Aktuální stránka:26 z 26
Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2010-09-19, 00:59
Erin - teprve te? jsem to vid?la - jsem v dojatém šoku, v?bec bych ne?ekala, že budeš takhle krásn? týrat p?ed celým národem - supéééér vystoupení a krom? freta Ti d?sn? závidím ty šati?ky!!! :o)))

Ty krávy z vetsprávy bych fakt cht?la mít doma. N?jak mi z toho vyplynulo, že vo?ech mé tety (týraný asi jako ta Tvá kožešina), který nás- d?ti vychoval a dožil se v tom "utrpení" 19 let, na ve?ejnosti pravideln? prosil (pumpoval prackama), a to sám od sebe i na požádání i ve v?ku totální senility.
Zem?el p?ed pár lety, takže si myslím, že bychom m?li sed?t celá famílie, až budeme ?erný, jelikož jsme s ním "vystupovali" všichni...
Nem?li bychom se jít udat rovnou a ne?ekat, až to na nás n?kdo vytáhne? :o))))
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-09-19, 08:49
Jasn?, jd?te se udat. Nabídl se mi ale super právník jako advokát, takže si neposedíme.On sám má taky zví?ectvo, takže má pochopení.Podobn? jako vy sbírá ko?ky.
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2010-09-19, 16:26
Jééé a má jich dost? N?jaké bychom m?li v nabídce :o)))
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-09-19, 21:31
Vím o šesti venkovních a jedné bytové t?ínohé. V Kamenickém Šenov?, u n?j na chalup?
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2010-09-19, 22:30
Aha, tak to je na tom podobn? jako já. Jen t?ch venkovních mám kolem 8-10 a domácí 3, z toho jeden bezoký...

No, kdybys ?irou náhodou v?d?la, kam šoupnout mourovaté ko?ky ?i handicapovaného kocourka a ?ernou angoru bez p?ední nožky... :o))
Avatar

Aktuální stránka:26 z 26


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist