Jít na stránku:  Předchozí1234567891011Další
Aktuální stránka:9 z 11
Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: atalanta (IP)
Datum: 2008-10-30, 23:35
Andreo, máš SZ :-)

(už mi to povolilo napsat p?ísp?vek i do vlákna :-D )
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-12-16, 21:50
Halo halo lidi?ky nechcete n?kdo Acanu za 75k? kilo? Tu starou, ne tu novou. Pisn?te!! Doba trvanlivosti na pytli myslím kv?ten, nebo ?erven

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: adelaida dne 16.12. v 21:54.
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: atalanta (IP)
Datum: 2008-12-17, 01:58
Zdravím všechny z Ostravy a okolí,
tak jak jsem slíbila, s n?kolika šikovnými pomocníky jsem se posnažila o další srazík, tentokrát dokonce pod st?echou a s programem.
Bude se konat v sobotu 31.1.2009 na ostravském výstavišti ?erná louka, pavilon A, od 14 do 18 hodin.
Podrobnosti o n?m si m?žete p?e?íst zde: [fretky-ostrava.tchuza.cz]
Je možné, že se ješt? mírn? upraví hodiny v kolik bude sraz za?ínat a kon?it a program, ale budeme se snažit, aby zm?ny byly jen malé nebo nebyly v?bec.



Doufám, že je tentokrát vyhlášen dostate?n? dop?edu a že se všem bude líbit :-)
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2009-02-01, 06:28
V?era se uskute?nilo setkání chovatel? fretek. Byla to velmi povedená akce a d?v?at?m-organizátorkám pat?í velký dík. Brušperáci moc d?kují a až se vzbudí naše mladá dáme zde naše fotky.

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: atalanta (IP)
Datum: 2009-02-01, 11:43
Lída: Ahoj, moc d?kujeme za pochvalu :-) Jsem moc ráda, že se srazík líbil a moc gratuluju Winušce k tolika úsp?ch?m.


Všichni zú?astn?ní: Všem moc d?kuji za hojnou ú?ast, dobrou náladu, kterou všichni p?inesli s sebou a v neposlední ?ad? i za krásné p?ísp?vky (jak v kasi?ce, tak v podob? koupených pelíšk?, rozdvojek a hra?ek), které neprosto p?esn? pokryly naše náklady na akci :-)
Všem vít?z?m r?zných sout?ží moc gratuluji!
Ješt? dneska bych m?la umístit na web naše fote?ky ze srazu (jestli máte fotky nebo videa ješt? n?kdo, prosím napište mi, ráda bych je zve?ejnila spolu s našima).
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: atalanta (IP)
Datum: 2009-02-01, 21:10
Tak jak jsem slíbila, tady: [fretky-ostrava.tchuza.cz] je takové menší shrnutí v?erejšího setkání a fote?ky :-)
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Henzlová (IP)
Datum: 2009-02-02, 10:21
Lído, blahop?eji k úsp?ch?m Winušky. Je to z?ejm? superfretka.
Pavla

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2009-02-02, 17:55
Winuška není žádná superfretka. Je to temperamentní šídlo a úplný andílek s r?žkama. Unavit ji dá p?knou fušku.

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2009-02-02, 18:18
Winuška d?kuje za všechna blahop?ání. P?íšt? p?ijde zase sout?žit a kousat fret?í kluky.

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: nicotka (IP)
Datum: 2009-02-02, 19:56
Podle t?ch fotek to muselo být úpln? super. Te? m? mrzí, že jsem tam nešla.:( Doufám, že brzy zase bude n?jaký sraz.

Lída: Váš Bení?ek je úpln? na chlup stejný jak m?j Nubbí?ek. Jak jsem koukala na ty fotky... úpln?, úpln? stejný! Ne nadarmo jsou bráškové.:)
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-02-02, 20:08
nevim kdo je kdo :-( prosim o par komentaru :-)

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-02-02, 21:18
Kloky já znala jen ?ty?i lidi :-) Zbytek neznám :-)

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-02-02, 22:08
no tak aspon nejaky... treba TEBE :-)

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-02-03, 08:23
Já se na fotkách nevid?la, ale možná tam n?kde jsem :-))))

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: atalanta (IP)
Datum: 2009-02-03, 11:02
Adelaida: Já t? tam taky nenašla :-)) Párkrát je tam Lída a pani?ka Sida Ursuse, ob?as n?kde na okraji fotky já a tím to kon?í s lidmi, kte?í chodí sem na fórum :-)
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-02-03, 12:32
A já už se našla :-))))) Bývám na fotkách uprost?ed místnosti nenápadná :-)))))

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: atalanta (IP)
Datum: 2009-02-03, 12:40
Jééé, no jooo, máš pravdu, já jsem slepá :-))) A seš tak hezky schovaná hned asina t?ech fotkách :-)))
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-02-03, 14:44
Jo jo. Nenápadná se svými sto dvaceti kily a skoro 180 cm se fakt neschovám :-))))

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2009-02-06, 00:10
Ahoj Ostravo! Škoda, že jsem se o srazu dozv?d?la až te?, ráda bych poznala kone?n? i osobn? fretka?e z bližšího okolí. Musím se kone?n? p?eorientovat z Brna na sever :))) tak n?kdy :)
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: atalanta (IP)
Datum: 2009-02-06, 10:30
fr?an: A to jsem tentokrát dala v?d?t víc jak m?síc dop?edu... No tak snad p?íšt? :-)
Mimochodem už p?emýšlím o n??em dalším, až bude hezky a teplo, tzn tak ?erven. Ale asi venku v parku a jenom s agility (tentokrát to m?lo docela úsp?ch, takže ud?láme víc p?ekážek a upravíme pravidla, aby m?li šanci i ti, co nezvládnou všechny p?ekážky)...
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Hanys (IP)
Datum: 2009-02-06, 13:24
Ahojky, taky ?íct, že to bylo mocmocmoc fajn a t?ším se na další n?jaké to setkání. :o)

!!!AKORÁT: Dneska p?i p?íležitosti návšt?vy veta jsem nechala Sydiemu prohlédnout uši. A m?l tam svrabík. Nevím jestli to chytl na setkání nebo n?kde jinde (p?itom od poslední kontroly se nesetkal s jinými fretkami a ani já).. Takže kdyžtak zkontrolujte ušiska i vašim milá?k?m.!!!

Hanys a Sydie a Ema
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: atalanta (IP)
Datum: 2009-02-06, 13:37
Hanys: Ahoj, tak to je mi líto, snad se rychle vylé?íte. Kv?li všem ostatním doufám, že jste to chytli n?kde jinde než na setkání a nejlépe až po n?m :-(



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: atalanta dne 06.02. v 13:38.
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Hanys (IP)
Datum: 2009-02-06, 13:42
Mno práv? že krom? setkání jsme s nimi nikde nebyli (ani p?ed tím ani potom). Akorát na podzim jsme byli v Modré, ale to jsme ten svrabík vyšet?ovali i p?ed i po a nem?li ho.. Takže vážn? nevím..
Te? m? trápí to, že jsem je m?la nechat vyšet?it i p?ed setkáním, protože to ve m? hlodá jestli jsme to náhodou už nedovezli a ješt? nerozší?ili mezi ostatní.. :-( Ale jak píšu výše nenapadá m?, kde a jak to mohli chytit p?ed setkáním..
Chjo,cho.. :-(

Hanys a Sydie a Ema
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2009-02-08, 18:14
Atalanta já na toto vlákno moc nechodila, tak to bude spíš tím, ale polepším se :)
vypadalo to podle fotek jako moc fajn srazík. momentáln? máme k dispozici fret?í kalendá? akcí ostatních fret?ích evropských klub?, chci to co nejd?ív hodit na stránky, tak se m?žete vydat ob?íhnout i akce v zahrani?í.
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: atalanta (IP)
Datum: 2009-02-08, 18:20
fr?an: Tak to se na tebe t?ším na n?jaké té akci :-) Pokud budou penízky a stihnem o?ipovat, tak moc rádi vyrazíme i n?kam za hranice. Ale zatím to nejde...
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: hena9 (IP)
Datum: 2009-02-08, 19:30
Jee kukám, že 1.m v úniku z tašky vyhrala Fluffy, dúfanm, že je to moja Fluffinka (ak nie opravte ma :o) ) :P Na túto disciplínu to maju moje fretky proste v krvi :D







Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: hena9 dne 08.02. v 19:37.
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-02-08, 21:30
Možná se pletu, ale Fluffy od Ivetky z Val.mezu to asi nebyla, tu jsem tam nevid?la. Jani byla, nebo nebyla?


Takže Jani potvrzuje, že to nebyla fretka od Ivetky ale od paní z Frýdku - Místku

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: adelaida dne 08.02. v 21:34.
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: atalanta (IP)
Datum: 2009-02-08, 21:47
Koukám do papír? a vít?zkyn? Fluffy je z Frýdku-Místku od paní nebo sle?ny Daniely C.
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: hena9 (IP)
Datum: 2009-02-08, 22:20
Ahaa tak máme menovkynu :D ..nevadí,gratulujeme ajtak :o)

Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-02-12, 08:12
Holky jsem tu zas nebudete chtít n?kdo Acanu? Starou recepturu za 75?????? pot?ebuju to v?d?t dop?edu a? mi to doma nez?stane všechno.

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí1234567891011Další
Aktuální stránka:9 z 11


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist