Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:2 z 5
Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-08-19, 15:59
No, to je pravda. To by mohlo pomoct. Se v obchod? mrknu :-) A bude po problému :-D Ten ale ut?e :-)))

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2005-08-19, 16:19
Uju, on to už skúšal, ale nedokáže sú?asne zadnými stá? na šlapadle a pritom vyskakova? do otvoreného kýbla :-))) Ale pozor! Ak sú fretky dve tak to nefunguje: jedna stojí na šlapadle a druhá lezie do smetiaka :-)))
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Nikola (IP)
Datum: 2005-08-20, 10:32
Mate nekdo fretku,ktera se nikdy nenaucila na wc?Moje bude asi prvni..Chci se zeptat co davate na dno klece,myslim podestylku, do zachodku kockolit samozrejme,ale kdyz ona neustale chodi vedle,myslela jsem trochu sena,ale copak je to hlodavec?Da to docela praci kazdy den rozebrat tu velikou klec a celou ji umejt a savem vydezinfikovat..

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Son?e (IP)
Datum: 2005-08-20, 11:21
Nikola: Na dno klece nemusí mít nic....žádná podestýlka, je to lepší na ?išt?ní. Do zách?dku ko?kolit. Je nutné tam nechávat vzorový bobek,aby pochopila kam se to smí. Pak jen chválit, chválit a odm??ovat za každý dobrý pokus. Fretka chodí nej?ast?ji po probuzení, takže to chce jen vychytat. Tak a? se brzy vede.:o)


....a ješt? m? napadlo, zda je dostate?n? vhodný zách?dek....není moc malý ?i pro miminko vysoký? Pro mlá?? to chce se sníženým vstupem....



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Son?e dne 20.08. v 11:27.
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Hania (IP)
Datum: 2005-08-20, 12:45
Ahoj,naše fretky jsou už velké kozy, ale mají prost? v byt? jedno místo kde už od mala parkují ty svoje dupky a my se m?žeme postavit na hlavu a nic nepomáhá. Jinak když dostala naše starší klec chodila na WC v pohod?,pak k ní p?ibyla mladší kolegyn? a ze záchodu ud?lala jídelnu a te? chodí ob? úpln? n?kam jinam.Tak já posouváv hajzlíkem a oni si ze mn? d?lají srandu.Dob?e si m? ocho?ili.

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Nikola (IP)
Datum: 2005-08-21, 16:45
Vcera vecer jsem se uz fakt nasr. kdyz v zachodku nebyl ani bobek,zato vedle hromada, a tak jsem popadla ten zachodek, vymyla celou klec a misto zachodku jsem tam dala normalni plech do trouby,takovej ne ten uplne nizkej, ale s tema okrajema asi 5cm vysokejma a rano k me velke radosti konecne hovinka kde maji byt!!!Huraa

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-08-21, 20:39
nikolo,
já mám doma taky uskladn?né asi 4 záchodky na dv? v?ci - bohužel ani jedna z t?ch v?cí není to obvykle zmi?ované "hovno"... ;o)
prost? jsem tak dlouho zkoušela (naprosto zoufalá, že m? manžel i s "krysou" brzo vyhodí), až jsem koupila ty správný o?echový (v modré barv?) - do klece velký obdélník se skláp?cími st?nami a do bytu ob?í rohový s krytem.
úsp?šnost je nyní 100 %ní! držím ti palce, aby se to taky povedlo... :o)

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Nadja (IP)
Datum: 2005-08-22, 08:33
Ahoj u nás je to podobné.Ta naše potv?rka si d?lá co chce.Asi zkouší co vydržím.Sice toho mám n?kdy plné zuby,ale nakonec m? to p?ejde.Doufám,z? se mi poda?í ji nau?it aby chodila pouze do klece a mohla jsem odbourat záchod u kuchyni.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Nadja dne 22.08. v 08:39.

Přílohy: P1010047.jpg (34kB)  
Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Rom?a (IP)
Datum: 2005-08-22, 09:13
tak vidím, že nejsme sami, kdo má doma prasátko; co nechápu,je, že fre?ák odd?luje kad?ní od ?úrání. bobky má na jednom míst? vedle záchodku a po?uraný pelíšek. nebo se vy?urá do wc a bobek je vedle. o víkendu se mi poda?ilo odchytit ho když se chystal a nacpat ho do záchodku a p?idržet mu tam zadek, takže nem?l šanci. pak veliká pochvala no a pak už ani jednou vedle. jenže pak jsme se vrátili dom?, p?est?hoval se z víkendové klece do normální a už to zase nejde. to bude ješt? práce! halt budu muset dneska do p?lnoci hlídkovat u klece, až se milostpánovi bude chtít a posadit ho na to správný místo :-) to už se nem?žu do?kat - ale možná to pot?ebuje ukázat. o víkendu to zafungovalo. hovínka položená do záchodu v?bec nepomáhají.

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Mata (IP)
Datum: 2005-08-23, 21:36
U nás to je taky špatný.. myslela sem že už je to t?eba lepší, ale ted zase za?ala "kadit" upln? jinak.. v záchod? toho zas moc nemá:( Už nevim jak na to... používám pochvalu, ocet, a zadržování.., ale když sní nejsem tak mi zas radost neud?lá=(
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-08-24, 11:33
Tak o tom mi n?co povídejte. Už jsem si myslela,že to máme namakaný v kleci na 100% a v byt? prost? nese...
Jo, v poslední dob? mi za?al trousit bobky t?sn? vedle zách?dk?. Taky už nevím co s ním. Zkoušela jsem snad všechno, ale nedá si ?íct. V?era jsem se fakt naprdla a vymáchala mu v tom rypec a zav?ela do klece kde jsem ho hodila na WC. Bylo to už ve?er, takže jsem mu dala jídlo a šla spát. Ráno jsem se probudila a to hovado mi pos..doslova celou klec :-((
Fakt nevím co s ním. Myslím, že trucuje, Te? m? asi fakt vynadáte, ale rozhodla jsem se toho hajzlíka vyst?hovat do pátku na chodbu dát mu jídlo ob?as ho vzít ven ale klec mu neuklidím!!!
A? si v t?ch hov...klidn? chrápe.
Lidi?ky ten m? tak nasr...

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-08-24, 12:03
Uju, tak dej v?d?t jak to zabralo. ;o)

Frodo když nasral schváln? p?ed dve?e od pokoje po té, co jsem ho dala na záchodek, po tom co vytvo?il louži zase mimo, tak taky dostal na prdel a huba mu v tom skon?ila. Ale zabralo to. Ta potupa, jak v tom m?l ?umák mu asi otev?ela o?i. Jsem mu ?ekla: "když chceš být prase, tak si bu?." No a nechala jsem mu tu posr... hubu chvíli tak a? si to uv?domí. Od té doby nebylo hovínka vedle, tedy než p?išla puberta...

ale to už je zase jiný p?íb?h. ;o)

Nervy mi vytekly až po dlouhé dob? domlouvání, dávání jej na záchodek a až po té, co na n?m bylo vid?t, že to ud?lal schváln? a záškodn?. protože to ud?lal tak abych ho vid?la a nestihla k n?mu dob?hnout.
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Rom?a (IP)
Datum: 2005-08-24, 12:17
holky dík za rady, necht?la jsem být na Bertíka moc drsná, je u nás týden, a jak je z toho útulku, tak se u n?j projevuje n?co jako styd?ní, nebo lítost, nebo já nevím jak to nazvat. když ho je trochu ok?iknu (když t?eba kousne), nakr?í se a vypadá jak hromádka nešt?stí, jako by si to uv?domoval nebo se bál, že zase pošupajdí zpátky. dnes jsem mu p?istr?ila ?umák k té hromádce vedle jeho wc, k?ikla na n?j a vypadal jak nejv?tší chudák na sv?t?. ale asi budu muset p?itvrdit, jestli se bude chovat jako ?u?ajz.

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Mata (IP)
Datum: 2005-08-24, 13:50
Rom?a: Jo no... chudinka, ze je z útulku. Takhle bych se taky bála, aby se potom nebál m?.. T?zko víme co si vytrp?l tam a co mu tim p?ípomeneme. A trp?livost ?asem asi dojde kazdýmu(myslim ta milá..ne ze by fretku vyhodil nebo tak:) ) Sem zv?davá, jestli to sr... ?asem pude... Jestli jo, tak se nem?zu do?kat:)
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Mata (IP)
Datum: 2005-08-24, 13:55
Uju: Já se ti ani nedivim:) Já ted zkusim dát víc záchodk? a uvidim kam bude spíš chodit:)...a nebo je tam budu muset nachat na furt:) Tvrdší metody sme ješt? nezkusili:)... doufám že nebudu muset=)
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Mata (IP)
Datum: 2005-08-24, 14:02
Uju: Já se ti ani nedivim:) Já ted zkusim dát víc záchodk? a uvidim kam bude spíš chodit:)...a nebo je tam budu muset nachat na furt:) Tvrdší metody sme ješt? nezkusili:)... doufám že nebudu muset=)
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: kac (IP)
Datum: 2005-08-24, 14:16
Holky v první ?ad? to chce chladnou hlavu,nebo antidepresiva.Mladý tcho?i to d?laj všichni.Já naší Teruli nikdy moc nehlídala a když byla malá,taky to sázela všude kolem.Te? je velká a skoro 100% chodí do míst k tomu ur?ených(t?i záchody)Bez p?emlouvání tam za?ala chodit sama od sebe
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Mata (IP)
Datum: 2005-08-24, 14:36
Tak sem zv?davá jak to dopadne u nás:)) Jo a jinak pardon za to že se mi to omylem odeslalo 2× nj stává se :D
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-08-24, 15:38
No, já chladnou hlavu více mén? m?la. Vid?la jsem úsp?ch v tom, že mi nesere všude po kleci ale je schopnej se trefit. Ale v?era m? rozštíp.
Antidepresiva, bych asi te? nezvládla jelikož mám podez?ení na zápal plic:-/

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-08-25, 22:27
Tak jsem to nevydržela. Dnes dopoledne jsem vzala celou klec a po?ádn? uklidila dala jiný pelechy úpln? vymyla WC a samoz?ejm? Matese vykoupala. M?j chlap p?iš?el dom? a ?íkal, že zas Mates d?sn? smrdí. Ve WC m?l jeden bobek. No, fakt lidi v??te nebo nev??te, on po koupání(asi 3 hod) zase smrd?l a fakt dost. Nevím jak to bude v ziom? když nebude rozk?ápnutý okno non stop :-((

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-08-26, 09:21
Tak op?t zprávy od nás :-/
V?era jsem kleci a v šemu kolem v?novala skoro celé dopoledne,ach jo:-(
Tak n?jak to bylo v poho, chodil si zase na svoje WC.Ve?er ho dcera pustila do ložnice a po asi tak ?tvrt hodinovým nahán?ní jsem ho zmer?ila jak zase ??rá do kouta,znovu jsem ho ?apla a vymáchala mu v tom hubu. Dala do klece na WC. Ješt? ten ve?er jsem si všimla, že mám znovu pár hovínek vedle.
Je to možný? Jakej je ješt? zp?sob nau?it ho na WC??? Zkusil?a jsem snad vše, ale tohle taky nezabírá,spíš bych ?ekla. že mi za?ne d?lat trucbobky a bude ješt? bordel v kleci,
Co lidi?ky radíte? Já jsem s rozumemem v koncích.

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Rom?a (IP)
Datum: 2005-08-26, 11:09
Uju, cítím s tebou, doma máme te? to samé a taky nemám jednozna?ný recept. každá fretka je jiná. ten první - Ferda blahé pam?ti - to prost? um?l sám od sebe už jak jsme ho donesli dom? a to byl prosím ze zverimexu. a tenhle nový (útulkový Bertík) už se hodn? zlepšil. Koupila jsem ale jiný záchod. myslím, že ten trojúhelníkový pro n?ho není dostate?ný. když se totiž dá trojúhelník ke st?n? klece, vznikne tak další trojúhelník nevypln?ný záchodem - no a tam on rád chodí. Takže dostane um?lohmotný obdélník - tácek z domácích pot?eb za 35 K?, má zvýšený okraj, tam mu vy?ežeme snížený vstup, aby milostpán nemusel zade?kem házet moc vysoko a doufám, že tohle už musí fungovat.

když je pušt?ný z klece, mám pocit, že si ze m? d?lá srandu. když se za?ne chystat bobkovat na koberci, chytnu ho a donesu na wc co má v chodb? na linu. tam se naštve, nic neud?lá, a takhle to prob?hne 3-5x, než poleví moje pozornost a on to n?kde pustí. No prost? bojujeme a doufám, že to vybojujeme k mé spokojenosti. Nesmíš polevit, i když chápu, že trp?livost dochází. Já ho hrozn? chválím, když se mu to povede, ale Mates je asi ješt? mladý trdlo a na n?jaké pochvaly t?eba prdí, je možný, že si z tebe d?lá srandu nebo si tím vynucuje pozornost?

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-08-26, 12:01
No, jsem ráda, že v tom nejsem sama:-)
Je pravda, že moje drahá polovi?ka šílí a když ?eknu, že když smrdí, dáme ho na chodbu, tak zase za?ne, že by tam Mates mohl nastydnout atd...
Tak nevím co mám d?lat:-/
Snad je to jen tím, že je prost? mladej a blbej, a že z toho vyroste-doufám.

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-08-26, 16:29
Uju fakt, tak takového chlapa bych brala, ten m?j zase, že je dáme na balkón. No moje nervy. ;o) To zas ?íkám já, že by mohli nastydnout a na chalupu s nima nechci jezdit na noc, protože tam je jeho máti nemá ráda a ur?it? by m? nutili, nechat je v k?ln?, nebo na chodb?, kde je jak v tý k?ln? - klendra jak svi?a a já tam nechám bytový tcho?e! Ani m? nenapadne. Logicky totiž se na to musí to zví?e navykat a ne ho zrazu mrsknout ven, a?koliv bylo stále v pokojové teplot?. Ne, opravdu nejsem tak bohatá, abych platila léka?e až mi kv?li takové blbosti onemocní. Rad?ji nebudu jezdit na chalupu na noc.
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-08-28, 16:34
Tak to by si na m? nikdo nezkusil dovolit. Když jezdíme k jeho rodi??m, tak to víš, taky tcho?e nemusej, ale maj ?íct slovo. V?dí,že tam klidn? jezdit nebudu. Takže tcho? tam sice nem?že b?hat-maj hnusnýho psa, ale v p?epravce chrápe u nás v ložnici.
Ven s ním chodím na vodítku.

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Rom?a (IP)
Datum: 2005-08-29, 09:26
ahoj Uju, jak vál?íte se záchodem? my jsme v?era aplikovali ten nový obdélníkový, a paráda, funguje. doufám, že na Matese taky n?co vymyslíš nebo že mu to v té hlavi?ce secvakne.

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-08-29, 09:53
ahoj. No, vá¨l?íme jak to jen jde. Tuhle se m? vychcal v kuchyni. A ješt? n m? p?i tom tak ?um?l, že jsem skoro slyšela"koukáš,koukáš"
Tak jsem zase p?izko?ila a vymáchala mu v tom hubu. Tentokrát jsem trucbobky v kleci nem?la a dokonce ud?lal jednoho bobka v koupeln? do WC. No, nevím.Mám totiž pocit, že to je taky tím, že v kleci má velkej rohovej WC a po byt? máme jiný sice rohový ale ty malý co prodávaj jako pro fretky. Tak jestli to není tím. A taky jsou jiný barvy než v kleci. Už p?emýšlím o takovejch hovadinách.Obdélníkovej zkusím koupit.Kdyby to pomohlo, byla bych moc ráda, jen mám strach aby nep?ekakával? okraje. On se snaží do výšky,nebo aby mi to neot?el o ze?. Jak velkej máš obdélníkovej WC Ty?Po jaký vel se mám ptát?

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-08-29, 10:20
Uju, tak to bude bezpochyby tím. Oni navíc samci tyhle malý rohový fakt nesnášej. Oni se v nich nem?žou ani hnout, tak se mu nediv. Jinak m? taky pomohl obdelník a lestli ti m?žu poradit, posta?í ti koupit ten, co má skláp?cí všechny 4 boky. Je totiž vyšší, než ten oby?ejný, co ten okraj má odd?lávací. U nás nic p?ekakánýho není.
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-08-29, 10:25
Ha,že by byl problém vy?e?en? Prosím nem?žeš mi n?kde na n?jakým internetovým obchod? ukázat jaký p?esn? myslíš? Nerada bych koupila n?co špatnýho.

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-08-29, 10:29
Jasn? ;o)

[happy-animals.eobchod.com]

a myslím si, že ani ten rohový t?ebas odkrytý, ale velký, by nemusel taky d?lat problém.
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:2 z 5


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist