Jít na stránku:  Předchozí1234567891011Další
Aktuální stránka:8 z 11
Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-04-24, 00:37
no a odkud jste? my sice budem asi už v Brn? d?íve, ale m?žeme pomoct s orientací ve m?st? atd.

myslim, že nebudete sami, najdou se fretka?i, co se budou chtít taky vystavovat ?i mrknout, jak to chodí, a není to tak daleko...
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Kkomik (IP)
Datum: 2008-04-27, 17:25
Jsme z Krmelína u Ostravy spíš hledáme n?koho kdo by jel rovnou s námi z ovy

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: atalanta (IP)
Datum: 2008-04-27, 19:36
My jsme z Ovy, asi tam pojedm, ale zatím to nem?žu ?íct s jistotou... Do auta by se nám ale kdyžtak tak jeden dva lidi (+ fretky) navíc vlézt mohli, jestli pot?ebujete svézt...
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Kkomik (IP)
Datum: 2008-04-27, 20:47
Dob?e tak se kdyztak nekdy domluvime, bylo by to 1+1(frtina)

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: hena9 (IP)
Datum: 2008-07-12, 13:52
Dobrý den,
Velmi vás prosím, teda niekoho z Ostravy , ozvala sa mi jedna pani, ?o by si odo mna zobrala fretia?ika, ale pre?ítala si,že vraj fretky velmi smrdia.
Už som ju ubezpe?ila, že pri dodržiavaní hygieny to tak nieje, ale predsa by bolo lepšie, keby navšítvi nejakého Ostravského chovatela ,ešte aj dnes, lebo zajtra mám cestu do Ciech,tak by som jej ho doniesla,ak by sa teda oficiálne rozhodla,
ak by bol niekto taký milý, napíšte mi, pošlem vám jej ?íslo a mail, alebo opa?ne

dakujem velmi pekne, dúfam,že sa niekto nájde :)

Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-07-12, 13:58
Klidn? m?že ke mn?! Mám fre?áka a odpoledne mi dovezou ješt? hol?i?ku. Mám i víc zví?at tak si m?že ?uchnout, že to u mn? nesmrdí 604 871 967!
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: hena9 (IP)
Datum: 2008-07-12, 14:18
ok Dik,dávam jej na teba kontakt :)


Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2008-07-12, 15:41
Potvrzuji, nesmrdí:) Ráda bych se nabídla také, já bohužel nem?žu tvrdit, že to u nás nesmrdí, u nás to fretkou žel dost cítit jde, ale my jsme nemocní, takže radši ne:(
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-07-12, 19:09
Paní se neozvala tak nevím :-((
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: hena9 (IP)
Datum: 2008-07-12, 19:36
Podakovala za ?íslo, tak o vás vie, nuž hádam sa ozve.

Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-07-13, 10:59
Tak myslím, že už se paní neozve. :-(( Ale fre?ulky máte náádherné.
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2008-07-26, 12:48
Hol?iny kdo z vás by byl ochoten ujmout se ko?enky z Ostravy, sejít se s ní a vysv?tlit názorn?, jak zkrotit kousavého fre?áka :-)) a zásobit jí radama, jak na n?j :-))
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-07-26, 13:42
Atevi klidn?! Myslím, že Alfi je dostate?ný dravec abych umn?la zkrotit i jiného barabu!! Hani potvrdí! ?ekla o Alfim že má stisk jako pitbul :-))
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2008-07-26, 14:23
Super, jde o Barunku, co psala dotaz ve vlákn? o radu. Snad se p?ihlásí.
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: atalanta (IP)
Datum: 2008-08-24, 13:15
Zdraví?ko, tak jen p?idávám info o srazíku, co prob?hl v?era v Ostrav? :-) Sešlo se tam nakonec 22 freti?ek a myslím, že všem se tam líbilo :-) Doufám, že tento, narychlo organizovaný srazík, by mohl být takovým odrazovým m?stkem k ?ast?jším a ješt? lepším srazík?m.... ;-)

Pro ty, co cht?jí zkouknout pár fote?ek, odkaz na konkuren?ní fórum, kde jsou fotky v galerii...

[fretka.kom.cz]
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Kacule (IP)
Datum: 2008-08-24, 19:56
M? srazík bohužel nevyšel, ale až bude další, snad se ukážeme i s holkama, moc se t?ším... pac K+B+A

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Andrea :) (IP)
Datum: 2008-08-24, 21:52
M?žu potvrdit, sraz byl moc fajn, ani jsem ne?ekala, že se tam sejde tolik lidí s fretkama.... i náš divoch Matýsek po akci spal jak miminko a kupodivu ani nekousal... :o) Doufám, že se brzy n?co podobného zopákne...

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: olsiha (IP)
Datum: 2008-08-26, 02:10
Ahojte Ostraváci! Jak to,že o žádném srazu nevím?Nikde jsem nic ne?etla.A to jsem p?ed tím byla na všech srazech.Tak snad p?íšt?.Kelynka a Hana
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-08-28, 21:44
Prosím !!! Paní daruje fretku v Bruntále. Bohužel jestli to klapne nemám ji jak dovézt sem ke mn?. Pot?ebovala bych, aby se to obešlo bez mého manžela. Pokud by to klaplo byl by n?kdo ochoten frete?ku p?evézt Bruntál - Ostrava?
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2008-10-07, 00:07
Ahoj, nekoupil by n?kdo Vitakraft Menu 2 krabice (á 800g) za 220K???? P?ešla jsem na ANF, tak mi tu zbyly. Expira?ka je 10/2009. Když tak mi písn?t? SZ :-) Píšu to sem, aby se ozvali nejlip ostraváci, aby se ušt?ilo za poštu.
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: hermina (IP)
Datum: 2008-10-10, 20:21
Ahojte,vím, že to do fret?ího fóra zrovna nepat?í, ale jen se chci zeptat, jestli tu n?kdo (z Ostravska) nemá zájem o 2 opušt?né ko?i?ky? Jsou moc milé, narozené letošního jara,?ernobílé barvy. Klidn? i do bytu, i když momentáln? žijou venku.. Nejlépe spolu, jsou na sebe zvyklé. Jestli máte n?kdo zájem, napište mi SZ. Díky. Fotky jsou zde: [kockyyy.rajce.idnes.cz]

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Freya (IP)
Datum: 2008-10-15, 00:12
Ahoj, když tu tak vidím ten nadpis OSTRAVA nedá mi to se nezeptat,zda nevíte o chovatelích,kte?í budou mít na ja?e p?ír?stky a jsou z okolí Ostravy nebo Brna. D?kuji

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-10-15, 08:05
Asi teda my! Jsem z Ovy a cht?li bychom mimi nevím jestli nám Ela nep?ijde do ?íje už te?. Takže až bude v ?íji jdem do miminek :-)

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: atalanta (IP)
Datum: 2008-10-15, 08:13
Freyo, poslala jsem ti soukromou zprávu, jen jsem zapom?la dopsat, že jsem taky z Ovy... Adelaido promi?, ale posílala jsem ji už p?ed p?l hodinou ;-)
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-10-15, 08:14
A ua co promi???? Taky budete mít miminka? A s kýmpak?

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-10-15, 08:16
to bylo za co promi? n?jak mi to po ránu nepíše. :-))))

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: atalanta (IP)
Datum: 2008-10-15, 08:22
Myslela jsem tím promi?, že už jsem jí stihla napsat d?ív i když to tak nevypadalo ;-) Samoz?ejm? záleží na Freyi koho si vybere :-) Mám už skoro p?l roku domluveného pro Bobišku Len?ina Loca. Je to Kuld?v nevlastní bráška, takže to z?stane i v rodin?, když už je Kulich kastrát :-D Navíc m?li oba kluci ve vrhu naprosto stejné mlá??, tak by ty Bobiš?iny malé mohly vypadat tak krásn? jako loni :-)
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-10-15, 08:26
Tak to je super! To už se t?ším na fotky mimísk? :-) A omlouvat se teda v?bec nemusíš! Tvoje mim?a budou ur?it? hez?í než naše :-)

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: atalanta (IP)
Datum: 2008-10-15, 08:32
Všechny mim?a jsou vždycky krásná! :-) Hlavn? ta vlastní :-D
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Andrea :) (IP)
Datum: 2008-10-30, 23:11
Ahoj, cht?la jsem zeptat, jestli n?kdo nemá tip na sehnání fret?ích vykrajovátek v okolí Ostravy nebo jestli si n?kdo nebude v nejbližší dob? n?co objednávat u Frodíka nebo u Majdy?....že bych se k n?mu p?idala. Neobjednávala bych si totiž už nic jiného a celkem dost by se mi to prodražilo.

Jít na stránku:  Předchozí1234567891011Další
Aktuální stránka:8 z 11


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist