Aktuální stránka:54 z 75
Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-07-26, 19:43
Rynn: Jo jasn?, jen m? udivilo že z ni?ehož nic to ud?lala. Je u m? m?síc a tohle ne, až dneska. A Acana už je koupená, tak bude baštit... Je na ni nau?ená od chovatelky, snad si vzpomene na starou chu?:)

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Zdena (IP)
Datum: 2007-07-26, 21:11
Pasty od Gimpetu vitamínové taky paní Kašáková má, ale te? Vám ne?eknu p?esn? cenu, protože si to už nepamatuju. Jen vím, že jsem ji donesla od nás a byla za 89,-K? a paní ?íkala, že ji má asi za 79,-K?. Fakt ale nevím, protože je to už asi m?síc.
Co se tý?e t?ch katalog?, tak tím jsem myslela, že mi paní ?íkala, že m?žu p?ijet a podle nich si vybrat a objedná mi.......nebo pokud p?esn? víte t?eba ?íslo výrobku......Paní Kašáková souhlasila s tím, že její mobil uve?ejním tady a ona ráda pom?že.
Myslím, že paní má e-mailovou adresu, protože mi ?íkala, že z ní n?komu psala. My dv? jsme si ale vždy jen volaly nebo se sešly osobn?.
Ono to pak za?ne fungovat.......

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-07-27, 10:43
zdeno,
tak nevím, jestli je to moje chyba a já to v té záplav? hodnotných p?ísp?vk? na posledních pár stránkách jen nejsem schopná najít, nebo jestli tel.?. na paní kašákovou ješt? není uve?ejn?no. pokud ano, mohla bys ho pro m?, prosím, zopakovat nebo m? nasm?rovat, kde ho najdu?
díky

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-07-27, 10:47
Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-07-25, 12:58
Mobil na paní Kašákovou je 774340439.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-07-27, 16:48
Jelikož jsem použila vyhledávání, p?e?etla knihu, ale stále jsem nenašla odpov?di na moje n?které dotazy (pokud jsem jen blb? hledala, tak se jezinkám rypavkám omlouvám, ur?it? už svrb?j prstíky ;-)

1) m?že fre?ula n?jaké vnit?nosti? (vím, že žaludek ne, ale co zbytek?)
2) je n?jaký seznam zakázaného jídla? (vím pe?ivo, mlíko, piškoty a sladkosti s uzeninama, ale zbytek...?)

M?že mi n?kdo poradit?? Vyhledávání jsem zkoušela ale tady na tomto vlákn? (t?eba) jsou jen spíše granule a okurky s melounem...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: KKatka (IP)
Datum: 2007-07-27, 16:58
Takovej dotázek - to chceš jako vypsat všechny zakázaný jídla pro fretku???
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-07-27, 17:08
Kkatka: je mi jasný že na takové sví?kové si asi nikdy nepochutná (myslím omá?ka) ale tak prost? zakázané nebo nevhodné potraviny. Vim, že jich je moc, je mi jasné že chipsy a podobné kraviny jí dávat nemám... ale ostatní...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-07-27, 17:20
nebylo by jednodušší jí dávat to, o ?em víš, že m?že? tj. ku?ecí, hov?zí maso, granule, a zeleninu s ovocem jako pamlsek?



Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-07-27, 17:23
amonnia: ne nebylo, prsot? m? to zajímá... myslela jsem,že tohle má být o fretkách a o pomoci, je to špatn?, že chci n?co v?d?t??

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-07-27, 17:26
NEVHODNÉ : vše sladké, vše slané, vše ko?en?né, vše z mouky - tedy piškoty, ?okoláda, rohlíky, chleba apod.ROZHODN? NEVHODÉ JSOU GRANULE PRO PSY! Fretka by nem?la dostávat kravské mléko, pacholíky, smetánky, pudinky, slané sýry, uzeniny,šunku a nic z ko?en?ného jídla pro ?lov?ka. Vep?ové maso, bílek, vnit?nosti - p?edevším játra.

Seznam jídel které fretka nesmí je fakt nesmysl, to ti tu vypisovat vážn? nikdo nebude, taky použij vlastní mozek, je-li to trochu možné :o))

potr+ne+


*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 15.06. v 23:43.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-07-27, 17:39
boža: Jj ?etla jsem, jsem myslela že si doplním obzory, tvoje stránky mám pro?tené ;-)

Jen m? napadlo t?eba jaké ovoce se nesmí nebo zelenina. Psalo se, že ne nadýmavé, a jak mám v?d?t, co ji nadýmá, když nemluví...?

Jinak díky aspo? za toto :)

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-27, 17:50
kamculenka: všechna zelenina která nadýmá lidi, nadýmá i zví?ata...t?eba lušt?niny...n?kdy i zelí. Krom toho paprika a okurka jsou zas velni téžké na žaludek. Fretka je masožravec, takže zeleninu i ovoce bych dávala v malé mí?e jen jako pamlsek.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-07-27, 17:57
zeleninu a ovoce muže všechno cosi vezme,ale JEN KOUSEK!!!!! prost? jen jako pamlsek,ne ji nacpat b?icho okurkou s raj?aty a pak se divit že je ji špatn?,má pr?jem a janevimcoješt?.Moje fretule si vezmou i t?eba kousek kv?táku,ted zrovna hu tu Adouš žvejká jako koza,ale prost? jen kousek malinkej,má radost že n?co dostal,loudil jeden.

A ani t?eba s tím melounem to nep?ehán?t,mají po n?m pak pr?jem,ješt? k tomu ?ervenej, a pak jsou tu vyd?šený dotazy :o)))
Prost? jí nabízej všechno z ovoce a zeleniny na ochutnání,nau?í se to baštit a mužeš ji tím pak uplácet.

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-07-27, 18:02
Johana: jo jasn?, p?ece ji tím nem?žu ládovat horem spodem... ok, dík

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-07-27, 18:04
boža: ok, taky d?kuju, zjiš?uju, aby t?eba n?co nebylo n?jak jedovatý nebo tak (t?eba syrová brambora že...)

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-07-27, 18:21
bramboru bych nedávala,to zví?ata nestráv?j obecn?,snad jedin? prase ji bez problemu stráví.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-07-27, 20:23
to mi vrtá hlavou:

1) pro? se fretky (co jsem kdy slyšela) m?žou utlouct po syrových bramborách? co jim na tom nesladkým škrobu tak strašn? chutná??

2) m?žou se otrávit-p?iotrávit, zp?sobit n?jaký zdravotní problém, když jí sežerou najednou hodn?? (t?eba ukradnou)

vím, že by to nem?ly, ale ob?as (1x za 3 ned?le, m?síc) se mi zželí jejich loud?ní a p?i loupání kousek dostanou. ale nejrad?j p?i škrábání brambor jsem, když chrní. aspo? neloudí a já nemusím d?lat zlou... ;o)

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-07-27, 20:28
Martino otrávit asi p?ímo ne,ale muže jim být špatn? když toho dostanou víc.Když už jim to dáš,tak fakt jen malinko,je mi to jasný,to jejich loud?ní se kolikrát nedá vydržet :-)))m? takhle dycky ukecaj a dostanou ?aj,ten taky milujou že by se utloukli,vobludy chlupatý.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: KKatka (IP)
Datum: 2007-07-27, 20:38
Já jsem slyšela, že brambory zví?ata neumí strávit a prost? jim to "hnije" ve st?evech.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-07-27, 20:59
boža: ani by tu bramboru nedostala...nem?žu odolat jejímu loud?ní, alemísto toho jí spíšdám n?jakou mlsku jinou, nežn?co "lidského" a pro n? nedobrého.

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-07-27, 20:59
Jo protože zví?ata nemají pot?ebný enzymy na strávení brambor,zvlášt šelmy.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2007-07-27, 21:00
Jj se mají. Jen masí?ko baštit..a ješt? to dostanou až pod ?umák :-) a my se musíme namáhat sami. Ale jo, donesla mi papu?z pod postele, kterej mi tam zatáhla ;-)

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Galina (IP)
Datum: 2007-07-27, 21:09
Ja slyšela že nektere fretky po syrovych bramborach hodne zvraceli. Což pred 14 dni zažili i my. Potvora ukradla slupku a pak ji vyzvracela. A taky vim o p?ipadu kdy fretka mela ucpana st?eva a vyoperovali kus nestravene brambory.

potr+ne+



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 15.06. v 22:40.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-27, 21:41
A co tokle: když škrábete brambory a fretka loudí...nachystat si pro ni n?co jiného - kousí?ek papriky, nebo okurky, nebo Calopet...já krmím granulemi ANF a jako "pamlsek" používám granule Ferret Copmplet... když fre?ák loudí, dostane 2-3 granule Ferret Complet - a je spokejenej. Ráno jako "rituál" dostane 5 malinkých kouskú papriky...to? vše. Samoz?ejmn? Calopet a Bezopet (nebo MaltSoft) dle pot?eby.
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-07-27, 22:08
vidíš, tak kluci ZATÍM problémy nem?li (ani zvracení nebo pr?jem po brambo?e), ale to, co píše johanka, je dobrej nápad. nebudu to radši pokoušet a místo brambory jim podstr?ím n?co jinýho.

stejn? jsem si je zkazila takhle já (jako zkazí jakýkoli zví?e vždycky pání?ek). když byl ba?a malej a reno "?erstvej", tak neloudil ani jeden. dneska nem?žu ud?lat krok do kuchyn? nebo si sednout na gau? a n?co DRZE p?ežvykovat SAMA... :o)

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-07-27, 22:11
jediný recept a u nás úsp?šný - nepoušt?t do kuchyn? :)

a na somrování jsem imunní :)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-07-27, 22:16
Jo jo, bramborový škrob je t?žko stravitelný, po uva?ení jeho stravitelnost sice stoupá, ale stejn? brambora není vhodná pro masožravce.
I když...te? se p?iznám, náš kocour Matýsek jakmile jsem za?ala škrábat brambory, sed?l u m? na lince a rval mi šlupky od škrabky...
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-07-27, 22:18
to m? práv? fascinuje - co je na brambo?e tak fascinuje???

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-07-27, 22:20
Se m? ptej....:-)) m? teda syrový šlupky moc nejedou :-)
Avatar

Re: Stelivo & Papání
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-27, 22:33
...já rozhodn? nic geniálního nevymyslela :-)))takto sem to ?ešila celý život s "loud?ním" u psú...loudil u ned?lního ob?da? dostal svou granulu. A tak to d?lám i s fre?ákem :-)))
Avatar

Aktuální stránka:54 z 75


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist