Jít na stránku:  Předchozí1234567891011Další
Aktuální stránka:2 z 11
Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2006-05-18, 12:53
vladimír: Bu? rád že nebydlíš na náchodsku. Tady neseženeš NIC !!! Zverelit jsem si musela vybulet aby mi ho objednali, takže nakoupím 10 pytl? a doufám, že až dojdou, zas budou mít dobrou náladu a n?co objednaj. Co se tý?e krmiva seženu tu max.acanu. a to taky v Náchod? tam kde bydlím já maj max whiskas. :-((
Takže zlatá Ostrava.
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Blanka (IP)
Datum: 2006-05-18, 13:28
Ja ve Vyskove pro fretku sezenu max. stelivo. Vsechno ostatni musim dovazet z jinych mest. Granule z Prostejova a palmsky mi posila kamoska z Usti nad Labem.
Kalopetku koupim u veterinare, ktery taky neni z Vyskova. Takze jsem na tom podobne jako ty na Nachodsku.
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-05-18, 13:31
A dyk z Vyškova se dá dojít do Brna skoro p?šky ne(obrazn? ?e?eno,já vím jak je to asi km),a tam snad se dá nakoupit.

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-05-18, 17:01
Jinak Calopet se dá koupit i v Prost?jov? v poho stejn? jak Probican. ;o) už vím, kde prodávaj takže tohle jde ;o)
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-05-24, 09:27
xxena a spol.: Vzhledem k tomu, že se kv?li pískajícímu pelíšku zatím nem?žeme zú?astnit "ostravského fretkování", moc bych prosila, abyste sem pak napsali, jak procházka dopadla a jestli jste všechna vodítka usp?šn? rozmotali :o)
Doufám, že se Vám vyda?í po?así!
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-05-26, 16:22
Zaslán uživatelem/kou: xxena (---.teltech.cz)
Datum: 2006-05-10, 17:36
Tak Ostravo a okoli co takhle pravidelne prochazky? Jen je t?eba se domluvit kde a kdy.
muj navrh je:
- komenského sady v centru
- v Porube jak je krizovatka u Koruny jak napravo je celkem velka louka
-konecná tramvaje ?.11 v zab?ehu u b?lského lesa taky je tam dost velka louka a moznost jit do lesa

a cas?
-kazdou sobota odpoledne treba ve 16
-kazde pondeli kolem 18hod

Co vy na to? napiste co se vam libi at uz se muzem konecne sejit.
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: xxena (IP)
Datum: 2006-05-26, 17:06
Vladimir : to je fajn ze to kopirujes na konec at si to kazdy precte ale sraz uz je domluveny



Zaslán uživatelem/kou: xxena (---.teltech.cz)
Datum: 2006-05-17, 19:15
ahojte tak koukam ze ty prochazky se tu moc neprojednavaji takze jsem rozhodla za vsechny.....

v sobotu 27.5.2006 ve 16hod. sraz na kone?né tramvaje ?.11 v Ostrav?-Zabrehu

spojení tramvaj ?.2 nebo 7 na zastavku KOTVA tam p?estoupit na tramvaj ?.11 až na kone?nou zastavku ZABREH

zd?lte to všem co maji nejakeho fretacka ci fretecku at je nas tam co nejvic[/b]

Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2006-05-27, 02:32
Ad krmivo: ja si objednala krmivo Vitakraft primo ve svem oblibenem zverimexu, zkuste to taky. Vsimla jsem si, ze majitelka ma jine produkty od Vitakraftu (pro krecky, kraliky...) a zeptala se ji, jestli mi muze sehnat ty fretci. Sehnala a ma je tam za 135, coz je cena na netu, tzn. jeste levnejsi, pac kdybych pocitala postovne...blabla. Chce to pouze otevrit pusu a presvedcit zverak at pohne zadkem a udela neco pro vas. Jo a mimochodem, jsem z Koprivnice, tj. asi 35km od Ostravy, Kopr je prdel sveta a jde to, tak proc by to neslo v Ostrave...
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-05-27, 09:35
fr?an- protože v Ostrav? se s tebou moc nebudou bavit. V?tšina obchod? pat?í k obchodní síti a prodávají v?tšinou to co jim dovolí pražáci.
A jinak Kop?ivnice je sice malá ale jinak je to úpln? stejná prdel sv?ta jako Ostrava. Zejména co se týká práce. :o))
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: xxena (IP)
Datum: 2006-05-27, 14:26
ja jsem z ostravy a vitakraft menu mi kamarad z opavy vozi za 96,-
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-05-27, 14:56
Jestli nebude pršet, tak budeme na kone?né 16:05 (11)
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-05-27, 18:43
Fotky z procházky budou v pond?lí, te? jdu do práce.
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-05-27, 18:47
už se na fotky t?ším ;o)
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2006-05-29, 01:28
Vladimir: jasan, nekdy se holt postesti...

xxena: ak to jsi na tom dobre :))

Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-05-29, 10:02
Ostravská procházka :o)

Prob?hla první procházka v Ostrav?. P?íšt? bude mít ješt? v?tší ú?ast, protože p?ijede i Mirim s Meegie (te? pe?uje o miminka) a novope?ení majitelé frete?ek.

O porobný popis prosím pani?ku ?ertíka, nebo? tuto procházku svolala. Já jsem fotil a navíc jsem musel odejít d?íve, nebo? jsem m?l v plánu takovou nep?íjemnou ?innost jako je odchod do práce :o(


Fotky jseu zde :[/b][b]

[album.fretka.sk]
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-05-29, 11:13
Fotky jsou super, je vid?t, že se zada?ilo ;o)
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-06-07, 20:17
Tak dodavatel granulí Merlin nám dodal do Ostravy 15 kg pytel. Takže p?íšt? by nebyl problém, ale normáln? rozváží (je to velkoobchod) až od 2 pytl?. Tudíž, pokud bude ješt? n?kdo mít na p?íšt? zájem, tak se m?žeme domluvit. Jinak m?žou dovést i v balení po 4 kg. Cena za 15 kg pytel je asi 1.390,-
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: xxena (IP)
Datum: 2006-06-15, 09:59
Ahojte vsichni co takhle se zase sejit? 24,6 jede certik na 14 dni na dovolenou tak jsem to chtela stihnout jeste ted ne¨kdy
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2006-06-15, 10:28
to xeena: Teda ten ?ertík se má, nechce m? vzít s sebou? :-) Já mám takovou malou prosbi?ku, nešly by procházky p?esunout na ned?li? %-) M? osobn? by vyhovovala víc, ale samoz?ejm? se pod?ídím v?tšin?! Kdyby Ostraváci souhlasili s ned?lí a bylo by hezky, ur?it? bychom p?išli :-)
to Vladimír: Cht?la bych se zeptat na složení Merlina. Už jsme vzorek, tcho?i ho baštili, tak jestli má dobré složení, vzala bych si klidn? i tu 4kilovku. :-) Na kolik ty 4 kila vychází?

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2006-06-15, 10:50
to Vladimír: Už jsem si našla to složení, tak až budete zase objednávat, tak mi dejte, prosím v?d?t, a já bych asi cht?la tu 4 kilovku :-)

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-06-15, 10:52
Složení Merlin (uvedeno na vlákn? "Stelivo a papání"):
37,5 % bílkoviny
20 % tuky
2 % vláknina
6,5 % popeloviny

Jinak k procházkám - po víkendu by m?la být v?tšina našich "mimin" u nových majitel?, takže bychom se rádi zú?astnili s mam?ou Meggie, pobyt na "?erstvém" vzduchu jí už vyložen? chybí :o) Od ?ervence by se mohla p?idat i ?ertice Vanilka. Je nám jedno, zda sobota nebo ned?le, jen ve všední dny ne, to po práci nestíháme.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Mirim dne 15.06. v 11:06.
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-06-15, 10:54
Ymsha - No, byla jsem pomalá :o)
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-06-15, 11:34
Ymsha - ty ?ty?kilovky by m?ly být asi tak o 15-20,- K? dražší za balení než když je to rozvažované. Takže jsme si ?íkali, že p?íšt? asi budeme brát rad?ji ty 4kg balí?ky. Jinak po?ítáme s tebou na p?íští objednávku.
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: xxena (IP)
Datum: 2006-06-15, 14:44
M? je osobne taky jedno jestli sobota nebo nedele, takže klidne v nedeli.
Timto prosim o vyjad?ení ostatních kte?í se chtejí prochazky zucastnit
Avatar

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2006-06-16, 13:19
Takže m?žu po?ítat se srazem tuto ned?li 18.6. v 16:00 ??? :-) Snad bude o víkendu hezky, p?ed chvílí jsem ?etla n?co o bou?kách :-(

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2006-06-16, 19:09
prosim a kde je ten sraz mam to pro kamosku je z Ostravy ale nevim kde je?

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2006-06-16, 21:00
to Marky_Ball: ur?it? jsi to už našla, ale pro jistotu - je to napsané v první ?ásti (Ostrava - Záb?eh, kone?ná tramvaje ?.11)

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: koki (IP)
Datum: 2006-06-22, 20:13
Cht?la jsem se zeptat, jestli se plánuje sraz i na tento víkend 24-25.6.? Posledn? mi to n?jak uniklo.

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: Silvie (IP)
Datum: 2006-06-23, 04:12
...já bych taky ráda na sraz:o/!Akorát musím po?kat až m?j "andílek" zkrotne :o)..ur?it? jste tak nádhernou fre?uli ješt? nevid?li!;oD

Re: OSTRAVA
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-06-23, 11:19
Posledn? se tady bavili o tom, že procházku p?esunou na ned?li. Xxena by to sem m?la napsat!!
My nep?ijdeme. Malý Sid ješt? ven nem?že :o(
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí1234567891011Další
Aktuální stránka:2 z 11


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist