Jít na stránku:  Předchozí12345
Aktuální stránka:5 z 5
Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-09-28, 11:38
Ten sprej fungoval skuto?ne proti okusovaniu. Ale ke? sa pod skri?u zmestí WC ale tchor do neho už nie, tak by to tiež riešilo problém, nie? Proste by sa ten priestor vycpal záchodkami (alebo ?ímko?vek iným) a tchori by tam už nemohli chodi?. Lepšie ako vycpa? priamo tchorov (návrh martiny) :-))))))



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 28.09. v 13:34.
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-28, 12:48
No, použila jsem sprej a asi trochu zabírá- Rocky šel radši jinam, než na svý oblíbený míste?ko :D sice po?ád na koberec, ale jinam... akorát že na celej obejvák spot?ebuju tak dv? láhvi?ky spreje denn? :))
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-09-28, 12:56
Nám pomohlo po?ízení velkého obdélníkového wc pro ko?ky a dala jsem ho na místo,které bylo nejpoužívan?jší a zatím to jde tam kam má...sprejem jsem jen donutila samce aby za?al ješt? víc zna?kovat,takže to u nás spolehliv? plnilo opa?nou funkci :o) no uvidíme,ješt? nás u mladých ?eká puberta...
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-28, 13:20
Jojo, jenže ono se WC pod sk?í? nevejde... a když už se tam WC vejde, nevejde se do n?j fretka... :-/
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-09-28, 13:27
tak tam dejte wc a fretka už tam nep?jde :o) jinak jak se doporu?uje ocet,tak ten mi taky moc nepomohl a toho pep?e bych se i bála...
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-28, 13:37
U pep?e se bojim, aby nep?išli na chvilku o ?ich, ocet tam leju po flaškách a nepomáhá ani trochu... :-/
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: fretulinka (IP)
Datum: 2006-09-28, 13:50
No nám ocet taky nepomohl,samce to spíš donutilo k ješt? v?tšímu zna?kování,ale rozhodn? ne k tomu aby si toho místa nevšímal...
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Iri (IP)
Datum: 2006-09-28, 15:52
No ja sem natom podobne jako vy :(
Mam Vildu cca teprv tyden (je mu 7 tydnu),takze je u nas chvilinku.Zachodek rohovej ma jen v kleci,kdyz ho pustim ven tak me leze porad do nejakych skvir,tak sem se je snazil utesnit (knihama),nektery sli a nektery sem proste nechal volny kdyz vim ze se mu tam nemuze nic stat.Porad ale chodi pod postel,kde mame takovy 2 supliky na veci a ty proste utesnit nejdou,muzu to utesnit zestran ale on si zepredu nebo zezadu tam stejne vleze a vetsinou se tam rochni nebo spinka.Divny je,ze jednou kdyz se rano vzbudim hovinko v zachodku je a podruhe je pul metru od nej,takhle se to porad strida co je v kleci.Pokud je venku tak nekdy pribehne do klece si ulevit na zachodek (nasleduje stedra odmena) a nekdy se nato vyprdne a hodi to nejcasteji do supliku pod postel.Asi to budu praktikovat tak,ze nepujde z klece driv,dokud si nedojde na zachod v kleci :)
Je to celkem zajimavy ze jednou to udela dobre a podruhy uplne jinam,jednou si dobehne do klece na zachod a podruhy ne.Kolikrat ma bobky po kleci na ruznych mistech a nekdy na WC,zkratka si dela co chce. :(
Precijenom kdyz se rano vzbudim,tak ten bobek proste nekde je,nemuzu ho hlidat pres noc kdy se mu bude chtit abych ho capl a dal na zachodek.
Pokud mate nekdo napad jak ho naucit aby chodil porad na zachodek,tak sup sem s nim :)

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-28, 19:14
Iri: Já ho mám taky od jeho 7 týdn?... na wc chodil v kleci v pohod?, po?ídila jsem si o prázdninách a m?la na n?j dost ?asu. Pak jsem ho nechala asi 6 hodin samotnýho a p?estal v kleci na wc chodit... tak jsem mu tam dala dv? vedle sebe. Na druhym konci má pelech, hamaku, dome?ek a vedle toho misky... takže do 1 si vždycky došel... pak jsem jedno vyndala a chodil pokaždý do druhýho rohu, než bylo wc... pak se sklidnil a v pohod?. To s tim, že ho budu poušt?t až když ud?lá bobek v kleci jsem taky zkoušela praktikovat... jenže n?kdy jsem se t?eba p?l hodiny bobku v?bec nedo?kala... tak jsem toho nechala a nesla jsem ho do klece jenom když v pokoji znervózn?l... pak jsem mu po?ídila velkej fret?í záchod do obýváku- chodil na n?j v pohod?. po?ídila jsem si Meggie. A konec... takže se je snažim hlídat, což n?kdy nestíhám, když je každej na opa?nym konci pokoje... a když už couvaj a já si toho všimnu tak šup na wc, pak odm?na... ale výsledek??? Nic moc... ale ten sprej zatim zabírá, pod sk?í? už se jim nechce, sice to po?ád d?laj po pokoji, ale ne tam, kde je to nast?íkaný... pokrok :)
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Adéla (IP)
Datum: 2006-09-28, 21:05
Ahoj no moje Nelinka ze za?átku taky d?lala to, že n?který bobky byly v záchod? a jiný ne. Pak jsem si všimla, že ona couvala do toho nižšího rohu a ten p?ecouvala ven a hodila to jinam tak jsem místo rohovýho koupila velkej obdélník a od tý doby je pokoj a všechno je na míst? tomu ur?eném. Jinak odm?nu nedostávala, protože ze za?átku nám dost trvalo než jsme našli n?co co by jí chutnalo takže tam prot? chodí a hotovo. V kleci i v pokoji když jí pustím vždycky si dojde na správný místo. PS je jí p?l roku.



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 01.06. v 15:15.

Jít na stránku:  Předchozí12345
Aktuální stránka:5 z 5


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist