Jít na stránku:  1234567891011...PosledníDalší
Aktuální stránka:1 z 26
Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-06-29, 19:53
Zase!!!Práv? jsem se dokoukala...moje babi?ka v?douví, že jsem šílená po fretkách mi dvakrát po sob? volala (poprvé jsem to nestihla zvednout) a pak k?i?ela do telefonu : zapni si dvojku! Maj tam fretky!Byli v po?adu: Sázka na jistotu...popravd? jsem to vid?la poprvé. Kdo vlastn? byli ti co tam vystupovali? Bylo to totiž moc hezký:)
Hovo?ili tam o zví?atech : fretky, psi, kon?, ko?ky.
Jediné ?e?i které se mi nelíbili, byli ty co m?la paní psycholožka...když mluvila p?ipadala jsem si jako mén?cenná žena, neschopná po?ádného vztahu s partnerem, tak aby k n??emu vypadal a jsem tedy citov? zaostalá osoba a to jen proto že chovám fretky a mám je moc ráda. Nu...ona má doma psa a její partner prohlásil n?co v tom, že to je jejich dít?..takže...:-);-)

Vid?l to tu ješt? n?kdo krom mne?
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: kacik (IP)
Datum: 2005-06-29, 20:01
Ahoj, já sem to nevid?la ale 5.7. to budou opakovat tak se budu ur?it? dívat.

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-06-29, 20:04
Jo jo dívejte se! Jsou tam i záb?ry ze sletu ?arod?jnic...dokonc tam je MF jak zpívá písni?ku!:-) Super!:-)
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Jája (IP)
Datum: 2005-06-29, 21:34
Jo, já jsem to taky vid?la - o fretkách tam mluvili fakt hezky. Hned jak jsem tam uvid?la fretku, tak jsem zavolala na maku a? se jde podívat, protože se s tim po?ád n?jak nem?že smí?it, že pokud ud?lám zkoušky tak budu mít fretku a asi po p?ti minutách oznámila - Hmmmm.... Má to hezký ?umá?ek.....No, tak nevim....

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Maari (IP)
Datum: 2005-06-29, 22:40
A v kolik hodin to 5.7. opakují? A také na ?T2? Díky.
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-06-29, 22:41
Jája:To je dobrá cesta :-))
Moje mamka taky d?sn? ?vala, že si chci po?ídit fretku do nov? za?ízenýho bytu:-)
Te? si ho sama pustí z klece(když je u nás) a kupuje mu r?zný hovadiny. Ale s tím ?umá?kem to je p?esný :-)))

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: ?iko (IP)
Datum: 2005-06-30, 08:03
Opravdu to opakují 5.7. v 0,45h v noci na CT 2.Taky sem to nevid?la ale ur?it? si nastavím vedeo.

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Vojta (IP)
Datum: 2005-06-30, 09:59
Radka: Pokud to je ten dokument se zpívající a na kytaru hrající MF, pak by v n?m m?la být pí. Dvo?áková s Rickem. Na jedné z fret?ích ?lenských sch?zí jsme to vid?li na videu :-) Nezapomenutelným výrokem je: "Fretka p?išla". Kdo uvidí - pochopí.
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: jana.p (IP)
Datum: 2005-06-30, 19:42
V dokumentu u?inkuje i náš Máca. Sice je v záb?ru pár vte?in, ale je tam. Zrovna tahá Fredyho ?ernického. To?ilo se to loni na ?arod?jnicích. MF musela dvakrát opakovat uvítací projev a d?lalo se kv?li nim spousta v?cí. Nakonec je z toho použito minimum.

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Yngon (IP)
Datum: 2005-07-05, 23:22
Tak jo dneska je teda na Ct2 0.45 Sazka na jistotu.
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: ?iko (IP)
Datum: 2005-07-06, 11:14
Tak sem to zhlídla, škoda, že to bylo tak krátký, ale ti lidé mluvili o frete?ce hrozn? p?kn?. A ?arodejnice byly skv?lí a kone?n? znám MF.Jo, a p?ítel mohl mít smrt z t?ch p?evle?ených frete?ek! Že prej teda budeme muset taky k Ajce(moje mam?a-švadlena), aby ?iko ušila n?jakej kostýmek a p?ístí rok se p?idat! Ur?it? to n?kdy na n?jakej sraz zvládnem.

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Yngon (IP)
Datum: 2005-07-06, 11:46
Jak pises ?iko mam na to uplne stejnej nazor:škoda, že to bylo tak krátký,ti lidé mluvili o frete?ce hrozn? p?kn?.
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: katka (IP)
Datum: 2005-07-06, 11:47
Jo jo manžel m? vzbudil: "D?lej rychle dvojku". Hrozn? se mu líbil fret?í kostlivec.
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Yngon (IP)
Datum: 2005-07-06, 11:48
To ja sem si musel pockat na rano....tata mi nastavil video
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Yngon (IP)
Datum: 2005-07-06, 11:50
katka:To je fakt,meli tam moc pekne kostymy:-)
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: ?iko (IP)
Datum: 2005-07-06, 11:51
No jo, kostlivec m?l u nás taky ohlas, a te? jí p?ítel straší, že když bude zlobit, bude z ní kostlivec:))))

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: ?iko (IP)
Datum: 2005-07-06, 11:51
No jo, kostlivec m?l u nás taky ohlas, a te? jí p?ítel straší, že když bude zlobit, bude z ní kostlivec:))))

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Yngon (IP)
Datum: 2005-07-06, 11:52
?iko:-))))
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-10-14, 23:09
V doktorovi Doolitleovi 2 byl krásný tcho? - tedy nejsíš fretka. :o)
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: ?iko (IP)
Datum: 2005-10-15, 23:36
To nebyl ur?it? tcho?,protože vypadala jako naše beruška ?iko!Ale škoda,že nem?la hlavní roli:)))

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-10-15, 23:40
Jasn?, ale hrál tam tcho?e :oD
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-10-15, 23:43
Ciko nadruhou stranu - porovnej si tchore a fretku - nepoznas rozdil :)
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: ?iko (IP)
Datum: 2005-10-16, 00:18
Já nevím,já jsem po?ádn? ješt? tcho?e nevid?la,na živo jen jednou, když jsem jela v noci až v aut?,tak na m? koukali u silnice,na každý stran? jeden, a byl krásní,velcí a svítila jim o?i?ka,ale je fakt že byla tma a reflektori ti moc sv?tla taky nedop?ejou,zpomalila jsem ale oni hned utekli.

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2005-10-17, 11:32
Jasn? že tcho?e hrála fretka. Fretka je menší - dokonce i náš kusanec Sixtus je menší než pán od tcho?e. Tcho? je delší, ?ekla bych i štíhlejší.Poznáš to spolehliv? když jim projedeš rukou proti srsti - tcho? má žlutohn?dou podsadu. (Jenže zkus to když na n?j koukáš u potoka nebo z auta u silnice). Tcho?i jsou nádherní, dokonce mají i svoje cesty kde je m?žeš vid?t víckrát p?ibližn? ve stejnou dobu.
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2005-10-17, 14:58
Nevím, jestli jste tuhle reklamu už nevid?li, ale je super: [www.natvrdo.cz]
Video se jmenuje Kožich :-)

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Yngon (IP)
Datum: 2005-10-17, 16:11
Ja jsem to videl teda jak tady,tak na ftipnejch strankach asi 10000krat



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Yngon dne 18.10. v 21:11.
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2005-11-11, 09:32
Erin, závidím ti tvou jistotu že poznáš tcho?e - to je spíš kus od kusu, to s tou velikostí. Ve skute?nosti tcho?e od fretky pouhým pohledem nepozná ani zoolog - až podle hmotnosti srdce a tak... Divocí tcho?i nebývají až tak moc velcí (viz t?eba kožky ve sbírkách v muzeu), v?tší bývají spíš k?íženci - tam by se dalo uvažovat o heterogním efektu.
Ad fretky v televizi - ve Snídani s Novou mezi p?l a sedmou je animovaný seriál Žaba?i, kde hraje d?ležitou roli FRETKA!

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2005-11-11, 11:31
Matko fretko, m? to u?ili myslivci, ale k?ížence fretky a tcho?e nepoznám. Od myslivc? vím, že bývají plašší než fretka a siln?jší, ale samoz?ejm? ne všichni.On i ten - v?n?- je trochu jiný, ale možná je to tím, že fretka když je doma chovaná, tak voní jinak, u t?ch myslivc? byla v její v?ni dost v?n? sena, protože fretky byly vesm?s venku ve voliérách a spinkaly v sen?.(Ale živého divokého tcho?e si ?lov?k zpravidla neo?uchá, to tak jedin? ve sklopci, když ho jde tajn? pustit. To si ho i prohlédne)
A s tou jistotou - u potoka ve vlhku loví myslím jen tcho?i a v horách nadivoko taky. Tam se to rozezná n?jak samo. Taky ti horští tcho?i jsou velicí t?lem i chlupama. Který není silný, ten nevydrží. Na jižní Morav? ve vinici bych si na žádné poznávání netroufala.
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2005-11-11, 11:58
Ta reklama je hezká.
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2005-11-14, 19:07
Jinak když jste u t?ch divokejch zví?at. M?la jsem p?íležitost pomuchlat lasy?ku.
No, ?ekla bych že smrdí podobn? jak tcho?. Ona ale nemá pachové žlázy,n?? Myslím, že všechny tyhle zví?ata jsou co se smradu tý?e na dost podobný úrovni.
Od známí zas vím, že jejich kuna smrd?la podobn? jak Mates.
Avatar

Jít na stránku:  1234567891011...PosledníDalší
Aktuální stránka:1 z 26


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist