Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:4 z 5
Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-21, 15:24
fajn, tak to asi budeme chodit k vám 8)))
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2006-09-26, 12:34
rozhodne, vcera sem si myslela, jak na toho naseho vyzraju, dala sem mu tam noviny pocakany octem a rikam si-ted ti bude vonet jenom zachod-a co? houby, damy a panove...dnes zkusim ten plech...

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-26, 19:14
Ir?o - tak dneska to pískovišt? zrušili úpln?, ale je tam krásná a nakyp?ená hlína, tak ?ekam, až se Pí?ánek vzbudí a p?jdeme si zahrabat do hlíny :o)))
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-26, 21:27
Nemáte n?jakou "zaru?enou" radu, jak p?im?t tcho?e, aby nechodili mimo WC? V kleci OK, v obýváku maj velkej fret?í, p?edtim do n?j oba chodili... te???? Zásadn? na koberec pod sk?ín?... kdyby aspo? chodili do roh?, to ne... oni chod?j podél celý zdi... octa jsem tam vylila už celou flašku, nepomáhá... když je vidim, šup s nima do WC, jenže oni ne, to držej, než je zase pustim... Když si tam dojde Rocky, odm?nim ho pastou Gimpet... Meggie žádný pamlsky nejí :( takže te? denn? vybírám bobky... nevíte n?kdo co s tim? N?kdo radí pep?, ale to se mi zdá trošku brutální...
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2006-09-26, 22:26
nO, ASI BYCH TAM DALA (TEDA POKUD SE VEJDOU) SPOUSTU MENŠÍCH wc A POKUD SE NEVEJDOU PO?ÁDN? BYCH TO TAM VYDRHLA A UCPALA ABY SR...JINDE. ALE TO JE HDON? INDIVIDUÁLNÍ U NÁS JIM TO TAKY ?ASTO UTE?E JINAM:-(
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-26, 22:31
No, oni ty sk?ín? jsou podél celý st?ny... a pod tim r?zný krabice a tak, který se nám nikam nevejdou :((( no, te? se Meggie trefila nádhern? do WC, dokonce si dala ?íct už i tu Gimpetku... vydrhnutý to tam je... myslíte, že by mohly pomoct takový ty spreje na psy, aby n?kam ned?lali svou pot?ebu??? WC by se tam vešly, ale oni by do nich bohužel nemohli... neni to tak vysoký... :-/
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-26, 22:45
Rynn - o t?ch sprejích tady p?ed ?asem psala Johana, že jí to na Vl?áka pomohlo. Ale nevím, jestli to nebylo spíš proti okusu. Skus vyhledávání
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-09-26, 22:49
sprej u nás nepomohl, pep? taky ne, ocet - bez výsledku. vše vyzkoušeno u p?edchozích tcho??, u bati už se ani nenamáhám.
jediná ZARU?ENÁ rada jak p?im?t tcho?e, aby nechodil mimo wc je VYCPAT ho.

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-26, 22:52
Asi jo... zkusim n?jakej sprej... kdyby tam šli em tam, v pohod?... ale oni to už d?laj naschvál... je tam t?eba jenom mini bobe?ek, ale hlavn?, že tam n?co vytla?ej... ješt? se m?žu ut?šovat tim, že na n? jde puberta a ?asem se to zlepší... p?edtim chodili mimo tak dvakrát tejdn?, ale te? n?kolikrát denn?, o to jde... :(
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-26, 22:54
Martino - vycpat díry, záchod, nebo TCHO?E???? :o))))
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-09-26, 22:57
zkus hádat, co bude nejú?inn?jší, sama!
nechci být obvin?na z návodu k trestnému ?inu.
(týrání zví?at, p?ípadn? týrání sv??ené osoby, p?ípadn? vraždy, p?ípadn? trestuhodné trojkombinace)

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-26, 23:17
No když vycpeš záchod, tak ti do n?j tutov? chodit nebudou. Když to vycpeš pod sk?íní, tak tam taky chodit nebudou. A když vycpeš tcho?e, tak už hovínka nenajdeš nikde žádný :o)) Tak co je nejú?in?jší a nejlepší???
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2006-09-26, 23:19
No, myslím, že tcho?i si myslí, že vycpat se maj jít všichni pání?kové, co jim vad?j takový malichernosti...
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-26, 23:20
Silvo! Tys na to kápla!!! Ješt? že se nemusím jít vycpat, protože Pí?an kaká do záchodk? :o)
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-26, 23:22
No, tak já se vycpat jdu... spíš jde o to, že rodi??m vadí spát v pokoji, kde to smrdí octem a hov.... já spíš nevim, pro? to v?bec za?li d?lat, mp?edtim byli celkem vzorný... jestli je to už puberta, což mi zase ve 3 m?sících p?ijde brzo, nebo se jim prost? n?co nelíbí...?
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-09-27, 09:34
Rynn: myslim, že posypat místa, kam kadí a nemají, pep?em není špatný. Náš tcho? to cíti už z dálky a taky se tomu míste?ku kam si cht?l jít ulevit vyhne. Tak mam,doufám, že je to prozatim, zad?laná všechna místa kam chodil a hov...a vybíram zatim jen ze záchodku:-))
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-09-27, 09:44
My jsme doma dosp?li k ur?itému kompromisu.... ob?as se holt netrefíme, tak v?du z toho ned?láme:-)
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-09-27, 09:52
My se ob?as taky netrefíme. Ale p?i 3 tcho?ích, z ?ehož 2 jsou na po?átku puberty, to není tak hrozné :o) Ob?as se u hovínek i zasm?ju, jako nap?. v?era. Koukám, co to leží na podlaze uprost?ed p?edsín?...???...hovínko velikosti lentilky a t?sn? vedle toho 1 granule. Z?ejm? se to n?kdo pokusil zamaskovat, protože hovínko i granule m?ly stejnou velikost a dokonce podobnou barvu. Jenže hovno za granuli neschováš :o))) Nikdo se k tomu necht?l p?iznat, vlastn? nikdy se nikdo nechce p?iznat. Všichni t?i chodí, ?uchají k trucbobku a diví se: Copak to je? Kdo to sem dal? No, to jsem blázen!
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-09-27, 09:56
Nám taky bobkujou tam kde nemaj. Zajišt?ná je jen ložnice, tam je to zapep?ovaný, ale v p?edsíni a v koupeln?....bobek sem bobek tam, co já s ním ud?lám...
To je dobrý s tou granulí:-)
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-27, 11:10
Jojo, bobek sem, bobek tam, to je v pohod?... ale ?ikám, denn? jich uklíet tak 5, tahat to z vlákem koberce, když už to zaschne nebo to zase po koberci rozmazávat.... fuj...
Já ten pep? teda asi zkusim, ale bojim se, aby mi neztratili ?uch....
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-09-27, 11:16
já se taky zkusím vrátit k pep?i, ale na plovou?ce to bude dost problém udržet na pot?ebném míst?... :o/

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-09-27, 11:23
martina: taky máme plvoucí podlahu a - vezmeš hadr nebo ut?rku, dáš tam kam pot?ebuješ a popep?íš... Nebo m?žeš vzít kobere?ek - tam kde je to na o?ích a hadr vypadá blb?:-)
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-27, 11:24
To je snad jediná výhoda koberce.... no, zkusim zkusim....
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-09-27, 11:30
jo s hadrem? tak to nemusím pep?it, do hadr? se balí, do t?ch nes.....e...
takže místo koberce budememe mít ohadrovanou podlahu, protože sice je pár "oblíben?jších" míst, ale vícemén? je to ba?ovi jedno, jestli se nachází v rohu, u zdi nebo uprost?ed... :o)

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-27, 11:32
Tak je fakt, že urpost?ed místnosti to ned?laj, ale zase to d?laj po celym obvodu....
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-09-27, 11:32
Jejejej, tak to ti neporadim:(
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2006-09-27, 19:03
No, já žila v p?esv?d?ení, že máme byt malej a dost poskromnu za?ízenej. Není tam moc v?cí pod který by mohl Mates a te? i Kir?aq chodit. No, to jsem si myslela, dokud jsem si fretky nepo?ídila. Najednou vidím spoustu kout? a r?znejch škvýrek, kterých jsem si d?ív ani nebyla schopná všimnout. Taky pomalu ale jist? se snažím na všechny tyhle mr?avý místa n?co dát. Pod postel šuple,vedle my?ky taky šuple(úzký na pokli?ky) atd. No, t?eba se mi jednou poda?í vše dob?e ut?snit a ty moje chlupatýá potvory nebudou moct jinam než na WC.
Teda, než si zas n?co najdou:-)
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-27, 19:45
Jojo.... já pod sk?í?ky nast?íkala sprej, proti ps?m a ko?kám, že maj ty místa nechat bez povšimnutí, tak uvidim zejtra, jak to (ne)funguje...
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Hone-y (IP)
Datum: 2006-09-27, 22:21
Rendýs na záchodek chodí, ale když b?há dole (jako že klec má u m? naho?e - mám podkrovní pokoj), tak to n?kdy nevydrží a ud?lá si to do n?jakého rohu...

Ale malá 7týdenní Rory, ta sice v kleci do záchodku chodí, ale ob?as to ud?la i vedle v rohu, anebo jednou si ten zade?ek zvedla tak vysoko, že to šlo mimo záchodek... Asi se až moc snažila:o)))
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2006-09-27, 22:28
Jo, tak takhle se jednou snažil Matýsek. Nejen, že p?ekadil WC,ale bobek vypadl i z klece:-D
Našt?stí to byla (snad) jen náhoda a opakování nebude-teda,doufám.
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:4 z 5


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist