Jít na stránku:  Předchozí1234567891011Další
Aktuální stránka:5 z 11
Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-08-06, 07:47
Hledám paní se dv?ma fre?ulkama, kterou jsem dnes o p?l šesté ráno potkala na Nám?stí republiky v Ostrav?, m?la jsem s sebou šampa? same?ka, n?jak jsme si ne?ekly, podle ?eho se na internetu najdeme:)))
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-08-06, 08:22
hanulka, a m?žeš ty fretky popsat? Znám n?jaké fretka?e, kte?í bydlí nedaleko Frýdlantských most? a mají 2 fretky. :o))) T?eba jsou to oni a pomohla bych ti je identifikovat. ;o)
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-08-06, 09:12
Já jsem byla ješt? trochu rozespalá, tak mi to ani nedocházelo že jsem tu paní potkala:)) No ?ekla mi že mají dv?, že jedna má rok a druhá p?t let.. víc nevím.. Ta paní byla moc sympatická, takže bych byla ráda, kdybych na ni sehnala kontakt..
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-08-06, 09:15
P?tiletá sami?ka tcho? a ro?ní same?ek šampa?? Paní taková menší brunetka? :o)
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-08-06, 09:20
Nejspíš ano:)
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-08-06, 09:23
hanulko, nejspíš ano? Byla jsi rozespalá nebo ses vracela z flámu??? :o)))
V sz ti pošlu mailovou adresu.

Mimochodem, kde vlastn? v té Ostrav? bydlíš? Tuto sobotu dopoledne tam jedu, tak bych ti mohla hamaky p?ivézt osobn?.
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-08-06, 09:28
Mirim, ona ty fre?ulky s sebou nem?la, já jsem se vracela od p?ítele tak brzy ráno, protože jsem pot?ebovala sko?it k veteriná?i. Špatn? jsem to napsala, ta paní je s sebou nem?la, ale vím ur?it? že je má doma:D Já bydlím blízko Frýdlantských most?:) Ty pojedeš do Ostravy sama nebo s n?jakým fretíkem? To by bylo super, kdybychom se mohly sejít:)
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-08-06, 09:33
My pojedeme pot?epat packou p?ítelov? mamce k svátku. No, že bychom s sebou vzali i Damiána? Ješt? nikde nebyl...
Bylo by to hezké setkání dvou Damián?. :o)))
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-08-06, 09:37
Jee to by bylo skv?lé:) Damián od doby co je u m? ješt? fretku nevid?l, takže by ur?it? uvítal, kdyby poznal tvého Damiánka.. Aby si pak nemyslel že všechny fretky jsou prost? "damiánci" :D
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2007-08-07, 15:43
tady je ta P?tiletá sami?ka tcho? a ro?ní same?ek šampa? :o)))


Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-08-07, 17:11
vladimir: a to je ta sle?na se šampan?m:))
[forum.fretka.cz]
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2007-10-07, 19:11
Halo, halo tady Bení?ek. Nechcete se sejít na spole?né procházce. Vždy? už bude zima a celé dny bude pršet (to nemám z vlastní hlavi?ky, to mi napovídá pani?ka). Už jsem hodn? povyrost a rád bych zase vid?l Lumpíka s jeho sest?i?kou, také Dafinku jsem už dlouho nevid?l. Co asi d?lá Cesarek? Moje pani?ka potkala dv? šikovné fret?í sle?ny a Damiánka, ti by ur?it? rádi p?išli. P?ivedli bychom i moje brášky. Tak coooooooo??

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Kkomik (IP)
Datum: 2007-10-07, 19:34
Ahojjj tady Jimmy ja se chci taky sejítttt. Jsem bráška od Beníka, a ur?it? by jsme p?išli taky.

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-10-08, 09:20
Ahojky, my bychom taky rádi, ale musíme v?d?t p?esné datum, já totiž pracuju i o víkendech:(
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: atalanta (IP)
Datum: 2007-10-10, 00:45
Ahoj, jmenuju se Bobiš, ale píše za m? pani?ka Jan?a. Od Damiana jsem slyšela, že by byla možnost se sejít s fre?ulkami, které ješt? neznám a to bych moc cht?la :-)

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Kkomik (IP)
Datum: 2007-10-10, 20:34
Ahoj tady Jimmy už by to cht?lo rozhýbat než bude velká zima. Pot?ebovalo by to n?jakého organizátora který by dal jasn? v?d?t kdy a kde...

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Kkomik (IP)
Datum: 2007-10-10, 20:34
Ahoj tady Jimmy už by to cht?lo rozhýbat než bude velká zima. Pot?ebovalo by to n?jakého organizátora který by dal jasn? v?d?t kdy a kde...

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-10-10, 21:29
Halo halo, tak co se bude dít? :)
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: atalanta (IP)
Datum: 2007-10-10, 21:34
podle toho co jsem vy?etla z jiných vláken tak by to m?lo být n?kdy p?íští týden po 15h v Ostrav? v parku u Vítkovického kult?ráku... ale už bychom se teda mohli domluvit p?esn?ji :-) strašn? se totiž s pani?kou t?šíme až si protáhneme packy
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Kkomik (IP)
Datum: 2007-10-23, 17:38
Tady už to úpln? upadlo ze za?átku to vypadalo nad?jn? a te? nic je to fakt škoda...

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2007-10-23, 20:44
Nejspíš protože je zima ;o)
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2007-10-23, 20:54
M?žu potvrdit, m? se nechce z baráku ani do obchodu pro dlabanec, natož abych tahala ven do té zimy ješt? fre?ulky :-)
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-10-23, 21:14
te? je to po?así hrozné, venku prší a je zima:(
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Kkomik (IP)
Datum: 2007-10-23, 21:45
Já vím ale už to tady bylo dost dlouho, jenom se nenasel nekdo kdo by rekl presne kdy a kde... s tím po?así máte pravdu lepší už to asi nebude...

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2007-10-23, 22:46
No letos už asi ne :o( brrr
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Hanys (IP)
Datum: 2007-12-03, 23:51
nechystá se n?kdy n?co v ostrav?? n?jaké setkání, výstava? do brna jsem to bohužel nestihla a do ostravy to mám p?ece jen kousek blíž..
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: atalanta (IP)
Datum: 2007-12-04, 01:53
o žádném setkání nebo n??em jiném tady v Ostrav? nevím, já bych nebyla proti :-) ale klidn? si m?žem dát spicha sami a t?eba se n?kdo p?idá :-)
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2007-12-05, 23:38
n?jaké setkání ur?it? ud?láme, ale až po novém roce. Te? má asi každý plno práce s vánocema. Ur?it? by to cht?lo n?jaké setkání s programem a uvnit? budovy. Takže vydržte, n?co ur?it? bude.
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2007-12-06, 00:22
Jsme pro:)
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: atalanta (IP)
Datum: 2007-12-06, 09:41
supr, tak to si po?kám ;-)
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí1234567891011Další
Aktuální stránka:5 z 11


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist