Jít na stránku:  Předchozí1234567891011Další
Aktuální stránka:7 z 11
Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Kkomik (IP)
Datum: 2008-01-20, 19:50
Souhlasím s atalantou, nemá tady n?kdo zkušenosti s organizováním n?jaké akce? Vymysleli bychom nejaky program souteze atd...

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Kkomik (IP)
Datum: 2008-01-20, 19:50
Souhlasím s atalantou, nemá tady n?kdo zkušenosti s organizováním n?jaké akce? Vymysleli bychom nejaky program souteze atd...

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-01-21, 11:48
Ahoj všichni, bojový plán mám. V Karviné v budov? PZKO, je to taková menší dá se ?íci budova, musím to vykutit s mamkou od mého p?ítele, je tam ?lenkou a d?je se tam neustále spousta akcí. Jen, samoz?ejm? do úklidu by se zapojili všichni a ob?erstvení? Si každej donese hrnek, kafe 3v1 a bude ne?? To se dohodne potom. Ale sama tam uklízet nebudu, nemám ruce z loterie.

Dneska(pokud si vzpomenu) to s ní proberu a dám echo, jak to dopadlo. Pronájem pochybuju, a když už, tak n?jakých symbolických 10 ?i 20 korun, to už nás nezabije, no ne???

Tak mám se na to vrhnout, nebo se Vám do KA nechce??? Samoz?ejm? pro mimokarvinsé nakreslím mapky a vysv?tlím cestu (kdo trefí do karvinského tesca, trefí i do PZky...)

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: atalanta (IP)
Datum: 2008-01-21, 11:59
Ahoj, ješt? by se m?li vyjád?it ostatní, ale pro m? to není problém :-) Zkus kdyžtak zatím aspo? orienta?n? zjistit n?jaké podrobnosti ;-)
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-01-21, 12:01
JAsn?, dobrá, ok, jdu na to, jak budu n?co v?d?t, podám hlášení, pozor, zdar rozchod :-)

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-01-21, 17:23
Hlášení, pronájem se platí, ale neví se kolik a neví se, jestli je na n?jaký víkend v nejbližší dob? volný termín. Jakmile zjistíme více, napíšem

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-01-22, 20:26
AHOJ!
Nechci zbyte?n? rozkafrávat, ale sem se to asi hodí nejvíce, pro Ostraváky a okolí. Udyndala jsem jednoho majitele obch?dku s krmivy a ten mi objednal Dr. John Merlin krmivo. Krmí tím n?kdo a nebo chce tím krmit a nemá se k tomu jak dostat?? M? se to nechce objednávat z internetu, je to pro m? lepší, kdyby m?l n?kdo zájem, tak písn?te, zajistím, koupím, pošlu poštou (t?eba).

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2008-01-23, 17:53
to kamculenka: To by byla paráda. Zrovna jsem zvažovla, že si ho objednám p?es interet, ale kv?li poštovnému a balnému se to dost prodraží, takže kdyby to prodávali n?kde v Ostrav? ?i okolí, bylo by to supr!!!
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-01-24, 12:24
Ymsha: no práv?. jsem to ?íkala tomu pánovi z obchodu a on mi dal vizitku s tím, že mu mám na mejl poslat n?jaká krmiva a on zjistí u dodavatel?, zda jsou schopni mu to dodat. No a vybrala jsem Merlina a on ho hned objednal. Takže pohoda. A když bude mít dobrý odbyt, myslím,že by nám sehnal i jiné v?ci?ky. Zase on je ?lov?k se kterým se DÁ mluvit a domluvit se. Pak jsme si psali a on že hned jak mu to dorazí, napíše mi mail, na kolik to 4kg balení vyjde. Já t?eba pro puber?áky te? kupuju Pro Plan kitten delicate (je to bez vep?ového) a 3kg m? vyšly kolem 5OO a te? po tom zvyšování DPH to bude ješt? dražší. Takže dát 5OO za 3kg a nebo za 4kg je to podstatný rozdíl...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2008-01-24, 12:33
Kamculenka: já si to objednávám p?ez internet, doru?ení b?hem 24 hodin PPL-kou a p?ivezou mi to tam kam chci a platím za 4 kg balík merlina 420,- K? i s dopravným (p?ivezou to jako dobírku)
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2008-01-24, 12:44
to vladimír: A kde to kupujete??? Vždy? jenom samo krmivo 4kg stojí t?ch 420k?, tak nechápu, jak se m?žete vlézt do té ceny i s dopravou a dobírkou??? :-O
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2008-01-24, 12:48
pošlu ti SZ
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-01-24, 13:12
vladimír: jo Ymsha mi taky posílala SZ, ale já nevim no jsem zase taková, že to mám radši pod "?umákem" a vím, kde to skladují, jak to skladují, jak a kde to skladuje, jaká je expira?ka... Jako nechci tím obchod urážet, t?eba to mají provot?ídní, ale tak když už to budu mít v obchod? pod nosem... no nevim. Kdybych to v?d?la d?ív, te?, když už jsem do toho toho pána uvrtala, je mi blbé mu od toho utýct. Sakryš...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2008-01-24, 20:45
kamculenka: však uvidíš, možná T? p?íjemn? p?ekvapí i cenou :-)
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2008-02-01, 18:58
Je to trochu mimo mísu... Chci mamce dát k narozeninám poukázku na masáž. Jenomže já s žádným masážním salonem zkušenost nemám a ani nevím o nikom, kdo by na n? chodil. M?žete mi poradit n?jaký dobrý salon, s p?íjemným p?ístupem a zárove? nep?emršt?nými cenami??? p?edem d?kuji
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-02-02, 14:17
Ahoj Ymsho, nevím, jaké m?sto, ale doporu?ila bych ti karvinské lázn? Darkov :-)

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2008-02-04, 08:25
Pokud mohu doporu?it, tak Salón Relaxace v Ostrav?-Mariánské Hory. P?íjemné prost?edí, ceny také fajn (mohu porovnat), dostupnost tramvají...
www.salonrelaxace.cz, mobil 606 777 977
e-mail: salon.relaxace@email.cz

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Kkomik (IP)
Datum: 2008-02-16, 19:47
Ahoj, tak jak to vypadá s tím setkáním?

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Janinka (IP)
Datum: 2008-02-16, 21:00
sama jsem zv?davá jak to vypadá zatím je klid po p?šin?
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-02-17, 10:00
Kkomik, jelikož jsem se už neozvala, prostory jsem nezajistila. Takže bohužel a jinak v Karviné už o ni?em nevím... spíš by to cht?lo po?kat, až bude tepleji, vypadneme n?kam do parku, ud?láme malé fret?í agility a pojedeme dom? :-D

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Kkomik (IP)
Datum: 2008-02-17, 14:31
Aha takže nic, já sama také o žadných prostorech nevím. Tak asi zbývá jen ?ekat na teplejší po?así...

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Kkomik (IP)
Datum: 2008-02-17, 14:31
Aha takže nic, já sama také o žadných prostorech nevím. Tak asi zbývá jen ?ekat na teplejší po?así...

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Kkomik (IP)
Datum: 2008-02-17, 14:31
Aha takže nic, já sama také o žadných prostorech nevím. Tak asi zbývá jen ?ekat na teplejší po?así...

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Kkomik (IP)
Datum: 2008-02-17, 14:32
Aha takže nic, já sama také o žadných prostorech nevím. Tak asi zbývá jen ?ekat na teplejší po?así...

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Lenka Prausová (IP)
Datum: 2008-04-10, 13:16
Ahoj, Ostravo a okolí....nevíte n?kdo náhodou o n?kom,kdo by cht?l p?íjmout do své rodiny skoro ro?ního, nekastrovaného,zdravého, same?ka - albínka? Jedna sle?na m? kontaktovala a nabízí ho k adopci...(je z Haví?ova) -omlouvám se za zneužití tohoto vlákna,ale nedalo mi to, snad si n?kdo všimne...

Lenka + zbytek sme?ky =o)

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Kkomik (IP)
Datum: 2008-04-20, 17:54
N?jak už nám to tady upadlo snad už se dá ?ekat lepší po?así. Takže by to cht?lo spole?bn? protáhnout packy co ?íkáte? A ješt? jeden dotaz chystá se n?kdo z Ovy a okolí na výstavu fretek do Brna 4.10.2008?

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Janinka (IP)
Datum: 2008-04-20, 19:19
Ahoj, zatím teplé po?así moc není.... ale ani se nenad?jeme a bude krásn? :) Nebydlí n?kdo v porub? kdo by m?l zájem skamarádit se s novou fre?ulí. hledáme kamarády v porub?
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-04-22, 13:06
Ahoj Ostravo a okoli, vite, ze se chysta Mezinarodni vystava fretekv Brne? Vice ve vlakne k tomu urcenem :)
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Kkomik (IP)
Datum: 2008-04-23, 19:09
No víme ale shánime n?koho kdo tam jede at nemusim sama a zatim se nikdo neozval...

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: atalanta (IP)
Datum: 2008-04-23, 19:13
My nad tou výstavou uvažujem, ale zatím to nevíme jist? ... aspo? bychom se tam cht?li mrknout
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí1234567891011Další
Aktuální stránka:7 z 11


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist