Jít na stránku:  Předchozí1234567Další
Aktuální stránka:5 z 7
Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-04-24, 14:42
To je naprosto p?esná reakce po falešce,ona si ho adoptovala jako miminko,a on to jaksi nechápe,za pár dní se všechno uklidní,v nejhorším p?ípad? týdn?.

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: danniss (IP)
Datum: 2006-04-24, 14:52
Tak to je nás víc, kdo to nechápem :o)) a vrátí se do p?vodního stavu i její chování k nám?
Avatar

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-04-24, 14:59
jojo,neboj,zase se vzpamatuje.:o)

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: danniss (IP)
Datum: 2006-04-24, 15:27
tak já si po?kám :o)) Díky moc
Avatar

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-04-24, 23:32
Docela me mrzi, kdyz nekdo napise ta fretka je zla :o( Chjooo proste hormony a navic jasne popsana faleska. A myslim ze kdybyste necukali, tak vas nepokouse, ale bude drzet a chtit nekam odtahnout.
Avatar

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2006-04-24, 23:47
Naše Miky si adoptovala te? mn?. Doufám že jí ta hormonální smrš? rychle p?ejde, nebo? jsem jak lízátko a ušní lal??ek mám oslintaný od rána do ve?era a to nemluvím o tom, že sotva si sednu, tak mám fretku v nohavici :o)
Avatar

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-04-24, 23:58
Tak to bud rad, ze tam jeste nemas dirky na nausnice.. To mi dela Tappi moooc rada - olizuje a olizuje a pak kouse blechy - jenze v oboci :o/
Avatar

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2006-04-25, 09:11
to Vladimír: No jo, u nás je to to samé :-) Taky si ze mn? Jackie ud?lala lízátko. A navíc mi d?lá bodyguarda. Jakmile vidí, že si ke mn? chce Monty lehnout, nedej bože se mi rozvaluje na klín?, hned se p?i?ítí, za?ne Montyho kousat a tahat pry?, pak se u m? usalaší sama, na?ež mi hezky vy?istí nosní dírky apod. Nejinak to je, když na?ape se mnou se v posteli rozvalovat p?ítele :-) Nejd?íve ho vyštve štípáním a kousáním a pak si m? zase hezky umyje :-) Ale up?ím?, chvilku to je i p?íjemné, takhle pe?liv? se o m? snad nikdy ani nikdo nestaral, ale po pár dnech už tohle privilegium celkem leze krkem...! Už aby to bylo za náma :-)
Moc vás všechny s tcho?ema zdravíme!

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-04-25, 09:44
Pot?ebuju radu :je možné,že by byl Ruda alergik?Za?ly kvést stromy,d?ti b?žn? smrkají jako každý rok,a Rudásek po?ád kejchá.Nekašle ,ale normáln? p?iká.Jinak mu nic není.D?ív jsme si všimli,že sípe,když si hraje s hra?kami z latexu,tak jsme je vyhodili,ale m?že být alegický na pyly?

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2006-04-25, 11:20
Muze, co by nemohl...Pokusim se nekde neco obecne vyhledat, ale pripominej se, jsem sklerotik a nemam ted moc casu:-)
Avatar

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-04-25, 11:21
Teoreticky to možné je, ale snad jen n?kde vysmej?il prach za sk?íní.?

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-04-25, 11:33
Bane,on kejchá už t?i dny,to není prachem,to by kejchal i d?ív.Ale p?esn? jak d?ti,nejvíc poránu ,když se vzbudí,a nave?er.Jenže d?ti berou léky,tak je to únosný a mám i otev?ený okna,ale kv?li n?mu je asi zav?u,nebo mu dám ten claritin taky nebo já nevim....

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2006-04-25, 11:55
Zkus mu rozpustit do pití Celaskon, Když mi kašlal fre?ák, pomohlo to. Claritin mu radši nedávej. Možná chytil pr?van.Já mu ješt? dávala Echinaceové kapky - ?ed?né. Vždycky poránu dostal fr?ana 5 kapek do vody. Moc se mu to nelíbilo, ale za dva dny byl jako fík.

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-04-25, 11:58
On nekašle,evidentn? není nastydlý,to je vid?t,že reaguje na n?co.Ani rýmu nemá,to m?l Vašek v zim?,vypado jinak.

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2006-04-25, 12:03
No tak zkus jen ty kapky, ty zvyšují imunitu. Alergie je snížená imunita, možná to pom?že, tím nic nezkazíš. Jsou to bylinky v lihovém roztoku. Jen mu jich nedej moc, abys ho neopila. A Celaskonem mu taky neuškodíš. To jsou nenásilné prost?edky.

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-04-25, 12:15
budete muset dát inzerát:
z d?vodu alergie hledám novou rodinu pro svého fre?á?ka.....
;o))

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-04-25, 12:18
Držko!on p?ece není alergickej na nás! ty mi normáln? znevažuješ m?j vážnej dotaz,takhle se zas nic nedozvim,chjo

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-04-25, 18:29
lidi .. snažila jsem se psát do poradny, ale ješt? tam m?j dotaz nezodpov?d?li ...
když má tcho?inka ?íji, mám ji nechat p?eo?kovat? nechci ji ublížit .. :O(
jde o p?eo?kování leptospirozy a vztekliny ;o//
Avatar

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2006-04-25, 18:43
Ne, nech o?kování až po ukon?ení ?íje (asi 14 dní po) až bude fretka zase v kondici. Pokud ti zhubne, po?kej, až bude mít svojí p?vodní váhu.

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-04-25, 20:17
gazza - d?kuji. to jsem cht?la slyšet ;o) abych nevypadala jak blb, ale ra?i si to zjistím, když to nevím, abych jí nevystavila nebezpe?í ;o))
Avatar

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-04-25, 20:33
Leptospiroza se fretkám o?kovat nemusí,nejsou na ni vnímavé.Zbyte?n? se zat?žují játra,je to spíš na škodu.Sta?í o?kovat psinku a vzteklinu.

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-04-25, 21:13
áchj?, tak to o?kování od?eknem ;o/ nechám bobe?ka v klidu ;o))
Avatar

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2006-04-26, 14:41
Me jeste nedavno ucili, ze fretky na leptospirosu vnimave jsou. Krome toho mi to tvrdili i doktori z praxe. Pri soucasnem rozvoji leptospiry mezi populacemi sidlistnich potkanu to je neco, co neminim riskovat.
Avatar

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-04-26, 14:53
Taky bych to neriskovala vzhledem k tomu, že se v b?ezí Meggie probudily lovecké pudy ?i co a p?i procházce se pokusila zakousnout potkana :o(
No fuj!
Avatar

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2006-04-26, 15:26
to Lee: takže je lepší je proti leptospiroze o?kovat? né že by Alf n?co lovil ale pro sichr?

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-04-26, 15:30
Pokud vím, vnímavost fretek na Leptospiru není spolehliv? prokázána, ale ani vyvrácena. O?kování je lepší nechat po ?íji. Sorry, z práce se na poradnu nedostanu a ve?er jsme slavili syn?v svátek, tak jaksi nebylo kdy (ob?as se musím v?novat i rodin?, nejenom klubu ;o)

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-04-26, 15:58
Osobn? mám fretky o?kované proti leptospiróze.
Avatar

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2006-04-26, 16:53
Tak ho taky radši nechám nao?kovat náhoda je blbec nerada bych o n?j p?išla :o)))))) m? práv? doktor ?íkal že je to zbyte?ný

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: Nikola (IP)
Datum: 2006-04-26, 17:09
Prosim poradte,nase Masa byla v unoru na kastraci,vsechno by bylo v poradku,jen Milda ji neustale kouse a taha za krk,proste ji neda pokoj,tak sel na kastraci taky,aby mohli byt spolu,je to uz ctrnact dnu a dela to stale,ve stejne intenzite jak pred tim,musi byt stale oddelene,znackovani prestalo temer okamzite.Prestane mit nekdy kastrovanej fretak zalusk na kastrovanou samicku??

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2006-04-26, 17:12
Nikola: Jak kdy a jak kterej ;o) Jsou takoví, kte?í si užívají i po kastraci... Ješt? vydržte, 14 dní je krátká doba, má ješt? šanci se zklidnit.
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí1234567Další
Aktuální stránka:5 z 7


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist