Jít na stránku:  12345Další
Aktuální stránka:1 z 5
záchod
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2005-08-16, 03:22
Ahojky. Prosím o radu. Po?ídila jsem 3 m?sí?nímu Lakymu novou klec. Má tam zách?dek, ale do n?j chodí jen ob?as, pak ??rá do jinýho rohu. Co s tím?

wc+



Celkem upraveno 4×. Poslední úprava: martina dne 10.06. v 20:57.

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Timi (IP)
Datum: 2005-08-16, 08:56
My máme stejný problém a stejn? starého fre?áska (bydlí u nás teprve týden, takže žádnej stres). Za?ali jsme s tím, že kdykoliv se Montýsek probudí a n?kdo je doma, tak ho hlídáme a jakmile za?ne "couvat" tak ho dáme na zách?dek. Po?káme až ud?lá bobe?ek nebo se vy??rá a okamžit? ho pochválíme a dáme mu n?jakou m?amku. Docela to zabírá..
Nebo mu nemusí vyhovovat typ záchodu.. Zkus ho vym?nit a uvidíš..
Držíme s MOntýskem pale?ky, a? se to fre?ulka brzo nau?í..



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 08.06. v 19:48.

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Adelajde (IP)
Datum: 2005-08-16, 09:48
My jsme m?li stejný problém, když byl Kryštof malý. Jeho první záchod byl rohový, a museli jsme koupit klasický obdelníkový. A pak to bylo v poho.
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2005-08-16, 12:51
Jenže on prost? ??rá jinam. Jinak chodí na záchod. Když mu dám na místo, kde ??rá, misku s vodou, tak to stejn? "ud?lá".

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Adelajde (IP)
Datum: 2005-08-16, 12:54
to chce pevné nervy. Pamatuji se, jak jsme každý den n?kolikrát klekla na kolena a vytírala octovou vodou klec:( ale pak ho to p?ešlo. A za?lo u?ení, že i když je pušt?nej, tak se musí jít vy... na záchod, který je v kleci a ne do rohu v pokoji. Ale to se už taky nau?il a te? je to mazel:)
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-08-16, 13:44
u NÁS TOHLE D?LAL mATES. koupila jsem velkej rohovej WC,p?ez p?l klece(dna) a už se to nestává.
P?ed tím jsem d?lala taky takový r?zný fígle,jako nap?. dát mu tam mysku s jídlem, ale to je podle m? naprd :-/
Fakt zkus jiné WC.
N?kde jsem ?etla(možná to je blbost) že fretky maj rádi WC žlutej, no nevím máme modrej a sta?í nám.

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Mata (IP)
Datum: 2005-08-16, 19:45
Já mám taky skoro t?í m?sí?ní a tenhle problém mám taky ... ale záchodem to neni ... prost? si de když chce ... i n?kdy na záchod ... p?es noc to má skoro vše v záchod? .. asi proto, že to je ve stejnym pat?e a ona je ospalá .. i když p?es den se jí to taky povede.Ale ona ví kam nesmí, protože m? dost provokuje.Dycky za?ne couvat .. já na ní zak?i?im "fuj", otev?u a ona zdrhne .. to se n?kolikrát opakuje .. ví, že to nesmí a že já jí otev?u a ona bude moc utíct:)) Takže je to p?knej koumák a ví jak na to.N?kdy ijenom d?lám, že jí chci otev?ít a tak zjistim, že to hraje, protože už p?ib?hneš k dví?kám. Škoda, že když to ví, že tam nesmí, tak bez dozoru tam n?kdy chodí
:((
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Nikola (IP)
Datum: 2005-08-18, 00:04
Mame uplne stejnej problem s 3 mesicnim fretetem,nekdy jde na wc,jindy vedle,chce to hlidat,vzdy po probuzeni,jak zacne couvat,soupnout ji na wc,ona vyleze a zas couva vedle,takhle se to opakuje tak trikrat,az se nakonec k me velke radosti vyprazdmi na wc, ale za hodinu si jde stejne vedle,takze si pripadam jak cvok

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Mata (IP)
Datum: 2005-08-18, 01:09
To moje když už jí na ten záchod dám tak to tam ud?lá, ale sama tam pokaždý nejde ..
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-08-18, 08:51
No, tak dnes jsem zase pozorovala Matese.
V kleci má velkej WC a chodí tam úpln? suverén?. Dokonce jen do jednoho rohu.
Ale dnes když b?hal po byt?. V obýváku mám WC. No, p?išel k n?mu o?muchal ho, a vysr.. se vedle na koberec. Prost? v?bec na n?j nejde :-(
To samý ud?lal v kuch. Ael tam se na dlažbu vy??ral :-/
Už jsem si myslela, že to má nacvi?ený a že asi není nikde žádnej problém.Dokonce m? zaráželo, že n?jak moc nes... když je pušt?nej.
Nevím, te? jako by oslepl a netrefil se.

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-08-18, 09:58
Uju: hele jako mi....aa kdyz m?l velkej zachod Kukulin dole (pres cely dno...v druhym rohu ma baracek kde spi a tam nacouvat proste nelze) tak nám chodil nahoru do Patra vedle Misky, cune jedno....tak jsem ci tam dala, ale z mensi zachod....ted uz tam bbyt nemusi...v kleci chodi dolu a pustenej chodi prede dvere (ale uz si i obcas sam dojde..taky uplacime pastou s vitaminy:-)
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-08-18, 10:04
No, jsem ráda, že v tom nejsem sama. Když náhodou n?kde najdu kupu tak se to snažím všeklijak zamaskovat a uklízím až když Karel není doma. Ten by tcho?e vyhodil na chodbu :-(
Ach jo.

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-08-18, 10:32
Uju: takto jsme na tom líop...tcho?e maj doma rádi vsici a ti co je radi nemaj ( z rodiny) uz semnou a s mamou nebydli (moje segra napr.)
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-08-18, 10:44
Karel má tcho?e taky rád, ale nesmí sr...,všude nachcat a nesmí do n?j moc kousat. Když je hodnej,(málokdy) tak si ho vezme i do postele.
Nebo s ním ?umí na telku.
Jen na t?ch pár mali?kostí je dost háklivej.
(to bude asi proto, že máme ani ne rok komplet nové za?ízení bytu)

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-08-18, 11:57
Uju, tak to bude tím. ;o) Chlapi jsou na tohle hákliví, ale aby sami leštili a pucovali, to NE! ;oD
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-08-18, 12:08
Je tak to mi povídej :-D Ten m?j za celou dobu asi 3x vyluxoval a to jsem se nesm?la podívat do míst, kde by se musel ohnout :-D

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-08-18, 12:35
Jordi: tak to já si chlapa vychovávám:-D (do budoucna) , ale luxovat a vytirat se mu nas byt nejak nechce...ale hovinka uklizi to jo:-)
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-08-18, 12:38
Ten m?j by tam spíš ješt? n?co p?ihodil. je háklivej:-)

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-08-18, 12:46
Radko, ale o 10 let starší chlap než jsem sama se vychovává dost t?žko. ?ekla bych, že h?? než tvrdohlavá fretka. ;o)
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-08-18, 12:48
No, to Ti neprojde. A pokud ho vychováš tak napiš knihu, s návodem já budu první kdo si ji koupí :-)
A to je Karel jen o 3a p?l.

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-08-18, 12:48
Uju: Mirek je starší o t?i roky hele a d?lám s ním divy:-D
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-08-18, 12:54
To je asi krapek poddajn?jší, nebo ¨má strach, že by t? to p?estalo bavit. Ten m?j se oženil a je k nepoznání. A když vyhrožuju rozvodem, tak mi ?ekne"tak schváln?-d?lej" to není moc optimystický.

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-08-18, 13:02
A už mám zas vedle WC v kuch. hromadu- se z toho pos....
Jak mu to mám vysv?tlit???
P?ece spousta tcho?? chod?j normáln? !!!!

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-08-18, 13:05
Uju: Myslíš? :-D pokud tam hcodi úravidelne dej mu tam záchod. a musíš ho uopácet...ja když jde ten nas mimo tak ho plasknu a hodim na zachod..pockam az se vydela a pak hi pochvalim a dam Calopet:-)
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-08-18, 13:08
To jsem zkoušela, nejhorší je, že on si dá d?snýho majzla jen se oto?ím už s...nebo ??rá. P?edemnou si to nedovolí.To mi d?lá asi naschvál sk?et jeden.

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-08-18, 13:09
tak to jsou potom truc bobky!:-D
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-08-18, 13:18
Asi taky budu trucovat až ho nepustím z klece :-)
Te? se to prase zas hrabalo v koši. Byla tam myska od nanukáše a vyhozená konzerva pro ko?ky. Je jak prase. Jsem ho zav?ela a? to ze sebe kouká n?jak seškrabat.

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-08-18, 15:20
Uju: No jo..taky máme doma bufe?áka...ale pozor na zbytky....nasinec takhle ndostal strevni infekci:-)
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-08-18, 16:37
Já mám spíš v?tší strach z n?jakýho ostrýho p?edm?tu. Nejsem zvyklá dávat pozor na koš a tak tam ješt? po?ád házím st?epy atd...
Musíme si doma holt zvyknout, že odpadky u nás ješt? min. jednou p?ebere Má?a.

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2005-08-19, 15:33
Uju, ja mám sme?ák taký umelohmotný, šlapací a ten fre?ák otvori? nedokáže.
Avatar

Jít na stránku:  12345Další
Aktuální stránka:1 z 5


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist