Aktuální stránka:20 z 29
Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-05-25, 08:55
Majdo je mi to moc líto! Tenhle rok je pro tu zv?? fakt po*ranym nahoru!
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-05-25, 09:22
Majdo, na tohle neni slov :( je mi to moc líto... tohle je fakt na ..... Tak snad jste si sm?lu vybrali na hodn? dlouho :(
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-05-25, 09:31
Víš, my jsme o tom s Petrem ráno ješt? mluvili..nejhorší je to, že tady jedno auto z deseti jede t?ch padesát jak má....takže mám zákaz další ko?ky...Petr to o?val, já bre?et nem?žu, což je docela síla...z?stalo to n?kde ve m? a nejde to....
Do toho m? totáln? drásá ?enda, kterej chodí po baráku a po zahrad? a volá ho....



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: majda dne 25.05. v 09:34.
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2009-05-25, 10:21
Ach jo...:(...Majdo je mi to moc lito...drzte se a snad uz bude jen lepe...
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-05-25, 11:03
Majdi, ve?er za n?j zapálíme sví?i?ku a vy seberte síly a držte se :( Je nám Hanýska moc moc moc líto :( Zalez si n?kam do koute?ka, tam se v klidu vyplá?eš a trošku se ti uleví...
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-05-25, 11:10
Majdi placu za tebe... Hanysek byl ten nejuzasnejsi pan kocour! Kdo ted bude za mnou chodit do postele se mazlit? kdo bude rano slapat nosalovi na brise? :-( je mi ouvej...
rika se, ze smrt chodi po trech, tak snad mate vybrano...za mikeska, hanyska i krystufka zapalim svicku
Syginovi i tobe posilam pusu na bolistku :-(

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-05-25, 15:08
Majdi, to ne... :ó((( Je nám to moc líto! Moc na Vás myslíme, zvládn?te to...
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-05-25, 15:11
Majdi to snad ne!!! To je jak ve zlym snu, je mi to moc líto:(((((
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2009-05-25, 17:22
Je nám kocourka moc líto a tak posíláme velký oblíz.
Sví?ku na cestu zapálíme.

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-06-16, 20:02
Prosím zapalte sví?ku za manžela mé kamarádky a mého kamaráda. Zem?el p?i autonehod?. Bylo mu 37 let. Jsem z toho dost v šoku. Až te? si uv?domuju jak je život pomíjivý. Važte si každého dne se svými p?áteli.

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-06-16, 20:38
Ježiš to je strašný! Mám takovu husí k?ži,proboha co se to tento rok d?je?
Takový mladý ?lov?k, co se stalo? Usnul nebo do n?j n?kdo naboural?
To je strašný, mýmu manželovi je 40 a když si uv?domím že ten ?lov?k byl ješt? mladší než on, strašný, to si ani nem?la te? no noc psát... já se snad nikdy v klidu nevyspím :(

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-06-16, 20:45
Nevím co se stalo až tak jsem se nevyptávala jen vím, že asi jel moooc rychle protože vylet?l i se seda?kou z auta a byl na míst? mrtvý, aspo? tak mi to popsala jeho žena - má kamarádka. Nevím jak jí mám pomocz je doma se dv?ma d?tma - teda jednou puber?a?kou a jednou osmiletou.

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-06-16, 20:51
No, tak to je hoooodn? t?žký.
To chce odbornou pomoc psichyatra a pozd?ji psychologa. P?esv?? jí, a? si jde ihned (zítra) pro n?jaké adekvátní léky k psychiatrovi,než p?ejde ta nejhorší perioda, aby se úpln? nezhroutila a a? je n?kdo s ní koho dob?e zná pokud to lze, to je d?ležité.
Pak až to bude "?asem" lepší,t?žko ?ící kdy to nastane, a? chodí n?kam na psychologii a postupn? vysazuje léky.
To je jedna z nejt?žších situací (krom? úmrtí dít?te),která m?že ženu s d?tmi potkat.
Pomoz jí jak to p?jde.
Bude to t?žké a na dlouho, a ty d?ti bez táty... fakt strašný.
Musejí to p?ežít, nic jiného jim nezbývá...
posílám kus své vnit?ní síly snad to pom?že.
:-(

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-06-16, 21:07
adelaido,
pomoct jí m?žeš jedin? tím, že budeš naslouchat, držet za ruku nebo kolem ramen, bre?et spolu s ní a ut?šovat... a to je te? hrozn? d?ležitý, aby se ona m?la kde vybre?et, nic jinýho jí skute?n? nepom?že než ?as... :o(


Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-06-17, 09:51
adelaido, je mi to hrozn? líto. Kamarádka bude pot?ebovat oporu p?átel a nebude to lehké ani pro ni ani pro tebe.
Tohle je fakt blbej rok!
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2009-06-17, 10:20
V ?íjnu jsme stejným zp?sobem p?išli o kamaráda - 35 let. Jeli v tom aut? dva, vraceli se z práce z N?mecka - kamarád z?ejm? usnul za volantem...
Zbyl po n?m dvouletý chlape?ek, o kterého se dlouho a p?es mnoho p?ekážek snažili (ten si to nešt?stí nebude pamatovat - což je jediné pozitivum) a neš?astná manželka...
Je to strašlivá v?c. V?bec si nedovedu p?edstavit, jak bych to prožívala..
Totéž 2 m?síce na to - nejmladší syn našich soused? - havaroval o 2. adventní ned?li, vracel se s p?ítelkyní z nákupu dárk? na vánoce...
Auta jsou užite?ná v?c, ale je t?eba mít respekt k technice i k vlastnímu životu, i když za mnohé nehody ?lov?k asi ani nem?že...

Radila bych taky urychlen? odbornou pomoc - zpo?átku jen n?jaké léky. Taky p?ijde flash back, až se to bude zdát lepší...
Odborníci všeobecn? radí p?ekonat - klidn? s prášky - první rok (první vánoce bez tatínka, první narozeniny bez tatínka, první przdniny...), druhý rok už to nebývá tak silné a postupn? to zeslábne, i když nikdy neodezní.
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-06-17, 12:43
No víte ona p?išla p?ed 17 lety o devítiletého syna taky p?i autonehod?, takže ona chodí na psychoterapie a medituje a takhle, takže snad to n?jak ustojíme. Zatím je po?ád v pohod? ješt? jí to nedošlo. V pátekje poh?eb, takže se chystám na probd?lou noc s ní. A v sobotu vezmu holky do ZOO aby si odpo?inula a holky, aby se odreagovaly. Je to strašné.

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: bea (IP)
Datum: 2009-06-17, 15:29
Tohle sem ani nepat?í, protoe Bára je živá - to jen, že tenhle rok je na zví?ata špatný. Sotva jsem si trochu dovolila ve?it, že když po roce od první chemoterapie bude Niki snad v po?ádku, vyjeli jsem si na víkend na chalupu. V ned?li se naše pejsa Bára - jezev?ice . skoro 13 let p?ipotácela, o?i v sloup, ocs stažený, sotva dýchala. v?bec jsme nev?d?li, co se mohlo stát, 20 minut p?edtím byla na louce v pohod?. Veterina až v Trutnov? 20 km od chalupy a bylo 11 dopoledne - v ned?li pohotovost funguje od 13.00. Chytla jsem psa a jeli jsme, našt?stí veteriná? byl na mobilu a dojel d?íve a hned ?ekl, že nemusí prohlížet, že tohle je od zmije - Bára už m?la hlavi?ku oteklou k nepoznání a krk a hrudník také - kousla ji p?ímo do rtu, ješt? že to nebylo do jazyka. Bylo to o fous, i te´d je oteklá, ale za?íná trochu jíst a chodit, tak snad. Takže dávejte pohzor, zmijí je prý letos hafo.

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-06-24, 22:52
Tak dneska mi napsala sestra, že jedna z našich pískomilích hol?i?ek um?ela :( Pískomily jsem jí koupila k narozeninám p?ed t?emi lety, je jí 12let a zví?aty žije stejn? jako já, takže ji to dost sebralo, zvláš? když našla Rozárku s ohlodanou hlavi?kou, ostatní dv? ji hned cht?ly "zlikvidovat", jak jim velí pud. Zapaluju Rozárce sví?ku na cestu do zví?ecího nebí?ka:((
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2009-06-24, 23:49
Chudá?ek pískomil!! :o(
U t?ch hlodavc? je na houby, že žijou opravdu jen krátce...strašn? t?žce jsem to nesla. To byl taky d?vod, pro? jsem si kdysi po?ídila tcho?e a ne potkana, a? jsem s potkany m?la zkušenosti, zatímco s lasicemi nikoli...
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-06-25, 04:05
Market ty máš zkušenost s více zví?átky - mohla bys mi poradit, slíbila jsem sest?e že jí po?ídím jiné zví?átko, abych troši?ku zalepila ránu (má ješt? ?in?ilu a želvi?ku a ty zbylé dv? pískomilky, ale u nich je velká pravd?podobnost toho, že když jeden ze sme?ky odejde, tak velmi krátce na to odcházejí i ti ostatní:((( P?eje si zví?átko bez chlup? a co žije moooooc dlouho, ale ne leguána. Nem?žeš mi prosím poradit? S t?mi hlodavci je to d?s, já osobn? už si taky žádného nikdy nepo?ídím, jako malá jsem je taky chovala a pakk jsem je vždycky hrozn? obre?ela:( ?in?ilu mají rodi?e letos už 7 let, takže se obávám, že taky brzo p?ijde do tuhého a to doslova:/
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-06-25, 09:40
Hanulko a co jinou ješt?rku? Hada asi ne, to by ho musela krmit myškama, což by asi necht?la... ale co t?eba chameleon? Moc p?kný a asi i "trvanlivý", ne?
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-06-25, 09:54
Chameleon není moc trvanlivý, to ten had ano, užovky ?ervené jsem m?la 17 a 19 let.Jo, krmí se to myškama, ale když se odst?hovala dcera která jediná byla schopna to nakrmit, tak jsem za?ala krmit ku?ecími k?ídly s vápníkem a vitaminy a na téhle strav? se mi da?ili 15 let, hroznýšovec dokonce skoro 20.Když to v teplé vod? oh?eješ na 38-39, vezmeš do peánu a trochu zacvi?íš hadovi u ?umáku, on to vezme, udusí a slupne. A taky je dob?e brát je ven vyslunit a to se zasm?ješ, jak to p?sobí na lidi.
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-06-25, 10:50
Krmit myškama by je fakt nezvládla, ona je má jako mazlí?ky. M? se moc líbí t?eba agama vousatá, i ten chameleon, ale ten práv? moc "trvanlivý" není..
Erin a myslíš, že t?eba ta užovka by byla vhodná? Já se v tomhle bohužel nevyznám.. ?ekla mi jen dv? kritéria - aby to nemusela krmit myškama a aby to žilo dlouho.
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-06-25, 10:58
hanulko, dlouhov?cí sou papouchové...jestli by tedy mohlo být pernaté zví?e.
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-06-25, 11:07
Johanko, to jsem zapomn?la napsat, díky že jsi to p?ipomn?la - sestra je alergická na pe?í.
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2009-06-25, 11:13
hanulka: V tom p?ípad? želva

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-06-25, 11:16
Želvu už má.....v tom p?ípad? ko?átko!!! :-))))
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-06-25, 11:19
Majdi, v zájmu nov? zrekonstruovaného bytu rodi?? nem?že mít nic, co se nedá zav?ít do klece ?i akvária. Když mi hlídali Terezku, tak jim tam b?hem týdne stihla odepsat dva koberce, k?eslo a matraci, takž ko?ka by fakt neprošla:))) Fretka je finan?n? náro?ná a taktéž ni?itel, navíc na dvanáctileté dít? je to p?íliš velká zodpov?dnost. Uvažuju spíš nad n?jakým tím plazem.
Avatar

Re: pro t?i z and?l?
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2009-06-25, 11:23
Co takhle leguán? Ten žere ovoce a zeleninu.

Aktuální stránka:20 z 29


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist