Aktuální stránka:6 z 26
Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-06-08, 22:05
m? to tak p?ipadalo už v t?ch ukázkách... takový velký na sami?ku, navíc to má hlavu jako náš Ferda když byl v ?íji (medvídkovitou) :o)
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-06-08, 22:53
Holky, vy toho nad?láte - mn? to taky p?išlo jako ztracen? veliká samice - taky jsem hned koukala, jestli má vše na svém míst? - tedy jestli má pod ocáskem "ozdobu, ale nebylo to bohužel vid?t :o)))
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Václav Vachrlon (IP)
Datum: 2006-06-09, 13:38
No ?ekal jsem taky, že tam stráví víc ?asu, ale každá propagace tcho?ík? je dobrá, ne? Úpln? vidím t?ch d?tí, co k?i?elo - jé, copak je to za roztomilé zví?átko. T?eba nás ?eká novodobý fret?í boom...
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-06-09, 14:39
T?eba je to fretí transka.... ob?as potkávám dvoumetrovýho chlapa, oble?enýho jako Milada - tak pro? ne fretka, že?

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: (IP)
Datum: 2006-06-09, 14:43
Teda Petro,ty na to dycky kápneš,nojo,to me nedošlo!Sou ty dlouholetý zkušenosti....teda s fretkama! ne s Miladou(doufám).o))

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-06-09, 16:04
Ne, ten koho myslíš m??il metr šedesátosm a opravdu si ne?íkal Milada. T?eba nakonec škoda. T?eba by m?l v?elejší vztah k domácím pracem ;op

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-06-09, 18:27
To mi p?ipomíná p?eoperovaného - ou pejska?e - pejska?ku, kterého (kterou) jsme potkávali velmi pravideln?. Bohužel vypadalo TO tak neutráln?, že dodnes nevím z ?eho na? se TO dalo p?eoperovat. Ale jedna z mých heterosexuálních p?ítelky? kdysi dávno chodila s holkou, která cht?la být chlap. Kamarádka to zjistila až po n?jaké dob?, pomohla MU k p?ehormon?ní a následné operaci, a jakmile se z ní chlap stal, nakopala ho :o))
Ovšem, dámy, ruku na srdce - to je fakt odchylka - která z nás by skute?n? cht?la být mezi?lánkem mezi opicí a ?lov?kem?!?!?
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-06-10, 15:00
Tys na to kápla! Chyb?jící ?lánek kone?n? nalezen!
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-06-10, 23:22
Ovšem ?lánk? je dost málo... pokud se nemýlím, m?lo by vym?ít to, co bylo p?ed ?lánky...? :o)))
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: fandik (IP)
Datum: 2006-06-13, 14:01
Asi trochu OT, ale nevim kam jinam s tim:
[www.osel.cz]

Klon fretky
Ameri?tí, francouzští a ?ínští v?dci spojili síly, aby naklonovali dalšího savce – domácí fretku. Volba tohoto na první pohled „okrajového“ živo?išného druhu nebyla rozhodn? náhodná. Fretka má v dýchacích cestách bu?ky vybaveny podobnými molekulami jako ?lov?k. Také rozložení žláz je velmi blízké stavu b?žnému v lidských plicích. V tom se fretka ?lov?ku blíží mnohem více než jiná b?žn?jší laboratorní zví?ata.
Proto je fretka vynikajícím modelem pro studium chorob postihujících dýchací cesty. M?že jít jak o choroby infek?ní (nap?. ch?ipka v?etn? oné „pta?í“ vyvolávané virem H5N1) nebo d?di?né (nap?. cystická fibróza – nej?ast?jší d?di?ná choroba evropských etnik)..............
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-06-16, 10:54
Vy jste m? p?edb?hli! Osla velmi doporu?uji, jsou tam ?lánky nejenom zajímavé, ale i vysoce kvalifikované, neb to p?ipravuje banda nadšenc? z p?edních ?eských univerzit.

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2006-06-16, 11:17
Karel m?l v?era v práci na stole okopírovaný ?lánek o fretkách (neví od koho ;oD), nejspíš je z Blesk Hobby a jmenuje se Na výlet? s fretkou
Je to nový nebo už starší ?lánek?
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Standa (IP)
Datum: 2006-06-17, 13:26
Práv? b?ží na Prim? dokumentární film o fretkách. Moc zajímavé, doporu?uji :-)))))

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2006-06-17, 19:35
Haha..
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Yngon (IP)
Datum: 2006-06-19, 16:32
Zitra ve 20:00 na CT1 v "Ranci u zelene sedmy" bude nejaka fretka. Ted jsem videl reklamu a v te byla ukazana.
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-06-20, 11:35
Já jsem tu fretku v Ordinaci taky vid?l, byla kouzelná.
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Yngon (IP)
Datum: 2006-06-20, 21:26
Je tak on to byl tchor.... :-)
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-07-04, 20:41
tak jsem te? zaslechla v televizi n?co o Paris Hilton -ale to by samoz?ejm? bylo jedno. kdybych neslyšela, že ji necht?li pustit do letadla, protože m?la jako mazlí?ky s sebou psa, tygra a FRETKU??? chudák fretka v jejích rukách.. už ji vidím, jak jí "nesmrdí" ...
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-07-04, 21:05
tak jsem te? zaslechla v televizi n?co o Paris Hilton -ale to by samoz?ejm? bylo jedno. kdybych neslyšela, že ji necht?li pustit do letadla, protože m?la jako mazlí?ky s sebou psa, tygra a FRETKU??? chudák fretka v jejích rukách.. už ji vidím, jak jí "nesmrdí" ...
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Galina (IP)
Datum: 2006-07-19, 12:40
V Tine je reportaž s MF o fretkach.
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-07-19, 14:31
Galina, v ktorej Tine? ?íslo?
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-07-19, 15:13
?íslo 19., dnes vyšlo:-)

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-07-19, 15:15
Díky, sná? už dorazilo aj do SR :-)))) idem zakúpi? :-)))
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-07-19, 15:27
Zakoupím též! :o)
amonnia - zví?ata amíkovské hv?zdy jsou pochopiteln? bez chuti a zápachu. Šacuju, že mají všechny vyoperované zuby, drápy, žlázky, žlázy a mají ?adu ch?v, takže pani?ku ani neznají (dle mého názoru našt?stí!)
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2006-07-19, 15:29
P?kný ?lánek, už jsem ho tu cpala všem ve firm?:-)

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2006-07-20, 11:27
P?kný, p?kný, spousta nových informací, i pro m?... ;o) Je to trošku s podivem, uvážím-li, že jsem mluvila na diktafon... Holt n?kte?í redakto?i mají VELKOU fantazii. Ale snad mamince nebude vadit, že jí vymysleli narozeniny, a?koliv Ferdu dostala jen tak, snad Markét? nebude vadit, že historku, kterou jsem vypráv?la o Vendelínovi, Ferdovu pravnukovi, p?isoudili prad?dovi, snad se fretky nebudou divit, jak asi tak mohly p?ed reportérkou sebrat melounovou slupku z koše, když ho máme zav?ený za dví?ky d?ezové sk?í?ky,... Up?ímn? m? docela iritují n?které formulace, které mi vložili do úst a které bych nikdy nekdákla... ale jinak dobrý, alespo? nevymysleli žádnou pitomost fretkám škodlivou. Jen za?ínám pochybovat, že ten diktafon m?li zapnutý...
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2006-07-20, 17:08
markét - a myslíš, že i ví, jak vypadají ty zví?ata? aby si t?eba amíkovská hv?zda typu P.H. nemyslela, že t?eba k?? je kráva a kráva je pes ;o)
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-07-21, 00:17
amonnia - v situaci, jako je ta sle?na - tedy v nezávid?níhodné! - m?že být ráda, když rozezná barvy a obrysy - to je asi tak všechno, na? se zm?že. Ale vzhledem k tomu, že jsem nedávno ?etla v kolegových novinách, jak byla vyhlášená nejh??e oblékanou star, pochybuju i o obrysech a barvách :o)))




matka fretka - v?bec nevadí, co komu p?isoudili. Z?stalo to v rodin? a já se rozplakala p?ed kamarádkami na koupališti a asi tak 130 lidem, které to v?bec nezajímalo, jsem ?lánek ukazovala s poukazem na odstavec o Vendelínovi :o)))))
D?v?e, které nikdy v život? nevid?lo podobnou šelmi?ku a vid?la mé zapálení, mi navrhlo, po?ídit si novou fretku....není to úžasné?! jako by byla z klubu :o)))))
Avatar

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka redakce (IP)
Datum: 2006-07-21, 13:34
T?eba jen m?la všech p?t po hromad? a bystrý úsudek ;op Já myslím, že když t? vidí, musí to být jasné i tupounovi Stoupovi, co pot?ebuješ. Jenže n?kte?í chlapi jsou natvrdlejší než Stoupík....

Re: Fretky zase v televizi: Kdo to byl?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-07-31, 10:42
Tak sprnové ?íslo ?asopisu Fajn život.....fundovaná odpov?? MVDr. Michaela R?ži?ky k chovu fretky:
Chcete-li si opat?it fretku, musíte po?ítat s tím, že si po?ídíte malou domácí šelmu, která nic nenechá na míst?, všude se dostane a všechno prohledá. I když trochu p?ipomíná ko?ku, do skupiny ko?kovitých šelem nepat?í, ale p?ísluší do rodu tcho??, takže hodn? zapáchá a v mnoha p?ípadech se jí musejí nechat odstranit pachové žlázy, jindy je nemine kastrace. P?i úvahách o dárku pro d?ti, nesmíte ani opomenout, že se fretky dožívají 5 až 8 let a nemusejí pak starší školáky už tolik zajímat. S ?ím rozhodn? nebudete mít problémy, je výživa. Fretka pat?í mezi masožravce, a tak jí m?žete bez obav nabídnout komer?n? vyráb?né granule pro ko?ata ?i št?nata. ¨
?lánek dál pokra?uje, ale tyhle bludy m? dost nadvedly ze židle :-)
Avatar

Aktuální stránka:6 z 26


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist