Aktuální stránka:9 z 26
Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-13, 18:50
néééé, v????bec :)))
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-13, 19:04
ne a ne..
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-10-13, 19:56
tohle po tam budu taky, budu sundavat n?jaký zubní kamení.

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-13, 20:04
neoblomíš m? ... moje kreslící ego bylo ran?no =)))
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2006-10-13, 21:00
Hele, podle ukázky by te? v po?adu Maxiclever m?li být dv? fretky (v n?jakým akvárku, nebo co to bylo), pokud jsem teda dob?e koukala, v ukázce to bylo tak na vte?inu...
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-13, 21:25
víme, a už se to nahrává pro ty, co to neuvidí (teda doufám, že se to nahrává)...
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2006-10-13, 21:34
Tak sorry :-)) Ne?etla jsem celý forko (mám poslední dobou málo ?asu), ale jen posledních pár p?ísp?vk?, tak jsem to sem hodila. Upoutávku jsem vid?la až dneska, na televizi moc nekoukam...
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2006-10-13, 22:57
Teda tak jsem si myslela, že se nezastaví ani jedna. Pletivo byla ta zrada, to bych teda ne?ekla. A já p?ítelovo rodi??m po?ád schovávám chlupy z mojí psiny a oni je cpou po zahrad?! Tak to je zbyte?ný...
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: selly (IP)
Datum: 2006-10-13, 23:01
a nepobíhali tou rourou náhodou fretky?

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2006-10-13, 23:07
No, kuna co nám zakousl pes vypadala jinak, taky to podle m? byly fretky. Ta naše zakousnutá kuna m?la bílou náprsenku (tu by snad kuny mít m?li), m?la takový celkov? vyšší nohy než fretka a i ocas byl jinej, takovej delší a chlupat?jší... Jasmin má na avataru p?knou kunu (teda jestli nezm?nila avatar :-))
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: selly (IP)
Datum: 2006-10-13, 23:13
podle m? to byla fretka a nebo tcho?.kuna vypadá jinak.myslím,že je i celkov? v?tší,a je rezavá(hn?dá).ob?as se nám kuny a lasi?ky prohán?li po zahrad? kde likvidovali naše slepice...

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-10-13, 23:13
d?laj z nás blbce,jak je na Nov? zvykem,tohle byly krásný fretulky a ne kuny,kuny m?li na t?ch obrázcích z aut.

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: selly (IP)
Datum: 2006-10-13, 23:18
p?esn? tak.myslíš,že jim opravdu d?lá takové problémy p?ejít p?es pletivo?já to ješt? nezkoušela,ale šplhají po n?m to jo.

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-10-13, 23:26
no on to nakonec ?ekl,že po chvilce zkoušení to stejn? p?ejde,naše Sv?tlunka by to p?elítla,ani by si nákýho pletiva nevšimla :o))

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: selly (IP)
Datum: 2006-10-13, 23:29
taky bych ?ekla,že jim to n?jak zvlášt nevadí,t?eba ze za?átku...

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Jan?a (IP)
Datum: 2006-10-13, 23:52
No, naši tcho?i by si pletiva asi taky nevšimli, hlavn? když by mohli d?lat lumpárny, pak by je pletivo nezajímalo. Navíc lezou doma b?žn? po kleci, tak nevím, ale t?žko by je pletivo zastavilo. Možná opravdu divoký kuny a tcho?e, ale ty naše domácí mazlí?ky??? No nevím...
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2006-10-14, 03:33
Myslím, že protože moc lidí kuny nechová, tak prost? zvolili fretky, ale také se m? moc nelíbilo, že to ani ne?ekli a d?lali jako-by nic. Nejsme p?ece hlupáci, ale to asi stejn? mluvím o nás, fretka?ích, n?kte?í lidé mají skute?n? divné znalosti. U nás by také pletivo nefungovalo. Když mají pletivo na volié?e tak bych ?ekla, že je to neodradí. Ale byly to moc p?kné fretky. Hlavn? ta první byla hezounká.
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-14, 08:59
Jednou na Nov? ukazovali výstavu a ?íkali tam, že vyhrál pejsek neznámé rasy (problém) .. ono se totiž po shlédnutí ono p?ísp?vku zjistilo (zasv?cení pejska?i), že jde o rasu (nevím p?esn?) Kólie..

m?j psal do volejte s novou a dokonce ten p?ísp?vek zve?ejnili =) a omlouvali se ..

ale nic si nezjistit p?edem a pak to dát do televize, to se pak nem?žem divit, že z nás d?laj blbce..
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: selly (IP)
Datum: 2006-10-14, 09:35
co ?tu inzeráty,tak kunu chová už dost lidí,jen se o nich neví.prý se dá kuna dob?e ocho?it...

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: bóža (IP)
Datum: 2006-10-14, 11:45
Kuna se dí dob?e ocho?it jako mlád?,ale jakmile p?íjde jaro a ?íje,prchá do p?írody.Našt?stí s tím p?echodem nemají v?tšinou potíže.

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Ha?ula (IP)
Datum: 2006-10-14, 11:56
No, já mám známou a ona si taky po?ídila kunu. Kuna byla rozmazlená jako miminko, ocho?ená, prost? milá?ek.Všude ji nosili. Jenže dosp?la a za?ala všechny v?etn? svých pání?k? nemilosrdn? kousat. Surov? a do krve. Takže te? bydlí na zahrad? v takové volié?e a pání?ci se na ni bojí chytat:-(
Myslím si proto, že se kuna tak dob?e ocho?it nedá, že má v sob? moc divoké krve, která se projeví....
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-10-14, 12:20
Tak jsem si teda teprve te? všimla toho, co OŠKLIVÉHO, O M? NAPSALA MF

TEDA, JSEM SE TAKY URAZILA:-)

Rynn: Tohle, cos psala, jsou jen výmluvy, protože by tohle zvladne fakt každý, takže p?íšt? na rovinu rovnou ?ekni, že se ti nechce;-) ale pak si nest?žuj, že nikoho odsud neznáš;-)
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-14, 12:41
Nessie: OK, mn? by se i cht?lo, spíš mi to bylo blbýýý.... (vim, co uslyšim (uvidim)) :)
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-14, 15:00
Tak nevim, te? jsem koukala na ten Clever a bu? mám doma dv? kuny, nebo si to trošku spletli :-/
bóža: Že jo, že byly kuny jenom ty v tý ukázce p?edtim!!! :-O tamto byli nádherný tcho?íci... a vypadali jak troj?ata... nebo vypadaly, pokud to byly sle?ny...
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-10-14, 18:35
Já si taky myslím, že to byla fretka.
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-14, 20:25
nessie - jsem si ?íkala, že n?jak nereaguješ =/
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2006-10-14, 22:28
Posvi?me si okurkou na polykání žiletek a v??me,že fretka je kuna-ale ani kuna ani fretka ba ani tcho? nemají s pletivem potíže/osobní zkušenost/. Docela by mne zajímalo,jak nau?ili fretku,aby na pletivo nelezla.
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-10-15, 01:48
t?eba je to jen ojedin?lá reakce = )
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2006-10-15, 02:57
Nebo léta tvrdýho tréninku :))
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-10-15, 14:29
Jo, ?ert ví jak to bylo.
Avatar

Aktuální stránka:9 z 26


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist