Jít na stránku:  Předchozí1234567Další
Aktuální stránka:4 z 7
Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-04-09, 18:55
m? teda osobn? smrdí více pes než fretka - nebo? jí nesmrdí z tlami?ky a když zmokne, není to tak hrozný jak u psa.. nehled? na to, že n?kte?í psi dokážou sníst i vlastní... :O//
Ale to je ?ist? jen m?j názor O:o)
Ju, nechci urazit pejska?e (je to ?ist? jen, opakuji, m?j názor;o)
Avatar

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-04-09, 19:49
amonnia: máš pravdu, s tím rozdílem, že muj pes sice sežere kdejakej výkal, teda ne psí, ale lidský - na t?ch si p?kn? smlsne, a ko?i?í jí taky jedou, ale aspo? se v tom neválí jako jiný psi, co znam. Z huby mojí moc nesmrdí, ale kamarádovo 14-ti letej ov?and?...

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: Saša (IP)
Datum: 2006-04-09, 20:26
tak díky. jsem ráda že mi zkušení chovatelé poradili. Doufám že když jsem p?íšt? napíšu že mi zase pom?žete. Vezmu si sami?ku mockrát d?kuji za rady. m?žete mi klidn? psát dál ráda si budu s vámi psát.

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-04-09, 20:46
petra p. je pes a je pes ;o)
taky máme doma psa, ale je to také prasisko, že naše fretka je oproti n?mu zlatí?ko .. Proto jem psala, že to je jen m?j názor.. protože si p?edstavím toho našeho blba (mimochodem, když ute?e a je 7hodin v tahu, tak je smradlavý, vyválený v blát? a radši nechci ani v?d?t, co d?lal) ... no, ale to je jedno ;o)))
není pes jako pes ;o))
a tvojeho bych klidn? poznala ráda ;o))
Avatar

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-04-09, 20:59
ba ba, ta naše "svi?ka" psí ?as od ?asu zatoužila po parfému, nejlépe uprost?ed m?sta, když jsem s hlubokým ko?árem a druhým dvouap?lletým d?ckem pot?ebovala šílen? rychle ze st?edu m?sta k nám, do kopce, na "výsypku"...
myslela jsem, že ji zabiju!!!
jenže ona moc dob?e v?d?la, že TOHLE se NED?LÁ!! takže se ke mn? nep?iblížila ani na 50 metr?, o autobusu jsem si mohla nechat zdát a v?d?la, že m? ?eká - poté, co splavená doklušu dom?, p?ebalím, uva?ím, nakrmím, p?ebalím a (snad) uspím, jedna VELMI MILÁ POVINNOST. vykoupat vyhovn?nýho ?okla... :o)
navíc - kdo s tím má zkušenost, ví, o ?em mluvím - ten úžasný odér nešel dol? a nešel, i když pes už byl vyprán snad 3x a v perwolu.

tak TOHLE fretka opravdu neud?lá! ;o)

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-04-09, 23:28
No tak nevim nevim - zazili jste rijiciho fretaka? No kdyz vidim ty moje kluky jak libne si olizuji vykaly a louzicky holek ;o) Nebo jak pri prochazce oznackuji co muzou - pritom radeji nechci vedet co presne tam lezelo driv.. ;o)
Ale i tak souhlasim, pes je horsi.. Hehe a ma vetsi plochu tela co muze smrdet ;o)
Avatar

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2006-04-10, 12:29
Vsem moc moc dekuju! Za nabidky i za podporu! Nejak jsem se ted nedostala k mailu, takze jsem neodpovidala. Napisu sem, az se dostanu na vetsi chvilku k pocitaci...
Dekuju!
Avatar

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: Blanka (IP)
Datum: 2006-04-11, 23:38
to Lee:
Take ti nabizim pomoc, ale az od pristiho roku.
Letos jsem sice v Anglii, ale od Vanoc budu zase doma. Takza i u me by Hrozinka obcas utociste. Po rozchodu z pritelem, mi zbyl prazdnz pokoj kde byla zbrojnice, takze holky by meli pokoj jen pro sebe.
Avatar

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2006-04-12, 22:19
ja pomahala z nouze kamosce, ktere se pes vyvalel v lidskych h.. v lese ve svatebni den...toz vsichni v bilem, vymodeni a pes si to privandruje s hnedym adidas pruhem pres cele zada...(svat.oslava se konala na lyzarske chate uprostred lesa), nikdo se k nicemu nemel a psa se stitil, obetovala jsem se a vydrhla ho v kyblu s ledovou vodou-tepla netekla-a taky jsem smrdela a pes taky jeste dost dlouho...vsichni se psa stitili, ale jak byl mokry, stejne vlezl mezi ne a otrepal si tu stale smradlavou vodu na jejich hadry, tak taky neunikli... :)

no a nase fena jednou prisla s zozjetym chciplym jezkem vyvalenym v jeji dlouhe bile srsti a ty bodliny vubec nesly z tech chlupu dolu, taky chutovka

a dalsi chutovka-dnes pry nam vykradli barak a tata jak prisel domu, vital ho pes, jak kdyby u nas zadny zlodej nebyl, toz asi si se zlodejem fajne pokecala ta nase hlidacka...
Avatar

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-04-13, 07:45
fr?an,
to znám, pravidelný nem?nný rituál po p?íjezdu na chatu, kde DODNES není zavedena voda, natož teplá!! byl - pes š?astnej jak blecha mizí kdesi v dáli - navrací se hodn? pozd?, s úsm?vem, kterej mu mizí, když si uv?domí, že - OP?T, stejn? jako minule, D?KLADN? A POCTIV? NAPARFÉMOVÁN!!
m?žeš hádat (a sta?í ti jeden pokus), kdo ho koupal v ledové vod? a jak se to ob?ma stranám líbilo... :o)
NAŠT?STÍ!! jsme tam jezdili jen tak 3x-4x do roka... :o)

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-04-13, 13:15
PROSÍM O POMOC, tohle jsem te? našla v "poradn? mf", tak se ptám:
je ta odpov?? mín?na vážn??! fre?áci "tam" fakt mají kost?! anebo jsem zase za blbce, kterej na všechno sko?í.... :o)

05. 04. 2006 (Barbora) : jak dlouho p?ibližn? trvá než se same?ek zotaví po kastraci?a je normální když mu \"stojí\" pohlavní orgán?d?kuju za odpov??

Odpov??: Prakticky druhý den se cítí dob?e, za 10 dní je rána zacelená. K druhé otázce - u fretky ano, on tam totiž má kost
;o)


Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2006-04-13, 13:32
I pejsci a kocouri "tam" taky maji kost:-) O fretkach nevim, ale kdyz to tvrdi MF, tak to bude asi pravda:-)))
Avatar

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: JanaN (IP)
Datum: 2006-04-13, 13:35
Kost tam opravdu je.Jde nahmatat,ikdyž fretá?kovi "nestoji" :o))

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-04-13, 13:38
ježišmarjá ty fretí holky se ale maj!! ;o))

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-04-13, 13:38
jo a taky psí a ko?i?í.....

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: Lorinka (IP)
Datum: 2006-04-13, 13:48
Mají tam kost. Sice nevím jestli je to kost jako taková nebo n?co ve smyslu chrupavky, ale je tam. Docela hezky je o tom psaný v knížce o fretkách (nevím kdo to te? napsal, název knížky je fretka), jsou tam i obrázky pro lepší p?edstavu :o)
Avatar

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-04-13, 15:28
Taky sem si myslela ze je to chrupavka :o-
No ale opravdu nahmatat jde ;o)
Avatar

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-04-13, 15:30
Tak tohle jsem teda fakt "neštudovala" :o-
Avatar

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-04-13, 16:03
Je to kost. Jmenuje se os penis a podle jejího tvaru a velikosti se dá ur?ovat stá?í fretky. Nákresy má v knize Lenka Skoupá, já z té své necht?la d?lat osteologické praktikum, navíc metody ur?ování v?ku fretky proveditelné výhradn? post mortem nejsou b?žnému chovateli moc platné ;op

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2006-04-13, 16:32
A p?edstavte si, když si ji zlomí - náš pes takhle jednou sklouzl po kamenech a krut? si ji narazil. Dostal "rovnátko" ze špachtle a bandáž na b?íško a já vynadáno, že se mu sm?ju, že už si neužije. (Od dr. Míky blahé pam?ti. "NO, jak by vám bylo, kdybyste nemohla - no? " "Docela dob?e pane doktore, já už dv? d?ti mam" "panebože - to je ho... ženská. VEN!!!!" a ani zaplatit necht?l.)
Avatar

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-04-13, 16:35
Trochu mi to p?ipomíná profláklou anekdotu pro studující medicínu:
"Sle?no kolegyn?, jak byste ?ešila gangrenu penis?"
"Amputací."
"A jak byste to provedla?"
"M?kké ?ásti odpreparujeme skalpelem, kost p?e?ízneme pilkou..."
"No, to by sta?ilo. P?ijdete si v zá?í ješt? jednou ke zkoušce, ale toho chlapce se držte" :o))))
Avatar

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2006-04-15, 02:00
Pejsci a kocouri si to zejmena uzivaji, kdyz maji problemy s mocovymi kameny a piskem a dane veci se jim o tu kost (s chrupavcitym nastavcem - odborny termin:-) zaseknou. Jsou velmi poteseni:-(
Avatar

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-04-16, 20:28
jo kost u psa jsem vid?la naživo, teda p?i praktikách z anatomie ve škole, sami jsme si ji mohli vypitvat (sice trošku morbidní ale fakt moc zajímavý) :o) ale u fretky bych to asi vid?t necht?la ;oD
Avatar

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-04-23, 10:28
Ahoj lidi?ky ;o)
obracím se tady na vás, jelikož ... co se nám stalo. Jsme za?áte?níci a tcho?ina se nám dostala do ?íje. (to už jsem zjistila na 100 %), ale problémem je to, že bohužel nevím, kdy za?la :O( myslím si, že je to asi týden ... poznám to podle velikosti vulvy?
moc d?kuju za pomoc :O/
Avatar

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-04-23, 11:10
no a jak casto ses na ni koukala? Preci jen zvetsene vulvicky si vsimnes. A rije se pocita od uplneho zvetseni, takze podle velikosti to napoznas..
Treba me holky letos zacaly rijit bylo to asi mesic co to vypadalo, ze se plne rozriji, minuly rok to bylo hned.. :o)
Avatar

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-04-23, 12:18
jsem blb, ale až dnes :O/ to m? práv? nejvíce mrzí:O((
velikost vulvi?ky je o n?co málo v?tší než t?eš?ová pecka :O//
Avatar

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: Lorinka (IP)
Datum: 2006-04-23, 12:33
Te? už težko spekulovat nad tím kdy ?íje za?ala. Možná, že ješt? ani neza?ala pokud se jí bude ješt? zv?tšovat. Každopádn? ji hlídé a pozoruj zm?ny. Podle toho co píšeš, tak nemáš asi v plánu krytí, že. Jestli ti jde o ukon?ení, tak bych nasadila sv?telný režim, to jest v?tšinu ?asu aby byla ve tm?. Pokud to nezabere do 14dn? nebo bys pozorovala n?jaké zm?ny jako nechutenství, apatii, vypadávaní chlup?, tak na veterinu a ukon?it ?íji hormonální injekcí. Ale ješt? bych napsala do poradny MF ta je p?ece jenom odborník na tohle a poradí ti.
Avatar

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-04-23, 12:51
No v podstate ted sleduj tu riji.. Pocitam ze tyden v riji nebude, toho by sis vazne vsimla.. nech ji dva tydny a pokud ji to nebude prechazet, tak uz ji zacni hlidat jestli neni apaticka a jestli ji. kdyz nebude koncit ani treti tyden dojdi na injekci..
Avatar

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-04-23, 13:24
zatím jí, pije, jen je více unavená, ?ádí více (teda více kouše), ale sleduji bedliv?, a MF do poradny ur?it? napíšu... :O/ uvidíme
a dokonce ležela i na p?ítelovi, což je div ;o))
takže, moc d?kuji za rady a uvidíme ;o))
Avatar

Re: Prosim o pomoc
Zaslán uživatelem/kou: danniss (IP)
Datum: 2006-04-24, 14:26
Taky bych prosila o pomoc a radu... Naše Sára si už ?íji prod?lala, v?as byla na ukon?ení (8.2.) a všechno bylo v pohod?. Jen Filípek ji po?ád tahal a to dost drasticky, za uši, za krk že ho m?la do krve rozdrásaný, a tak šel Filípek na kastraci aby mohli být spolu (jinak se to nedalo, museli být odd?len?). Po kastraci se to uklidnilo a vše bylo OK. Ale poslední asi týden se to obrátilo, te? tahá za uši a za obli?ej Sára Filipa, ten je?í a utíká p?ed ní a navíc je Sára i zlá na nás, ohání se a nenechá si ujít p?íležitost aby si kousla, a? už do nohy nebo do ruky jen co se k ní ?lov?k p?iblíží. P?ed tím byla naprosto v pohod?. Mohlo by to sousviset s falešnou b?ezostí (i když to se mi zdá dlouhá doba od ?íje)? Nebo nemáte n?kdo p?edstavu co se jí mohlo p?ihodit?
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí1234567Další
Aktuální stránka:4 z 7


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist