Jít na stránku:  Předchozí1234567891011
Aktuální stránka:11 z 11
Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-08-03, 22:40
Ne?íkám, že mi Draco nedává zabrat - v?tšinu volného ?asu v?nuju práv? jemu, ale je to jedna fretka ze ?ty?:)) Zuzi a p?ece víš, tu velkou klec mám po?ád složenou pod postelí a v p?ípad? nekonfliktních jedinc? se tam vejdou v klidu i 4 kousky:)) Nechci být pesimista, ale bohužel si taky myslím, že ty "rezervní místa" budou pot?eba:/
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-08-04, 13:12
No práv? tak si hezky nechej místo na n?jaké další necht?nce! Ale kdybys fáááákt mooooc cht?la tak si p?ije? vybrat :-)))

VELKÁ PROSBA : NEPOSÍLEJTE MI PROSÍM EMAILY A SZ TYPU DARUJTE MI MLÁD?, NEJLÉPE SAMI?KU.. POKUD CHCETE ODE MN? ZVÍ?E TAK PROTO, ŽE CHCETE POMOCT. NA VYPO?ÍTAVCE CO CHT?JÍ MIMINO A ZADARMO A JEŠT? SI NEJLÉPE VYBRAT BARVU NEJSEM ZV?DAVÁ!!!!!!

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: adelaida dne 04.08. v 13:16.
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-10-08, 21:26
Znovu vytahuji staré vlákno. Mám deset fretek hledajcí nový domov! Zkuste se zamyslet jak by jste mohli fretkám pomoci.

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: modrak (IP)
Datum: 2009-10-08, 23:29
ježiš z tohodle je mi blytno.
Já mám xy nalezenc?,moji kamarádi mají xy nalezenc? a není možné, že by se nenašel na tomto fóru n?jaký ?lov?k,který chce umístit fretku v nouzi? Tak snad jsemna správnémmíst? "p?íznivci fretek",tak mohl by n?kdo v takto patové situaci za?ít konat? Vzít si fre?ulku, na trvalo,naa zyl nebo fyzicky pomoci ?i alespo? p?isp?vkem???

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2010-05-05, 20:26
Ostravo-halóóó.....
vytahuji toto zapadlé vlákno. Neud?láme si zase spole?nou "procházku". P?ece nebude po?ád tak deštivo a škarad?...

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: andris (IP)
Datum: 2010-05-06, 12:02
jéjé já bych byla pro:)

Jít na stránku:  Předchozí1234567891011
Aktuální stránka:11 z 11


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist