrchy :-(
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-05-08, 21:26
Chud?rka:( Johanko, chodí, tušíme to, ale nechceme tomu p?ihlížet:(
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-05-08, 22:16
Jo straky jsou p?kný sv......, už jsem tu psala, že zvládnou zabít i ko?ku....jedna láká ko?ku na strom, táhne ho na co nejten?í v?tve a druhá v ten správný okamžik na ko?ku ud?lá nálet a ko?ka v té výšce nemá šanci. Nev??ila jsem tomu, když mi to známá ?íkala, ale vloni jsem to n?kolikrát sama zažila s Mikeškem....
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-05-08, 22:32
Já bych ko?ku nikdy nepustila ven.. Ve m?st? to ani není možné, je tu tolik nástrah.. ale n?kde v klidu na okraji m?sta.. by m? nenapadlo, že mi m?že ko?ku zabít "nevinný" pták..
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-05-09, 12:54
Holky další malej kosák..stejným zp?sobem... dokonce jsme vid?li, jak ho vytáhla z hnízda na beton a tam do n?j klovala... b?žela jsem mu na pomoc, ale pozd? :-( Oni se tím bav?j!!! :-( svin? hnusný!!!!

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-05-09, 15:55
Petr už si vloni na n? chystal vzduchovku.....
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-05-09, 18:47
asi se budu opakovat, ale u kladna op?t p?ejetá frete?ka. je mi smutno. ur?it? tam má n?kdo farmu, jinak to není možný, na jednom míst? už t?etí fretka. ach ju.
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-05-09, 18:52
No já mám pocit, že na Bušt?hrad? je velká farma pokud se dob?e pamatuju...v kterých místech to Želvi bylo?
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-05-09, 21:22
no dv? u lidic u odbo?ky na bušt?hrad a jedna dneska u sjezdu z dálnice na kladno:-/
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-05-09, 22:02
No tak to je tutov? tam odsud...
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2009-05-09, 22:23
No tam je preci ta velka farma...kde si muzes "urcit barvu" a oni ti "zplodi" presne fretku na miru...:)...nekde tu byl odkaz...naka "acr" nebo "acer"...v tom smyslu neco...ted jsem to nenasla...
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-05-09, 22:25
JO jo ja si taky matn? pamatuju, že tam je n?co velkyho...
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-05-09, 22:27
miky, myslíš tuhle "výrobnu"?
[ascferrets.wz.cz]
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-05-09, 22:32
tady je ?eská verze [www.ascfretky.wz.cz]

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-05-09, 22:44
No jo to bude ono, i když pochybuju, že by RNDr.Fra?ková p?i t?ch cenách který má m?la tak zabezpe?ený klece a voliéry, že by jí zdrhalo zboží...
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-05-10, 00:01
taky se mi moc nezdá, že by fretky nem?li zabezpe?ený a takhle jim utíkaly :o/

a taková blbá otázka, jsou to opravdu fretky?nem?žou to být t?eba tcho?i a podobná zv???

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-05-25, 06:03
Zapalte prosím sví?ku za našeho Hanýska, v noci nám ho srazilo auto, te? jsme ho poh?bili...tohle je zk.... rok, p?ed t?ema ned?lema Kryšt?fek, te? Hanýsek...
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-05-25, 08:03
majdi, je mi to moc líto, do p*dele!! Držte se.
Avatar

Aktuální stránka:19 z 29


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist