Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:3 z 5
Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-08-29, 10:31
Ten rohový velký odkrytý má v kleci. Protože do t?ch malých se nemohl trefit a každou chvilku to bylo vedle.

Dík,jdu n?co objednat:-)

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Danka (IP)
Datum: 2005-08-29, 12:54
Tak jsem koupila velkej záchod a navíc krytej! Stejn? chodí jinam, asi se z toho zbláznim. On moc dob?e ví, že to nemá d?lat, ale d?lá po?ád. Navíc si pak sv?j pelíšek v tom má?í, tak že je to práce na víc!V kuchyni má taky záchod a zásadn? chodí n?kam jinam, ale ne na to stejný místo

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-08-29, 15:23
Danka:Taky jsem si všimla že pelech má?í v hajzlíku. Nevím ale mám pocit, že to d?lá když je pelech vypranej a voní po aviváži. Když ho tam totiž nechám dýl,tak to d?lat p?estane, jen co pelech dostane ten supr(podle tcho?e) pach.

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Rom?a (IP)
Datum: 2005-08-29, 15:51
no, náš záchod není vlastn? záchod, ale plastová miska z domácích pot?eb, upravená pomocí šikovného tatínka - vy?ezal tam snížený vstup, aby tam Bertík mohl a vyvrtal dírky, abysme to mohli p?ivázat, aby s tím tcho? neramploval po kleci. je to vysoký asi 10 cm, rozm?r tak 40x25cm. Má to ode zdi ke zdi a tím pádem nemá kde d?lat vedle. halt asi pot?ebuje tv?r?í prostor :-) jen se modlím, aby neza?al do výšky...

v byt? jsme zaznamenali pokrok - posadila jsem ho do wc v chodb? a dávala mu oblizovat sádlo z prstu, to má rád. asi to pomohlo - p?íští louži?ka už nebyla v obýváku na koberci ale v chodb? na linu sice vedle wc ale zato velmi t?sn?! a každá další už potom taky.ješt? potrénujeme a snad se to nau?í.

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: kac (IP)
Datum: 2005-08-29, 15:54
sádlo?! to bych mu asi nedávala...
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Rom?a (IP)
Datum: 2005-08-29, 15:56
pro?? já myslela, že fret?í strava má obsahovat tuk... navíc ho tím nijak necpu, má to jen tak na oblíznutí.

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: kac (IP)
Datum: 2005-08-29, 16:10
od toho jsou dobré granule,kde má p?esné množství,jaké pot?ebuje.možná to je jen na oblíznutí,ale po ?ase z n?j m?žeš mít kuli?ku,s nemocnym srdí?kem...
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-08-29, 16:25
Asi by to nem?lo být sádlo prase?í. ?ekla bych, že když nesmí vep?ové maso, tak ani sádlo ne. Já když jsem dávala sádlo, tak bylo kachní.
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-14, 15:03
tak se p?idávám - Ferda vypadal nau?enej a najednou taky blbne - jednak si po??rává pelíšek (že by nesnášel vypraný?) a jednak nám kadí po byt?.
kdysi tohle d?lala št?kna, že m?la radost, když jsme p?išli z práce a u??rávala.. p?ijdeme z práce, pustíme Ferdu z klece a on za?ne trousit po byt? bobky...
Krom? toho si umanul na roh vedle WC, takže chodí kadit do WC i do rohu - d?ív tam m?l hra?ku a byl v pohod?, te? hra?ku poctiv? odnese stranou a vykadí se tam...
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-09-14, 15:05
kolik mu je, ireno?

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-14, 15:11
t?i m?síce
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-09-14, 15:15
To nic,to je hold takový období ve výchov?,vydrž s u?ením i dál a on to zase pochopí.Pak p?ijde puberta,to taky bude d?lat všechno naopak a zlobit,.a pak se kone?n? uklidní a bude všechno um?t :o)

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-09-14, 15:16
aha... tak to opravdu "jen vypadal" nau?enej. to je ješt? brzo. já taky - v??ím je silné slovo - DOUFÁM, že ba?a se v dosp?losti umoud?í. jen ho nechat tý dosp?losti dožít a nezabít ho d?ív! ;o)

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-14, 15:17
Tak to mi Pí?ánek ned?lal... Ale taky te? ob?as trousí bobky, nebo spíš vleze do záchodku a když ho vidím v záchodku, tak vysko?í a ud?lá bobek vedle. Když d?lam, že ho nevidim, tak ho ud?lá normáln? do záchodku... Jenže Pí?ovi te? bude 6 m?síc?, takže to dávam za vinu pubert?...

Když ono je t?žký p?i tom na n?j nekoukat, on má vždycky tak úžasnej výraz v ksichtíku... :o)))
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-14, 15:18
no nazdar....ale n?který v?ci chápe velice rychle a bez u?ení - jako t?eba za?ít d?lat rambajz, když pípne budík, aby upozornil, že "už chci sakra za vámi do ložnice, jinak bude klec vzh?ru nohama a nep?ejte si m?!" 8))
Jinak v ložnici je jak urvanej ze ?et?zu, kvoká, lítá, ská?e, schovává se - ale bobek tam nikdy neud?lal - snad to nezak?iknu...



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Irena dne 14.09. v 15:19.
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-09-14, 15:20
Ireno: Abys v tom nebyla sama:
Taky jsem usnula na vav?ínech, že mám ?istotné fretky apod. P?ed pár dny zvedl Rupík ocásek kousek od venkovního záchodku, ?apla jsem ho a dala na píse?ek, hned ale vyhopsal ven a d?lal, že mu p?esko?ilo nebo co. O chvíli pozd?ji znovu tak divn? ?muchal kolem sebe, tak následoval odchyt ?. 2 a do klece na záchodek, tam jsou fretky spolehlivé. A nic. Vyskákal z klece ven se svým typickým rozjan?eným kvokání.
O 2 minuty pozd?ji se mi vysr*l u vchodových dve?í. Když jsem pro n?j šla, cht?l utéct, sklouzl na pvc a ješt? to ho*no p?kn? rozmáznul po podlaze. Pak se nechal další 3 minuty nahán?t a p?edstíral, že si úžasn? hrajeme.
Kone?n? odchycen dostal výchovný ná?ez (ne moc) p?ímo u hovínka a let?l do klece. Když jsem pro n?j o 10 minut pozd?ji šla, byl p?kn? skleslý. Asi ho vytrestalo, že musel sed?t v kleci, zatímco holky si voln? b?haly.
Ub?hlo pár dní a hovínka jsou od té p?íhody op?t hezky v záchodku. Jsem zv?davá, jak dlouho mu to vydrží, protože puberta klepe na dve?e!
:o)
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-14, 18:35
Já mám s timhle taky menší problém... Rocky to d?lal poctiv? do WC, co máme v obýváku... t?eba jsme si hráli a tak, on najednou p?estal a b?žel t?eba p?es celej pokoj na WC... vždycky dostal odm?nu... te?, když jsem p?inesla domu Meggie, tak s tim p?estal a zásadn? to d?lá pod sk?ín?, abych ho nevid?la. Takže prost? jednou za dva dny prolezu celej byt, seberu hov... naoctuju... a za další dva dny znova... taky už nevim, co s tim... jsou mu 3 m?síce... :((
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-14, 21:39
a taky vám ta WC p?estavujou po celé kleci?
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-09-14, 21:49
Rynn to d?lá schváln?,p?esn? ten v?k období zlobení.On už ví že to nesmí,zkpuší co ty na to,a taky natruc.

Irenko,to víš že st?hujou,a jak pane?ku,a taky p?evrát?j a vysypou a v?bec dávaj najevo,když jsou v kleci dlouho,co si o tom myslej!

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-14, 23:21
Jojo... st?ujou... ve?er ho maj v jednou rohu, ráno uprost?ed klece a n?jakej ten bobek v rohu mimo wc...
Já hlavn? nevim, co s tim mám d?lat... když to d?lá pod sk?íní, tak si toho prost? nevšimnu... a jak jsou dva, tak je nezvládám sledovat oba, jestli n?kde n?co ned?laj... p?edtim to ned?lal, protože jsem ho vždycky nachytala... nebo takhle, ud?lal to asi 4x za m?síc... a te? to d?lá denn?... :(( a t?eba jenom pár centimetr? od WC, který je práv? vedle sk?ín?... :(( já to klidn? uklidim, dobrý... ale až tu budou spát zase rodi?e a všude kolem nich bobky... no nevim... asi budu d?lat, že tam nic neni :) hlavn? se bojim, aby mu to nez?stalo už napo?ád :(
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Iri (IP)
Datum: 2006-09-15, 00:28
Bud stavkuje, aby upoutal pozornost a nebo ma treba malej zachodek.

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-15, 09:14
kdyby to naše prt? nebylo tak roztomilý, tak ho p?erazím - v?era dostal v?tší várku jiného písku, do n?j bobek...bobek poctiv? zahrabal co nejhloub?ji a ve zbytku se slastn? rochnil - ale kdybyste to vid?li 8)) normáln? místo abychom ho vyhodili, tak jsme na n?j koukali a ?ehtali se 8)))
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-15, 14:27
Irenko, z toho rochn?ní si nic ned?lej, m? to d?lal Pí?a na vo?avej píse?ek... Taky jsem z n?j vždycky rostla a zárove? ho pozorovala a smála se.. Ale te? už ho na to rochn?ní beru za barák na pískovišt? :o)))
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-15, 15:47
však si z toho nic ned?lám, krásn? se na to kouká 8)))))))))))))
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-09-15, 16:19
WC malý nemá, v kleci ma obdélníkový pro ko?ky, na to chodí v pohod?... v druhý kleci malej fret?í bez "st?echy" a venku ten velkej fretší krytej.... chod?j si do n?j oba dva hrát, ale bobek ne a ne tam ud?lat... :(
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Ivka (IP)
Datum: 2006-09-21, 10:53
Pro Bereniku.........
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-21, 11:01
a ješt? na tebe žádná maminka neje?ela, pro? dáváš tu krysu do d?tskýho pískovišt??
My máme dv? pískovišt? za domem a n?jaká hysterická paní tam ?vala i na všechny pejska?e, co šli okolo na procházku 8(
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2006-09-21, 11:05
hysterická ta paní sice možná byla, ale pravdu, pravdu tu m?la taky... pes (ani jiné zví?e) na d?tské pískovišt? v žádném p?ípad? nepat?í.
(ale to asi pochopí až maminky ;o))
p?edpokládám, že petra p. si bere svojí "krysu" na svoje vlastní pískovišt? za svým vlastním barákem...

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2006-09-21, 11:07
Do pískovišt? samoz?ejm? ne, ale p?ece ten pejska? nebude chodit jinou cestou jenom proto, že je pískovišt? na ve?ejném prostranství mezi dv?ma cestami? Krom? toho, takové pokad?né nebo baštící dít? nad?lá v pískovišti v?tší bordel než pes, co projde okolo...
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-09-21, 14:31
Ir?o - to pískovišt? tam kdysi bylo. Už jsou tam jenom zbytky a je zarostlý trávou. P?ed n?kolika lety tam byly i houpa?ky a koloto?, to už tam není, o pískovišt? se nikdo nestará a ve?er se tam na t?ch polorozpadlých lavi?kách schází omladina a chlastá (hulí).
Navíc je to docela velkej prostor s trávou, takže si tam chodí ven?it i místní ty svý smetáky a srnky.
Takže si myslím, že to nikomu nevadí, když jim tcho? kyp?í pískovišt?...
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:3 z 5


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist